PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخابرات یا اسیاتک؟!!

mehrabrajabi
April 28th, 2013, 21:26
سلام
من الان از داتک تلکام اینترنت adsl 512 حجمی داشتم.یکساله.سرعت و کیفیتش خوب بود.اخر هفته دیگه هم تموم میشه.مشکلم فقط سر حجمش بود که زود تموم میشد.حالا الان میخوام اینترنت 256 نامحدود بگیرم میخوام بپرسم به نظر شما دوستان که تجربه بیشتری دارین اسیا تک بهتره یا اینترنت خود مخابرات؟
ممنون

hassan5099
April 28th, 2013, 21:32
سلام
من الان از داتک تلکام اینترنت adsl 512 حجمی داشتم.یکساله.سرعت و کیفیتش خوب بود.اخر هفته دیگه هم تموم میشه.مشکلم فقط سر حجمش بود که زود تموم میشد.حالا الان میخوام اینترنت 256 نامحدود بگیرم میخوام بپرسم به نظر شما دوستان که تجربه بیشتری دارین اسیا تک بهتره یا اینترنت خود مخابرات؟
ممنون
سلام از نظر پشتیبانی شرکت خصوصی بهتره تا مخابرات

jenatmilad
April 28th, 2013, 21:37
سلام
ممنون

سلام. اگر هدف از نامحدود بودن برای دانلود نباشه ، آسایتک پیشنهاد میشه

hades_54
April 28th, 2013, 21:58
سلام
من خودم از اسیاتک استفاده میکنم
خیلی عالیه,مخابرات اصلا پیشنهاد نمیشه

mo_mohit1
April 28th, 2013, 21:59
من الان یکساله اسیاتک دارم و راضیم/سرعت 512 دارم و راحت تا 150 کیلو دانلود میده/چند روز قاطی کرده بود ولی الان درست شده

shingo
April 29th, 2013, 01:38
مخابرات با اسیاتک یا هر شرکته دیگه قابل مقایسه نیست

از مخابرات فقط وقتی باید سرویس بگیرید که گزینه دیگه ای نداشته باشید

teambieber
April 29th, 2013, 02:14

daghighan

PardakhtNet
April 29th, 2013, 02:23
مخابرات فقط به این می نازه که داره نامحدود میده!

من خودم دارم اینترنت صبانت ارائه میدم سرعت 128 با سرعت 70 تا 130 سرعت دانلود میده

ولی مخابران سرعت 128 خودشو بکشه 15 میده

اگر تهران هستید می توانم اینترنت صبانت برای 2 ماه با سرعت 256 بهتون تست بدم و اگر دوست داشتید تمدید کنید

haftsepehr
April 29th, 2013, 11:35
معلومه آسیاتک بهتره
از همه نظر

rominait
April 29th, 2013, 11:43
سلام
آسيا تك

bepad
April 29th, 2013, 11:56
سلام

نماینده اسیا تک هستیم کیفیت خوبی داره و قیمت خوب اگر استان همدان هم هستید خواستید تخفیف میتونم بدم روی هر پکیج بهتون

موفق باشید

haftsepehr
April 29th, 2013, 15:28

دقیقا همینه

bamahost
April 29th, 2013, 15:38
سرویس مخابرات افتضاح هست و اگر به مشکلی هم بر بخورید پشتیبانی ندارید و فقط در چند ساعت پشتیبانی هستن که اونم ممکنه جواب ندن
ولی شرکت های خصوصی بعضی هاشون خیلی پشتیبانی عالی دارن شرکتی که من ازش گرفتم 24 ساعته پشتیبانی میده و شده ساعت 2 یا 3 صبح زنگ زدم بر داشتن و با کمال احترام جواب گو بودن
به قول دوستمون اگر دیگه هیچ انتخابی نباشه برید سمت مخابرات

cityhost
May 2nd, 2013, 18:32
مخابرات فقط به این می نازه که داره نامحدود میده!

من خودم دارم اینترنت صبانت ارائه میدم سرعت 128 با سرعت 70 تا 130 سرعت دانلود میده

ولی مخابران سرعت 128 خودشو بکشه 15 میده

اگر تهران هستید می توانم اینترنت صبانت برای 2 ماه با سرعت 256 بهتون تست بدم و اگر دوست داشتید تمدید کنید

حرفتون کاملا غیر قابل منطقیه

اینترنت نامحدود مخابرات با سرعت 256 حجم نامحدود

سرعت دانلود 140 الی 380 کیلوبایت

سر ده روز 90 گیگ دانلود کردم

شماره تلفن پشتیبانی هم : 2020

PardakhtNet
May 2nd, 2013, 19:43
حرفتون کاملا غیر قابل منطقیه

اینترنت نامحدود مخابرات با سرعت 256 حجم نامحدود

سرعت دانلود 140 الی 380 کیلوبایت

سر ده روز 90 گیگ دانلود کردم

شماره تلفن پشتیبانی هم : 2020

شما دارید ماهی چند می دید؟؟

من از انواع وایمکس تا ..... کار کردم و نمایندگی صبانت هستم همچین چیزی ندیدم!

تو این سایت از 100 نفر پبرسید که ایا مخابرات بهتره یا شرکت خصوصی یکنفر شاید بگه خوبه

اگر همیچن سرعتی شرکت مخابرات بده کل شرکتهای خصوصی از پارس انلاین تا... باید جمع بشن!

shahmoradi
May 2nd, 2013, 20:36
من که از مخابرات کرج استفاده می کنم خیلی راضی هستم 512 نامحدود گرفتم سرعت دانلود میانگین 60 می باشد ماه گذشته 21 گیگ دانلود کردم.پشتیبانی هم آخه مشکلی پیش نیومده که زنگ بزنم ! برای adsl چه مشکلی می خواهد پیش بیاد؟ انصاف داشته باشیم مخابرات اینقدر ها هم که میگین بد نیست من شهرهای دیگه رو نمی دونم ولی مخابرات مرکزی کرج (شهید نصرآبادی) هیچ مشکلی نداره

آخه کدوم شرکت خصوصی اجازه میده برای یک ماه 21 گیگ دانلود کنی؟ اونم با ماهی 20 هزار تومان

DaryaHost
May 2nd, 2013, 21:11
من که از مخابرات کرج استفاده می کنم خیلی راضی هستم 512 نامحدود گرفتم سرعت دانلود میانگین 60 می باشد ماه گذشته 21 گیگ دانلود کردم.پشتیبانی هم آخه مشکلی پیش نیومده که زنگ بزنم ! برای adsl چه مشکلی می خواهد پیش بیاد؟ انصاف داشته باشیم مخابرات اینقدر ها هم که میگین بد نیست من شهرهای دیگه رو نمی دونم ولی مخابرات مرکزی کرج (شهید نصرآبادی) هیچ مشکلی نداره

آخه کدوم شرکت خصوصی اجازه میده برای یک ماه 21 گیگ دانلود کنی؟ اونم با ماهی 20 هزار تومان
بنده هم کرج هستم و حرف ایشونو تایید میکنم!

PardakhtNet
May 2nd, 2013, 21:32

بستگی به مرکز و درخواست اینترنت اون مرکز داره

خودم برام منزل به علت پشتیبانی نکردن هیچ شرکتی دارم استفاده می کنم 1024 دارم می خواید پینگ بگیرم تا برسی کنید اینترنت ما چی هست؟

البته مخابرات داره کلی ضرر میده و در حال تغییر سیستم خود است و می خواد سرویس خود را از نامحدود به حجمی تغییر بدهد

DaryaHost
May 2nd, 2013, 21:33

خودم برام منزل به علت پشتیبانی نکردن هیچ شرکتی دارم استفاده می کنم 1024 دارم می خواید پینگ بگیرم تا برسی کنید اینترنت ما چی هست؟

البته مخابرات داره کلی ضرر میده و در حال تغییر سیستم خود است و می خواد سرویس خود را از نامحدود به حجمی تغییر بدهد
هیچوقت سرویسش رو حجمی نمیکنه بلکه در کنار نامحدود سرویس حجمی میخواد بذاره

shahmoradi
May 2nd, 2013, 23:32

من که در حال حاضر از سرویس نامحدود مخابرات استفاده می کنم و ماهی هم حداقل 15 گیگ دانلود رو دارم تا حالا که موردی مبنی بر مصرف بیش از حد مجاز نبوده در ضمن من می توانم از طریق سایت خود مخابرات سرویس نامحدود را به سرویس حجمی تغییر بدم که در اون صورت باید از خود سایت پین کد خریداری نموده و به میزان لازم حساب خودم را شارژ کنم.

قبلا هم 128 نامحدود شاتل داشتم با هزینه ماهیانه 29 تومن در شاتل سیاست این جوریه که کاربر اوایل دوره نامحدود سرعتش خیلی بالاست مثلا 128 با 100 کیلوبایت دانلود میکرد وقتی که شاتل می بینه کاربره می خواهد سواستفاده بکنه سرعتشو می یاره پایین تا نتونه زیاد دانلود کنه اگه از اول مثل کاربر عادی زیاد دانلود نکنی تا اخر دوره یک ماهه سرعت بالایی داری.

از نظر بنده بین شبکه شاتل و مخابرات مرکزی کرج هیچ فرقی نداره قبلا دو سال پیش شبکه شاتل تو منطقه ما هی قطع میشد (قطعی های طولانی) با پشتیبانی هم که تماس می گرفتی میگفت الان تا چند دقیقه دیگه درست میشه ولی تا چند ساعت خبری نمیشد در حالی که تو همون روزا شبکه مخابرات هیچ قطعی نداشت.
ولی خداوکیلی هیچی مثل نامحدود مخابرات حال نمیده

zakerweb
May 2nd, 2013, 23:35
سلام
مخابرات به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه...!

PardakhtNet
May 2nd, 2013, 23:51
من که در حال حاضر از سرویس نامحدود مخابرات استفاده می کنم و ماهی هم حداقل 15 گیگ دانلود رو دارم تا حالا که موردی مبنی بر مصرف بیش از حد مجاز نبوده در ضمن من می توانم از طریق سایت خود مخابرات سرویس نامحدود را به سرویس حجمی تغییر بدم که در اون صورت باید از خود سایت پین کد خریداری نموده و به میزان لازم حساب خودم را شارژ کنم.

قبلا هم 128 نامحدود شاتل داشتم با هزینه ماهیانه 29 تومن در شاتل سیاست این جوریه که کاربر اوایل دوره نامحدود سرعتش خیلی بالاست مثلا 128 با 100 کیلوبایت دانلود میکرد وقتی که شاتل می بینه کاربره می خواهد سواستفاده بکنه سرعتشو می یاره پایین تا نتونه زیاد دانلود کنه اگه از اول مثل کاربر عادی زیاد دانلود نکنی تا اخر دوره یک ماهه سرعت بالایی داری.

از نظر بنده بین شبکه شاتل و مخابرات مرکزی کرج هیچ فرقی نداره قبلا دو سال پیش شبکه شاتل تو منطقه ما هی قطع میشد (قطعی های طولانی) با پشتیبانی هم که تماس می گرفتی میگفت الان تا چند دقیقه دیگه درست میشه ولی تا چند ساعت خبری نمیشد در حالی که تو همون روزا شبکه مخابرات هیچ قطعی نداشت.
ولی خداوکیلی هیچی مثل نامحدود مخابرات حال نمیده

بیبنید سیاست عادلانه بین همه شرکتها است سرعت 128 حجم عادلانه اش 15 گیگ است و بعد ان کم می شود

ما الان صحبت کیفیت داریم

شما نمی دونم تا الان ار جای سرویس گرفتید که سرعتش 512 بوده و با 700 مگابایت دانلود کنید یا نه؟؟

ولی الان همچین سرعتی بخواید از مخابرات بگیرید اصلا نداره!

شما برای دانلود یک فیلم باید چند ساعت سیستم روشن بزارید ولی اگر با همین 700 مگابایت تو تایم شب می توانید تا 5 ساعت چندین فیلم می تونید دانلود کنید

البته کیفیت مراکز و .... فرق داره

تجربه که من از اینترنت مخابرات و وایمکس مبین نت و ایرانسل و شاتل و پارس انلاین و ........................ دارم عرض می کنم

shahmoradi
May 3rd, 2013, 10:17
بیبنید سیاست عادلانه بین همه شرکتها است سرعت 128 حجم عادلانه اش 15 گیگ است و بعد ان کم می شود

ما الان صحبت کیفیت داریم

شما نمی دونم تا الان ار جای سرویس گرفتید که سرعتش 512 بوده و با 700 مگابایت دانلود کنید یا نه؟؟

ولی الان همچین سرعتی بخواید از مخابرات بگیرید اصلا نداره!

شما برای دانلود یک فیلم باید چند ساعت سیستم روشن بزارید ولی اگر با همین 700 مگابایت تو تایم شب می توانید تا 5 ساعت چندین فیلم می تونید دانلود کنید

البته کیفیت مراکز و .... فرق داره

تجربه که من از اینترنت مخابرات و وایمکس مبین نت و ایرانسل و شاتل و پارس انلاین و ........................ دارم عرض می کنم

بحث من هم دقیقا سر کیفیت اینترنت مخابرات کرج است که واقعا با هزینه ماهیانه 20 هزار تومان بهترین گزینه برای خرید می باشد.(همه جا مخابراتش بد نیست و همه جا هم خوب نیست)
بنده قبلا بیشترین سرعتی که داشتم 2 مگ شاتل بود که نهایتا با 250 کیلوبایت دانلود می کرد ولی به دلیل مصرف زیاد رفتم سراغ نامحدود شاتل که با سیاست شاتل فایده ای نداره و در آخر اومدم مخابرات که به نظرم برای کسانی که خیلی دانلود دارن به صرفه و بهترین گزینه است.

کدوم شرکت سرعت 700 مگابابت دانلود میده؟

shahmoradi
May 3rd, 2013, 10:24
ختم کلا این است که اگه براتون سرعت مهمه می توانید از شرکت های خصوصی خرید کنید و حجم بخرید و دانلود کنید(با هزینه های خرید حجم و شارژ ماهیانه)
ولی اگه می خوای یه چیزی نامحدود با سرعت دانلود پایین(سرعت عادی) داشته باشی مخابرات با هزینه کم بهتره و یه سیستم که روشن بذاری تا شب و روز برات دانلود کنه

Shayanzez
May 3rd, 2013, 10:53
من نامحدود ۱۲۸ صبانت دارم . اوایل با ۴۵۰ کیلوبایت دانلود میکرد اما الان شده ۱۵ کیلوبایتـت(بعد تمام شدن ۱۵ گیگ )

آسیا تک هم اینجوریه ؟
شرکتی هست که سرعت رو لیمیت نکنه ؟

PardakhtNet
May 3rd, 2013, 11:51
این پینگ و سرعت 128 در روز جمعه http://speedtest.ookla.com/result/2120799409.png

یک شرکت هست که من اصلا اسم نمی برم و تو غرب تهران سرویس میده! و تنها شرکتی هست که همچین سرعتی میده

کل شرکتها همه 128 خوبه بیشترش خوب نیست و تغییر سرعتی نداره و من همیشه بهشون میگم اصلا بالا 128 نگیرید

PardakhtNet
May 3rd, 2013, 11:53
من نامحدود ۱۲۸ صبانت دارم . اوایل با ۴۵۰ کیلوبایت دانلود میکرد اما الان شده ۱۵ کیلوبایتـت(بعد تمام شدن ۱۵ گیگ )

آسیا تک هم اینجوریه ؟
شرکتی هست که سرعت رو لیمیت نکنه ؟

دوست عزیز شما به خود صبا نت گفتید؟ 28538
این چیزی که شما میگید من کم دیدم و بخاطر سیک کشی تلفن و مرکز مخابرات .... بستگی داره اما باز به شرکت بگید

Shayanzez
May 3rd, 2013, 14:25
دوست عزیز شما به خود صبا نت گفتید؟ 28538 این چیزی که شما میگید من کم دیدم و بخاطر سیک کشی تلفن و مرکز مخابرات .... بستگی داره اما باز به شرکت بگیدبله باهاشون تماس گرفتم و گفتن طبيعيه و ١ به ١٠ شده

PardakhtNet
May 3rd, 2013, 16:23
تهران هستید؟
کدوم مرکز!

Shayanzez
May 3rd, 2013, 17:19
تهران هستید؟
کدوم مرکز!
خير اصفهان هستم! مركز بهشتي.
كلاً براي نامحدود كدوم شركت رو پيشنهاد ميكنيد؟!

PardakhtNet
May 3rd, 2013, 18:43
خير اصفهان هستم! مركز بهشتي.
كلاً براي نامحدود كدوم شركت رو پيشنهاد ميكنيد؟!

اگر برات هزینه مهم نیست 1024 مخابرات بگیر ماهیانه 35 هست

mehrabrajabi
May 5th, 2013, 23:48
سلام
خب یک سوال نامحدود 256 یا 128 اسیاتک واقعا نامحدوده؟مشکلی پیش نمیاره؟هزینه بروز 128 یا 256 اسیاتک چنده؟اینترنتم 27 اردیبهشت این ماه تموم میشه اگه بخوام فوری سرویس جدید بگیرم چند روز طول میکشه تا ای دی اس ال جدید برام راه بیوفته؟
ممنون

PardakhtNet
May 5th, 2013, 23:51
سلام
خب یک سوال نامحدود 256 یا 128 اسیاتک واقعا نامحدوده؟مشکلی پیش نمیاره؟هزینه بروز 128 یا 256 اسیاتک چنده؟اینترنتم 27 اردیبهشت این ماه تموم میشه اگه بخوام فوری سرویس جدید بگیرم چند روز طول میکشه تا ای دی اس ال جدید برام راه بیوفته؟
ممنون
قیمت تو سایتش خورده

اگر رو همون خط اقدام کنید زمان می بره
باید درخواست جمع اوری بدید و معلوم نیست چند وقت زمان می بره جمع کنن ولی من نماینده تهرانیم 1 روزه یا 2 روز زمان می بره

درخواست اشتراک بدید که اگر مدارک اول بگیرن و ... 1 هفته است باز بستگی به ترافیک مخابرات داره

p30j.com
May 17th, 2013, 20:25
عزیز بیا اول آسیا تک رو بهت یه تست بدم ببین خوشت میاد یا نه اگر نیومد تخلیه کن خواستی در خدمتم

viasky
August 4th, 2013, 10:13
دوستان من می خوام از آسیاتک تهیه کنم
مشهد هستم اگر کسی نمایندگی یا جایی میشناسنه لطفا معرفی کنه
در مجوع اگر سریس دهنده بهتری هم سراغ دارید بفرمایید