PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب فایل در vps ابونتو

k_alidoost
May 1st, 2013, 12:41
سلام من vps گرفتم وابونتو روش نصب کردن و می خوام یک نرم افزار روش نصب کنم فایل های مربوط رو تو temp ریختم ولی هر کاری می کنم با putty وارد telnet نمیشه پشتیبانی هم که ماشال الله فقط می گه به ما ربطی نداره فکر کنم telnet رو بستن در هر صورت

میخواستم بدونم می شه این فایلو تو ssh نصب کرد اگه کمک کنید ممنون می شم دستور نصب تو telnet این

card@ubuntu:~$ sudo -I [sudo] password for ubuntu: >fill in your password.< root@ubuntu:~# chmod 755 /tmp/serverinstall.sh root@ubuntu:~# /tmp/serverinstall.sh

ولی تو ssh کار نمی کنه

k_alidoost
May 1st, 2013, 13:02
اگه میشه کمک کنید خیلی فوریه

ezat1
May 1st, 2013, 13:39
سلام من vps گرفتم وابونتو روش نصب کردن و می خوام یک نرم افزار روش نصب کنم فایل های مربوط رو تو temp ریختم ولی هر کاری می کنم با putty وارد telnet نمیشه پشتیبانی هم که ماشال الله فقط می گه به ما ربطی نداره فکر کنم telnet رو بستن در هر صورت

میخواستم بدونم می شه این فایلو تو ssh نصب کرد اگه کمک کنید ممنون می شم دستور نصب تو telnet این

card@ubuntu:~$ sudo -I [sudo] password for ubuntu: >fill in your password.< root@ubuntu:~# chmod 755 /tmp/serverinstall.sh root@ubuntu:~# /tmp/serverinstall.sh

ولی تو ssh کار نمی کنه

معمولا نمیبندند مگر این که از یک روتر رد شده باشه !
آیا از روتر رد که که میگید بستن پورت رو !
یک سرچ در گوگل کنید یریع تر به جواب میرسید .

k_alidoost
May 1st, 2013, 14:00
با putty که می خوام وارد telnet بشم 5 ثانیه طول می کشه بعد میاد بیرون
چیرو سرچ کنم تو گوگل؟

k_alidoost
May 1st, 2013, 15:25
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

hassan5099
May 1st, 2013, 15:41
با putty که می خوام وارد telnet بشم 5 ثانیه طول می کشه بعد میاد بیرون
چیرو سرچ کنم تو گوگل؟
سلام اگه زمان میبره از چیز پی ان استفاده کنید وتست کنید

k_alidoost
May 1st, 2013, 15:50
سلام اگه زمان میبره از چیز پی ان استفاده کنید وتست کنید

فرقی نداره میاد بیرون هیچ راه دیگه ای برای نصب این فایل نیست ؟
از ssh نمیشه نصب کرد ؟
اگه از دوستان کسی متونه نصب کنه ip و یوزر و پسورد بدم یه لطفی کنه نصب کنه

کرمان هاست
May 1st, 2013, 16:06
دوست عزیز شما باید بری ببینی بعدازازکارانداختن فایروالت ببینی با نرم افزارهای پورت اسکنر اون پورت باز هست یا نه؟@
بعدشم شما بگو اصلا برنامه ای میخوای نصب کنی چی هست و کارش چیه میشه اصلا پرتش رو تغییر داد تا روی پرت دیگه ای که باز هست کار کنه
شما یاهوت رو و اطلاعاتت رو پست خصوصی کن تا مشکلت رو از ریشه حل کنم درخدمتم;)
همین جا هم خواستی بگو تا راهنماییت کنم

k_alidoost
May 1st, 2013, 16:25
آیدی یاهو من vip_cccam اگه کمک کنید ممنون میشم