PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری و سودجوییwww.iroonihost.com تا کی؟؟؟؟؟

civil-arshad
February 12th, 2010, 17:28
با سلام خدمت تمام عزیزان 17 بهمن بود که در گوگل تبلیغی دیدم(قبل از آن در پارس تولز و چند جای دیگر هم دیده بودم تبلیغشان را) مبنی بر 2gb هاست + امکانات نامحدود و دامین رایگان فقط 22000 تومان تا 22 بهمن خوب شما بودید چه می کردید رفتم و پول بی زبان را ریختم که چه اشتباهی کردم و این کار را کردم دوستان روز 21 بهمن دقیقا زمان عمل به وعده سایت Account Suspended (http://www.iroonihost.com) داون شد و به همین راحتی پول ما را هم با خود برد من فقط میخواهم از مدیر این سایت بپرسم آقای محمدجعفر بکلو آیا پول حرام اینقدر برایتان دلچسب است و ایشان بداند با فیش بانکی و مشخصاتی که از ایشان دارم از مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد و این مکان را تنها محلی دیدم که باید این مساله را مطرح کرد از دوستان هم اگر کسی می تواند به بنده کمک کند لطفا به شماره ی من(09126521895) یک تماس بگیرد.

Shc
February 12th, 2010, 18:15
اولا فقط دو روز گذشته و ممکنه مشکلی واسشون پیش اومده باشه شاید حل کنند موضع رو.
دوما شما هم مدرک ارائه دهید که مشتریشون هستید بد نیست.
سوما: فرض بگیریم 22000 تومان رو خوردن و حرومشون که جز آبرو ریزی واسه هاستینگ های دیگه نداشتند.بعضی ها با این کارهاشون اعتماد مردم رو نسبت به هر چی شرکت ایرانیه سلب میکنند.
من فکر نکنم پول آنچنان زیادی باشه که شما بخواید به خاطرش به این در و اون در بزنید فقط درس عبرتی شد برای شما که بدون تحقیق از کسی هاست خریداری نکنید.
اینجا هم کی میتونه به شما کمک کنه؟ چون کاری از دست کسی بر نمیاد.قبل از خرید هم اینجا و هم از مشتریانشان در موردشون سوال میکردید خیالتون راحت تر بود.

موفق باشید

civil-arshad
February 12th, 2010, 18:31
اولا 2 روز نیست از روز واریز پول من 6 روز است که می گذرد ثانیا چرا شما بتون برمیخوره مگر ذینفع هستید اصلا شما بگو ا ریال آیا شما اگر پولتون را بخورند خوشتان می آید ببخشید چه مدرکی ارائه بدهم 1 فیش بانکی دارم ناقابل اگر بخواهید تقدیم می کنم برای من خیلی جالبه که شما خوردن پول مردمو خیلی راحت می پذیری حتی 22000 تومان را شما فرض کن پول 100 نفر مثل من را خورده باشند آن وقت می شود 100 تا 22000 تومان که از نظر شما این پول ها که پولی نیست من نیازی به کمک شما ندارم آن کسی که می تواند کمک کند خودش می بیند و تماس می گیرد اگر هم کمک نکرد چه در این دنیا چه در آن دنیا بالاخره پیداشون می کنم شما نگران نباش.

1eng.ir
February 12th, 2010, 18:35
من فکر نکنم پول آنچنان زیادی باشه که شما بخواید به خاطرش به این در و اون در بزنید
چرا زیاد نیست!
شاید برای شما زیاد نباشه ولی یه نفر که تازه داره سایت راه میندازه 22 تومن هم براش زیاده!

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

@civil-arshad (http://www.webhostingtalk.ir/members/civil-arshad/): با مدیر ایرونی هاست تماس گرفتین (تلفن/ایمیل/...) ؟!

NovinSite.ir
February 12th, 2010, 18:40
با سلام
به نظر من یه خورده گناه در خود آقای civil-arshad هست چون این آقا باید فکر میکرد که یه هاستینگ خوب 2 گیگ هاست + دامنه رایگان را به 22000 تومان میده؟
این هاستینگ هم فعالیت میکنه سود کنه دیگه نه اینکه ضرر بده.
پس این عبرتی میشه برای کسانی که دنبال همچنین تبلیغاتی هستند

civil-arshad
February 12th, 2010, 18:46
چرا زیاد نیست!
شاید برای شما زیاد نباشه ولی یه نفر که تازه داره سایت راه میندازه 22 تومن هم براش زیاده!

---------- post added at 06:35 pm ---------- previous post was at 06:33 pm ----------

@civil-arshad (http://www.webhostingtalk.ir/members/civil-arshad/): با مدیر ایرونی هاست تماس گرفتین (تلفن/ایمیل/...) ؟!

شماره تماس نداده بود داخل سایتش فقط فرم تماس با ما داشت پیغام گذاشتم جواب نداد بابا به خدا دیدم 2 - 3 روز وقت دارم گفتم زودتر بریزم تا وقت تمام نشده .
دوستان تبلیغات در گوگل طراحی شکیل سایت تبلیغات گسترده در چند سایت ایرانی شما را متقاعد نمی کند.

1eng.ir
February 12th, 2010, 18:59
با سلام
به نظر من یه خورده گناه در خود آقای civil-arshad هست چون این آقا باید فکر میکرد که یه هاستینگ خوب 2 گیگ هاست + دامنه رایگان را به 22000 تومان میده؟
این هاستینگ هم فعالیت میکنه سود کنه دیگه نه اینکه ضرر بده.
پس این عبرتی میشه برای کسانی که دنبال همچنین تبلیغاتی هستند
جای این سوال اینجا نیست ولی پرسیدنش بهتر از نپرسیدنه!

به نظر شما هر کی ارزون بده قابل اعتماد نیست ؟ یا اینکه کیفیت خوبی نداره ؟ یا اینکه فرداها احتمال پیچوندنش وجود داره ؟

نمونه های خارجی زیاده نیازی به اسم بردن نیست! نمونه های ایرانی هم میشه به نگاه روشن پارس اشاره کرد که 8-9 گیگ رو میدادن 28-29 تومن!

پس قیمت پایین نشون دهنده ی این نیست که طرف قصد پیچش داره ;)

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

از شرکت مایاهاست ریسلری یا وی پی اس داشتن!
میتونی آمارشو از مایا هاست بگیری ;)

civil-arshad
February 12th, 2010, 19:08
جای این سوال اینجا نیست ولی پرسیدنش بهتر از نپرسیدنه!

به نظر شما هر کی ارزون بده قابل اعتماد نیست ؟ یا اینکه کیفیت خوبی نداره ؟ یا اینکه فرداها احتمال پیچوندنش وجود داره ؟

نمونه های خارجی زیاده نیازی به اسم بردن نیست! نمونه های ایرانی هم میشه به نگاه روشن پارس اشاره کرد که 8-9 گیگ رو میدادن 28-29 تومن!

پس قیمت پایین نشون دهنده ی این نیست که طرف قصد پیچش داره ;)

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

از شرکت مایاهاست ریسلری یا وی پی اس داشتن!
میتونی آمارشو از مایا هاست بگیری ;)

بله کاملا درسته اگر غیر از این بود معنایی برای رقابت و تفاوت در قیمت وجود نداشت من خودم یک نمونه ی خارجی را قرار می دهم سایت Free Hosting, Paid Hosting, Reseller Services & VPS Servers : Byet Internet (http://www.byethost.com) دوستان من رشتم مهندسی عمران هست از وب تخصص خاصی ندارم بنابراین باید به یک مکانی برای شروع کار اطمینان می کردم.

1eng.ir
February 12th, 2010, 19:34
الان کاری رو که گفتم انجام بده
با مسئولین مایا هاست تماس بگیر بگو ایرونی هاست کجا رفته!

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

طبق آخرین اطلاعات دریافتی از پلیس بین الملل!
ایرونی هاست از مایاهاست ریسلری داره!
میتونی از طریق مدیران مایاهاست پیگیری کنی ;)

amir1
February 12th, 2010, 19:52
ایرونی هاست رسیلر مایا هاست هستش

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

Iroonihost.com DNS and Name Server Lookup - Who.is (http://who.is/dns/iroonihost.com/)

mehdi24
February 12th, 2010, 19:57
با سلام
در اولین فرصت تصمیم گیری می کنیم و نتیجه رو همینجا اعلام می کنیم
اگه تصمیم بر این شد که اطلاعات ایشونو در اختیار مشتریهاشون قرار بدیم اعلام میشه

civil-arshad
February 12th, 2010, 20:06
ممنون از لطفتون با توجه به رعایت قوانین سایت و پرهیز از ناسزاگویی و به کاربردن الفاظ نامربوط از مدیران سایت خواهشمندم تا از بستن این تاپیک تا زمان روشن شدن موضوع جلوگیری کنند

amiri113
February 12th, 2010, 20:34
اون سایت های ایرانی هم که تبلیغات ايشون رو قرار داده بودن بايد جوابگو باشند به نظر من!
چون شما به خاطر تبلیغات اون سايتها اعتماد پيدا کرديد.

