PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع مجازی سازی

Mehdi 130
May 4th, 2013, 00:52
لطفا اگر سوالم خیلی .... بهم نخندین من تازه کارم
من میخوام مجازی سازی یاد بگیرم و اول کار هم اصلا آشنایی ندارم که vps بخرم
میتونم خودم با سیستمم که هارد 500 گیگ و یک cpu هشت هسته ای amd 8150 و رم 16 گیگابایت داره شروع کنم و خودم مجازی سازی کنم
اگر ممکنه لطفا همه نرم افزارها ومنابع مورد نیاز رو بگین و بگین آیا عملیه؟
چه سیستم عامل هایی مورد نیازه؟
ممنون

rezarostami
May 4th, 2013, 01:01
سلام . اگر قصدتون از مجازی سازی فروش سرور مجازی هست که باید به اطلاعتون برسونم هیچ جوره با سیستم خودتون نمیشه چون پورت اینترنت بالا میخواد و آپتایم 24 ساعته که نمیشه سیستم رو 24 ساعت روشن گذاشت . بهتره سرور اختصاصی تهیه کنید . ولی اگر می خواهید رو سیستم خودتون با جزءی از مجازی سازی آشنا بشید نرم افزار VMware Player را نصب کنید

mailgenral
May 4th, 2013, 02:08
دوست من:به نظرم شما نیاز به نرم افزار 9 VMware Workstation دارین تا بتونین با مفاهیم اولیه مجازی سازی به صورت عملی اشنا بشین:با نصب این نرم افزار بر روی کامپیوتر خود میتونید سیستم عاملهای windows / linux , و یا نسخه های سروری (centos/windows server) انها رو نصب و به صورت عملی اشنا شین:البته میتونید بسته ی نرم افزاری VMware VSphere رو نیز از طریق این نرم افزار نصب و به یادگیری ازون بپردازین

کرمان هاست
May 4th, 2013, 02:42
بله شما میتونی نسخه ی مجانی esxiرو نصب کنی روی کامپیوترت و کار و تمرین کنی موردی نداره باهاش ;)
برای یادگیری ولی برای سرویس دهی نه!

Mehdi 130
May 4th, 2013, 09:18
با تشکر از دوستان
هدف من صرفا یادگیری است نه فروش vps با یک سیستم خانگی !!!!!!!!!!!!!!
میخوام روی سیستم خودم که مشخصاتشو در بالا گفتم esxi نصب کنم و از سیستم دیگرم بتونم بهش وصل بشم و تمام کارهایی که شما در بحث مجازی سازی انجام میدین مانند فروش vps - نصب ویندوز و لینوکس و کلا کانفیگ کردن اونها رو انجام بدمٍ و کارهایی از قبیل هاستینگ و وب سایت و ...
شدنیه؟؟

mailgenral
May 4th, 2013, 16:55
با تشکر از دوستان
هدف من صرفا یادگیری است نه فروش vps با یک سیستم خانگی !!!!!!!!!!!!!!
میخوام روی سیستم خودم که مشخصاتشو در بالا گفتم esxi نصب کنم و از سیستم دیگرم بتونم بهش وصل بشم و تمام کارهایی که شما در بحث مجازی سازی انجام میدین مانند فروش vps - نصب ویندوز و لینوکس و کلا کانفیگ کردن اونها رو انجام بدمٍ و کارهایی از قبیل هاستینگ و وب سایت و ...
شدنیه؟؟

دوست من چرا شدنی نباشه نرم افزاری که خدمتتون معرفی شد با نصب برروی کامپیوتر خود میتونید حداقل 80 درصد مفاهیم رو یاد بگیرین...البته بعد از اون اگه میخواین حرفه ای کار کنید سراغ خرید سرور و کانفیگ عملی و...بروید:میتونید با خرید سرور مجازی و اموزشهایی که در وب هستش تو این مباحث مسلط شید: اموزشهای زیادی در رابطه با مجازیسازی و نسخه های مختلف vmware و از جمله workstation تو نت هستش:از اموزشهای زبان اصلی هم غافل نشید:
اینم دوتا سایت بدرد بخور فارسی ولی غیر رایگان واسه اموزشهای مجازی سازی و...

آموزش شبکه MCSE, MCITP مالتی مدیا، فیلم آموزشی فارسی، کتاب چاپی، مجازی سازی، آموزشگاه کامپیوتر مجازی (http://modir-shabake.com/)

Manasoft (http://www.manasoft.ir/main/)

Mehdi 130
May 5th, 2013, 09:12
با تشکر از همه
من متوجه یک نکته اساسی نشدم
وقتی قراره روی یک سرور مجازی لینوکس مثلا CentOS نصب کنم باید با این اینترنت لاکپشتی 6 گیگابایت دی وی دی لینوکس رو آپلود کنم روس این سرور مجازی ؟