PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدایی شما با این مشتریان بد چکار میکنید ؟

vahab00
April 30th, 2013, 13:20
سلام دوستان
خوبید ؟
خدایی ببینید من چقدر داغ کردم که اومدم تاپیک زدمو کمک میخوام
فکر کنید باهام چکار کردند
خدایی شما با این مشتریان بد چکار میکنید ؟
اما قضیه از کجا شروع شد ؟
کاش دستم میشکست و اصلا آفر رسیلر پیام کوتاه نمیزدم توش
یه روز دیدم تلفنم زنگ زد . آقا یه آقایی بود گفت سوال دارم راجع به نمایندگی حدود یک ساعت پرسیدن و پاسخ دادم
زمان سفارش وقتی سفارش داد پلان آ رو دیدم تعداد اکانت های رسیلرم تموم شده
گفتم صبر کنید من اول اکانت خودمو ارتقا بدم بعد شما پرداخت کنید ک وقفه نیوفته و شرمنده نشم
خلاصه موندن و انجام دادم و بهشون تحویل دادم
بعدش هر لحظه به لحظه زنگ بزن این چطوره اون چطوره و کم کم به سمت سایت پیش رفتند
گفتند میخام برام سایتی بزنید و گفتم تاپایان امتحانام هیچ طرح اختصای نمیزنم
بعد گفت ادیت میکنی گفتم نه ! گفت باشه گفتم میخواید براتون یه قالب انگلیسی هست به موضوع اس ام اس میخوره و براتون آماده کنم
گفتن نه و بعد گفت میخواد قالب های منو بزاره واسه فروش تو سایتش و از من بخره و بفروشه گفتم ن و در صورت مشاهده اکانتتون بسته میشه
خلاصه سرتون درد نیارم
بعد فرداش دوباره زنگ زد و گفت یه قالب دارم واسم شخصی کن گفتم باشه لینک قالب رو داد دیدم قالب سرور پارس هست فکر کنم گفتم من سایت ایرانی ویرایشو.. نمیکنم
باز عصرش زنگ زد گفت همون قالب رو برام بزن ک گفتی گفتم باشه
بعد فرداش اومد گفت قالب متفاوت رو میخوام (تلفنی ها) گفتم whmcs داری ؟ گفت نه گفتم باید whmcs نصب کنید تا بتونی استفاده کنی
گفت خب یه هاست میگیرم گفتم بسیار خب . گفت برام نصب کن و فاکتور کن + آماندا
من whmcs ورژن 4 داشتم و آپلود کردم بعد آماندا هم روش گذاشتم اما فارسی ساز و... نذاشتم
آقا فردا اومد گفت قالبت مشکل داره و فارسی نمیشه ؟
دیدم بله دادن هاست رو به یه آقایی ایشون هم از همه جا بیخبر رفته فارسی سازی ورژن 5 رو ریخته میگه فارسی نمیشه
حالا یادم رفت بگم قالب متفاوت 25 تومن هست
بهشون گفتم سفارش بدید اول گفتند آماندا و آماندا رو سفارش داد.قیمت فکر کنم 15 بود که 5 تومن تخفیف دادم 10 تومن پرداخت کرد
بعد گفت ن ن ن اشتباه سفارش داده و پرداخت کرده متفاوت رو میخواسته گفتم عیبی نداره پاک کرد و اینبار متفاوت رو زدم تو پنلش فکر فکنم قیمت قالب 25 تومن باشه ک فاکتور رو 15تومنی کردم 10 تومن دادن و 5 تومن دیگه
گفت میدم . هنوزم رفت بده
اما گوش کنید
بعد این که فارسی کرد و مشکل داشت بهم پیام داد آقا قالبت مشکل داره /:)
گفتن چیه گفت فارسی نمیشه گفتم واسه ورژن پایین whmcs هست . گفتم آپدیت کن گفت بلد نیستم . گفتم باشه انجام میدم بعد گفت ادمین هم فارسی کن گفتم 10 تومن تو سایت محصولش هست
بهشونم گفتم تو نت بگردن رایگان هم هست اما من برای خودمو این قیمت میفروشم
بعد گفتن اوکی و بعد پرداخت هم آپدیت کردم هم فارسی کردم هم کانفیگ کردم و پوشه ها رو هم منتقل کردن و نام ادمین رو هم عوض کدرم
بعد اینبار پیام داده آقا متفاوت مشکل داره ؟
گفتم مشکل چیه ؟ میگه قالبت نصف یه طرفه نصف یه طرف
این مشکل از رزولیشن هست که بعد اینکه متوجه شدم خودم تو سایت زدم تا کاربرا دقیقا هنگام سفارش به این نکته دقت کنند
قالب با رزولیش بالا چونکه واید 100 درصد هست یکم بین منوهای سمت راست و ایکونها سمت چپ فاصله میوفته
حالا تا اینجا شده قالب متفاوت 10تومن
بهش ک گفتم حالیش هم نمیشه میگه ن تو ***ی و این پول ها خوردن نداره و این ماهاییم که ازت تعریف کردی اینطور شدی و...
گفتم اصلا میدونی رزولیشن چیه ؟ دیدم ن بابا حاجی چیزی سرش نیست . این قالب با رزولیشن استاندارد بدون مشکل هست و از استاندارد که خارج میشه رو توضیح دادم چی میشه
گفت همون آماندا رو بده
آقا گفتم هم شما دانلود کردی هم فارسی سازت باز میخوای گفت ن ما *** نیستیم
گفتم باشه اینم عیب نداره
من باشم پست دستم داغ کنم از این به بعد بدونم چکار کنم
خلاصه آماندا رو هم بهش دادم و رفت
خدا میدونه بعدی چی میخواد بگه
صبح تاحالا هی پشت به پشت زنگ میزنه . روانی شدم بخدا
حالا میگم شما جای من باشید چکار میکنید ؟
ترو خدا راستشو بگیدا
با اینا باید چکار کرد ؟

mirhendi
April 30th, 2013, 13:29
به قول یه عزیزی

اگه دمه دسته-یه پشت دستی-یه کف گرگی ومیطلبه!

rominait
April 30th, 2013, 13:33
اي گفتي
برخي از افراد واقعا درك مشتري بودن ندارند . ( البته برخي - گروه كوچكي )
اصلا اطلاعات فني ندارند يه چيز مي گيرند انتطار دارن مطالب توي سايتم پشتيبان بذاره .

