PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره اینترنت ماهوارهای

behrooz_iri
February 12th, 2010, 21:45
سلام به همه میخواستم در باره اینترنت ماهوارهای (دانلود آفلاین) لوازم مورد نیاز و هزینه هاش بپرسم

MelatHOST
February 12th, 2010, 21:48
مبحث جالبی هست منم مشتاقم

LoveLife
February 12th, 2010, 22:06
مبحثی هست که اگه نخواهید هزینه کنید همش فیلم های کشتی و ... توش می شه دانلود کرد !
مگه این که هزینه کنید که بتونید اکانت اینترنت بخرید !
هزینه کلی این سیستم می شه 90 تومان !
هزینه ماهیانش تقریبا 60 تومان !
سند هاتون باید جدا از سیستم باشه ! چون قابلیت ارسال نداره بنابرین آپلود بسیار ضعیف !
سلامتی شما دوستان

TukaNet
February 12th, 2010, 22:11
د ی ش + ال ان بی + یک کارت dvb + یک نفر کامپیوتر

دانلود آفلاین هم هزینه نداره ....

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

LoveLife عزیز ، گفتن که دانلود آفلاین می خوان ...

sadegh
February 12th, 2010, 22:12
یه سری اطلاعات دارم
اینترنت آفلاین اینکه وقتی اکانت داری ماهواره ها اطلاعاتی و دیتا رو برای گیرنده ها شما می فرستند شما دریافت می کنید
اینترنت یک طرفه ارسال از طریق اینترنت مثل دیال آپ و دریافت از طریق گیرنده
اینترنت دو طرفه ارسال و دریافت از طریق گیرنده شما که نقش فرستنده هم داره انجام می گیره
لوازم
دیش
کارت dvb
یه سری وسایل مرتبط

behrooz_iri
February 12th, 2010, 22:12
من فقط میخوام دانلود کنم اساس دانلودش چه جوره میشه مثل adsl دانلود کرد؟

p30graph3
February 12th, 2010, 22:13
منم هم چیزایی از کافی نت سر کوچه شنیدم!

گفت اگه یک کارت dvb و یک دیش داشته باشی میتونی با سرعت 2 مگ برثانیه دانلود کنی.

البته دقیقا نگفت میشه باش سایت ببینیم و چطوریه جریانش.

behrooz_iri
February 12th, 2010, 22:14
میشه از هر سایتی دانلود کرد؟

p30graph3
February 12th, 2010, 22:17
این سوالیه که برای منم پیش اومده. اگه بشه باش سایت هم دید میرزه!

LoveLife
February 12th, 2010, 22:17
بابک جان چون می خواد آفلاین دانلود کنه گفتم فیلم کشتی فقط زیاده ( سگ30)
خیلی کم می شه به درد بخور توش پیدا بشه !

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

با آفلاین هم نمی تونید سایت باز کنید !

1eng.ir
February 12th, 2010, 22:21
هزینه ماهیانش تقریبا 60 تومان !
با چه سرعتی ؟!
1 مگ حتما ؟! :d

LoveLife
February 12th, 2010, 22:24
2 مگ ممد جون

Sajad
February 12th, 2010, 22:24
در مورد دانلود آفلاین شما نمیتونی آدرس بدی بگی اینو دانلود کن. طوری هست که اونایی که دارن دانلود میکنن شما هم انتخاب میکنی اونی که برای اونا داره دانلود میشه برای شما هم بشه !

در مورد اینکه باهاش سایت با سرعت بالا باز کنید و یا از سایت های دیگه هم بتونید به صورت پرسرعت دانلود کنید باید اکانت اینترنتیشو بخرید.

تا اینجا شو نمیدونم قانونیه و یا غیر قانونی !

ولی اینکه دوستان میگن سند و ریسیو کامل از ماهواره باشه رو میدونم غیر قانونی هست و چون امواج رو سند میکنید فوری میتونن ردتون رو بگیرن !

TukaNet
February 12th, 2010, 22:28
این روش 3 جور اینترنت داره ...

