PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایحاد دیتا سنتر

lolaraha
May 1st, 2013, 10:50
سلام دوستان

ببخشید من میخواستم سوالی در مورد ایجاد دیتا سنتر بپرسم :

1. چه مساحتی برای ایجاد دیتا سنتر لازمه ؟

2. هزینه برایند شده چقدر میشه؟

3. چه مجوز هایی لازم؟

4. و . . .

دوستان این سوالت من بود و اگه اطلاعات بیشتر لازم که باید بدونم ممنون میشم کمی کمکم کنید.

alaviyoon
May 1st, 2013, 11:15
سلام دوستان

3. چه مجوز هایی لازم؟

4. و . . .

دوستان این سوالت من بود و اگه اطلاعات بیشتر لازم که باید بدونم ممنون میشم کمی کمکم کنید.

سرچ کنید به نتایج بهتری میرسید
ولی فکر کنم یه 5 میلیاردی لازمه .
یا حق

lolaraha
May 1st, 2013, 11:26
سرچ کنید به نتایج بهتری میرسید
ولی فکر کنم یه 5 میلیاردی لازمه .
یا حق

دوست عزیز سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم ، برای همین اینجا موضوع رو مطرح کردم که به نتیجه ای برسم .

حق نگهدارت

majid2009s
May 1st, 2013, 11:37
یکی از مهمترین فاکتورهای ایجاد یک کسب و کار موفق تامین مالی اون پروژه است.
فقط اینو متذکر میشم که شما اگر اقدام به ایجاد دیتاسنتر در ایران کنید نمی تونید مشتری های خارجی جذب کنید . و محدوده فعالیتتون مختص ایران میشه

lolaraha
May 1st, 2013, 13:32
خب منم میخوام برای ایران و میهن خودم این کار رو بکنم نمیخوام کشور های خارجی از این موضوع بهره مند بشن با این که خودشون دیتاسنتر های خوبی دارن.

من میخوام در این مورد به ایران بهره برسونم.

چون با ایجاد دیتا سنتر های ایرانی ، ایران هم جزو چهارراه های اصلی میشه .
کسایی هستن که بتونن در این مورد اطلاعات بدن تا بنده هم از اطلاعاتشون بهره بگیرم و به موضوع نهایی نزدیک تر بشم؟

hostarya
May 1st, 2013, 13:47
مبالغ زیادی برای دیتاسنتر نیاز هستش
و کلا سرمایه شما بیش از 1 میلیارد نباشه امکان پذیر نیست

sainaweb
May 1st, 2013, 14:10
حد اقل فضای مورد نیاز برای دیتاسنتر ( برای گرفتن مجوز وگرنه خیلی بیشتر نیاز هست ) 500 متر مربع فضای قابل استفاده برای سرورهاست . با توجه به این مسئله که باید در مکان های مخصوصی ( نزدیک به فیبر نوری ) ساخته بشه ( دیتاسنتر توسعه سامان به همین دلیل نزدیک 200 میلیون تومان هزینه اضافی دادند 6 سال پیش ) . هزینه ساخت حد اقل متری 1 میلیون تومان میشه نیم میلیارد تومن که هزینه زمین و مجوز و ... هم بهش اضافه کنید بالای 5 میلیارد در میاد .

هزینه های خرید سرور و برندینگ و کارمند و تجهیزات و . . . رو هم خودتون حساب کنید با این وضع ایران بالای 40 میلیارد تومن سرمایه نیاز هست .

danitfk
May 1st, 2013, 14:11
خب منم میخوام برای ایران و میهن خودم این کار رو بکنم نمیخوام کشور های خارجی از این موضوع بهره مند بشن با این که خودشون دیتاسنتر های خوبی دارن.

من میخوام در این مورد به ایران بهره برسونم.

چون با ایجاد دیتا سنتر های ایرانی ، ایران هم جزو چهارراه های اصلی میشه .
کسایی هستن که بتونن در این مورد اطلاعات بدن تا بنده هم از اطلاعاتشون بهره بگیرم و به موضوع نهایی نزدیک تر بشم؟

شما اول بهتره با دیتاسنتر هایی مثل پارس آنلاین صحبت کنید که Cage یا Suite اختصاصی بگیرید (البته اگر ارائه بدند)

سهمی از بازار بدست بیارید سپس که شناخته شده شدید دیتاسنتر اختصاصی خودتون بنا کنید.

hassan5099
May 1st, 2013, 15:08
سلام دوستان

3. چه مجوز هایی لازم؟

4. و . . .

سلام
با این هزینه که دوستان میگن برید سراغ کاری دیگه بهتره

Yas-Host
May 1st, 2013, 15:50
با سلام
یکی از دوستان رو میشناسم در این زمینه کمی تا قسمتی استاد هست
جهت دریافت اطلاعات اون شخص با من تماس بگیرید تا بهتون بدم شماره و ..
mrmy_yasin
09307405414
در کل ادم واردی هست اخلاقشون خیلی خوبه

موفق باشید

کرمان هاست
May 1st, 2013, 16:14
تا موقعی که پهنای باند ایران توسط زیرساخت ارایه میش ود دیتاسنترایرونی جنبه ی کاربردی و عمومی پیدا نخواهد کرد
چون پهنای باند ایرون کجا و اونجا کجا
بعدهم شما این همه پول داری بزار بانک سودش رو بگیر نصفش رو خرج خودت کن نصفشش رو ببخش به فقیر فقرا که کاری واسه ملتتت کرده باشی

rominait
May 1st, 2013, 16:25
از طرق سايت تنظيم مقررات راديويي مراجعه كن.اطلاعات جالي موجوده
توي همين انجمن هم سرچ بزن قبلا دوستاني پرسدن
اول كه 1 ميلارد تومن ضمانت مي خواد
بعد جدا از مبحث هاي pap و sas و .... ( مجوزي )
هزينه سازه و زمين و تجهيزات و پرسنل .

spark3r
May 1st, 2013, 16:27
سلام
بی خیالش بشید بهتره.

mailgenral
May 1st, 2013, 17:39
به نظر من اگه در توانتون هست اقدام کنید:چرا اگه خودتون بخواین بدتر از پارس انلاین و امثال اینا نمیشد و در همین حد هم مشتریان زیادی میتونید جذب کنید:کیفیت بالاتر نیاز به بودجه بالاتر و تخصص و پارتی بیشتر هستش:53: