PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام یه انجمن رایگان روی وبسایتم داشته باشم؟

محمدحسین-
May 1st, 2013, 23:21
ازدوستانی که درزمینه انجمن تجربه دارند تقاضای راهنمائی دارم.
بنده یک وبسایت دارم.میخوام یه انجمن به شکل ساب دامین وبه شکل رایگان یاهزینه کم رووبسایتم داشته باشم.
مثلا اگه ادرس سایتمwww.yourname.irهست.انجمن به این شکل باشه:www.frum.yourname.ir
لطفاراهنمائی کنیدممنونم

gar3na
May 1st, 2013, 23:58
درود

روی هاستتون یک ساب دامین بسازید
و داخل اون ساب دامین انجمن خودتون را نصب کنبد.
برای انجمن هم از ویبولتین استفاده کنید.

eskelet-sokhte
May 2nd, 2013, 00:13
سلام.مشکلتون رفع شد؟

why.darkness
May 2nd, 2013, 00:32
قدم هارو به ترتیب برید جولو :

۱. ایجاد ساب دامین : Sub Domain به نام Forums
۲.دانلود انجمن ساز مورد نظر (IPB و یا VB) در صورتی که هدفتون بچه بازیه از VB استفاده کنید و اگه میخوایین با کلاس و رسمی کار کنید IPB :67: نمونه انجمنشم رو امضام هست
۳.درخواست بازدید برای رفع مشکلات و نظرات / الگو برداری از همین انجمن ها و انجمن های دیگر.
۴.مشکلی بود حتما از تجربیات همکارا استفاده کنید.
۵. موفق باشید :)

TARIMEHR
May 2nd, 2013, 01:42
شما برای ساخت انجمن تشریف ببرید به سایت vbiran.ir
اونجا کمکتون میکنن
از آموزش رایگان تا نصب و بانک ماژول ها و فارسی ساز ها
سیستمشون هم ویبولتین هست (مثل سیستم همین انجمن)

MR.Zero1
May 2nd, 2013, 11:06
پیشنهاد میکنم از سیستم ipbfarsi.ir برای ساخت انجمن استفاده کنید :67:

فوق العاده کاربردی و حرفه ای

محمدحسین-
May 2nd, 2013, 18:17
وقتی میرم تووی بی ایران.یه گزینه داره به اسم انتقال انجمن که نیازی به دانلودواپلودانجمن نداره.فقط.بایداسم سایت ونام کاربری ورمزهاستوبدی تاانجمن انتقال خودکارپیداکنه.فقط ی2 تاسوال داشتم.اولاجای نام سایت بایدنام دامنه روبزنم یاساب دامین؟دوماازکجابایدانجمنو کنترل کنم.ازوردپرس یاجای دیگه؟بعدشم ایامیتونم یه وبلاگ تورزبلاگ بسازم.ازطریق انجمن سازرزبلاگ انجمنوکنم صفحه اول سایت.بعدساب دامینمومتصل کنم بهش.به طوریکه ساب دامینم شه؟یاکیفیت انجمن میادپائین؟

TARIMEHR
May 2nd, 2013, 18:20
بهتره اینو مطالعه کنید
راهنمای تازه کاران ویبولتین (http://www.vbiran.ir/musthave.php)

esh
May 2nd, 2013, 18:30
اگه دنبال نسخه تجاری انجمن ساز می گردید می توانید از برنینگ بورد استفاده کنید. این انجمن ساز بهترین انجمن ساز تجاری سال 2012 شد و قیمت آن نسبت به دیگر انجمن سازهای تجاری کم است قیمت 69.99 دلار است. اطلاعات بیشتر را می توانید در سایت burningboard.ir (http://burningboard.ir) بیابید.

bargh4ever
May 2nd, 2013, 19:33
با سلام و احترام

اگر تمایل داشتید براتون نصب میکنیم.

با احترام
ارزان هاست

eskelet-sokhte
May 2nd, 2013, 23:23
وقتی میرم تووی بی ایران.یه گزینه داره به اسم انتقال انجمن که نیازی به دانلودواپلودانجمن نداره.فقط.بایداسم سایت ونام کاربری ورمزهاستوبدی تاانجمن انتقال خودکارپیداکنه.فقط ی2 تاسوال داشتم.اولاجای نام سایت بایدنام دامنه روبزنم یاساب دامین؟دوماازکجابایدانجمنو کنترل کنم.ازوردپرس یاجای دیگه؟بعدشم ایامیتونم یه وبلاگ تورزبلاگ بسازم.ازطریق انجمن سازرزبلاگ انجمنوکنم صفحه اول سایت.بعدساب دامینمومتصل کنم بهش.به طوریکه ساب دامینم شه؟یاکیفیت انجمن میادپائین؟

سلام.اگه اشتباه نکنم باید ساب دامینو وارد کنین.رز بلاگ بد ترین سیستم انجمن دهی رو داره.برای ارسال پست باید کمی صبر کنین.همچنین با اتصال دامین به اون خیلی بد تر میشه.(نظر شخصیم بود)