PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی قالب برای سایت دانلود

samiee
May 3rd, 2013, 14:56
سلام. من یه قالب برای یه سایت دانلود می خوام با این ویژگیها.
برای گذاشتن نرم افزار و بازی
لینک دانلود و توضیحات تکمیلی
موقع گذاشتن یه نرم افزار تمام این بخشها رو در پنل مدیریتی داشته باشه
مثلا بخشی برای درج حجم
یا انتخاب تصویر نرم افزار

یه ستونی که حدود 20 نرم افزار پر کاربرد و پر استفاده رو در وب سایت نمایش بده و پس از کلیک به صفحه مربوطه بره
هر نرم افزار یه تصویر نماد هم داره که در کنار متن طولانی باید نمایش داده باشه (با ابعاد 256x256)
امکان محدودیت دانلود برای کاربران غیر عضو، غیر ویژه و آی پی های غیر ایرانی وجود داشته باشه.
پنل پرداخت آنلاین و سفارش آنلاین نرم افزارهای مورد نظر و لیست کردن آنها وجود داشته باشه (هر کاربر یک پنل برای مدیریت حساب کاربری خودش داشته باشه)
امکاناتی که در تمام وب سایتها هست مثله تبلیغات بین متنها و در بخشهای مختلف سایت هم داشته باشه
یه بخشی برای امتیاز دادن به پستها و نظرات هم داشته باشه
و جزئیات دیگری که مسلما برای چنین سایتی نیاز هست، ممکنه یه بخشهای دیگری نیز اضافه بشه بعدها
قالبش می خوام پویا و رنگهاش شاد

البته تمام بخشها در مرحله ایتدایی نیاز نیست
و میشه پس از اتمام آیتمهای ابتدایی و شروع فعالیت سایت بقیه موارد رو پیاده سازی کرد.
لطفن قیمت چنین پروژه ای رو اعلام کنید. چون با وردپرس کار کردم می خوام روی وردپرس پیاده سازی شه اما گاه cms مناسبتری برای این کار هست برای من فرقی نداره.

اگر هم می تونید راهنمایی کنید که کدام شرکت می تونه این پروژه رو به بهترین وجه انجام بده و قیمتش هم مناسب باشه (نه اینکه ارزون باشه)
البته من خودم سیبا وب رو مد نظر داشتم (از چند ماه پیش)
احساس می کنم (فقط احساس می کنم) سیبا وب پشتیبانی مطلوبی نداشته باشه و فکر کنم قیمتنش بالا است.
می خوام شرکتی باشه که در صورت درخواست اضافه کردن اپشن جدید قیمتهای نجومی اعلام نکنه، با این پیش فرض که پروژه انجام شده معمولا توسط شخص دیگری تغییری نمی کنه.

-HTML-
May 3rd, 2013, 14:59
این قالب نمیشه
یه سیستم برای خودشه
چقدر می خواین هزینه کنین ؟

samiee
May 3rd, 2013, 15:03
بله خوب امکانات زیادی نیاز داره. هزینه خاصی مد نطرم نیست ولی خوب می دونم هزینش خیلی بالاتر از پروژه های معمول میشه. هزینه مورد نظر شما چقدره؟

H.G.N
May 3rd, 2013, 15:08
با سلام و احترام

برای موارد برنامه نویسی اعم از کاربران vip و ... نمی تونیم در خدمتتان باشیم.

اما اکثر موارد ذکر شده را می تونیم بصورت قالب براتون طراحی کنیم.

چنانچه مایل بودید با بنده در ارتباط باشید.

ittab
May 12th, 2013, 14:55
سلام بنده انجام میدم 150 تومان ! بدون برنامه نویسی برخی از امکانات !

sazsaz
May 12th, 2013, 15:35
كليه موارد خواسته شده انجام مي شه با هزينه 350 خواستي سفارش بده
سيستم هم وردپرس