PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فایل هاستینگ وارز

operator
February 12th, 2010, 12:31
سلام به تمامی دوستان
بنده یک فایل هاستینگ وارز ساپورت میخوام که از فایلهام نگهداری کنه با Space بالا و BW بالا Unlimited هم بود که دیگه چه بهتر قیمت هم هر چه مناسب تر بهتر

فقط چند تا سوال در ذیل همین دارم چون من کمی ناشی هستم
فایل هاستینگ چه امکاناتی داره و چه امکاناتی نداره (مثل اینکه mail و DB نداره)
کدوم دیتاسنتر وارز ساپورت توی اروپا از لحاظ سرعت و Uptime بهترین ه
World Stream
Leaseweb
ecatel
Giga International
یا هیچ کدوم
ضمن اینکه یک سری اطلاعات در مورد این دیتا سنتر آخری (Giga International) میخوام که سرویس هاش چطوره

اگر هاست اشتراکی با فضای بالا و bw بالا هم ارزونتر داشتید هم لطفا مشخصات بدین

ممنون و موفق باشید

MelatHOST
February 12th, 2010, 13:23
سلام
میزان بودجه ؟

operator
February 12th, 2010, 13:41
سلام
میزان بودجه ؟

شما Plan هاتون رو ارائه بدین
طبیعی هست که به بهترین و ارزون ترین قیمت جواب میدیم

قسمت سالیانه بین 100 تا 150 هزار تومان میخوام

operator
February 12th, 2010, 20:30
اینجا کس دیگری به جز tizhost_com نیست که فایل هاستینگ وارز داشته باشه که ایشون هم به من پ خ دادند.
چرا هر تاپیکی که میزنه آدم، باید یکی ، دو بار هلش بده تا راه بیفته

mehdi24
February 12th, 2010, 20:37
لیست قیمت های ما :
شركت فناوران عصر مجازی مایا .::. فایل هاستینگ وارز. هاست فایل. فایل هاستینگ نامحدود. فایل هاستینگ مطمئن. هاست دانلود وارز. هاست فایل وارز. (http://mayahost.net/file-hosting.html)

SabaData
February 12th, 2010, 20:44
سلام
میتونم 2 گیگابایت هاست وارز سی پنل با 30 گیگابایت پهنای باند و بقیه امکانات نامحدود رو بهتون بدم سالی 124000 و ماهی 12000 تومان (پلن های ارزونتری هم داریم تا سقف سالی 10000 تومان ولی حجمشون کمه چون شما گفتین بین 100 تا 150 هزار من اینو گفتم)
البته اگه بخوایید ما هاست رپیدلیچ هم داریم ولی هزینش کمی بالاست!

goldstar
February 12th, 2010, 20:46
سلام
هیچ کدوم از این دیتاسنترهایی که گفتین جز ecatel وارز ساپورت نمیکنند...

operator
February 12th, 2010, 21:07
سلام
هیچ کدوم از این دیتاسنترهایی که گفتین جز ecatel وارز ساپورت نمیکنند...

چطور بعضی از دوستان بر روی سرورهای دیتاسنتر Giga International هاست وارز ارائه میدن ؟

پلن های شركت فناوران عصر مجازی مایا خوب بود ولی فکر نمیکنید کمی مشکوک به نظر میرسه Unlimited فضا و Unlimited پهنای باند با سالانه 120.000 تومان اونم وارز ؟:-?

میشه اطلاعات اینکه از چه دیتا سنتری سرور دارید و آیا شما خودتون سرور دارید یا با واسطه شما دارید هاست میفروشید رو ارائه کنید ؟

اینکه نوشتید Unlimited منظورتون چیه
یعنی من 10 ترا اطلاعات بریزم و 10 ترا BW در ماه مصرف کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟

agarb98
February 12th, 2010, 21:10
عزیز می تونم براتون از دیتاسنتر ovh بگیرم.

