PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امنیت و پیگیری شکایات

tmfar
February 12th, 2010, 01:33
سلام من چطوری میتونم لاگ های سرور رو چک کنم ببین چه ip هایی به کدوم پنل ها دسترسی پیدا کردند و اینکه من یه مشکلی پیدا کردم بعضی از رنج آی پی ها فکر کنم مسدود شدند سایت باز نمیشه براشون از کجا میشه چک کرد و درست کرد این قضیه رو ؟ من CSF نصب دارم WHM روت

tmfar
February 13th, 2010, 18:48
فکر کنم این سایت دیگه یواش یواش میخواد تعطیل بشه چون خیلی کم به کاربرانش توجه میکنه مدیر گرامی اگه یه تاپیکی تکراری باشه میان راهنمایی می کنند و میگن که مثلاً فلان تاپیک مطرح شده این سوال یا فلان جا مراجعه کنید نه اینکه تاپیک بدون جواب بمونه من هرچی تا حالا سوال پرسیدم اینطوری بی جواب مونده ........

NovinSite.ir
February 13th, 2010, 18:59
سلام من چطوری میتونم لاگ های سرور رو چک کنم ببین چه ip هایی به کدوم پنل ها دسترسی پیدا کردند و اینکه من یه مشکلی پیدا کردم بعضی از رنج آی پی ها فکر کنم مسدود شدند سایت باز نمیشه براشون از کجا میشه چک کرد و درست کرد این قضیه رو ؟ من CSF نصب دارم WHM روت

دوست عزیز شما باید:
1- از قسمت plugins گزینه ...config security را بزنی بعد گزینه Flush all blocks را بزنی
2- بعد در قسمت security گزینه security center را انتخاب کنید بعد گزینه cphulk brute force procetion را انتخاب کنید بعد گزینه Flush DB را بزن
مشکلت حله

tmfar
February 14th, 2010, 03:58
من به هر دو آدرسی که فرموده بودید رفتم و آی پی ها رو چک کردم اصلاً آی پی بلوک نشده بود و من محض اطمینان یکبار زدم که پاک بشه ولی باز با همون رنج آی پی مشکل دارم و سایت با اون رنج آی پی باز نمیشه دلیلش دیگه چی میتونه باشه ؟

HugeServer
February 14th, 2010, 04:04
whm > plugins > csf
flush all blocks
;)
مشکلتون حل نشد بگید...

tmfar
February 14th, 2010, 13:52
نه متاسفانه این مشکل هنوز پابرجاست

1Mizban
February 14th, 2010, 14:11
اصلا فایروال رو کلا دیزیبل کن ببین باز هم باز نمیشه ، اصلا ببن از فاروال هاست یا نه

tmfar
May 5th, 2011, 14:20
سلام من چطوری میتونم لاگ های سرور رو چک کنم ببین چه ip هایی به کدوم پنل ها دسترسی پیدا کردند

اینم در نظر داشته باشید .

iNicz.Com
May 5th, 2011, 15:41
شاید مشکل دی ان اس دازی که بعضی جا ها سایت باز نمیشه. وسه اینکه متمئن بشی که از فایر فال هستش یا نه برو ssh بعد بزن service csf stop و یا service iptables stop بعد دوباره چک کن.

tmfar
May 5th, 2011, 18:25
باز نشدن سایت مشکلش حل شده پاسخ سوال زیر برام لازمه :

سلام من چطوری میتونم لاگ های سرور رو چک کنم ببین چه ip هایی به کدوم پنل ها دسترسی پیدا کردند