با اين گونه مشتريان اول توضيح بديد راه حل رو و بعد حد و حدود وظايف خودتون رو بهش اعلام كنيد تا متوجه بشه
بعد هم قاطع برخورد كنيد باهاش.

tejarathost
April 30th, 2013, 13:37
والله اینجور آدما نباید زیاد بهشون رو بدی
طرف قصد سؤ استفاده داره نه چیز دیگه

seyed-reza
April 30th, 2013, 13:44
این جور افراد را باید پوست از کلشون کند به خدا می فهممم چی میگین ولی ........

vahab00
April 30th, 2013, 13:44
به قول یه عزیزی

اگه دمه دسته-یه پشت دستی-یه کف گرگی ومیطلبه!

آی گفتی داداشم ;)

اي گفتي
برخي از افراد واقعا درك مشتري بودن ندارند . ( البته برخي - گروه كوچكي )
اصلا اطلاعات فني ندارند يه چيز مي گيرند انتطار دارن مطالب توي سايتم پشتيبان بذاره .

با اين گونه مشتريان اول توضيح بديد راه حل رو و بعد حد و حدود وظايف خودتون رو بهش اعلام كنيد تا متوجه بشه
بعد هم قاطع برخورد كنيد باهاش.
والله دیگه از توضیح گذشت :( یعنی الان میگه واحد پولم ریال نیست درستش کن /:):-<
من نمیدونم شاید من اشتباه میکنم یا یه زبون خاصی صحبت میکنم نمیدونم
اما خدایی از این به بعد سعی میکنم دیگه به کسی کمک نکنم
این هم عاقبت کمک کردن :(

والله اینجور آدما نباید زیاد بهشون رو بدی
طرف قصد سؤ استفاده داره نه چیز دیگه
والله من راضی بودم پولشو دو برابر پس بدم اما این بشر دیگه دست از سرم برداره
یعنی تا این حد
اصلا یه وضعی ;)8-}:67:

حالا جالبش میدونید چیه ؟
آخرشم من از اون 5 تومنه گذشتم و فاکتور 15 تومنیشو ک 5 تومن مونده بود رو هم پرداخت شده زدم تا شاید خجالت بکشه اما نه... :-<:77:

Hostine
April 30th, 2013, 13:47
خدا به هممون صبر بده !!
همیشه از این مسائل پیش میاد وهاب جان !

خودتو زیاد ناراحت نکن ;)

vahab00
April 30th, 2013, 13:55
خدا به هممون صبر بده !!
همیشه از این مسائل پیش میاد وهاب جان !

خودتو زیاد ناراحت نکن ;)

الهی آمین
خدایی این دیگه آخرشه :(
والله تو این دوره لطف هم ک بکنی و کاری رو مجانی هم انجام بدی باز طلب کار میشن :63:
خدایی من نمیگم نپرسنا . ن بخدا تا صبح هم بپرسند جوابشون رو میدم
خیلی از دوستان هم میان و میپرسند حتی اصلا خرید هم نمیکنند بخدا من ناراضی نیستما
اما اینکه یه کاری و میکنی مجانی بدون هیچ چشم داشتی رو محصولاتتم بیش از 50 درصد تخفیف میدی آخرشم طلب کار میشه
واقعا این سوز داره
ممنون که وقتتو گذاشتی داداش:53::53::53::53::53::53:

TARIMEHR
April 30th, 2013, 13:56
با مشتری فقط از طریق تیکت در ارتباط باش
خیلی هم رسمی صحبت کن
اینطوری حساب دستش میوفته

RoobinaServer
April 30th, 2013, 13:59
مشکل شما اینه با مشتری راه میاید اینجوری.

مشتری وقتی پرداخت نمیکنه چرا تحویل میدید که 5 تومن بمونه بعدا بیاد بده ؟

بچه بازی نیست که این جنس این قیمته میخواد بخواد نمیخواهد هم نخواد کسی مجبور نکرده بخره که.

مشتری ها البته همشون نه بعضی هاشون که مثلا اینجورین هم اول میان میگند این همکارتون میده مثلا 40 تومان شما چرا گرانترید. وقتی 40 هم بکنید باز میان میگن تخفیف نمیدید ؟ چرا با ما راه نمیاد همه راه میان.!!! یک جوری رفتار میکنند از 100 تا فحش بدتره انگار ما اینجا نشستیم زیر باد کولر داریم تخمه میشکنیم. حساب نمیکنند کلی خرج و مخارج هست برای یک میزبان. از کارمند گرفته تا ...

به نظر من آدم 10 تا مشتری درست داشته باشه 100 تا اینجوری نداشته باشه :)

کمی در پشتیبانی و راه آمدن با مشتریهاتون تجدید نظر کنید درست میشه. (مثل تمام شرکت های بزرگ)

یا حق

Yas-Host
April 30th, 2013, 14:04
سلام داداشم خوبی؟;)
زیاد اعصاب خودتو با این چیزا خورد نکن عزیزم:53:
دیگه مشتریه
خودمم الان یه مشتری دارم ماله قم هستش از پارسال شهریور هر روز زنگ میزنه میگه بیا اینو تغییر بده بیا اونو تغییر بده شمارشو حفظ شدم!
باهاشون هم که بد حرف بزنی میگن ***
در کل خیلی به خودت فشار نیار ناراحتم نباش این چیزا عادیه و پیش میاد.

Yas-Host
April 30th, 2013, 14:07
خیلی هم رسمی صحبت کن
اینطوری حساب دستش میوفته
دقیقا:53:
تایید میشه اگه باهاشون رسمی صحبت کنی دیگه پرو بازی هم در نمیارن و حساب کار دستشون میافته

seyed-reza
April 30th, 2013, 14:09
من هم با RoobinaServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/43051/)موافقم ادم باید تا اندازه ای با مشتریان راه بیاد

Hostine
April 30th, 2013, 14:10

بچه بازی نیست که این جنس این قیمته میخواد بخواد نمیخواهد هم نخواد کسی مجبور نکرده بخره که.