LoveLife
February 12th, 2010, 21:41
یه نکته عرض کنم !
دوستان وارز می دهند ولی اگه ریپورت برای دیتا سنتر بیاد بی تعارف شما رو ساسپند می کنند

operator
February 12th, 2010, 21:45
یه نکته عرض کنم !
دوستان وارز می دهند ولی اگه ریپورت برای دیتا سنتر بیاد بی تعارف شما رو ساسپند می کنند

بحث سر قول گرفتن برای همین مسئله هست
وگرنه توی usa هم میگن ما وارز میدیم

mehdi24
February 12th, 2010, 22:09
چطور بعضی از دوستان بر روی سرورهای دیتاسنتر giga international هاست وارز ارائه میدن ؟

پلن های شركت فناوران عصر مجازی مایا خوب بود ولی فکر نمیکنید کمی مشکوک به نظر میرسه unlimited فضا و unlimited پهنای باند با سالانه 120.000 تومان اونم وارز ؟:-?

میشه اطلاعات اینکه از چه دیتا سنتری سرور دارید و آیا شما خودتون سرور دارید یا با واسطه شما دارید هاست میفروشید رو ارائه کنید ؟

اینکه نوشتید unlimited منظورتون چیه
یعنی من 10 ترا اطلاعات بریزم و 10 ترا bw در ماه مصرف کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟

نامحدود مساوی با بی نهایت نیست و به این معنی نیست که شما تا 1 ترابایت فایل آپلود کنی رو یه هاست 120 تومنی
درضمن من لینک فایل هاستینگ رو دادم چه ربطی داشت به وب هاستینگ ؟

LoveLife
February 12th, 2010, 22:25

هر کس تو اروپا تضمین کرد 100 درصد ! من اگه نتونستم سرورش رو ساسپند کنم دیگه از اینترنت خداحافظی می کنم

operator
February 12th, 2010, 22:33
در مورد وب هاستینگ و فایل هاستینگ من تمام پلن های شما رو نگاه کردم هر کسی که پی ام میده من کل سایتش رو چک میکنم و مثل اینکه این سرویس وب هاستینگ شما برای من جالب تر هست تا پلن های فایل هاستینگ تون

پس میشه توضیح بدید نامحدود یعنی چی ؟ (میگم من تازه کار هستم و زیاد وارد نیست میخوام یه سایت راه اندازی کنم که میخوام روش فایل آپلود کنم)
منظور از نامحدود چقدر فضا و چقدر پهنای باند هست 100 گیگ ، 200 گیگ ، 500 گیگ ، ..... چقدر ؟

ضمنا اگر لطف کنید اطلاعات اینکه این پلن نامحدود تون رو روی کدوم دیتاسنتر ارائه میدین ممنون میشم

موفق باشید

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

هر کس تو اروپا تضمین کرد 100 درصد ! من اگه نتونستم سرورش رو ساسپند کنم دیگه از اینترنت خداحافظی می کنم

حتی Ecatel ی که دوست عزیزمون goldstar گفتند ؟
پس این همه سایتهای دانلود سنتر فارسی که حتی روی سرورهای آمریکا و کانادا ساپورت میشن چظور دارند کار میکنند اونم چند سال هست که دارند کار میکنند ؟

tar.gz
February 12th, 2010, 23:40
Parspad Hosting Group (http://www.parspad.net)
سرور از OVH هست و قیمتاش هم مناسبه.ولی باز قبل خرید حتما مطمئن شو

operator
February 13th, 2010, 12:15
parspad hosting group (http://www.parspad.net)
سرور از ovh هست و قیمتاش هم مناسبه.ولی باز قبل خرید حتما مطمئن شو

فکر میکنم دیتا سنتر های فرانسه گیرشون بیشتر از دیتا سنترهای هلند و آلمان باشه

LoveLife
February 13th, 2010, 12:47
در مورد وب هاستینگ و فایل هاستینگ من تمام پلن های شما رو نگاه کردم هر کسی که پی ام میده من کل سایتش رو چک میکنم و مثل اینکه این سرویس وب هاستینگ شما برای من جالب تر هست تا پلن های فایل هاستینگ تون

پس میشه توضیح بدید نامحدود یعنی چی ؟ (میگم من تازه کار هستم و زیاد وارد نیست میخوام یه سایت راه اندازی کنم که میخوام روش فایل آپلود کنم)
منظور از نامحدود چقدر فضا و چقدر پهنای باند هست 100 گیگ ، 200 گیگ ، 500 گیگ ، ..... چقدر ؟

