PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام سایتم در موتورهای جستجو گر search نشه چیکار باید کرد دوستان ؟

salem
April 28th, 2013, 22:04
با سلام خدمت همه دوستان اگر بخواییم سایتمون در گوگل یا موتورهای جستجوگر search نشه باید چیکار کنیم دوستان؟

bamahost
April 29th, 2013, 18:53
همه میخوان سایتشون در موتورهای جستجو سرچ بشه و بالاتر باشه شما میخوای سرچ نشه؟:d
فکر نکنم شدنی باشه به هر حال اساتید امر حتما به شما کمک خواهند کرد.

parsa7
April 29th, 2013, 19:11
اگر از وردپرس استفاده کنند که کاری نداره. از سیستم دیگه هم استفاده کنند میشه روبوت ها رو disallow کرد فکر کنم

hades_54
April 29th, 2013, 19:29
نمیشه سایت رو به صورت 100% از موتور های جستجوگر مخفی کرد فکر کنم

alaviyoon
April 29th, 2013, 19:37
سلام علیکم
گوگل این امکان را دارد و در وردپرس میانبری برای این درخوایت هست اما هیچوقت نمیتوان گفت صد در صد ایندکس نمیشن البته این کار فقط یه درخواست از گوگله که یا قبول میکنه یا رد !
موتورهای جستجوی دیگه هم تا جایی که من خبر دارم چنین امکانی رو ندارند
یاحق

Iranizi
April 29th, 2013, 19:38
از طریق تنظیمات فایل Robots میتونید ای کار رو انجام بدید

hades_54
April 29th, 2013, 19:39
از طریق تنظیمات فایل Robots میتونید ای کار رو انجام بدید
مطمئن هستید که روی تمام موتور های جستجوگر جواب میده؟

Yousefi.
April 29th, 2013, 20:49
مطمئن هستید که روی تمام موتور های جستجوگر جواب میده؟

دوستان گفتند 100 جواب نمی دهد ووو
یک سری از مرورگر ها از روبوت پیروی نمی کنند

shazo
April 29th, 2013, 22:11
سلام.. درخواست عجیبه..!! من تا الان چیزی تو نت تو این زمنیه ندیدم.

salem
April 29th, 2013, 23:22
وردپرس اینا نیست یه سایت معمولی هستش وقتی جستجو میکنیم تو گوگل سومین سایت ما رو میاره اما نمیخوام دیگه اصلا تو گوگل جستجو بشه دوستان اگر راهی آموزشی چیزی سراغ دارن ممنون میشم کمک کنن

babelirani
April 30th, 2013, 00:19
وردپرس اینا نیست یه سایت معمولی هستش وقتی جستجو میکنیم تو گوگل سومین سایت ما رو میاره اما نمیخوام دیگه اصلا تو گوگل جستجو بشه دوستان اگر راهی آموزشی چیزی سراغ دارن ممنون میشم کمک کنن

با سلام

اینکه نخواید کلا" سایتتون باشه تقریبا" میشه گفت امکانش نیست ولی باز تنظیماتی که میتونید روی فایل Robots انجام بدید دیگه صفحاتتون اندکس نمیشه