Woshka
February 12th, 2010, 21:46
گوگل میگه ما هیچگونه مسولیتی در قبال تبلیغات ارائه شده نداریم

#43 - امیر حسین ضرابیان

client information
first name امیر حسین
last name ضرابیان
company name ایرونی هاست
email address mr.tebyan@gmail.com
address 1 همدان
address 2
city همدان
state همدان
postcode 6515713518
country ir - iran, islamic republic of
phone number 09189111306

additional contacts
no additional contacts setup

other information
status active
client group none
tax exempt no
signup date 28/12/2009
client for 2 months
last login date: 28/12/2009 12:48
ip address: 91.99.144.47
host: 91.99.144.47.parsonline.net

این هم دامین هاشه
achyeh.com
4mir.org
arshak.ir
bablog.ir
cyberblog.ir
ir-h.ir
dllenz.ir
emr-h.com
f2afraz.com
hamedan-gmj.com
hakhamaneshboys.com
invizible.ir
iranidownload.com
ir-h.com
khanegi.com
kiansohad.ir
lachaktoranj.com
laptop-satia.com
mehrjoo.com
pardeh-saraie-hadieh.com
mehdiparsa.com
parstajer.com
persiaselect.com
rapers98.com
sabatolid.com
salman-farsi.ir
sinasoft.info
tak507.com
tttee.com
4u2.ir
vps2.ir
zmpco.com
آیا این شخصیه که دنبالشید؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

این آقا 50 هزار تومن منو خورده
اگه ادامه بده کل بکاپهاشو میزارم برا دانبود

amiri113
February 12th, 2010, 21:52
اون سایت های ایرانی هم که تبلیغات ايشون رو قرار داده بودن بايد جوابگو باشند به نظر من!

مگر اينکه اونها هم قيد کنن مسئوليتی در قبال تبليغات ندارن!

civil-arshad
February 12th, 2010, 22:59
گوگل میگه ما هیچگونه مسولیتی در قبال تبلیغات ارائه شده نداریم

#43 - امیر حسین ضرابیان

client information
first name امیر حسین
last name ضرابیان
company name ایرونی هاست
email address mr.tebyan@gmail.com
address 1 همدان
address 2
city همدان
state همدان
postcode 6515713518
country ir - iran, islamic republic of
phone number 09189111306

additional contacts
no additional contacts setup

other information
status active
client group none
tax exempt no
signup date 28/12/2009
client for 2 months
last login date: 28/12/2009 12:48
ip address: 91.99.144.47
host: 91.99.144.47.parsonline.net

این هم دامین هاشه
achyeh.com
4mir.org
arshak.ir
bablog.ir
cyberblog.ir
ir-h.ir
dllenz.ir
emr-h.com
f2afraz.com
hamedan-gmj.com
hakhamaneshboys.com
invizible.ir
iranidownload.com
ir-h.com
khanegi.com
kiansohad.ir
lachaktoranj.com
laptop-satia.com
mehrjoo.com
pardeh-saraie-hadieh.com
mehdiparsa.com
parstajer.com
persiaselect.com
rapers98.com
sabatolid.com
salman-farsi.ir
sinasoft.info
tak507.com
tttee.com
4u2.ir
vps2.ir
zmpco.com
آیا این شخصیه که دنبالشید؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

این آقا 50 هزار تومن منو خورده
اگه ادامه بده کل بکاپهاشو میزارم برا دانبود

ممنون که پیگیری می کنی آدم به وجود انسان هایی مثل شما باید افتخار کنه معلومه هنوز انسانیت بین ماها نفس می کشه.
دوست عزیز کسی که به حساب آن واریز کردم موجودیست به نام محمد جعفر بکلو اما اسمش با این اسم که شما دادید نمیخونه
بازم ممنون

Woshka
February 12th, 2010, 23:11
[QUOTE=Woshka;76982]گوگل میگه ما هیچگونه مسولیتی در قبال تبلیغات ارائه شده نداریم
[LEFT]

ممنون که پیگیری می کنی آدم به وجود انسان هایی مثل شما باید افتخار کنه معلومه هنوز انسانیت بین ماها نفس می کشه.
دوست عزیز کسی که به حساب آن واریز کردم موجودیست به نام محمد جعفر بکلو اما اسمش با این اسم که شما دادید نمیخونه
بازم ممنون