ضمنا اگر لطف کنید اطلاعات اینکه این پلن نامحدود تون رو روی کدوم دیتاسنتر ارائه میدین ممنون میشم

موفق باشید

---------- post added at 10:33 pm ---------- previous post was at 10:29 pm ----------

حتی ecatel ی که دوست عزیزمون goldstar گفتند ؟
پس این همه سایتهای دانلود سنتر فارسی که حتی روی سرورهای آمریکا و کانادا ساپورت میشن چظور دارند کار میکنند اونم چند سال هست که دارند کار میکنند ؟

این سایت ها اکثرا کاربرهای ایرانی دارند !
به همین خاطر هست که مشکلی پیش نمی یاد !
ولی اگه بنده از طرف شرکت خاصی شکایت کنم از دیتا سنتر ، دیتا سنتر اگه رعایت نکنه جریمه هایی حداقل 100 هزار دلاری شامل دیتا سنتر می شه !
تمام تضمین تا وقتی هست که کسی ریپورت شما رو نده عزیز !

iranwebbase
February 13th, 2010, 12:58
سلام.
شما به چه مقدار هاست احتياج دارين؟
---

پيشنهاد من براي شما:
10 گيگ فضا با پهناي باند ماهيانه 150 گيگ

ماهيانه 23 هزار تومان و ساليانه 220 هزار تومان.

SabaData
February 13th, 2010, 13:14
یه نکته عرض کنم !
بله اکثر دوستان اینطوری هستن ولی نه همه!!!
یادتون باشه همیشه نمیشه همه هاستینگ هارو به یه چشم دید!!!
ما هم فقط واسه اسکریپت نول وارز میدیم ولی اگه مسائل غیراخلاقی م سیاسی باشه بی بروبرگرد حتی اگه دیتاسنتر کاری نداشته باشه خودمون ساسپند میکنیم!!!

من تضمین 100% میدم واسه اسکریپت ها ولی واسه مطالب غیراخلاقی و سیاسی تضمین 0% میدم! :دی

من پایه هستم!!!!
اگه خواستی در خدمتم :دی
البته من اسکریپت هایی که کارشون غیر مجز هست رو نمیگم ها!!! مثل: اسکریپت رسال ایمیل یا escript proxy

operator
February 14th, 2010, 07:40
دست همگی درد نکنه
در مورد ریپورت دادن 100% همینطوره حتی شما میتونی رو هاستهای USA هم همه کار بکنی ولی به شرط اینکه کسی ریپورت نده

در مورد اون دوستمون که 10 گیگ به من پیشنهاد داده بودند عرض کنم که دوست عزیز 10 گیگ برای یک سری نرم افزار خیلی خیلی کمه من به حداقل 100 گیگ فضا احتیاج دارم.

در مورد اینکه دوستمون عرض کردند مسائل غیر اخلاقی و سیاسی به هیچ عنوان از این گونه فایلها بر روی سرور نمیره و از اینگونه اخبار بر روی سایت نمیره سایت اختصاصا یک سایت دانلود سنتر نرم افزار است

ضمن اینکه من هنوز منتظر جواب دوست عزیزمون جناب mehdi24 در مورد اون پلن نامحدودشون و توضیحات شون هستم

دوستان خواهشا پ خ ندید و اگر پیشنهادی دارید همینجا مطرح کنید من میخوام در حضور جمع دوستان که تجربه شون بسیار بیشتر از بنده هست به یک نتیجه گیری برسم تا اگر جایی اطلاعات اشتباهی به من رسید تا حد امکان دوستان عزیز این انجمن راهنمایی کنند وگرنه در مورد سایتهایی که توی پ خ به من میدید من از این گونه سایتها زیاد دیدم و پلنهای جالب زیادی رو قبل از این مشاهده کردم ولی میخوام در مورد این پلنها تحقیق کنم

یک سوال دیگه اینکه میشه من بپرسم این سایت WHT.IR بر روی کدام دیتاسنتر هست ؟

SabaData
February 14th, 2010, 10:42
دست همگی درد نکنه
در مورد ریپورت دادن 100% همینطوره حتی شما میتونی رو هاستهای USA هم همه کار بکنی ولی به شرط اینکه کسی ریپورت نده

یعنی چی؟؟؟
اینکه وارز نشد!
وارز اونه که وقتی کسی ریپورت بده مشکلی برات پیش نیاد وگرنه اکثر دیتاسنتر ها تا وقتی که کسی ریپورت نداده مشکلی برای کاربراشون ایجاد نمی کنند!!!

