PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس

eskelet-sokhte
May 2nd, 2013, 00:29
سلام.دوستان یه سوال داشتم خدمتتون.در نظر دارم یه سیستم عین whmcs ارائه بدم با کمترین قیمت.میخواستم بدونم چطوری میشه لایسنس دارش کرد؟یعنی مثل سی پنل طرف بیاد ماهی x تومان بده و این لایسنس رو ماهانه بگیره و سر ماه ک شد لایسنس اگه کد جدیدو بهش ندی لغو بشه.چطوری میشه همچین کاری کرد؟موفق باشید

parsa53
May 2nd, 2013, 01:02
مثل سی پنل که نه ولی میتونید مثل خود whmcs لایسنس ارائه بدید با ماژول ارائه لایسنس whmcs.
اگر نیاز داشتید ما این ماژول رو داریم

eskelet-sokhte
May 2nd, 2013, 01:04
مثل سی پنل که نه ولی میتونید مثل خود whmcs لایسنس ارائه بدید با ماژول ارائه لایسنس whmcs.
اگر نیاز داشتید ما این ماژول رو داریم

من نگفتم لایسنس whmcs میخوام.گفتم میخوام یه چیزی عین whmcs بدم ، چطوری باید عین whmcs لایسنس دارش بکنم که مشتری بتونه ماهانه با پرداخت هزینه x تومان اونو بگیره...!!!

abbas141
May 2nd, 2013, 01:10
باید محدودیت هایی ایجاد کنی ونوعی ارتباط بین نسخه مشتری وپنل مدیریت لایسنس که در دست ادمین لایسنس هست ایجاد شود
کمی پیچیده است
هر کدام از کمپانی های ارائه دهنده لایسنس از روشی استفاده میکنند

haftsepehr
May 2nd, 2013, 01:12
با سلام
اگه شما برنامه نویس هستید و این سیستم و خودتون نوشتید باید بدونید چطوری میشه این کار و کرد.
اگه برنامه نویس نیستید باید کل سیستم و بدید یک نفر براتون انجام بده.
در صورتی هم که میخواید همینجا بهتون کمک بشه فکر میکنم باید سیستمتون و ببینیم کلا چی هست کی نوشته و با چه زبانی نوشته و خیلی موارد دیگه شما خیلی کلی سوال کردید یکم ریزتر کنید سوالتون و ...

TARIMEHR
May 2nd, 2013, 01:39
اگر میتونید سیستم قوی تری ارائه بدید ، شروع به کاره ساخت بکنید

نیاز به برنامه نویس های خلاق ، با روحیه ی کار تیمی قوی +سرمایه داره

توی این انجمن نگردید
یک پله فراتر قدم بذارید

یه نمونه ی ایرانیش هست بنام سیستم سما
نتونسته مثل whmcs قوی باشه ولی با توجه به شرایط موجود قدم بزرگی برداشته

همون طور که یکی از کاربرا اشاره کردن ، کسی که اسکریپت رو بخواد بسازه میدونه چطور لایسنسش هم بسازه
پ.ن: استارت کار رو به امیده لایسنس نزنید

camelian77
May 2nd, 2013, 05:02
می تونید سورس کد رو (اگر php هست ) encode / encrypt کنید و لایسنس زمانی براش بگذارید .

سی پنل از زبون های مختلفی ساخته شده (php , perl , c plus plus ولی عمدتا perl ) و قسمتهاییش کامپایل می شه. پس برنامه نویس قفل / لایسنس زمان دار رو با برنامه کامپایل می کنه و سارق! دیگه نمی تونه کاریش کنه.

abolfazl201358
May 2nd, 2013, 06:07
می تونید سورس کد رو (اگر php هست ) encode / encrypt کنید و لایسنس زمانی براش بگذارید .

سی پنل از زبون های مختلفی ساخته شده (php , perl , c plus plus ولی عمدتا perl ) و قسمتهاییش کامپایل می شه. پس برنامه نویس قفل / لایسنس زمان دار رو با برنامه کامپایل می کنه و سارق! دیگه نمی تونه کاریش کنه.

میتونه ...:67: