PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریع ترین اینترنت خانگی جهان در ژاپن

PardakhtNet
May 4th, 2013, 00:50
پس از ارائه اینترنت پرسرعت!!! توسط گوگل که با گوگل فیبر امکان پذیر شده بود و سرعتی معادل ۱ گیگابیت در ثانیه را در اختیار کاربران قرار می داد ؛ امروز رسما یک شرکت اینترنتی در ژاپن اعلام کرده می تواند سرویس اینترنت ۲ گیگابیتی را برای کاربرانش فراهم کند. So-net شرکتی است که با پشتیبانی کمپانی سونی پهنای باند ۲ گیگابیتی را برای کاربران خانگی فراهم کرده است تا بتواند به نوعی گوگل را پشت سر بگذارد. سرعت دانلود اینترنت پرسرعت!!! ژاپنی ها ۲ گیگابیت است و سرعت آپلود آن ها نیمی از سرعت دانلود یعنی ۱ گیگابیت در ثانیه که سرعت بسیار فوق العاده و هیجان انگیزی است. اما قیمت این سرویس هم فوق العاده جذاب است ؛ تنها ۵۱ دلار برای هرماه و البته هزینه ای حدود ۵۴۰ دلار راه اندازی اولیه که با این کیفیت و سرعت ، بسیار ناچیز به نظر می رسد. البته یک قرار داد دو ساله که کاملا به نفع طرفین است استفاده از این سرویس را تکمیل می کند. هرچند قوانین کپی رایت و بسیاری موارد دیگر محدودیت هایی را برای این گونه سرویس ها ایجاد می کند اما نباید از حق بگذریم که سرعت ۲ گیگابیت هم فوق العاده هیجان انگیز خواهد بود.
حالا تو ایران هم تو کف اینترنت 4 مگابایت هستند ولی تو ژاپن صحبت گیگابایته!!

منبع هم بماند8-}

AmirHosein
May 4th, 2013, 00:52
گوگل داره به چی فکر میکنه؟
https://fiber.google.com/about/

rezarostami
May 4th, 2013, 00:53
اونا کجان ما کجا که با هزار بد بختی پر پر می تونیم از مخابرات نت 256 بگیریم :دی

hassan5099
May 4th, 2013, 04:07
به ما سرعت مگابایت هم بدن راضی هستیم

+irtci+
May 4th, 2013, 17:09
الان تقصیر کیه؟؟؟

mr_saeed
May 4th, 2013, 19:23
اگر این نت رو من داشتم خونم رو دیتاسنتر می کردم !!!!

mersad-mr
May 4th, 2013, 19:38
من 512 دارم همین 512 من رو کامل بهم بدن( قعطی نداشته باشه و سرعتم کمتر نشه ) هیچی دیگه نمی خوام

PardakhtNet
May 4th, 2013, 20:43
ما یک دوستی داریم که امریکا زندگی می کنه میگه اونجا سرعت رو 20 مگابایته هست

امد از تو سیستم ما بره فیسبوک سرعت دید از من پرسید دیال اپ هستی؟ گفتم نه !! گفت با این سرعت چیکار می کنید!! گفتم هیچی فیسبوک باز می کنیم بعد میرم حریم سلطامن می بینم تمام که شد دیگه همه سایتهای بازه:66:

≡ ALEX ≡
May 4th, 2013, 21:19
کره جنوبی هم حدود دو سال پیش با سرمایه گذاری 25 میلیارد دلاری خطوط 100 مگابیت خانگی خود را به 1 گیگابیت تبدیل کرد و جالب است بدانید هزینه این سرویس ماهیانه فقط 21 دلار بود! :)

≡ ALEX ≡
May 4th, 2013, 21:22

امد از تو سیستم ما بره فیسبوک سرعت دید از من پرسید دیال اپ هستی؟ گفتم نه !! گفت با این سرعت چیکار می کنید!! گفتم هیچی فیسبوک باز می کنیم بعد میرم حریم سلطامن می بینم تمام که شد دیگه همه سایتهای بازه:66:

تصحیح کنم که در ایالات متحده اینطور نیست که بگویید اینترنت 20 مگابیت هست! :) شما هر سرعتی را که مایل باشید از dsl هایی با سرعت های معمولی تا خطوط فیبر نوری با سرعت 1 گیگابیت را بسته به نیاز و بودجه خود می توانید تهیه کنید.

