PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار ioncube encoder سالم و تست شده

iman4web
April 30th, 2013, 22:43
درخواست نرم افزار ioncube encoder سالم و تست شده
کسی که تست کرده روی هاست و جواب گرفته. (حتما روی هاست تست شده باشه)
از پی سی دانلود و نالر گرفتم ولی کدهایی که تولید میکنن اکسپایر شده هستن

≡ ALEX ≡
April 30th, 2013, 22:55
درخواست نرم افزار ioncube encoder سالم و تست شده
کسی که تست کرده روی هاست و جواب گرفته. (حتما روی هاست تست شده باشه)
از پی سی دانلود و نالر گرفتم ولی کدهایی که تولید میکنن اکسپایر شده هستن

اگر نسخه سالم و آپدیت می خواهید می بایست از سایت رسمی شون لایسنس تهیه کنید... و یا بصورت آنلاین از همان سایت رسمی درخواست Encode بدهید با هزینه پایین انجام میشه براتون... و یا از دوستانی که در این انجمن کار Encoding انجام می دهند درخواست کمک کنید.

موفق باشید

camelian77
May 1st, 2013, 00:00
من نسخه‌ی کامل (و لایسنس شده) source guardian رو دارم و به ۱۵۰ دلار می فروشم

تماس: anooshr@icloud.com

SMSBAZ
May 2nd, 2013, 16:47
من ioncube encoder رو میخوام بگیرم . الان سایت ioncube.ir هست . نمیدونم معتبره یا نه . قیمتش خوبه یا نه . کسی من رو راهنمایی میکنه که از کجا بخرم . پولم هم دلار نیست . بلکه ریاله

≡ ALEX ≡
May 2nd, 2013, 18:54
من ioncube encoder رو میخوام بگیرم . الان سایت ioncube.ir هست . نمیدونم معتبره یا نه . قیمتش خوبه یا نه . کسی من رو راهنمایی میکنه که از کجا بخرم . پولم هم دلار نیست . بلکه ریاله

با توجه به اینکه نسخه قدیمی رو برای فروش گذاشته اند مشکوک است...

iman4web
May 3rd, 2013, 10:31
کسی اگر نال شده و سالم 6.5 رو داره لینک بزاره یا ایمیل کنه. کارم گیره.
چیزهایی که تو نت هست درست کار نمی کنن

≡ ALEX ≡
May 3rd, 2013, 14:15
کسی اگر نال شده و سالم 6.5 رو داره لینک بزاره یا ایمیل کنه. کارم گیره.
چیزهایی که تو نت هست درست کار نمی کنن

1. چیزی که می خواهید وجود ندارد!

2. آخرین ورژن از سری 7 می باشد!

3. چرا دنبال چیزی هستید که به راحتی قابل Decode شدن است؟!

iman4web
May 4th, 2013, 09:26
من اگر ورژن 7 رو هم بخرم چند ماه و يا 1 سال بعد ديكدرش مياد و اون هم ديكد ميشه. لا اقل اينجوري دلم نميسوزه ديگه پول نرم افزار ندادم.

≡ ALEX ≡
May 4th, 2013, 17:07
من اگر ورژن 7 رو هم بخرم چند ماه و يا 1 سال بعد ديكدرش مياد و اون هم ديكد ميشه. لا اقل اينجوري دلم نميسوزه ديگه پول نرم افزار ندادم.

الآن همه Encoder ها و همه ورژن هایشان Decode می شوند... نیازی هم به زمان طولانی نیست از روز ارایه شدن نسخه جدید... شما کلا باید به فکر راهکاری دیگر باشید... ;)