PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت هزینه بابت یک کار ساده (خودم وقت ندارم)

tizparvaz
May 3rd, 2013, 22:40
سلام
دوستان یک سرور وی ام ویر بهتون میدم شما توش یه وی ام با سیستم عامل windows server 2008 R2 Enterprise نصب کنید و روش وی سنتر و پنل وب وی سنتر نصب کنید همین
هزینه پرداخت میشه ، همجنین لطفا بیشتر از 3 ساعت زمان بر نشه ( از لحاظ سرعت سرور خیالتون راحت )
تمام پسوردها هنگام نصب رو هم میخوام ضمنن پورتهارو هم از حالت پیشفرض تغییر ندید (نصب رو بلدم فقط وقت نیست که خودم انجام بدم )
حتما و حتما باید نهایتا امشب و نهایت 3 ساعته انجام بشه

لطفا هزینه رو هم منصفانه بگید کار ساده ای هست

seyed-reza
May 3rd, 2013, 22:44
بدید سعی میکنم که برای شما رایگان انجام دهم .

MahanDev
May 3rd, 2013, 22:48
در صورت نیاز در خدمتتون هستم
با مبلغ 25 هزارتومان
باتشکر

tizparvaz
May 3rd, 2013, 22:54
بدید سعی میکنم که برای شما رایگان انجام دهم .
شما میخواید وقت بذارید پس حق شماست که هزینش رو دریافت کنید

tizparvaz
May 3rd, 2013, 22:55
در صورت نیاز در خدمتتون هستم
با مبلغ 25 هزارتومان
باتشکر
تمام موارد از جمله پنل تحت وب برای کاربران رو وارد هستید ؟ نمیخوام چیزی کمو کسر داشته باشه
لایسنس دارید ؟

tizparvaz
May 3rd, 2013, 23:58
خوب حذف کردید اما چطوری اپیک رو آپ کنیم اسپم نباشه !

websazha
May 4th, 2013, 00:58
کاری ندارد نصب که زمان بخواد :)
ویندوز آپ کنید.
4 برنامه پیش فرض نصب کنید.و بعد برنامه اصلی مد نظر بر اساس حجم مورد نیاز اد سرور و ....
پنل کاربری هم توصیه نمیشه سعی در استفاده داشتم به مشکلات منابع و ... ارزش نداشت زمانی که فروشنده سرور مجازی بودیم.
تا 1.30 بیدار هستم با اینکه از مسافرت تازه آمده ام اما کار همکار راه بندازیم راه دوری نخواهد رفت.تماس بگیرین پای سیستم نیستم.

MahanDev
May 4th, 2013, 01:10
تمام موارد از جمله پنل تحت وب برای کاربران رو وارد هستید ؟ نمیخوام چیزی کمو کسر داشته باشه
لایسنس دارید ؟
بله مشکلی نیست مشخصات را در سایت برایم تیکت کنید
mahandev.com
باتشکر

tizparvaz
May 4th, 2013, 01:14
کاری ندارد نصب که زمان بخواد :)
ویندوز آپ کنید.
4 برنامه پیش فرض نصب کنید.و بعد برنامه اصلی مد نظر بر اساس حجم مورد نیاز اد سرور و ....
پنل کاربری هم توصیه نمیشه سعی در استفاده داشتم به مشکلات منابع و ... ارزش نداشت زمانی که فروشنده سرور مجازی بودیم.
تا 1.30 بیدار هستم با اینکه از مسافرت تازه آمده ام اما کار همکار راه بندازیم راه دوری نخواهد رفت.تماس بگیرین پای سیستم نیستم.
چندین بار نصب کردم میدونم اینارو اما زمان ندارم
ممنون ار شما

tizparvaz
May 4th, 2013, 01:16
بله مشکلی نیست مشخصات را در سایت برایم تیکت کنید
mahandev.com
باتشکر
لطفا شماره تماس بدید

MahanDev
May 4th, 2013, 01:18
در حال حاظر قادر به پاسخگویی تلفنی نیستم
مشخصات سرور را بدید پس از نصب و تحویل هزینه را واریز کنید