msmhost.net
May 4th, 2013, 21:23
خوش به حالشون در آلمان فکر کنم اینترنت رایگان باشه اونجا هم سرعت خوبی داره این اینترنت ملی هم افزایش سرعت واقعا داشت یا نه

PardakhtNet
May 4th, 2013, 22:16
کره جنوبی هم حدود دو سال پیش با سرمایه گذاری 25 میلیارد دلاری خطوط 100 مگابیت خانگی خود را به 1 گیگابیت تبدیل کرد و جالب است بدانید هزینه این سرویس ماهیانه فقط 21 دلار بود! :)

تو ایران این هزینه انجام میدن تا جلو اناوع فندوق شکن بگیرن

majidisaloo1
May 4th, 2013, 23:48
با این وضع مردم دیگه به نداشتن اینترنت عادت میکنند و یک دفعه متوجه میشیم اینترنتی نداریم

Azarin Web
May 4th, 2013, 23:48
چی بگم :d ما فقط درجا میزنیم در همه زمینه ها!

hostspace
May 5th, 2013, 00:44
ما هم تو ایران پورت 100 مگابیت داریم
اگه .... باشیم و ...... هم داشته باشیم با هزینه .... تومن ، می تونیم 1ماه اجارش کنیم

Mehrvarzan
May 5th, 2013, 08:42
اگر این نت رو من داشتم خونم رو دیتاسنتر می کردم !!!!

همین بی ظرفیت بازی ها رو درمیارین بهمون این نت رو نمیدن دیگه...
اسمش خونگیه نه تجاری

درضمن با همین سرعت کم مردم صبح تا شب میزنند دانلود..(اگه مردم ایران کل نت رو هم دانلود کنند باز هم یه چیزی برای دانلود پیدا میکنند یا همون نت رو دوباره دانلود میکنند.)

Mehrvarzan
May 5th, 2013, 08:50

فکر کنم منظورش 20 مگابیت بوده یا شما درست میتوجه نشدی.
اتفاقا یکی از دوستان من توی امریکا هست و در مورد نت که پرسیدم گفت سرعت دانلودش 2 مگابایت بر ثانیه یعنی سرعت 16 مگابیت داره. ولی فقط 33 دلار پرداخت میکنه. بعد که از هزینش پرسیدم گفت اینجا قیمت ها سیر صعودی داره یعنی مثلا اگه سرعت 32 مگابیت بخوای ممکنه به جای 66 دلار 100 دلار پرداخت کنی. یعنی سرعت دو برابر ولی قیمت سه برابر.

البته در مورد نت ایران اینجور که شما میگید هم نیست. من مشکلی برای باز کردن سایت ندارم.. سرعتم یک مگ هست ولی چیزی که معمولا منو اذیت میکنه تایم اوت ها و پینگ بالای بی موقع هست

PardakhtNet
May 5th, 2013, 09:05
فکر کنم منظورش 20 مگابیت بوده یا شما درست میتوجه نشدی.
اتفاقا یکی از دوستان من توی امریکا هست و در مورد نت که پرسیدم گفت سرعت دانلودش 2 مگابایت بر ثانیه یعنی سرعت 16 مگابیت داره. ولی فقط 33 دلار پرداخت میکنه. بعد که از هزینش پرسیدم گفت اینجا قیمت ها سیر صعودی داره یعنی مثلا اگه سرعت 32 مگابیت بخوای ممکنه به جای 66 دلار 100 دلار پرداخت کنی. یعنی سرعت دو برابر ولی قیمت سه برابر.

البته در مورد نت ایران اینجور که شما میگید هم نیست. من مشکلی برای باز کردن سایت ندارم.. سرعتم یک مگ هست ولی چیزی که معمولا منو اذیت میکنه تایم اوت ها و پینگ بالای بی موقع هست

من اخرین سرعتی که تو امریکا میدن گفتم البته مال پارسال بود که امده بود ایران است و در مورد قیمت اینا صحبت نکردم

تو ایران اخریت سرعت 4 مگ هست و تو امریکا 20 مگ گفت