1 - آفلاین (هزینه نداره) - یعنی اینکه شما میتونید فایل هایی که روی یک فرکانس رد و بدل می شوند رو در یافت کنید
توی این حالت هیچ اختیاری ندارید که چه فایلی دریافت می کنید و فقط میتونید فیلتر کنید که مثلا پسوند jpg رو بگیرد
البته سایتی هایی هم هستند که اکانت میدن و مثلا فایل های خاص رو برای شما از این طریق سند می کنند ولی باز
هم اختیار دست شما نیست و مدیر اون سایت تصمیم میگیره که چه فایل هایی رو سند کنه (مثلا ویندوز یا لاست و ...)

2 - آنلاین (یک طرفه) - شما از این طریق فقط رسیو رو از ماهواره انجام میدید پس برای سند به یک مسیر دیگه هم نیاز دارید
پس باید از طریق اینترنت معمولی (adsl یا dialup) هم به اینترنت وصل باشید .

3 - آنلاین (دو طرفه) - این روش در ایران غیر قانونی ـه

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

سرعت دانلود آفلاین هم بستگی به فرکانس داره تا 4 مگ گرفتم من

با آفلاین یک طرفه هم تا 8 مگ داریم :دی (حدود ماهی 800 تومن بدون محدودیت حجمی)

Sajad
February 12th, 2010, 22:33
بابک جان مث هم توضیح دادیم :d
مورد 2 کلا غیر قانونی نیست یا اینکه گیر نمیدن ولی اگه ببینن پدر آدم رو در میارن ؟!

سرعت 5 مگ با محدودیت حجمی چند در میاد حدودا ؟!
2 مگ چند ؟
10 مگ با محدودیت حجمی چقد در میاد ؟

1eng.ir
February 12th, 2010, 22:37
2 مگ ممد جون
مطمئنی 2 مگ 60 تومنه ؟!
آدرس سایتی چیزی میدی ببینم کجاست ؟

behrooz_iri
February 12th, 2010, 22:41
والاما یه مدت ونزوالا کار میکردیم بهشون گفتیم adsl میخوایم 3 روز بعد 1 مگشو دادند بهمون (اون موقع که ملت با دایال اپ درگیر بودند ) اولش کفمون برید ولی بعد دیدیم همشون اونجا 4 مگ دارند فهمیدیم سرمون کلاه رفته=((

p30graph3
February 12th, 2010, 22:43
سایت مایت نداره ممد حسین جان!

البته به طور رسمی و فارسی

اگه خواستی فردا که رفتم کفی کامل از این یارو بپرسم چطوریه؟؟؟

آخه میدونی اون گفت اگه قانونی بود پرسرعت میدادم اینرتنت بهتون حالشو ببرید. با سرعت 2 مگ بدون محدودیت ماهی 80 تومن!

TukaNet
February 12th, 2010, 22:55
روش 2 که مشکلی نداره ... این همه آدم ماهواره دارن هر موقع به اونا گیر دادن به شما و من هم گیر میدن

قیمت ها رو هم www.persiatech.ir نگاه کنید

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

دوستان عزیز این روش واسه کاربرای معمولی صرفه ـی اقتصادی نداره
کسانی که برای افزایش سرعت به این روش فکر می کنند بهتر هست
سرعت adsl شون رو زیاد کنند

Kambiz
February 12th, 2010, 23:28
این روش 3 جور اینترنت داره ...

1 - آفلاین (هزینه نداره) - یعنی اینکه شما میتونید فایل هایی که روی یک فرکانس رد و بدل می شوند رو در یافت کنید
توی این حالت هیچ اختیاری ندارید که چه فایلی دریافت می کنید و فقط میتونید فیلتر کنید که مثلا پسوند jpg رو بگیرد
البته سایتی هایی هم هستند که اکانت میدن و مثلا فایل های خاص رو برای شما از این طریق سند می کنند ولی باز
هم اختیار دست شما نیست و مدیر اون سایت تصمیم میگیره که چه فایل هایی رو سند کنه (مثلا ویندوز یا لاست و ...)