مشتری ها البته همشون نه بعضی هاشون که مثلا اینجورین هم اول میان میگند این همکارتون میده مثلا 40 تومان شما چرا گرانترید. وقتی 40 هم بکنید باز میان میگن تخفیف نمیدید ؟ چرا با ما راه نمیاد همه راه میان.!!! یک جوری رفتار میکنند از 100 تا فحش بدتره انگار ما اینجا نشستیم زیر باد کولر داریم تخمه میشکنیم. حساب نمیکنند کلی خرج و مخارج هست برای یک میزبان. از کارمند گرفته تا ...

کمی در پشتیبانی و راه آمدن با مشتریهاتون تجدید نظر کنید درست میشه. (مثل تمام شرکت های بزرگ)

یا حق

کاملا با نظرتون موافقم !
:77:

kaajhost
April 30th, 2013, 14:18

یا حق

سلام وهاب جان
من هم با نظر جناب سجادیه موافقم. شما اینقدر خوبی که همه را به چشم خودت می بینی. متاسفانه بعضی از مشتری ها هم سواستفاده می کنند. شما از اول باید باهاش رسمی و جدی صحبت می کردید شما که می دونی قالب مشکلی ندارد اصلا نباید براش کاری می کردید. مثلا همین نصب whmcs مسئولیت شما نیست که؟ حالا طرف بلد نیست، بره یکم خرج کنه یکی براش درست کنه!!
کلا سعی کن رفتارت با مشتری در چارچوب خدمات باشد نه بیشتر و نه کمتر. اگر تقاضای بیشتری دارد با هزینه انجام بده یا اصلا قبول نکن و بگو خارج از وظایف پشتیبانی می باشد.
خودتم اذیت نکن!;)

موفق باشی

Yas-Host
April 30th, 2013, 14:19
سلام وهاب جان
من هم با نظر جناب سجادیه موافقم. شما اینقدر خوبی که همه را به چشم خودت می بینی. متاسفانه بعضی از مشتری ها هم سواستفاده می کنند. شما از اول باید باهاش رسمی و جدی صحبت می کردید شما که می دونی قالب مشکلی ندارد اصلا نباید براش کاری می کردید. مثلا همین نصب whmcs مسئولیت شما نیست که؟ حالا طرف بلد نیست، بره یکم خرج کنه یکی براش درست کنه!!
کلا سعی کن رفتارت با مشتری در چارچوب خدمات باشد نه بیشتر و نه کمتر. اگر تقاضای بیشتری دارد با هزینه انجام بده یا اصلا قبول نکن و بگو خارج از وظایف پشتیبانی می باشد.
خودتم اذیت نکن!;)

موفق باشی

کاملا موافقم
اصلا زیاد خودتو توی دردسر ننداز

serverstar.ir
April 30th, 2013, 14:20
سلام دوستان
خوبید ؟
خدایی ببینید من چقدر داغ کردم که اومدم تاپیک زدمو کمک میخوام
فکر کنید باهام چکار کردند
خدایی شما با این مشتریان بد چکار میکنید ؟
اما قضیه از کجا شروع شد ؟
کاش دستم میشکست و اصلا آفر رسیلر پیام کوتاه نمیزدم توش
یه روز دیدم تلفنم زنگ زد . آقا یه آقایی بود گفت سوال دارم راجع به نمایندگی حدود یک ساعت پرسیدن و پاسخ دادم
زمان سفارش وقتی سفارش داد پلان آ رو دیدم تعداد اکانت های رسیلرم تموم شده
گفتم صبر کنید من اول اکانت خودمو ارتقا بدم بعد شما پرداخت کنید ک وقفه نیوفته و شرمنده نشم
خلاصه موندن و انجام دادم و بهشون تحویل دادم
بعدش هر لحظه به لحظه زنگ بزن این چطوره اون چطوره و کم کم به سمت سایت پیش رفتند
گفتند میخام برام سایتی بزنید و گفتم تاپایان امتحانام هیچ طرح اختصای نمیزنم
بعد گفت ادیت میکنی گفتم نه ! گفت باشه گفتم میخواید براتون یه قالب انگلیسی هست به موضوع اس ام اس میخوره و براتون آماده کنم
گفتن نه و بعد گفت میخواد قالب های منو بزاره واسه فروش تو سایتش و از من بخره و بفروشه گفتم ن و در صورت مشاهده اکانتتون بسته میشه
خلاصه سرتون درد نیارم
بعد فرداش دوباره زنگ زد و گفت یه قالب دارم واسم شخصی کن گفتم باشه لینک قالب رو داد دیدم قالب سرور پارس هست فکر کنم گفتم من سایت ایرانی ویرایشو.. نمیکنم
باز عصرش زنگ زد گفت همون قالب رو برام بزن ک گفتی گفتم باشه
بعد فرداش اومد گفت قالب متفاوت رو میخوام (تلفنی ها) گفتم whmcs داری ؟ گفت نه گفتم باید whmcs نصب کنید تا بتونی استفاده کنی
گفت خب یه هاست میگیرم گفتم بسیار خب . گفت برام نصب کن و فاکتور کن + آماندا
من whmcs ورژن 4 داشتم و آپلود کردم بعد آماندا هم روش گذاشتم اما فارسی ساز و... نذاشتم
آقا فردا اومد گفت قالبت مشکل داره و فارسی نمیشه ؟
دیدم بله دادن هاست رو به یه آقایی ایشون هم از همه جا بیخبر رفته فارسی سازی ورژن 5 رو ریخته میگه فارسی نمیشه
حالا یادم رفت بگم قالب متفاوت 25 تومن هست
بهشون گفتم سفارش بدید اول گفتند آماندا و آماندا رو سفارش داد.قیمت فکر کنم 15 بود که 5 تومن تخفیف دادم 10 تومن پرداخت کرد
بعد گفت ن ن ن اشتباه سفارش داده و پرداخت کرده متفاوت رو میخواسته گفتم عیبی نداره پاک کرد و اینبار متفاوت رو زدم تو پنلش فکر فکنم قیمت قالب 25 تومن باشه ک فاکتور رو 15تومنی کردم 10 تومن دادن و 5 تومن دیگه
گفت میدم . هنوزم رفت بده
اما گوش کنید
بعد این که فارسی کرد و مشکل داشت بهم پیام داد آقا قالبت مشکل داره /:)
گفتن چیه گفت فارسی نمیشه گفتم واسه ورژن پایین whmcs هست . گفتم آپدیت کن گفت بلد نیستم . گفتم باشه انجام میدم بعد گفت ادمین هم فارسی کن گفتم 10 تومن تو سایت محصولش هست
بهشونم گفتم تو نت بگردن رایگان هم هست اما من برای خودمو این قیمت میفروشم
بعد گفتن اوکی و بعد پرداخت هم آپدیت کردم هم فارسی کردم هم کانفیگ کردم و پوشه ها رو هم منتقل کردن و نام ادمین رو هم عوض کدرم
بعد اینبار پیام داده آقا متفاوت مشکل داره ؟
گفتم مشکل چیه ؟ میگه قالبت نصف یه طرفه نصف یه طرف
این مشکل از رزولیشن هست که بعد اینکه متوجه شدم خودم تو سایت زدم تا کاربرا دقیقا هنگام سفارش به این نکته دقت کنند
قالب با رزولیش بالا چونکه واید 100 درصد هست یکم بین منوهای سمت راست و ایکونها سمت چپ فاصله میوفته
حالا تا اینجا شده قالب متفاوت 10تومن
بهش ک گفتم حالیش هم نمیشه میگه ن تو ***ی و این پول ها خوردن نداره و این ماهاییم که ازت تعریف کردی اینطور شدی و...
گفتم اصلا میدونی رزولیشن چیه ؟ دیدم ن بابا حاجی چیزی سرش نیست . این قالب با رزولیشن استاندارد بدون مشکل هست و از استاندارد که خارج میشه رو توضیح دادم چی میشه
گفت همون آماندا رو بده
آقا گفتم هم شما دانلود کردی هم فارسی سازت باز میخوای گفت ن ما *** نیستیم
گفتم باشه اینم عیب نداره
من باشم پست دستم داغ کنم از این به بعد بدونم چکار کنم
خلاصه آماندا رو هم بهش دادم و رفت
خدا میدونه بعدی چی میخواد بگه
صبح تاحالا هی پشت به پشت زنگ میزنه . روانی شدم بخدا
حالا میگم شما جای من باشید چکار میکنید ؟
ترو خدا راستشو بگیدا
با اینا باید چکار کرد ؟

بچه محل تو اینکار خیلی بیشتر از اینها میبینیم ما کار همینه !!!!

Mihan-Server
April 30th, 2013, 14:26
ارائه شماره تلفن زیاد کار مناسبی نیست .
شما هم رسمی با مشتریتون صحبت کنید و وظایفتون رو داخل قوانین درج کنید و مشتری قبل از ثبت نام و یا سفارش هر نوع محصولی ، کامل قوانین رو مشاهده کنه .

majidisaloo1
April 30th, 2013, 14:30
سلام عشقم(توی متفرقه است و این خوبه)
این همون کاربر مشترک نیست؟
انصافا وهاب توی بخش پشتیبانی عالی است و اطلاعات کامل میدهد من که فوق العاده ازش راضی ام توی پشتیبانی آنلاین سرور هر روز مقداری به بنده وقتشون را میسدهند و کمک میکنند واقعا جوری نیس که بگیم نگفته و فلان و بهمان
انصافا چنین مشتریانی ارزش کار کردن باهاش وجود ندارد

mehrshad.ho
April 30th, 2013, 14:44
اسم این مشتری هم بگید تا سراغ هاستینگ ها اومد بدونیم کیه

MR.Zero1
April 30th, 2013, 14:47
:63: ایوب این بلا سرش اومده بود از پیامبری انصراف میداد

خدا بهت صبر بده آقا وهاب اما خوب ... تقصیر کار خودت هستی که بهش زیاد بها دادی
تازشم این که دستش جایی بند نیست !
شما در وظایفی که داشتی به نحو احسن انجامش دادی - حالا طرف چیزی بلد نیست دلیل نمیشه که به شما تهمت بزنه /:)

امیدوارم مشکلت حل بشه

bamahost
April 30th, 2013, 14:50
درود
خوب عزیز شما بهشون بگو نصب این ماژول و یا سیستم جزو وظایف من نیست و اگر میخواید براتون مثلا whmcs نصب کنم باید هزینه کنید و همه مشکلاتش رو هم براش برطرف کنید واگر هم هزینه نمیکنه بهش بگید بره از کس دیگه ای بخواد چون شما تحت وظایفتون نیست این کار
البته این رو هم بگم چه بسا دوستانی بودن به خود من کمک کردن بدون هیچ چشم داشتی و خیلی هم ازشون متشکرم
ولی به هر حال هر دو طرف باید رعایت حال همدیگه رو بکنن ما همه مثل هم هستیم و انسانیم فرقی نداریم

php.online
April 30th, 2013, 14:51
خدا لعنت کنه.

ADMlN
April 30th, 2013, 14:55
با اینکه خودم از اینکار متنفرم ولی گاهی باید ...

ولش کن خودت چطوری ;)

EXXXIR
April 30th, 2013, 15:38
از اين موارد هم ما زياد داشتيم بهترين راه ارتباط در حد عرفش هست وگرنه:

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند!

vahab00
April 30th, 2013, 21:26
ممنون دوستان
از همتون ممنونم
واقعا باید تجدید نظر کنم . اما خدایی من دوستان خیلی خوبی پیدا کردم . بخدا تارموشون رو با دنیا عوض نمیکنم
اصلا هم دوست ندارم بخاطر کار دوستیم با دوستام قطع بشه
دوستی و کار رو جدا میکنم از این پس
عجب گیری کردما
من ساعت 2 یا سه رفتم فکر کنم . دوستم تصادف کرد یک و پانصد بردم بهش دادم . طرف مدعی بود که مقصر دوستمه
تو این حال و بیداد که همه همو میکوبوندن این آقا هم زنگ زد که تاپیک رو خونده
و اینکه میخواسته تمام چیزا رو فاکتور کنم . تو اون شلوغی نشستم تو ماشین حرف زدن باهاشون که یهو در ماشین رو یه احمقی باز کرد و اومد با من دعوا :-< خلاصه اون بین فوهش هم ک بود . دعوا ک نون و حلوا پخش نمیکنن
خلاصه تلفنشو قطع کردم و گذاشتم تو ماشین
الان تیکتشون :

adami nisam k tohin konam be digaran
chon shakhsiat khanvadegim nmizare
in k pishe dotat fosh midi dorost ni azizam
faghat bet migam eyval ma ta alan fk mikardim bachehay teh namardan bachehay khodemon(shomal)khoban nagooo k
bikhial on payamaketam nmikham emshab hazf mishe daram jay dg namayadegi migiram
polo khordi nosh jonet
ina mohem ni refaghata moheme
fadat
omidvaram bebakhshi k ba kojkaviam azyatet kardam
dg nmibini mano
movafagh bashi
bye
این احتمالا همون فوهش تو دعوا رو شنیده . حالا نمیدونم اما من هرگز پشت کسی حرف نمیزنم و حرفامو رو در روش میگم
خدایی آیا من نامردی کردم ؟
آیا وظایفمو انجام ندادم ؟
خدایی شما بگید ؟ آره ؟
عزیز اینکه بخوای یا نه من براتون این پنل رو یکساله ساختم و میتونید ازش استفاده کنید و من هم پولم رو گرفتم و موظفم تا یکسال سرویستون فعال باشه
منو پول ناحقی نگرفتم . هرچی گرفتم همون رو هم تحویل دادم
والله شما به اینا میگید کنجکاوی اونوقت مردم آزاری رو چی میگید ؟
ببینید من در قبال مواردی که بهتون دادم مسئولم و هرگز هم از مسئولیتم سر باز نمیزنم

به هر حال من تو این تاپیک شخص خواصی رو مخاطب نکرده بودم اما تیکتتون واقعا برام سخت نشست
خلاصه نصیحت من به دوستانی که تازه واردن :
ببینید دوستان گام نت خیلی بزرگه . شما دوتا سایت دیدی میخوای بیای تو کار
حالا کار چی ؟ هاستینگ ؟ بابا نمیشه
دوستان تروخدا قبل اینکه حتی وبلاگی بزنید یکم در مورد وبمسترینگ اطلاعات جمع کنید و لاقل اطلاعاتتون در حد یک وبمستر باشه که دیگه به اینجا نکشید و خودتون از پس کاراتون بر بیاید
نه اینکه هر دقیقه به دقیقه مزاحم بشید

باز هم تشکر میکنم از همه عزیزانی که تو این تاپیک کمکم کردند
بله مشکل از خودمه
از قدیم گفتن : خوبی که از حد بگذرد....
بااز هم میگم من کوچیک تک تکتون هستم
از ابراز لطف هاتون واقعا ممنونم

php.online
April 30th, 2013, 21:40
ممنون دوستان
از همتون ممنونم
واقعا باید تجدید نظر کنم . اما خدایی من دوستان خیلی خوبی پیدا کردم . بخدا تارموشون رو با دنیا عوض نمیکنم
اصلا هم دوست ندارم بخاطر کار دوستیم با دوستام قطع بشه
دوستی و کار رو جدا میکنم از این پس
عجب گیری کردما
من ساعت 2 یا سه رفتم فکر کنم . دوستم تصادف کرد یک و پانصد بردم بهش دادم . طرف مدعی بود که مقصر دوستمه
تو این حال و بیداد که همه همو میکوبوندن این آقا هم زنگ زد که تاپیک رو خونده
و اینکه میخواسته تمام چیزا رو فاکتور کنم . تو اون شلوغی نشستم تو ماشین حرف زدن باهاشون که یهو در ماشین رو یه احمقی باز کرد و اومد با من دعوا :-< خلاصه اون بین فوهش هم ک بود . دعوا ک نون و حلوا پخش نمیکنن
خلاصه تلفنشو قطع کردم و گذاشتم تو ماشین
الان تیکتشون :

این احتمالا همون فوهش تو دعوا رو شنیده . حالا نمیدونم اما من هرگز پشت کسی حرف نمیزنم و حرفامو رو در روش میگم
خدایی آیا من نامردی کردم ؟
آیا وظایفمو انجام ندادم ؟
خدایی شما بگید ؟ آره ؟
عزیز اینکه بخوای یا نه من براتون این پنل رو یکساله ساختم و میتونید ازش استفاده کنید و من هم پولم رو گرفتم و موظفم تا یکسال سرویستون فعال باشه
منو پول ناحقی نگرفتم . هرچی گرفتم همون رو هم تحویل دادم
والله شما به اینا میگید کنجکاوی اونوقت مردم آزاری رو چی میگید ؟
ببینید من در قبال مواردی که بهتون دادم مسئولم و هرگز هم از مسئولیتم سر باز نمیزنم

به هر حال من تو این تاپیک شخص خواصی رو مخاطب نکرده بودم اما تیکتتون واقعا برام سخت نشست
خلاصه نصیحت من به دوستانی که تازه واردن :
ببینید دوستان گام نت خیلی بزرگه . شما دوتا سایت دیدی میخوای بیای تو کار
حالا کار چی ؟ هاستینگ ؟ بابا نمیشه
دوستان تروخدا قبل اینکه حتی وبلاگی بزنید یکم در مورد وبمسترینگ اطلاعات جمع کنید و لاقل اطلاعاتتون در حد یک وبمستر باشه که دیگه به اینجا نکشید و خودتون از پس کاراتون بر بیاید
نه اینکه هر دقیقه به دقیقه مزاحم بشید

باز هم تشکر میکنم از همه عزیزانی که تو این تاپیک کمکم کردند
بله مشکل از خودمه
از قدیم گفتن : خوبی که از حد بگذرد....
بااز هم میگم من کوچیک تک تکتون هستم
از ابراز لطف هاتون واقعا ممنونم

این موارد همیشه بوده و هست. منم همیشه این مشکل رو داشتم. به نظر من ترس از دست دادن مشتری دلیل این مسایل میشه. در حالی که یه مشتری پر دردسر میتونه ادمو از 100 تا کار دیگه بندازه. پیشنهاد میکنم مشتری که دردسر داره بیخیالش بشین بهتره چون نه ب دردسرش می عرضه نه به استرس های یعدش

vahab00
April 30th, 2013, 21:47
خیلی هم رسمی صحبت کن
اینطوری حساب دستش میوفته
والله داداش بنظرم اینطور درست نیست
پشتیبانی تلفنی هم سرجاش بسیار هم عالیه

به نظر من آدم 10 تا مشتری درست داشته باشه 100 تا اینجوری نداشته باشه
یا حق
آره بخدا داداش حق با شماست
از این پس همینطور خواهم بود
کار سر جاش دوستی هم سرجاش
اما من واقعا دوستی رو بیشتر از پول ارزش میدم

سلام داداشم خوبی؟
زیاد اعصاب خودتو با این چیزا خورد نکن عزیزم
دیگه مشتریه
خودمم الان یه مشتری دارم ماله قم هستش از پارسال شهریور هر روز زنگ میزنه میگه بیا اینو تغییر بده بیا اونو تغییر بده شمارشو حفظ شدم!
باهاشون هم که بد حرف بزنی میگن ***
در کل خیلی به خودت فشار نیار ناراحتم نباش این چیزا عادیه و پیش میاد.
سلام یاسین جان
اره بخدا شمارشم حفظ شدم ;)
اما نباید پیش بیاد . شمایی که وارد نیستی چرا به دیگران و کارش گیر میدی ؟

سلام وهاب جان
خودتم اذیت نکن!

موفق باشی
سلام داداشم
ممنونم . خوبی از خودته . خب من گفتم کمکش کنم کارش راه بیافته نمیدونستم اینطور آسی میکنه منو
آره دقیقا از این به بعد اینطور میکنم . البته اکثر مشتریان بسیار عالی هستند و اگه هم مشکلی باشه خیلی خوب و عالی رفع میکنند
نمونش یکی از دوستان بوده تو همین انجمن قالب آماندا رو خریداری کردند و بعد یک روز فکر کنم بهم گفتن هنگام سفارش یوزر قالب لود نمیشه
بهشون گفتم قالب مشکل نداره و باید کاربر اول لاگین کنه تا بتونه از خدمات استفاده کنه و قالب سبد خرید برای همین هست
بعد گفتند راهی هست ؟ گفتم باید اینکارا رو کنید . باز هم با اینکه وظیفه من نبوده اما خودم براشون انجام دادم
اما بدون هیچ مشکلی گفتم تیکت کنند و کمتر از 10 دقیقه آماده کردم براشون
واقعا آدم حال میکنه با بعضی مشتریا حرف میزنه و اصلا خودش حاضر نیست ول کنه صحبت رو اما بعضی دیگه هم... :(

بچه محل تو اینکار خیلی بیشتر از اینها میبینیم ما کار همینه !!!!
به سلام داداش گلم . خوبی ؟ بله منم اولین بار نیست اما ببین این دیگه منو به کجا کشوند که اینطور شاکی شدم ;)

ارائه شماره تلفن زیاد کار مناسبی نیست .
شما هم رسمی با مشتریتون صحبت کنید و وظایفتون رو داخل قوانین درج کنید و مشتری قبل از ثبت نام و یا سفارش هر نوع محصولی ، کامل قوانین رو مشاهده کنه .
بنظرم شماره تلفن هم خوبه و گاهی باید تلفنی باشه اما در حد خودش
والله قوانین تو سایت هست و کاربر هم هنگام سفارش تایید میکنه که قبول داره و لینکشم هم تو سایت هم هنگام ثبت نام
یعنی اگه بخوام طبق قوانین پیش برم هیچ یک از اینکارا به عهده من نبوده و نیست
اما خدایی اصلا خوشم نمیاد کمکی از دستم بر بیاد و برای کسی انجام ندم :(

سلام عشقم(توی متفرقه است و این خوبه)
این همون کاربر مشترک نیست؟
انصافا وهاب توی بخش پشتیبانی عالی است و اطلاعات کامل میدهد من که فوق العاده ازش راضی ام توی پشتیبانی آنلاین سرور هر روز مقداری به بنده وقتشون را میسدهند و کمک میکنند واقعا جوری نیس که بگیم نگفته و فلان و بهمان
انصافا چنین مشتریانی ارزش کار کردن باهاش وجود ندارد
سلام داداش مجید گل خودم . عاشقتم :53:
من همیشه و همه جا گفتم لطفی که تو در حقم داری خدایی داداش برای داداشش انجام نمیده
ممنون داداش گلم :53::53::53::53:
ما نمک خورده شما و کوچیکتیم

اسم این مشتری هم بگید تا سراغ هاستینگ ها اومد بدونیم کیه
خیر عزیز . اصلا کار درستی نیست
اینطور مخاطبم معلوم میشه . بیخیال
ایشون از کاربران ما در آنلاین سرور هم هستند

ایوب این بلا سرش اومده بود از پیامبری انصراف میداد

خدا بهت صبر بده آقا وهاب اما خوب ... تقصیر کار خودت هستی که بهش زیاد بها دادی
تازشم این که دستش جایی بند نیست !
شما در وظایفی که داشتی به نحو احسن انجامش دادی - حالا طرف چیزی بلد نیست دلیل نمیشه که به شما تهمت بزنه

امیدوارم مشکلت حل بشه
ای گفتی :دی
والله آدم باید مسئولیت پذیر باشه مشکلم اینه که کمی بیشتر از مسئولیت دلرحم هستم و کمک کردن رو دوست دارم
یعنی اگه کاری از دستم بر بیاد و برای کسی نکنم مطمئنا اون شب خوابم نمیبره بخدا

درود
خوب عزیز شما بهشون بگو نصب این ماژول و یا سیستم جزو وظایف من نیست و اگر میخواید براتون مثلا whmcs نصب کنم باید هزینه کنید و همه مشکلاتش رو هم براش برطرف کنید واگر هم هزینه نمیکنه بهش بگید بره از کس دیگه ای بخواد چون شما تحت وظایفتون نیست این کار
البته این رو هم بگم چه بسا دوستانی بودن به خود من کمک کردن بدون هیچ چشم داشتی و خیلی هم ازشون متشکرم
ولی به هر حال هر دو طرف باید رعایت حال همدیگه رو بکنن ما همه مثل هم هستیم و انسانیم فرقی نداریم
سلام
والله آدم کمکی از دستش بر بیاد و انجام نده بنظرم اصلا کار درستی نیست
اما باید هر دو طرف مراعات کار همدیگه رو بکنند

خدا لعنت کنه.
خدانکنه داداش
من هرگز قصد اذیت کردن ایشون رو نداشته و ندارم و نخواهم داشت
فقط زیادی اذیتم کردن
اما خدا شاهده من هرگز به بد کسی راضی نمیشم

با اینکه خودم از اینکار متنفرم ولی گاهی باید ...

ولش کن خودت چطوری
فدات
افتضاح . رفیقم تصادف کرد . طرف زده بهش مدعی هم هست . دعوا شد . تا الان دقیقا با دوستم بودم
تا اینجا 1.300 واسه ماشین خرج کردیم
روز مذخرفی بود امروز :(

از اين موارد هم ما زياد داشتيم بهترين راه ارتباط در حد عرفش هست وگرنه:

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند!

150 درصد موافقیم

vahab00
April 30th, 2013, 21:49
این موارد همیشه بوده و هست. منم همیشه این مشکل رو داشتم. به نظر من ترس از دست دادن مشتری دلیل این مسایل میشه. در حالی که یه مشتری پر دردسر میتونه ادمو از 100 تا کار دیگه بندازه. پیشنهاد میکنم مشتری که دردسر داره بیخیالش بشین بهتره چون نه ب دردسرش می عرضه نه به استرس های یعدش

نه بخدا
من نه محتاج این 100 تومن 200 تومنم ن زنو بچم گشنن
فقط اینکه برام سخته ببینم کاری از دستم بر بیاد و واس کسی انجام ندم ک همینم همیشه مشکل ساخته برام :(

Yas-Host
April 30th, 2013, 22:07
سلام
وهاب داداش ببین اینا همه هست شما خودتو درگیر نکن و بخوای بهشون یک سال رایگان بدی :-*
ایشون هم مطمئنا از سر سو استفاده و اذیت کردنت بوده که اینطوری باهات حرف میزده و رفتار میکرده:53:

Yas-Host
April 30th, 2013, 22:11
حال دوستت چطوره؟:-*

vahab00
April 30th, 2013, 22:15
حال دوستت چطوره؟:-*

بیمه طرف و کارت ماشینش دستشه
فعلا داره خرج میکنه تا ماشین درست شه و فاکتور به بیمه بده
بنظرم راحت 2.500 باس خرج کنه
حالا ببینیم چطور میشه
این جمله به نظرم 100 درصد درسته :
مرگ دست خداست ! پراید وسیلست =))

danitfk
April 30th, 2013, 22:20
به قول یه عزیزی
ممنون از اینکه خاطر نشان کردید :d

بله اینجور موقع ها فوق العاده این روش پاسخگوی نیاز سرویس دهنده هست.

اگر مشتری در دسترس هست .. کف گرگی ، زیر زانو ، کله خوب جواب میده ;)

Yas-Host
April 30th, 2013, 22:20
بیمه طرف و کارت ماشینش دستشه
فعلا داره خرج میکنه تا ماشین درست شه و فاکتور به بیمه بده
بنظرم راحت 2.500 باس خرج کنه
حالا ببینیم چطور میشه
این جمله به نظرم 100 درصد درسته :
مرگ دست خداست ! پراید وسیلست =))

:-o
دقیقا پراید وسیله است:))
اینم هست:
مرگ دست خداست زن ها وسیله اند
حالا که پس فردا روز زن هستش اینو میگم همه بخونن=))

reza*
April 30th, 2013, 23:22
خونتو چرا کثیف میکنی ؟ فقط یه جمله

از ارائه ی هرگونه سرویس به شما معذوریم

با همین لحن با همین ادبیات ;)

Azarin Web
April 30th, 2013, 23:47
حرف یوزر: TARIMEHR (http://www.webhostingtalk.ir/member/40216/) عزیز کاملا درسته؛
فقط با تیکت با مشتری در ارتباط باشید و رسمی باشید. زیاد هم رو ندید و اینقدر زیاد راه نیاید با مشتری

majid2009s
April 30th, 2013, 23:57
بعضی از این مشتریا ادمو از دنیا سیر میکنن ;)

ولی وهاب عجب حوصله ای داریا میشینی این همه خط مینویسی(باریک داری ) =d>

vahab00
May 1st, 2013, 00:00
بعضی از این مشتریا ادمو از دنیا سیر میکنن ;)

ولی وهاب عجب حوصله ای داریا میشینی این همه خط مینویسی(باریک داری ) =d>

والله دیگه طاقتم به تهش رسیده بود
با کمک دوستان و نظراتشون بهشون گفتم که من از این پس تنهادرحوضه فعالیتم کمکتون میکنم
همین و بس
:(:(:(:(:(
از همه بچه ها ممنونم