ولی تو نت چندین اسم داره
person: Amir Tebyan
nic-hdl: at63-irnic
e-mail: mr.tebyan@gmail.com
address: Daneshgah Sq., Parsian Alley,, Hamedan, Hamedan, IR
phone: 09189111306
source: IRNIC # Filtered
امیر تبیان
چند نفرند یکیشون اینه که همدونیه
یکی دیگشون مشهدیه

civil-arshad
February 12th, 2010, 23:32
[QUOTE=civil-arshad;77038]

ولی تو نت چندین اسم داره
person: Amir Tebyan
nic-hdl: at63-irnic
e-mail: mr.tebyan@gmail.com
address: Daneshgah Sq., Parsian Alley,, Hamedan, Hamedan, IR
phone: 09189111306
source: IRNIC # Filtered
امیر تبیان
چند نفرند یکیشون اینه که همدونیه
یکی دیگشون مشهدیه

من یادمه شمارش 0918 داشت

Woshka
February 12th, 2010, 23:33
خوب پس خود نامردشه

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

یکی براش پرونده درست کرده تو مراحل شکایت

Shc
February 13th, 2010, 00:11
اولا 2 روز نیست از روز واریز پول من 6 روز است که می گذرد ثانیا چرا شما بتون برمیخوره مگر ذینفع هستید اصلا شما بگو ا ریال آیا شما اگر پولتون را بخورند خوشتان می آید ببخشید چه مدرکی ارائه بدهم 1 فیش بانکی دارم ناقابل اگر بخواهید تقدیم می کنم برای من خیلی جالبه که شما خوردن پول مردمو خیلی راحت می پذیری حتی 22000 تومان را شما فرض کن پول 100 نفر مثل من را خورده باشند آن وقت می شود 100 تا 22000 تومان که از نظر شما این پول ها که پولی نیست من نیازی به کمک شما ندارم آن کسی که می تواند کمک کند خودش می بیند و تماس می گیرد اگر هم کمک نکرد چه در این دنیا چه در آن دنیا بالاخره پیداشون می کنم شما نگران نباش.

دوست عزیز متاسف شدم که شما در مورد ما اینجوری فکر کردید.چون منظور ما رو درست برداشت نکردید.
شما گفتی قراره 22بهمن به شما بدن که من گفتم 2 روز.
در ضمن من نه شما و نه اون طرف که تا به اینجا کلاهبدار محسوب میشه رو نمیشناسم و اینکه چیزی رو نه از دست دادم و نه بدست آوردم که بهم بر بخوره.
چند شرکت های معتبر ایرانی که چندین برابر پول شما بود پولهای منو خوردن و باعث کلی ضرر برای من شدند(خوردن هیچ،ضرر).
حداقل من قبلش با تحقیق ازشون سرویس گرفتم.
در ضمن اگر شما کار نداری بری دادگاه و ... پولتون رو بگیرید و بیایید اینجا هم اعلام کنید من واقعا خوشحال خواهم شد.چون راضی نیستم حق کسی(شما و دیگران) در مقابل چند نفر سودجوی بی انصاف ضایع بشه.
من منظور اصلیم این بود شمایی که با این انجمن آشنا بودید چرا نیومدید یک سوال در موردشون بپرسید تا کسی بهتون یه کمکی کنه.
در ضمن در اون پستتون که فرمودید "امثال شما باعث افتخار هستند" منظورتون من بودم.
من همون موقع پیگیری کردم که ایشون چکارست و ریسلر کی هستند.

اگر حرفای من شما را ناراحت کرد واینکه در پستتون شرکت کردم از شما عذرخواهی میکنم.

چرا زیاد نیست!
شاید برای شما زیاد نباشه ولی یه نفر که تازه داره سایت راه میندازه 22 تومن هم براش زیاده![color="silver"]

شما هم منظور ما رو درست برداشت نکردی.
پول هرچی باشه آخرش زیاده ولی زیادی بابت چی؟
انصافا زیاده.پس ما این رو به حساب بی تجربگی ایشون در این امر محسوب میکنیم.

civil-arshad
February 13th, 2010, 00:22
دوست عزیز متاسف شدم که شما در مورد ما اینجوری فکر کردید.چون منظور ما رو درست برداشت نکردید.
شما گفتی قراره 22بهمن به شما بدن که من گفتم 2 روز.
در ضمن من نه شما و نه اون طرف که تا به اینجا کلاهبدار محسوب میشه رو نمیشناسم و اینکه چیزی رو نه از دست دادم و نه بدست آوردم که بهم بر بخوره.
چند شرکت های معتبر ایرانی که چندین برابر پول شما بود پولهای منو خوردن و باعث کلی ضرر برای من شدند(خوردن هیچ،ضرر).
حداقل من قبلش با تحقیق ازشون سرویس گرفتم.
در ضمن اگر شما کار نداری بری دادگاه و ... پولتون رو بگیرید و بیایید اینجا هم اعلام کنید من واقعا خوشحال خواهم شد.چون راضی نیستم حق کسی(شما و دیگران) در مقابل چند نفر سودجوی بی انصاف ضایع بشه.
من منظور اصلیم این بود شمایی که با این انجمن آشنا بودید چرا نیومدید یک سوال در موردشون بپرسید تا کسی بهتون یه کمکی کنه.
در ضمن در اون پستتون که فرمودید "امثال شما باعث افتخار هستند" منظورتون من بودم.
من همون موقع پیگیری کردم که ایشون چکارست و ریسلر کی هستند.