2 - آنلاین (یک طرفه) - شما از این طریق فقط رسیو رو از ماهواره انجام میدید پس برای سند به یک مسیر دیگه هم نیاز دارید

3 - آنلاین (دو طرفه) - این روش در ایران غیر قانونی ـه

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

سرعت دانلود آفلاین هم بستگی به فرکانس داره تا 4 مگ گرفتم من

با آفلاین یک طرفه هم تا 8 مگ داریم :دی (حدود ماهی 800 تومن بدون محدودیت حجمی)

این مورد 1 قانونیه ؟
وسایل چی می خواد ؟
یک دیش و dvb کفایت می کنه ؟
راه اندازیش سخته ؟

fffaraz
February 12th, 2010, 23:50
این مگ که هی میگین منظور مگابیت هست یا مگابایت ؟؟؟

منم خیلی دنبالشم که بتونم دانلود آفلاین بدون هزینه ماهیانه رو تجربه کنم.
دیش و ال ان بی که ریخته. (هیچ ، مگر اینکه مدل خاصی بخواد)
در مورد کارت (هم ارزان ترین مدل ها و بهترین مدل ها) اگه میشه توضیح بدین.

و مخصوصا از همه مهم تر در مورد نرم افزار هاش. چون دیگه این نرم افزار هارو از کینگ و گردو و لرد نمیشه نصب کرد !

TukaNet
February 13th, 2010, 00:06
نیمه قانونی هست ، میدونید که همون دیش هم خلافه :دی
راه اندازیش هم دردسرهای خاص خودش رو داره ولی نگران نباشید
کلی فروم در مورد ماهواره فعال هستند ، میتونید از اونجاها پیگیری کنید

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

سرعت همیشه بر حسب بیت هست نه بایت .

rayannet
February 13th, 2010, 00:32
اینترنت آفلاین مشکلی از نظر قانون ندارد.
اما توجه کنید اینترنت های یکطرفه و دو طرفه هر دو غیر قانونی هستند.

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

در ضمن اینترنت ماهواره ای یکطرفه حدود 100 تا 200 تومان خرج داره اما اینترنت دوطرفه حداقل 2 الی 3 میلیون تجهیزات نیاز دارید

LoveLife
February 13th, 2010, 00:37
اینترنت 2 طرفه ! به اصطلاح می گند ال ان بی های الماسی حداقل 700 هزار تومان قیمت داره !
آفلاین زرنگ باشید فیلم های ایرانی گیرتون بیاد !
اکثرا موارد دانلودی سگ30 هست !

TukaNet
February 13th, 2010, 01:22
اینترنت آفلاین مشکلی از نظر قانون ندارد.
اما توجه کنید اینترنت های یکطرفه و دو طرفه هر دو غیر قانونی هستند.
در ضمن اینترنت ماهواره ای یکطرفه حدود 100 تا 200 تومان خرج داره اما اینترنت دوطرفه حداقل 2 الی 3 میلیون تجهیزات نیاز دارید

خوب این یک طرفه کی گفته مشکل داره ؟ حدود 2 سال استفاده کردم هیچ موردی هم نداشتم
شما فرض کن ماهواره داری توی خونتون حالا کی میدونه شما چه استفاده ای می کنی ؟
اینترنت ماهواره ای آفلاین و یک طرفه هیچ موردی ندارند ، دو طرفه هم که میگن پیگیری و ... میشه همش باد هواست ...

اینترنت 2 طرفه ! به اصطلاح می گند ال ان بی های الماسی حداقل 700 هزار تومان قیمت داره !
آفلاین زرنگ باشید فیلم های ایرانی گیرتون بیاد !
اکثرا موارد دانلودی سگ30 هست !

تجهیزات دو طرفه بستگی داره چی بگیری ... با 1.5 تا 4 تومن میشه تجهیزات جمع کرد

این سگ30 رو حق داری ... ملت کار دیگه که ندارن یک سره همین فایل ها دانلود میشه (:|

LoveLife
February 13th, 2010, 03:05
والا ما هرچی دانلود می کردیم ***ی بود :-??

MagicVps.Com
February 13th, 2010, 03:28
والا ما هرچی دانلود می کردیم ***ی بود :-??