nima17701
May 1st, 2013, 00:13
وهاب عزیز
بنده آشنایی چندانی درمورد شما ندارم ، منتها در این چند وقته که در انجمن حضور دارم با روحیات شما آشنا هستم و بارها مشاهده کردم خیلی کارها برای دوستان بدون هیچ چشم داشتی انجام دادید و این کار شما قابل ستایش است .
در این خصوص باید بگم متاسفانه برخی افراد ذاتا پر توقع هستند و به دلیل اینکه ما در فضای مجازی فعالیت داریم و کمتر به صورت فیزیکی و رو در رو با مشتری در ارتباط هستیم خواسته هایشان بیشتر نیز میشود . با تمام احترامی که نسبت بهتون قائل هستم در این خصوص شما مقصر هستید ، چراکه در وحله اول برای وقت و کارتان ارزش قائل نشدید . بنده کارهایتان را دیده ام و ارزش کارهایتان خیلی بیشتر از قیمت هایی است که برای آن در نظر گرفتید . زمانی که روی این قیمت ها نیز تخفیف میدهید ، ارزش کار خود را پایین آوردید .
متوجه ام شما میخواهید کاری کنید که همه از شما راضی باشند منتها این کار دقیقا مثل " خوبی که از حد بگزرد نادان گمان بد کند " را میدهد .
با نظر جناب سجادیه عزیز نیز کاملا موافقم .
خودتون رو ناراحت نکنید ، حتی ارزش فکر کردن هم ندارد .
با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

vahab00
May 1st, 2013, 00:23
وهاب عزیز
بنده آشنایی چندانی درمورد شما ندارم ، منتها در این چند وقته که در انجمن حضور دارم با روحیات شما آشنا هستم و بارها مشاهده کردم خیلی کارها برای دوستان بدون هیچ چشم داشتی انجام دادید و این کار شما قابل ستایش است .
در این خصوص باید بگم متاسفانه برخی افراد ذاتا پر توقع هستند و به دلیل اینکه ما در فضای مجازی فعالیت داریم و کمتر به صورت فیزیکی و رو در رو با مشتری در ارتباط هستیم خواسته هایشان بیشتر نیز میشود . با تمام احترامی که نسبت بهتون قائل هستم در این خصوص شما مقصر هستید ، چراکه در وحله اول برای وقت و کارتان ارزش قائل نشدید . بنده کارهایتان را دیده ام و ارزش کارهایتان خیلی بیشتر از قیمت هایی است که برای آن در نظر گرفتید . زمانی که روی این قیمت ها نیز تخفیف میدهید ، ارزش کار خود را پایین آوردید .
متوجه ام شما میخواهید کاری کنید که همه از شما راضی باشند منتها این کار دقیقا مثل " خوبی که از حد بگزرد نادان گمان بد کند " را میدهد .
با نظر جناب سجادیه عزیز نیز کاملا موافقم .
خودتون رو ناراحت نکنید ، حتی ارزش فکر کردن هم ندارد .
با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

ممنونم نیما جان
شما لطف داری داداش
آره دقیقا به این نتیجه رسیدم
از این پس سعی میکنم تو رفتارم با بعضی ها تجدید نظر کنم البته فقط بعضی ها
اما بعضی ها هم هستند که جون براشون بدی باز کمه
کسایی که تو هر وقت بهشون نیاز داشتی کنارت هستن و بهت کمک میکنند حتی بدون چشم داشتی
کسانی که کمکم کردند تا اینجا برسم و خدایی اگه یه روزی به اوج هم برسم باز پیششون زانو میزنم و با افتخار هم میگم ایشون استاد من بودند وکمکم کردند به اینجا برسم
دوستان خوبی همچون ایمان عزیز ، جناب رضازاده عزیز ک واقعا با کمک هاش باعث شد من اینی بشم که الان هستم و بدون هیچ چشم داشتی ، کسانی چون جناب عیسی لو عزیز ، عماد ، امیر مسعود ، رامین و خیلی های دیگه !
میدونی من از همه استادهام یاد گرفتم رفاقتو نمیشه با پول خرید و پول همه چیز نیست
خدایی من خیلی ها رو نتونستم ذکر کنم اما خاک پاک همشونم
البته باید کمی تجدید نظر کنمو با همه نمیشه یک شکل رفتار کرد . بعضی ها واقعا پرتوقع هستند
بعضی ها هم واقعا مرد هستن
دم همه مردا گرم :53::53::53:
چاکریم :53::53::53:

CloudSupport.ir
May 1st, 2013, 02:43
سلام،

منتظر بودم کاربران دیگر نظرشون رو مطرح کنند که بیشتر نظرها هم مشترک بودند.

همونطور که برای ارائه یک سرویس به دانش و تخصص نیاز هست، ارتباط با مشتری هم نیاز به تخصص دارد که متاسفانه این موضوع بسیار مهم رو بیشتر سرویس دهنده ها در ایران نادیده گرفتند و تعریف درست و کاملی از نحوه ارتباط با مشتری و پشتیبانی ندارند. برای مثال، چت یا پاسخ تیکتهای سرویس دهنده های معتبر آمریکایی رو با سرویس دهنده های ایرانی یا حتی خودتون مقایسه کنید، متوجه منظورم درباره ارتباط با مشتری خواهید شد.

در مورد موضوع شما، نظرم رو اینطور خلاصه میکنم: دوستانه بهترینتون رو برای حل سوال یا مشکل مشتری انجام بدید و محترمانه به مشتری اجازه مزاحمت یا درخواست غیر معمول ندید.

صادقانه

GEO
May 1st, 2013, 10:54
دوستان همه نظرات کارشناسی دادند

اما به این نکته اشاره کنم که تلفن برای پشتیباین نیست ، مگر در مواقع بسیار ضروری

شما خودتون هم تا حدودی در شکل گیری اینجور مشتریی نقش داشتید مشتری که اطلاعات تخصصی نداره هزینه براش در نظر بگیرید و کار رو کامل تحویل بدید ( تحویل دادن یعنی اینکه با آنلاین بودن هم زمان به عنوان مثال تمام قسمتهای یک قالب نصب شده رو چک کنید و اوکی)

باهاش هم اتمام حجت کنید که کار اضافه فاکتور خودش رو داره
شروع کار با مشتری که میخواد بدون اطلاعات فنی نقش واسطه برای محصول شما رو بازی کنه بسیار اشتباهه ف چون به دلیل نداشتن اطلاعات هم شما رو دچار دردسر میکن هم اعتبار محصولتون رو میبره زیر سئوال

قیمت واقعی رو از مشتری هاتون دریافت کنید و در نهایت برای مشتری های خوب اشانتیون یا تخفیف در خریدهای بعد در نظر داشته باشید

این روند نسبی یک تجارت انلاین روی روال هست

موفق باشید