یک سوال دیگه اینکه میشه من بپرسم این سایت WHT.IR بر روی کدام دیتاسنتر هست ؟

فکر کنم روی اینجا باشن : http://www.masteritx.com/
ولی میگم فکر میکنم بعدا همه نریزن سرم :دی بازم خودتون میتونید کامل تحقیق کنید!!!

mehdi24
February 19th, 2010, 14:35
ضمن اینکه من هنوز منتظر جواب دوست عزیزمون جناب mehdi24 در مورد اون پلن نامحدودشون و توضیحات شون هستم

فکر نکنم فقط ما باشیم که پلن unlimited ارائه میدیم و شرکت های بزرگ هاستینگ خارجی مثل بلو هاست، دریم هاست،هاست گیتور، هاست مانستر و... هم همچین سرویسی ارائه میدن
منظور از unlimit بی نهایت بودن نیست چون هیچ سروری پیدا نمیشه که هاردش نامحدود باشه. نامحدود یعنی اینکه در اول کار محدودیتی برای میزان فضا اعمال نمیشه.
نکته بعدی اینکه این پلن وب هاستینگ هست نه فایل هاستینگ و مسلما کاربری اجازه نداره از این سرویس به عنوان فایل هاستینگ استفاده کنه (در حجم وسیع) .
امیدوارم توضیح کامل باشه چون هرچی سعی کردم نتونستم واضح تر از این بنویسم :d

Shc
February 19th, 2010, 15:06
فکر نکنم فقط ما باشیم که پلن unlimited ارائه میدیم و شرکت های بزرگ هاستینگ خارجی مثل بلو هاست، دریم هاست،هاست گیتور، هاست مانستر و... هم همچین سرویسی ارائه میدن
منظور از unlimit بی نهایت بودن نیست چون هیچ سروری پیدا نمیشه که هاردش نامحدود باشه. نامحدود یعنی اینکه در اول کار محدودیتی برای میزان فضا اعمال نمیشه.
نکته بعدی اینکه این پلن وب هاستینگ هست نه فایل هاستینگ و مسلما کاربری اجازه نداره از این سرویس به عنوان فایل هاستینگ استفاده کنه (در حجم وسیع) .
امیدوارم توضیح کامل باشه چون هرچی سعی کردم نتونستم واضح تر از این بنویسم :d

توضیحاتتون واضح بود و چندین بار هم توسط دوستان هم همین موضوع اعلام شده ولی بعضی ها معنا و مفهومش را هنوز متوجه نشده اند.

operator
February 21st, 2010, 21:04
ممنونم و من قبلش عذر خواستم و گفتم که کمی ناوارد هستم و به خاطر همین مزاحم شما شدم و توضیح کاملتر خواستم

ممنون از توضیحاتتون

amolhost
May 25th, 2010, 06:43
فایل هاستینگ آمل هاست

وارزساپورت
قابلیت Rapidleech و rar/unrar
پهنای باند نامحدود
هر گیگابایت 1000 تومان در ماه
تعدادی از پنل در سایت است ولی پنل درخواستی هم پذیرفته می شود
www.Amolhost.com

mr.he3am
May 25th, 2010, 11:06
10 گیگ هاست دانلود با پهنای باند نامحدود در ماه 12 هزار تومان ( وارز )
(( 15% تخفیف تا 6 خرداد ))

ای دی یاهو : sale.vastdata
شماره شرکت : 4407322-0261
شماره موبایل : 09193244793

وست دیتا ارائه دهنده خدمات حرفه ای میزبانی وب با پرداخت آنلاین | شماره ثبت :‌22864 (http://www.vastdata.net)

برخی از مشتریان :
mybbiran.com
gigscript.info
film-baran.com
.comاسکریپت
up.p30day.com
mye.ir

SabaData
May 25th, 2010, 11:19
فک کنم این تاپیک ما 2 هفته پیش هست هااااا!
واسه چی آفر میدین؟