PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور اختصاصی و چند سوال از شما

HiDd#N
April 30th, 2013, 12:07
دوستان قصد دارم یه سرور اختصاصی خرید کنم و چندین سوال دارم دنبال یه دیتا سنتر هستم که مشخصات زیر رو داشته باشه
1-سرور ها افت سرعت نداشته باشن مثلا با پورت 100 بدن به ما همیشه سرعت ثابت و نزدی ک به 12 مگابایت بر ثانیه دانلود باشه
2-زیاد ابیوز نگیره
3-قطعاتش زیاد نسوزن مثل دیتا سنتر هایی یا بهتر بگم آی اس پی هایی مثل هتزنر
4-قیمت زیاد مهم نیست
5-مناسب برای مجازی سازی در تعداد بالا باشه

پیشنهاد دوستان چیه؟

shingo
April 30th, 2013, 12:12
با سلام

بنده دیتاسنتر رد استیشن رو بهتون پیشنهاد می کنم.برخلاف بسیاری از دیتاسنتر ها که از سرورهای دستکاپ معمولی یا مارکهای ارزون دیگه استفاده می کنن تمام سرورهای رداستیشن مارک گرون dell هست که کیفیت فوقالعاده ای دارند.همچنین وضعیت پورتها بسیار خوب هست و اگه دقت کنید بیشتر فروشنده های وی پی اس تو سایت از انگلیس سرور دارند و واقعا از کیفیت سرورها و پورت راضی هستند.همچنین رداستیشن حساسیت بسیار کمی داره و به جرات میتونیم بگم که بعد از لیزوب هلند کمترین حساسیت رو رداستیشن انگلیس داره به همین خاطر وقتی تعداد وی پی اس هاتون زیاد شده مشکل و نگرانی ندارید.پشتبانی هم در سطح بسیار خوبی هست و تمامی تیکت ها کمتر از نیم ساعت به طور کامل جواب میدن به صورت مستفقیم با تلفون هم میتونید در تماس باشید

هاست 97
April 30th, 2013, 12:19
رداستیشن پورت و سخت افزار مناسب دارد ولی در مقابل ابیوز و ارسال کوچکترین اسپم مناسب نیست

HiDd#N
April 30th, 2013, 12:27
رداستیشن پورت و سخت افزار مناسب دارد ولی در مقابل ابیوز و ارسال کوچکترین اسپم مناسب نیست
و پیشنهاد شما چیه؟

HiDd#N
April 30th, 2013, 12:32
با سلام

بنده دیتاسنتر رد استیشن رو بهتون پیشنهاد می کنم.برخلاف بسیاری از دیتاسنتر ها که از سرورهای دستکاپ معمولی یا مارکهای ارزون دیگه استفاده می کنن تمام سرورهای رداستیشن مارک گرون dell هست که کیفیت فوقالعاده ای دارند.همچنین وضعیت پورتها بسیار خوب هست و اگه دقت کنید بیشتر فروشنده های وی پی اس تو سایت از انگلیس سرور دارند و واقعا از کیفیت سرورها و پورت راضی هستند.همچنین رداستیشن حساسیت بسیار کمی داره و به جرات میتونیم بگم که بعد از لیزوب هلند کمترین حساسیت رو رداستیشن انگلیس داره به همین خاطر وقتی تعداد وی پی اس هاتون زیاد شده مشکل و نگرانی ندارید.پشتبانی هم در سطح بسیار خوبی هست و تمامی تیکت ها کمتر از نیم ساعت به طور کامل جواب میدن به صورت مستفقیم با تلفون هم میتونید در تماس باشید

بهترین هارد ها براش چین که مشکل ساز نشن بهترین رید برای مجازی سازی چیه از نظر شما برای red station؟

هاست 97
April 30th, 2013, 12:33
من با گیگا و هتزنر و xlhost و رد استیشن کار کردم.
نظرات و سلایق کاملا متفاوت میتونه باشه و هیچ کدام جای تجربه خودتان را نخواهد گرفت. ممکن هست از نظر من رد استیشن سخت گیر باشد چون کار من هاستینگ هست و کاربران نخلف های گوناگونی را انجام میدهند و برای من مناسب نباشد ولی برای فرد دیگری بهترین گزینه هست

XLHOST به دلیل عدم مشکل با لوکیشن ایران و سایر موارد خوبه.
هتزنر بابت قیمت مناسب هست.
رداستیشن بابت پورت
و ..

از هر جایی اگر مستقیم تهیه کنید مشکلات احتمالی براتون پیش نمی آید.
ضمنا قوانین دیتاسنتر مقصد را به دقت بخوانید تا مشکلی برای شما پیش نیاید

هاست 97
April 30th, 2013, 12:35
بهترین هارد ها براش چین که مشکل ساز نشن بهترین رید برای مجازی سازی چیه از نظر شما برای red station؟
اگر اشتباه نکنم هارد سرورهای رد استیشن بدون raid DH700 حتی از هارد معمولی PC هم پایینتر هست و باید از این نوع raid استفاده کنید

hassan5099
April 30th, 2013, 12:37
سلام
هتزنر گزینه خوبی هست هم از نظر قیمت هم از نظر پینگ به ایران
من چند ماهه دارم هیچ مشکلی هم نداره

shingo
April 30th, 2013, 12:46
اگر اشتباه نکنم هارد سرورهای رد استیشن بدون raid DH700 حتی از هارد معمولی PC هم پایینتر هست و باید از این نوع raid استفاده کنید

خیر هارد سرورهای رداستیشن هم دل هست و با هارد WD RE4 پرفورمنس هم سطحی داره

شما اگه 2هارد 4 تراباتی با ریدکنترلر h700 with bbu کانفیگ کنید کیفیت فوق العاده ای رو تجربه می کنید و سرعت رید رایت به 700 مگابایت میرسه

سرعت این کانفیگ رو تو تاپیک زیر میتونید ببینید.البته زمانی که این تست گرفته شد روی سرور 8 وی پی اس فعال بود وگرنه سرعت از این هم بالاتر میشد

http://www.webhostingtalk.ir/f11/75661/

کلا کیفیت سرورها رداستیشن واقعا بالا هستش دیتاسنتر های بزرگی مثل لیزوب هم فقط در پلان های بالاتر که هزینه بسیار زیادی دارند سرورهای دل رو سفارش می گیرن

موفق باشید

HiDd#N
April 30th, 2013, 12:51
من الان تو سایت redstation هستم این رید ها رو داره دوست من

Software RAID 1 (Linux/Windows Only) (Free)

No RAID Configuration (Free)

LSI2008 Hardware RAID Controller - RAID 1 (+ £20.00 per month)

LSI2008 Hardware RAID Controller - RAID 0 (+ £20.00 per month)

من پلن 79 یورو رو انتخاب کردم اینی که شما میگی رو اصلا نداره توی رید هاش

shahintak
April 30th, 2013, 12:52
به نظر من XLhost و leasweb هلند به این خاطر که هم کیفیت خوبی دارن هم مشکلی با ایران ندارن

اگر قیمت برای شما مهم نباشه این دو گزینه بسیار عالی هست

HiDd#N
April 30th, 2013, 12:56
الان جالبه من اینجا فقط هارد ssd میبینم ولی 2 دفیفه پیش که همین پلن رو انتخاب کردم هارد های دیگه هم بود برای انتخاب کردن .confused :)

shingo
April 30th, 2013, 13:02
این ریدکارت ففط بر روی سرور ها قابل ارائه هست

d7-330 d7-410 d7-460 و بالاتر

توجه کنید کانفیگ رید هم به صورت 0 باشه

seyed-reza
April 30th, 2013, 13:48
شما این سرور را برای چه کاری می خواهید (مجازی سازی -هاستینگ و یا هاست دانلود) ؟

HiDd#N
April 30th, 2013, 13:50
شما این سرور را برای چه کاری می خواهید (مجازی سازی -هاستینگ و یا هاست دانلود) ؟
برای virtualization همون مجازی سازی دوست من

seyed-reza
April 30th, 2013, 13:53
برای مجازی با اتفاقاتی که برای ایکس ال هاست افتاده دیگه فکر نمی کنم که بسه از این جا مجازی سازی گرفت ولی الان دیتاسنتر های جایگزین همون رد استیشن و سیناپتیکا کانادا هست .
من الان خودم از دیتاسنتر سیناپتیکا دارم سرور ارایه می دهم شکر خدا تا حالا مشکلی با ابیوز و .... نداشتیم (نیومده )
و از نظر پورت هم که 1 گیگ هست (فکر کنم که کل سرور ها را دارند به 1 گیگ ارتقا می دهند و 100 ندارند )
از نظر ایپی هم ارزون هست و تا تعداد خیلی زیادی می تونند ایپی بدهند
مدیر این دیتاسنتر هم ایرانی است و در همین انجمن هم هستش
سرور ها و افر های خیلی خوبی دارند
همچنین افر های مناسبی هم برای کولو دارند

HiDd#N
April 30th, 2013, 14:13
برای مجازی با اتفاقاتی که برای ایکس ال هاست افتاده دیگه فکر نمی کنم که بسه از این جا مجازی سازی گرفت ولی الان دیتاسنتر های جایگزین همون رد استیشن و سیناپتیکا کانادا هست .
من الان خودم از دیتاسنتر سیناپتیکا دارم سرور ارایه می دهم شکر خدا تا حالا مشکلی با ابیوز و .... نداشتیم (نیومده )
و از نظر پورت هم که 1 گیگ هست (فکر کنم که کل سرور ها را دارند به 1 گیگ ارتقا می دهند و 100 ندارند )
دوست عزیز سایت سینپتیکا اینه ؟ Dedicated Servers & Colocation Services by SYNAPTICA (http://synapti.ca/) ؟ این که سایتش اوردر میکنی میبره گوگل

seyed-reza
April 30th, 2013, 14:17
Synaptica Inc. (http://www.my.synapti.ca)
به ادرس زیر وارد شوید ولی متاسفانه قیمت های سرور را بروز رسانی نکرده اند ولی شما ثبت نام نمایید و به انها تیکت بزنید افر های خود را برای شما ارسال می کنند

akbar_syberia
May 1st, 2013, 15:09
با سلام

به جرات میتونیم بگم که بعد از لیزوب هلند کمترین حساسیت رو رداستیشن انگلیس داره

عزیز بعد از لیزوب که Yesup هستش که اصلا حساسیتی نداره !!
بنده خودم با ادمینش هم صحبت کردم خودش با زبون خودش گفت که به قوانین کپی رایت پایبند نیستن !!!

AsreShetab
May 3rd, 2013, 00:04
با سلام
از نظر حساسیت به ابیوز به نظر من yesup کمترین حساسیت را داره اما من اگه بخوام جمع بندی کنم xlhost رو پیشنهاد میدم. اگه به موقع به ابیوز هاش رسیدگی کنید مشکلی پیش نمیاد

ezat1
May 3rd, 2013, 00:21
سلام این مدیر چه شخصی هست و آیدی شون چی هست میشه بگید ؟

AmirHosein
May 3rd, 2013, 00:41
سلام این مدیر چه شخصی هست و آیدی شون چی هست میشه بگید ؟
نمایش مشخصات: Hostpolis - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/13491/)