اگر حرفای من شما را ناراحت کرد واینکه در پستتون شرکت کردم از شما عذرخواهی میکنم.

نه آقای مهندس شما هم مثل برادر من هستید من از تمام دوستانی که کمک می کنند سپاسگزارم این 22000 تومان اگر هم بپره فدای یک تار موی من و تمام عزیزان اما تصور کنید شخصی در گام اول ورودش به دنیای مجازی با این اتفاق مواجه بشه مطمئنا سرخورده و مغموم خواهد شد من به عنوان یک انسان فقط قصد دارم جلوی این اعمال را بگیرم چون وقتی محیط خراب بشه هیچ کس به هیچ کس دیگه ای نه اعتماد میکنه و نه کمک میکنه و آب گل آلود فرصت مناسب را برای هر ماهیگیری فراهم می کند بیایید دست به دست هم بدیم و جلوی این اعمال را بگیریم چون بعدا برایتان تبدیل به چالش خواهد شدمن قبل از این اتفاق اصلا این مکان با ارزش را نمی شناختم و امروز برای اولین بار است که می آیم باز هم از شما و تمام دوستانی که مشارکت می کنندممنونم .

mehdi24
February 13th, 2010, 06:35
اکانت ایشون unsuspend شد
امیدوارم شما هم به پول یا هاستتون رسیده باشید

civil-arshad
February 13th, 2010, 09:12
اکانت ایشون unsuspend شد
امیدوارم شما هم به پول یا هاستتون رسیده باشید

با این کار شما بدتر هم خواهد شد دوست عزیز شماره تماسی چیزی به من بدید خواهشا .

tebyan
February 13th, 2010, 09:47
سلام خدمت شما دوستان عزیز
چند سوال دارم یوزر تست که طبق فرموده آقای وشکا 21 روز تست میدن ایا هزینه ای دارد ؟ که میگویند 50 تومان بدهکار هستم به ایشان ؟
دامنه من قبلا www.ironihost.com که این اقا اومده زده [url=http://www.iroonihost.com]مال بنده خیلی وقت پیش است 5 سال کمتر این اقا تازه اومده زده یکسال هم نیست من همدان هستم نه جایی دیه تشابه خیلی کم در یک حرف o که حتی خود شحص میگه این اقا نیست باز بگید نه بنده هستم
دوستم گفتن بیا دارن راجع به شما حرف میزنن اگه تهمت نبود اصلا صلاح نمیدونستم جوابی بدم
ممنون میشم دقت کنید در رفتار و پست های خود
با تشکر از شما دوستان گرامی

civil-arshad
February 13th, 2010, 09:58
سلام خدمت شما دوستان عزیز
چند سوال دارم یوزر تست که طبق فرموده آقای وشکا 21 روز تست میدن ایا هزینه ای دارد ؟ که میگویند 50 تومان بدهکار هستم به ایشان ؟
دامنه من قبلا www.ironihost.com که این اقا اومده زده گروه میزبانی وب ایرونی هاست|هاست لینوکس|میزبانی وب|تحویل آنی هاست و دامنه|فروش ویژه 22 بهمن (http://www.iroonihost.com) مال بنده خیلی وقت پیش است 5 سال کمتر این اقا تازه اومده زده یکسال هم نیست من همدان هستم نه جایی دیه تشابه خیلی کم در یک حرف o که حتی خود شحص میگه این اقا نیست باز بگید نه بنده هستم
دوستم گفتن بیا دارن راجع به شما حرف میزنن اگه تهمت نبود اصلا صلاح نمیدونستم جوابی بدم
ممنون میشم دقت کنید در رفتار و پست های خود
با تشکر از شما دوستان گرامی

دوست عزیز رفتار دیگران به خودشان مربوط است من منظورم شما نبودید اگر دوست دیگری شکایتی از شما دارد خودش بیاید مطرح کند

tebyan
February 13th, 2010, 10:12
ممنونم از شما :x