PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بستن پورت smtp در ویندوز سرور

aminzadeh
February 12th, 2010, 00:56
سلام به دوستان

چطور می شه smtp پورت 25 را در ویندوز 2003 بست

فایروال باید خاموش باشه ras فعاله

Veria
February 12th, 2010, 01:22
از برنامه هایی که برای بسن پورت هست استفاده کنید.

Arashdn
February 12th, 2010, 09:38
فک کنم از رجیستری هم بشه
ولی هر چی میگردم پیدا نمیکنم

MihanNet
February 12th, 2010, 10:11
چرا مي خواي بسته كني ؟ اگر واسه جلوگيري از ارسال اسپم هست من مي خوام ياد بگيرم :71:

aminzadeh
February 12th, 2010, 10:57
چرا مي خواي بسته كني ؟ اگر واسه جلوگيري از ارسال اسپم هست من مي خوام ياد بگيرم :71:

اره برا جلوگیری از اسپم هست

خودم یه چیزایی پیدا کردم نمی دونم درسته یا نه

چوت فابروال خاموش باید یاشه تو ras - بعد بیسیک فابروال تو پروپرتیس- لوکال کانکشن- تب سرویس و پورت -تیک smtp -رو زدم بعد ای پی خواست که ای پی کارت شبکه را دادم

حالا نمی دونم چطور تست کنم

Aria
February 12th, 2010, 11:48
سلام.

دیشب یکی دیگه از دوستان این سوال رو از من کرد.

ببشخید ولی فکر کنم شما به یک موضوع دقت نکردید!

کسی که بخواد Spam کنه یعنی میخواد کار غیر قانونی انجام بده !

معمولاً خلاف کارها یکمی حرفه ای تر از افراد معمولی هستند و به راحتی میتونند از Port ای به جز 25 استفاده کنند. نه ؟

پس خودتون رو خسته نکنید!

درضمن، من دیشب هم به این دوستمون گفتم که مشکل همه شما استفاده از ویندوز کرک شده هست !!

این خیانتی هست که فروشنده های ایرانی دارن به مشتریانشون می کنند !!!

البته نه همشون ... من سرویس دهندگانی رو در *همین انجمن* میشناسم که بیشتر از 40 تا VDS دست مشتری دادند و همشون هم لایسنس Original دارند و جالبه که خیلی از اونا هم کارهای V(P(N انجام میدن ولی هیچ وقت تا به حال برای ما Spam Report نیومده ؟؟؟

حالا بازم برید ویندوز کرک شده استفاده کنید، بعد بگید "واسه چی بریم پول بدیم ماکروسافت بوخوره ؟؟؟"

موفق باشید ؟

با تشکر.

aminzadeh
February 12th, 2010, 12:22
سلام.

دیشب یکی دیگه از دوستان این سوال رو از من کرد.

ببشخید ولی فکر کنم شما به یک موضوع دقت نکردید!

کسی که بخواد spam کنه یعنی میخواد کار غیر قانونی انجام بده !

معمولاً خلاف کارها یکمی حرفه ای تر از افراد معمولی هستند و به راحتی میتونند از port ای به جز 25 استفاده کنند. نه ؟

پس خودتون رو خسته نکنید!

درضمن، من دیشب هم به این دوستمون گفتم که مشکل همه شما استفاده از ویندوز کرک شده هست !!

این خیانتی هست که فروشنده های ایرانی دارن به مشتریانشون می کنند !!!

البته نه همشون ... من سرویس دهندگانی رو در *همین انجمن* میشناسم که بیشتر از 40 تا vds دست مشتری دادند و همشون هم لایسنس original دارند و جالبه که خیلی از اونا هم کارهای v(p(n انجام میدن ولی هیچ وقت تا به حال برای ما spam report نیومده ؟؟؟

حالا بازم برید ویندوز کرک شده استفاده کنید، بعد بگید "واسه چی بریم پول بدیم ماکروسافت بوخوره ؟؟؟"

موفق باشید ؟

با تشکر.

با قسمت اول صحبتتون موافقم

ولی برا قسمت دوم من زیاد متوجه نشدم

خوب چرا دیتاسنتر نمیاد بگه ویندوز کرک شده زدین میگه اسپم زدین

اگر بخاطر ویندوز باشه

Aria
February 12th, 2010, 12:48
سلام.

نکته همینجاس !

متاسفانه ما ایرانی ها فکر می کنیم هر چیز که مجانی هست، دیگه مجانی هست حتماً و طرف هم (ببخشید) خر بوده و یک حالی به ما داده به قول معروف و ما هم که اینو استفاده می کنیم، پس آدم های زرنگ و این کاره ای هستیم !!!

ببشخید ها، این دقیقاً نقطه حماقت ما ایرانی هاست (بلا نسبت جمع، فقط افرادی که این کارها رو می کنند منظورم هست) و فکر می کنیم دیگه آخرشیم !!!

ببینید، اگر من بیام به شما برنامه ای رو که بسیار گرون هست، به قیمت *خیلی* ارزون یا رایگان بدم، مطمعاً باشید دوست شما نیستم بلکه دشمن خونی شما هستم چرا که میخوام با این کار از سادگی شما سو استفاده کنم.

من خودم چندین ورژن کرک شده ویندوز سرور 2000 - 2003 - 2008 که در سایت های Torrent و همینطور Rapidshare موجود هست رو دانلود کردم و بررسی کردم و متوجه شدم *همشون* به Worm ای به نام Port Flood آلوده هستند که این یعنی وقتی روی یک سرور با قابیلت اتصال نا محدود (بودن محدودیت Port Number ها منظورم هست) نصب بشند، شروع می کنند به ارسال ایمیل های تبلیغاتی از طرف کسی که اون ISO ویندوز رو برای دانلود گزاشته !!

به همین راحتی شما به دست خودتون، میاین و سرور خودتون رو در اختیار یک شخص که میخواد ازش سو استفاده Spam کردن کنه قرار میدید !

ایمدوارم توضیحات کامل بوده باشه ...!

با تشکر.

n6kia
June 22nd, 2010, 23:55
بستن پورت در ویندور سرور 2003 اگه از دوستان بلده رانمایی کنه سرور من 2 بار سپم شده چه کار کنم

samanenic
November 8th, 2010, 17:51
iptables -A OUTPUT -p tcp -s XXX.XXX.XXX.XXX--sport 1024:65535 -d 0/0 --dport 25 -m state --state NEW,ESTABLISHED -j ACCEPT

1eng.ir
November 8th, 2010, 19:55
iptables -A OUTPUT -p tcp -s XXX.XXX.XXX.XXX--sport 1024:65535 -d 0/0 --dport 25 -m state --state NEW,ESTABLISHED -j ACCEPT
ویندوز نه لینوکس! ...