MAC: 0ba403c1c7
Sat: EutelSat W3
Frequency: 11354
Symbolrate: 8571
Polarization: Vertical
PID: 4507

ساعت دانلود از 12 بامداد الی 8 صبح

لیست دانلود شب بيست و چهارم بامداد شنبه 24.11.88

امشب ظاهرا دارن گیم ارسال میکنند

http://xs.to/image-EA5B_4B750243.jpg

http://www.abload.de/img/coverguvo.jpg

http://www.coolrom.com/screenshots/n64/Worms%20Armageddon.gif

TukaNet
February 13th, 2010, 04:52
گیگا (giga) بهتر نبود به همون اطلاعات متنی بسنده می کردی
و این عکس های عجیب غریب رو اینجا پست نمی کردی ؟

MagicVps.Com
February 13th, 2010, 06:26
این دوستمون گفت که فقط فایل 3ک 3 ی گرفته من هم مشخصات دادم که وارد کنه که اگر بخواد فایل بگیره این عکس عجب غریب نیستن امشب این مشخصاتی که گزاشتم بازی داره میفرسته این هم عکس بازیهایی که امشب داره ارسال میشه

sshiran
February 13th, 2010, 11:09
این تاپیک رو بینید شاید به کارتون اومد .

http://www.webhostingtalk.ir/f46/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-7914/#post77144

Arashdn
February 13th, 2010, 12:23
واسه راه اندازی این دقیقا باید چیکار کنیم؟

next
February 13th, 2010, 12:32
ببین دوست عزیز
شما برای دانلود آفلاین به نرم افزاری مثل فایل گرابر و امثال اوون نیاز داری که فایل هایی رو کسانی توسط اکانت رجیست شده دانلود می کنند و از طریق اون مسیر میاد رو شما می تونید دانلود کنید
به سایت خاصی نمی تونید وارد بشید و فقط با این نرم افزار می تونید پسوند و نام فایلهای در حال دانلود رو فیلتر نمائید
مثلا تواین نرم افزار تعریف کنید که فقط فایل های ام پی تری دانلود بشه و یا اگزه و یا دایویکس و . . .

Shc
February 13th, 2010, 13:45
یکی از آشناهای ما از اینترنت ماهواره ای استفاده میکرد اومدند د-ی-ش و سیستم کامپیوترش رو جمع کردند و بردند و واسش پرونده های جور وا جور درست کردند.

MagicVps.Com
February 13th, 2010, 15:33
دوست عزیز اگر اینرنت 2 طرف باشه قابل شناسایی هست ولی یک طرف کسی نمیتونه شناسایی کنه
اگر ر س ی و ر خانگی قابل شناسایی باشه این هم همنطوره قابل شناسایی که اینطوری فعطا نیست
احتمالا اون کسی امارش داده یا هر کاری میکرده امدن ریختن توی خونشون کامپوتر وچیزهای دیگه را بردن

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

واسه راه اندازی این دقیقا باید چیکار کنیم؟

به یه کارت dvb نیاز داری که قیمتش بستگی به مدل و شرکت تولید کنند و سیستمی dvb1 و dvbs2 که ساپورت میکنه و یا اکسنرنال یا اینترنال بودن بستگی داره بین 50 تومن 250 تومن

یک اشتراک که بازهم قیمتش بستگی داره به سرعت < 24 ساعته بودن <یا حجمی بودن< یا ساعتی و اینکه کدوم شرکت و اوپراتور باشه

قیمت بین 30 تومن تا 300 تومن

یک خط نت هم لازم داری حالا ای د ی اس ال یا وایرلس یا هر چیز دیگه حتی دیال اپ البته که هزینه پول تلفن حالت جا میاره :)

fffaraz
February 13th, 2010, 17:31
سرعت دانلود آفلاین چرا انقدر کمه ؟!
من فکر می کردم منظور از 2 مگ 2 مگابایت در ثانیه هست حالا که 2 مگابیت هستش که دیگه هیچی !

این همه درد سر برای 200 کیلوبایت در ثانیه ارزش داره ؟!

TukaNet
February 13th, 2010, 17:38
سرعت دانلود آفلاین چرا انقدر کمه ؟!
من فکر می کردم منظور از 2 مگ 2 مگابایت در ثانیه هست حالا که 2 مگابیت هستش که دیگه هیچی !

این همه درد سر برای 200 کیلوبایت در ثانیه ارزش داره ؟!

معمولا دور و بر 4 مگابیت هست نه 2 مگابیت
در ثانی شما توی ایران با اینترنت معمولی با چه سرعتی میتونی دانلود کنی ؟

بعدشم این امکان رایگان هست پس نمیشه ایراد گرفت ازش شما دوس نداری یه 10 مگابیت بگیر حالشو ببر :71: