PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت مستقیم

sina_mech
May 2nd, 2013, 21:08
سلام دوستان

در حال حاضر، به جز بانک ها، کدوم درگاه ها (منظورم پی لاین، زرین پال و ...) درگاه مستقیم میدن؟

و اینکه وقتی شما درگاه مستقیم میگیرید، و خریدار وارد درگاه پرداخت میشه، اسم شما رو میبینه یا اسم ارائه دهنده درگاه یا ...؟!

ممنون

PardakhtNet
May 2nd, 2013, 21:34
الان ما داریم درگاه مستقیم میدم

اسمی از شما نمیاد چون به صورت کاملآ مستقیم است

سامانه پرداخت اینترنتی پرداخت نت (http://pardakhtnet.com/)

DaryaHost
May 2nd, 2013, 21:35
تک پرداخت هم درگاه مستقیم میده

Cpanelcenter
May 2nd, 2013, 21:37
همه درگاه ها زمان پرداخت مستقیم نام شرکت خودشون میاید چون اون ها واسه سایت خودشون یک درگاه گرفتن که اون رو برای مشتریاشون اشتراک می زارن

rominait
May 2nd, 2013, 22:09
سلام
در زرين پال عضو شويد
سطح خودتون رو طلايي كنيد
درگاه مستقيم با نام خودتون بهتون مي تونن بدن .
در سطح طلايي هم بين 1 تا 19 ساعت تسويه مي كنن.

Cpanelcenter
May 2nd, 2013, 22:12
زرین پال مگه درگاه مستقیم هم داره میده تازگی این کارو کرده ؟

etanol
May 3rd, 2013, 00:25
کارمزد بسیار پایین شاپرک 24 (http://shaparak24.ir)
من خودم استفاده میکنم.

rominait
May 3rd, 2013, 00:30

سلام
بله
براي كاربران سطح طلايي اين خدمت رو ارائه ميدن .

Maxon
May 3rd, 2013, 01:50
سلام
شاپرک (http://shaparak24.ir/)24 خیلی عالیه من هم دارم استفاده میکنم.

samansystems
May 26th, 2013, 12:43

اين موضوع برای کاربران طلائی هست که گردش حساب مناسبی داشته باشن.
مزيت درگاه مستقيمی که ارائه ميشه هم اين هست که توی خود درگاه پرداخت دقيقا نام همون وبسايت ميخوره و به نام همون سايت صادر ميشه.
برای استفاده ازين درگاه پرداخت هم حتما بايد از درگاه قديمی زرين پال در کنار اين درگاه استفاده کرد. کاربرانی که تو حساب زرين پال خودشون موجودی دارن از درگاه زرين پال و کاربرانی که با زرين پال شناختی ندارن از درگاه مستقيم پرداخت خودشون رو انجام ميدن.

asrhosting
May 26th, 2013, 13:10
اين موضوع برای کاربران طلائی هست که گردش حساب مناسبی داشته باشن.
مزيت درگاه مستقيمی که ارائه ميشه هم اين هست که توی خود درگاه پرداخت دقيقا نام همون وبسايت ميخوره و به نام همون سايت صادر ميشه.
برای استفاده ازين درگاه پرداخت هم حتما بايد از درگاه قديمی زرين پال در کنار اين درگاه استفاده کرد. کاربرانی که تو حساب زرين پال خودشون موجودی دارن از درگاه زرين پال و کاربرانی که با زرين پال شناختی ندارن از درگاه مستقيم پرداخت خودشون رو انجام ميدن.

سلام .
یعنی کاربر طلائی تون میتونه درگاه مستقیم بگیره به نام خودش ؟ ( دقیقا عین همون درگاهی که از بانک میگیره ؟ )
نام فروشگاه تو صفحه پرداخت بانک اسم خود فروشنده هست و نامی از زرین پال نیست ؟
برا تصویه خود بانک باهاش تصویه میکنه یا زرین پال ؟

samansystems
May 26th, 2013, 13:22
سلام .
یعنی کاربر طلائی تون میتونه درگاه مستقیم بگیره به نام خودش ؟ ( دقیقا عین همون درگاهی که از بانک میگیره ؟ )
نام فروشگاه تو صفحه پرداخت بانک اسم خود فروشنده هست و نامی از زرین پال نیست ؟

بله. دقيقا مشابه درگاهی که بانک ميده. تو سايت بانک اسم وبسايت ميخوره و اسمی از زرين پال نيست.

برا تصویه خود بانک باهاش تصویه میکنه یا زرین پال ؟

تسويه تو حساب زرين پال انجام ميشه و بعد از درخواست واريز مطابق شرايط سطح تاييد طلائی (8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست) به حساب بانکي کاربر درخواست کننده واريز ميشه.

asrhosting
May 26th, 2013, 13:23
بله. دقيقا مشابه درگاهی که بانک ميده. تو سايت بانک اسم وبسايت ميخوره و اسمی از زرين پال نيست.

تسويه تو حساب زرين پال انجام ميشه و بعد از درخواست واريز مطابق شرايط سطح تاييد طلائی (8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست) به حساب بانکي کاربر درخواست کننده واريز ميشه.

درگاه از کدوم بانک هست ؟
نیاز به مدارک خاصی هست ؟
کارمزد ؟

samansystems
May 26th, 2013, 13:28
درگاه از کدوم بانک هست ؟
نیاز به مدارک خاصی هست ؟
کارمزد ؟

فعلا با دو تا شرکت تجارت الکترونيک تو اين زمينه فعاليت ميکنه زرين پال که بستگی به اون زمانی که درخواست بديد از يکی از اونها درگاه فعال ميشه.
بايد در سطح تاييد طلائی باشيد. (امضا قوانين در دفتر اسناد رسمی و ارسال به آدرس پستی شرکت يا مراجعه حضوری به شرکت.)
مطابق کارمزد زرين پال: خريد از بقيه پذيرنده ها: 0 درصد، درخواست واريز: 2.5%، درخواست واريز بالاتر از 400 هزار تومان: 1.9%