PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راهنمایی برای خذف shell

jaheshserver
May 2nd, 2013, 12:52
دوستان برای گرفتن shell از روی سی پنل CalmAV رو نصب کردم بعد تو whm ندیدم جایی که بزنم شروع کنه به اسکن رفتم از ssh دستور اسکن رو زدم حالا نوشته 2 میلیون ویروس! پیدا کرده حالا نمیدونم بزنم پاک بشه یا نه آیا وقتی پاک میکنه کل فایل رو پاک میکنه یا همون کد رو

nginxweb
May 2nd, 2013, 13:17
صرفا پیدا شده توسط clam دلیل بر خطرناک بودن نمی باشد

بهترین راه برای shell scanning جستجو بصورت دستورات لینوکسی توسط مدیر سرور می باشد که شل های خطرناک را پیدا کنه و سپس اقدام به حذف گردد

jaheshserver
May 2nd, 2013, 15:05
صرفا پیدا شده توسط clam دلیل بر خطرناک بودن نمی باشد

بهترین راه برای shell scanning جستجو بصورت دستورات لینوکسی توسط مدیر سرور می باشد که شل های خطرناک را پیدا کنه و سپس اقدام به حذف گردد

الان من دستور پاک کردن این فایل ها که clam پیدا کرده بزنم ؟ فایل ها پاک میشن یا دستورات خطرناک داخلش؟

برای shell scaning هم میتونید بیشتر توضیح بدین و من چطور میتونم با دستورات خطرناک آشنا بشم

jaheshserver
May 2nd, 2013, 19:15
الان من دستور پاک کردن این فایل ها که clam پیدا کرده بزنم ؟ فایل ها پاک میشن یا دستورات خطرناک داخلش؟

برای shell scaning هم میتونید بیشتر توضیح بدین و من چطور میتونم با دستورات خطرناک آشنا بشم

دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم