PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شفاف سازی در مورد تماس پلیس فتا با شما...حتما بخوانید

hadi_am
April 30th, 2013, 18:33
با سلام خدمت دوستان،همکاران و بازدید کنندگان محترم

بهتره که خودمونی تاپی کنم تا ههم راحت بخونن;)

یه چند ماهی هستش که دوستان اینجا تاپیک میزنن که از پلیس فتا تماس گرفتن و گفتن بیاید پلیس فتا... .

خب این دسته دوستان که میگن با اصلا نمیریم فتا حتی تماس بگیرن سخت در اشتباهند...

من خودم خیلی منتظر موندم تا از فتا برای تکمیل مدارک شرکت برم ولی تماس نگرفتن اونروز یه مشکلی پیش اومده بود خودم رفتم فتا با مهندسی که اونجا بود در همین مورد حرف زدم فرم مخصوصم پر کردم...

برای اون دوستانی که میگن ما نمیریم و نمیتونن پیدا کنن طرف برگرد بهم گفت:
اصلا نیازی به پر کردن این فرما برای فروشنده های قند شکن وسایتهای غیر قانونی لازم نیست فقط لازمه یه آی پی که پیدا کردنش خیلی آسیونه رو بدست بیاریم تا جد طرف رو هم میتونیم بیاریم جلو چشش...

ولی قابل توجه دوستان هاستینگ:

صرفا این کار برای ساماندهی هاستینگای ایرانی هستش اون فرمی که بهم دادن شامل سه برگه بود:

برگه اول شامل: اسمم، ادرسم، شماره تلفن شرکت و خودم، تحصیلات و از همه مهم تر چه کارایی بلدی وتخصصت و اینکه نماینده کودوم شرکتی
برگه دوم شامل: رنج آی پی ، سیستم عامل سروری که استفاده میکنی، نوع خدمات ، کشور ارائه دهنده سرور و یه چنین چیزایی جالبه مجازی ساز vmware اصلا تو لیست سیستم عاملشون نبود:d
برگ سومم شامل یه سری توضیحات بود که الان دقیقا یادم نیست.

اینم برای اینه که یه موقع مشکلی یــــــــــــــــــــــــ ــا کمکی تو زمینه خدمات اینترنتی نیاز داشتن از تخصص شما استفاده کنن...

در کل مشکلی براتون پیش نمیاد....

حتی اگه سرور ویندوز برای موارد ویـــــــــــــــــــــــ ــزه بدید مشتری مشکلی پیش نمیاد اینجا که اینطور گفتن... .

حالا هر جور دویت داشتید قضاوت کنین الان خود من با مدیر و رئیس فتا دوست شدم شماره تماسشونم دادن گفتن مشکلی داشتید تماس بگیرید:d

هر سوالی هم داشتید بنده یا همکاران گلم(اونایی که رفتن فــــــــــــــــــتـــــ ــــــــــــــــــا) در خدمتیم.

ارادتمند شما

هادی امیری

mrasol
April 30th, 2013, 18:50
با سلام خدمت دوستان،همکاران و بازدید کنندگان محترم

بهتره که خودمونی تاپی کنم تا ههم راحت بخونن;)

یه چند ماهی هستش که دوستان اینجا تاپیک میزنن که از پلیس فتا تماس گرفتن و گفتن بیاید پلیس فتا... .

خب این دسته دوستان که میگن با اصلا نمیریم فتا حتی تماس بگیرن سخت در اشتباهند...

من خودم خیلی منتظر موندم تا از فتا برای تکمیل مدارک شرکت برم ولی تماس نگرفتن اونروز یه مشکلی پیش اومده بود خودم رفتم فتا با مهندسی که اونجا بود در همین مورد حرف زدم فرم مخصوصم پر کردم...

برای اون دوستانی که میگن ما نمیریم و نمیتونن پیدا کنن طرف برگرد بهم گفت:
اصلا نیازی به پر کردن این فرما برای فروشنده های قند شکن وسایتهای غیر قانونی لازم نیست فقط لازمه یه آی پی که پیدا کردنش خیلی آسیونه رو بدست بیاریم تا جد طرف رو هم میتونیم بیاریم جلو چشش...

ولی قابل توجه دوستان هاستینگ:

صرفا این کار برای ساماندهی هاستینگای ایرانی هستش اون فرمی که بهم دادن شامل سه برگه بود:

برگه اول شامل: اسمم، ادرسم، شماره تلفن شرکت و خودم، تحصیلات و از همه مهم تر چه کارایی بلدی وتخصصت و اینکه نماینده کودوم شرکتی
برگه دوم شامل: رنج آی پی ، سیستم عامل سروری که استفاده میکنی، نوع خدمات ، کشور ارائه دهنده سرور و یه چنین چیزایی جالبه مجازی ساز vmware اصلا تو لیست سیستم عاملشون نبود:d
برگ سومم شامل یه سری توضیحات بود که الان دقیقا یادم نیست.

اینم برای اینه که یه موقع مشکلی یــــــــــــــــــــــــ ــا کمکی تو زمینه خدمات اینترنتی نیاز داشتن از تخصص شما استفاده کنن...

در کل مشکلی براتون پیش نمیاد....

حتی اگه سرور ویندوز برای موارد ویـــــــــــــــــــــــ ــزه بدید مشتری مشکلی پیش نمیاد اینجا که اینطور گفتن... .

حالا هر جور دویت داشتید قضاوت کنین الان خود من با مدیر و رئیس فتا دوست شدم شماره تماسشونم دادن گفتن مشکلی داشتید تماس بگیرید:d

هر سوالی هم داشتید بنده یا همکاران گلم(اونایی که رفتن فــــــــــــــــــتـــــ ــــــــــــــــــا) در خدمتیم.

ارادتمند شما

هادی امیری

حرفاشون تایید میشه

paradiseserver
April 30th, 2013, 18:58

زرشک:d

danitfk
April 30th, 2013, 20:46
یکی از دوستان نزدیکم رفته بود فتا ؛
برای رنج آی پی ازش پرسیدن چندتا آی پی داری .. گفت حدود 512 تا :d

گفتن چه خبره.. :))‌ برو خونه به XXXX@Email.com اطلاعاتش بفرست..

اتفاقا" خیلی خوبه سامان دهی انجام میشه. (شاید خیلیا بخاطر همین برن کنار:)‌ )

reza*
April 30th, 2013, 23:02

فروشنده هایی داریم که عمرا نتونن پیداشون کنن ;)

طرف مستقیم سرور اختصاصی دیتاشک خریده ( همین که حاج دانیال نمایندشه :d ولی مدرک نمیزاره ) تو سایتشم تنها راه ارتباطی یاهو آیدی هست که یاهو آیدیشم رو سرور مجازی بالا میاره . به مشتری تو یاهو مسنجر یا شماره حساب میده که با مدارک جعلی حساب رو باز کرده یا شارژ میگیره .
خلاصه اینکه آره داداش :دی

کرمان هاست
April 30th, 2013, 23:13
نوبتی هم باشه نووبت زیر 20 ته بیان برن کنار کسی بالای بیست هست اصلا اینجا؟
که بتونه روی حرف خودشم وایسه!!!!

reza*
April 30th, 2013, 23:34

شماره رو باید به مشتریه بد بخت بدن نه فروشنده :(( واسه فروشنده چه مشکلی میخواد پیش بیاد ؟
ای کاش مشتری ها رو هم سازمان دهی میکردن :d میرفتیم دوست میشدیم که وقتی یه هاستینگ پولمونو خورد و برد بتونیم کاری کنیم.

پ.ن : برای فروشنده مشتری مواردی مانند ریپ قالب ، سرقت اطلاعات کاربران توسط هکر و ... میتونه پیش بیاد که در این مواقع باید بره پیشه فتاااااا :67:

hostspace
April 30th, 2013, 23:42
من موندم بعضی ها چرا اینقدر می ترسن
داریم سرویس میدیم، خلاف که نمی کنیم . هر سایتی هم که روی سرور باشه ، مسئولیتش با مشتری هست نه هاستینگ . جز هاستینگ هایی که سایت های موزیک و ... هاست می کنن که کلا نکنن بهتره ، من خودم هیچ وقت از این سایت ها خیری ندیدم . به جز یکی دوتا ، اکثرشون پر دردسر و پر ادعاهستن و همیشه دیر شارژ می کنن =))

Cpt.Price
April 30th, 2013, 23:54
اتفاقا" خیلی خوبه سامان دهی انجام میشه. (شاید خیلیا بخاطر همین برن کنار‌ :) )

بله مثلا افراد زیر سن قانونی برن کنار . همینطور هاستینگ های تابستانی و ... :)

shazo
May 1st, 2013, 00:12
هاستیگ تابستانی..

seyed-reza
May 1st, 2013, 00:54
اقای هادی برای کسانی که خارج از ایران هستند چی ؟
اونها باید چی کار کنند

empratoor
May 1st, 2013, 01:07
اقای هادی برای کسانی که خارج از ایران هستند چی ؟
اونها باید چی کار کنند
اونا لطف کنن با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی و قبض آب ، برق ، گاز و ترجیحا تلفن برن اینترپل خودشون رو معرفی کنن بگن اومدیم مدارک بدیم و فرم پر کنیم!
خب عزیز دلم پلیس فتا بیکاره هنوز داخلی ها رو سر و سامون نداده بره زنگ بزنه اونوریا که بیاین فرم پر کنید؟
پ.ن: شما که اونوری حتما نماینده داری اینور دیگه واسه حساب کتابت همونو بفرست غمتم نباشه!

medianet
May 1st, 2013, 09:41
به منم زنگ زدن
اره همون توضیحاتی که اقا هادی دادن از منم همین مدارکو خواست .

PardakhtNet
May 1st, 2013, 10:07
ما که کارهای مثل فروش پنل پیامک و یا درگاه واسط داریم هم باید بریم فرم پر کنیم؟

چه فایدهای داره؟ نریم مشکل پیش میاد برامون؟

delta
May 1st, 2013, 15:39
من موندم بعضی ها چرا اینقدر می ترسن
داریم سرویس میدیم، خلاف که نمی کنیم . هر سایتی هم که روی سرور باشه ، مسئولیتش با مشتری هست نه هاستینگ . جز هاستینگ هایی که سایت های موزیک و ... هاست می کنن که کلا نکنن بهتره ، من خودم هیچ وقت از این سایت ها خیری ندیدم . به جز یکی دوتا ، اکثرشون پر دردسر و پر ادعاهستن و همیشه دیر شارژ می کنن =))

من قبلا تجربشو داشتم..به طرف گفتم سایتت رو منتقل کن حوصله دردسر نداریم. برگشته بود گفته بود عزیز پلیس پیش ما جوجست.. به من میگن شاهین خرچنگ!!:-o ..اسم کمک سایتشم علی اس تو اپس بود و... :)) میزبانیتو کن..

هیچی دیگه انداختمش بیرون :66:

hadi_am
May 3rd, 2013, 13:25
در کل شیوه ی عالی هستش برای ساماندهی...

در ضمن اونایی که میگن نمیتونن پیدا کنن واسه پلیس فتا کار بسیار آسونی هستش...

به زودی دانیال جان با تو هم تماس میگیرن دارم با فتا هماهنگ میکنم با تو هم تماس بگیرن8-}

حالا ببینم کجا میری تو دانیال:d

hostfire
May 3rd, 2013, 13:39
خب مستر هادی ما که نو پا و تازه کار هستیم و حدود 3 ماه هست که کلا فروش سرورمون رو راه انداختیم چی؟
ما اصلا هاست ارائه نمیدیم فقط وی پی اس ! اکثر وی پی اس هامونم واسه قند شکن استفاده میکنن.
ما واسه اینکه کارمون قانونی شه باید چی کار کنیم؟

در ضمن اینم عرض کنم متولد 27/2/69 هستم
سنم از 20 بیشتره :d:d

danitfk
May 3rd, 2013, 13:51
حالا ببینم کجا میری تو دانیال

اونجا که آهوی ناب داره :))

ADMlN
May 3rd, 2013, 14:35
پس چرا با ما تلفنی زنگ زدن و خودشون فرم برامون پر کردن؟ /:)

فکر کنم کیک و ساندیس برای پذیرایی نداشتن که گفتن نیاید ;)

hadi_am
May 3rd, 2013, 19:14
اونجا که آهوی ناب داره :))

آهو رو جلو چشات میارم اصلا نگران نباش..

راستی اون مساله رو حل کردی؟؟؟؟

پس چرا با ما تلفنی زنگ زدن و خودشون فرم برامون پر کردن؟ /:)

فکر کنم کیک و ساندیس برای پذیرایی نداشتن که گفتن نیاید ;)

رفاقتی پر کردن براتون

خب مستر هادی ما که نو پا و تازه کار هستیم و حدود 3 ماه هست که کلا فروش سرورمون رو راه انداختیم چی؟
ما اصلا هاست ارائه نمیدیم فقط وی پی اس ! اکثر وی پی اس هامونم واسه قند شکن استفاده میکنن.
ما واسه اینکه کارمون قانونی شه باید چی کار کنیم؟

در ضمن اینم عرض کنم متولد 27/2/69 هستم
سنم از 20 بیشتره :d:d

منم خودم فقط سرور میفروشم..
اوندفعه واسه یه موضوعی رفته بودم فتا واسه شکایت در این موردم سوال پرسیدم بعد خودم گفتم فرم بدید پر کنم بخندیم:d

کلی سر کارشونم گذاشتیم در کل حال داد
ادمای با شخصیتی بودن از اونی که فکر میکردم هم خیلی خودمونی بودن با ادم ولی باید از این خودمونیا ترسید:d

hostfire
May 4th, 2013, 11:38
یعنی بلند شم برم فتا بگم اقا فرم بدید پر کنم؟

Number14
September 5th, 2013, 12:08
سلام

امروز با منم تماس گرفتن گفتن شنبه بیاید اینجا با هم یه صحبتی کنیم. گفتم در چه موردی هست گفت در مورد همین اینترنت ، تخصص و کارت چیه؟ گفتم طراحی سایت و ...
گفت آها شنبه حضوری بیاید تا با هم یه صحبتی کنیم ببینم تخصصت چیه ؟ گفتم بهشون یکم نگران شدم میشه بگید اصل موضوع چیه؟ برگشت با شوخی گفت نمیخوایم که دارت بزنیم نخواستم پرونده بازکنم گفتم بیای حرف بزنیم ببینم تخصصت چیه

من 2 ماه پیش شرکت ثبت کردم و کار طراحی میکنم در کنارش سامانه پیام کوتاه و میزبانی (میزبانی رو فعلا فعال نکردم) ولی تو سایت زدم.

الان فکرم درگیر همینه که گفته نخواستم پرونده باز کنم !!! خلافی هم به ذهنم نمیاد :"> :d

paradiseserver
September 5th, 2013, 12:15
سلام

امروز با منم تماس گرفتن گفتن شنبه بیاید اینجا با هم یه صحبتی کنیم. گفتم در چه موردی هست گفت در مورد همین اینترنت ، تخصص و کارت چیه؟ گفتم طراحی سایت و ...
گفت آها شنبه حضوری بیاید تا با هم یه صحبتی کنیم ببینم تخصصت چیه ؟ گفتم بهشون یکم نگران شدم میشه بگید اصل موضوع چیه؟ برگشت با شوخی گفت نمیخوایم که دارت بزنیم نخواستم پرونده بازکنم گفتم بیای حرف بزنیم ببینم تخصصت چیه

من 2 ماه پیش شرکت ثبت کردم و کار طراحی میکنم در کنارش سامانه پیام کوتاه و میزبانی (میزبانی رو فعلا فعال نکردم) ولی تو سایت زدم.

الان فکرم درگیر همینه که گفته نخواستم پرونده باز کنم !!! خلافی هم به ذهنم نمیاد :"> :d

بنده خودم دیروز رفتم فتا با خودشون حرف زدم یک سری فرم هست که میدن خدمتتون باید پر کنید و تحویل بدید رنج ای پی رو هم از شما میگیرن اگر لازم میدونید ببرید و بهشون ارائه کنید

زیاد ترس نداشته باشید :x

روز خوش

Number14
September 5th, 2013, 12:22
بنده خودم دیروز رفتم فتا با خودشون حرف زدم یک سری فرم هست که میدن خدمتتون باید پر کنید و تحویل بدید رنج ای پی رو هم از شما میگیرن اگر لازم میدونید ببرید و بهشون ارائه کنید

زیاد ترس نداشته باشید :x

روز خوش

منم قبلش همین فکر رو کردم که شاید برا این چیزا بخوان

ولی وقتی گفت نمیخوام پرونده ایجاد کنم واسه این فکرم درگیر شد :d

paradiseserver
September 5th, 2013, 12:24
منم قبلش همین فکر رو کردم که شاید برا این چیزا بخوان

ولی وقتی گفت نمیخوام پرونده ایجاد کنم واسه این فکرم درگیر شد :d

مگر شما کار غیر مجازی انجام داده اید که بخوان پرونده درست کنند ؟
بنده خودم درخواست همکاری دادم تازه خیلی هم خوشحال شدند وتحویل گرفتند
با خیال راحت برید اونجا و هر چی گفتند اطاعت امر کنید
برای آینده شرکت شما هم بهتره

شاد باشید :x

arc1o0
September 5th, 2013, 13:01
ترس نداره که

آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است!

smargenius
September 5th, 2013, 13:10
مگر شما کار غیر مجازی انجام داده اید که بخوان پرونده درست کنند ؟
بنده خودم درخواست همکاری دادم تازه خیلی هم خوشحال شدند وتحویل گرفتند
با خیال راحت برید اونجا و هر چی گفتند اطاعت امر کنید
برای آینده شرکت شما هم بهتره

شاد باشید :x

پس یادمون باشه با شما کار نکنیم شما ستون 5 هستید

PayamResun.Ir
September 5th, 2013, 13:10
دوستان این کارا فقط برای هاستینگ ها هستش ؟
چون تا حالا با ما کسی تماسی نگرفته و چیزی ازمون خواسته نشده...

alborzgostar
September 5th, 2013, 13:35
فروشنده هایی داریم که عمرا نتونن پیداشون کنن ;)

طرف مستقیم سرور اختصاصی دیتاشک خریده ( همین که حاج دانیال نمایندشه :d ولی مدرک نمیزاره ) تو سایتشم تنها راه ارتباطی یاهو آیدی هست که یاهو آیدیشم رو سرور مجازی بالا میاره . به مشتری تو یاهو مسنجر یا شماره حساب میده که با مدارک جعلی حساب رو باز کرده یا شارژ میگیره .
خلاصه اینکه آره داداش :دی

کجای کاری شارژ رو چه گوشی شارژ میکنه؟ شماره تماس داره دیگه ایرانسل از روی گوشی محل اقامتشو پیدا میکنند ! مدرک جعلی باز کرده دوربین های بانک چک میشه از روی تصویر های دوربین شناسایی میکنند

بعد بگیرنش به 7 جرم ...

paradiseserver
September 5th, 2013, 16:18
پس یادمون باشه با شما کار نکنیم شما ستون 5 هستید

لطفا احترام خودتون رو روعایت کنید دوست گرامی :|

فرزند كعبه
September 6th, 2013, 13:41
دوستان سايت موزيك و فيلم و سريال هم بزني ولي سريلاو فيلما مجاز باشه يعني زبون اصلي نداشته باشه و كلا سايت موزيك كه اكثرا هم فيلتر ميشن پيگرد داره از طرف فتا؟

server-manager
September 6th, 2013, 14:13
دوستان سايت موزيك و فيلم و سريال هم بزني ولي سريلاو فيلما مجاز باشه يعني زبون اصلي نداشته باشه و كلا سايت موزيك كه اكثرا هم فيلتر ميشن پيگرد داره از طرف فتا؟

اگه فیلم ایرانی باشه و سازنده فیلم به دلیل پخش فیلم از شما شکایت کنه میتونه واستون درد سر ساز بشه...

فرزند كعبه
September 6th, 2013, 14:30
مثلا اين سايتاي بزرگ مثل موزيك بارانو گانجا2موزيك چطور؟ پيگرد ميشن؟ اينها فيلمايي مثل ويلاي من و قلب يخي هم قرار دادن

vessal
September 6th, 2013, 15:04
اقا من یه سوال برام پیش اومده .شما که میگی سه سوت میگیرن پس این همه سایت قند شکن و موزیک دارن چیکار میکنند؟
از هر کی هم پرسیدم میگه *****مون میکنن و گرنه کار خاصی ندارن و کار به دادگاه و اینا نمیکشه.
مثلا ایران فیلم و موزیک باران چرا هیچ اقدامی نمیکنن پس.
میدونم راحت میتونن بگیرن ولی چرا فعلا هیچی به هیچی.
جالب اینجاست که یکی از سایتای فروش قند شکن رو دیدم دامنه دات ای ار داره تازه دوست خودم هم هست.

vessal
September 6th, 2013, 21:22
اقا من یه سوال برام پیش اومده .شما که میگی سه سوت میگیرن پس این همه سایت قند شکن و موزیک دارن چیکار میکنند؟
از هر کی هم پرسیدم میگه *****مون میکنن و گرنه کار خاصی ندارن و کار به دادگاه و اینا نمیکشه.
مثلا ایران فیلم و موزیک باران چرا هیچ اقدامی نمیکنن پس.
میدونم راحت میتونن بگیرن ولی چرا فعلا هیچی به هیچی.
جالب اینجاست که یکی از سایتای فروش قند شکن رو دیدم دامنه دات ای ار داره تازه دوست خودم هم هست.
کسی نبود جواب ما رو بده؟

ULTRAWEB
September 6th, 2013, 21:34
کسی نبود جواب ما رو بده؟
ما بهشون گفتیم کریو میدیم گفتن هرکار دوست دارین کنین به مشتریها ازاده!

abbaskh
September 9th, 2013, 23:06
حساب منو فتا مسدود کرده
نه زنگی زدن نه اطلاعی دادن نه احضاریه و نه ...
الان حدود دو ماهه
منم که میترسم نمیتونم پیگیری کنم:دی
این دوستمون که میگه با رئیس این اداره دوست شده کمکمون کنه:دی

hadi_am
September 25th, 2013, 20:48
حساب منو فتا مسدود کرده
نه زنگی زدن نه اطلاعی دادن نه احضاریه و نه ...
الان حدود دو ماهه
منم که میترسم نمیتونم پیگیری کنم:دی
این دوستمون که میگه با رئیس این اداره دوست شده کمکمون کنه:دی

دوست عزیز مشکلتون حل شد؟

abbaskh
September 25th, 2013, 21:09
دوست عزیز مشکلتون حل شد؟
نه هنوز پیگیر نشدم