PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مجازی ساز

InterServer.ir
April 28th, 2013, 16:41
با سلام

من برای انتخاب بهترین مجازی ساز نیاز به اطلاعات دارم ولی اطلاعات درست و کاملی در مورد مجازی ساز ها تو انجمن نبود

الان بین 3 مجازی ساز Open VZ & Xen & vmware می خوام یکیو برای سرور جدید مجازی سازم انخاب کنم خودم به شخصه Open VZ رو ترجیح میدم ولی همونطور که می دونید مشکلاتی هم داره علاوه بر سرعتش vmware iرو وی پی اس داشتم ازش بد نبود ولی در مورد مشکلاتش چیزی نمی دونم Xen هم تنها چیزی که می دونم سرور های مجازی با این مجازی ساز مصرف منابع بیشتری دارند دوستان لطفا راهنمایی کنند

کدوم مجازی ساز ها لایسنس نیاز دارند و قیمت ها چطوره و کنترل سرور اصلی در مجازی ساز ها بر روی vps ها چطوره ! وقتم کمه برای انتخاب برای همین اینجا سوال کردم تا از تجربه های شما دوستان کمک بگیرم !

کرمان هاست
April 28th, 2013, 16:48
مجازی ساز منتخب سروری های اختصاصی لینوکس که میتونه وی پی اس های لینوکسی عالی ارایه بده:) اگر دوتا سرور داری پیشنهاد میشه یکی رو اپن وی زد بدی یک رو زن روی اپن وی زد فقط لینوکس بده روی زن فقط ویندوز

====
اگر میخوای درگیر مشکلات فنی زیاد نشی و کارت رراحت باشه به اضافه ی امکان اوررسل روی سرور همین esxiبکارت می یاد فقط
====
زن مجازی ساز پدرو مادردار نه اینکه دوتا بالایی نباشن ها مهم اینه منابع همونی هست رو تقسیم میکنه
نه اون چیزی رو که نیسسست و وجود نداره:-

sarinoo
April 28th, 2013, 17:04
با سلام
دوست گرامی اگر سرور اختصاصی دارید و نمایندگی VPS نیست ، دیگر open VZ و Xen معنی پیدا نمی کند.چون می توانید همزمان هر دو تا رو ستاپ کنید.اگر هم حرفه ای هستید میتوانید از SolusVM استفاده نمایید.اما اگر صرفاً می خواهید مجازی سازی انجام دهید، اگر منابع رو می خواهید اختصاصی بدهید xen و اگر می خواهید اشتراکی بدهید و محدودیتی نداشته باشید ، openvz و اگر می خواهید هم وی پی اس ویندوز بسازید هم لینوکس باید از EXSI استفاده فرمایید.
اگر هم خواستید من براتون می تونم ستاپ و کانفیگ کنم.خواستید با من تماس بگیرید.
با احترام

InterServer.ir
April 29th, 2013, 12:14
سرورم اختصاصی هست اگه هم Xen و Open VZ رو نصب کنیم با هم با SolusVM مصرف سرور اصلی تو رم و Cpu زیاد تر نمیشه؟
و اینکه قیمت های لایسنس ها چنده

کدومش می تونه سرعت port رو برای هر وی پی اس محدود کنه مثلا اگه 10 تا وی پی اس بسازم روش پورت 1 گیگ باشه 10 تا 100 مگ اختصاصی داشته باشند

و سوال بعدی چطوری میشه کاری کرد وقتی یکی از وی پی اس ها زیر حمله ddos هست رو شبکه کل سرور تاثیر زیادی نداشته باشه

InterServer.ir
April 30th, 2013, 16:52
up

Shayanzez
April 30th, 2013, 21:22
vmware از همه نظر بهترينه

کرمان هاست
April 30th, 2013, 22:01
ولی امکاناتی رو میخوای رو تامین نمیکنه ها
مثل مدیریت پهنای باند و این چیزا رو اینا رو باید یک روتر بزاری و از توی اون مدیریت کنی
واسه دداس و مدیریت پهنای باند و این چیزا
البته هیچکدوم هیمچچین امکانی ندارن بصورت دیفالت

reza*
April 30th, 2013, 22:46
با سلام

من برای انتخاب بهترین مجازی ساز نیاز به اطلاعات دارم ولی اطلاعات درست و کاملی در مورد مجازی ساز ها تو انجمن نبود

الان بین 3 مجازی ساز Open VZ & Xen & vmware می خوام یکیو برای سرور جدید مجازی سازم انخاب کنم خودم به شخصه Open VZ رو ترجیح میدم ولی همونطور که می دونید مشکلاتی هم داره علاوه بر سرعتش vmware iرو وی پی اس داشتم ازش بد نبود ولی در مورد مشکلاتش چیزی نمی دونم Xen هم تنها چیزی که می دونم سرور های مجازی با این مجازی ساز مصرف منابع بیشتری دارند دوستان لطفا راهنمایی کنند

کدوم مجازی ساز ها لایسنس نیاز دارند و قیمت ها چطوره و کنترل سرور اصلی در مجازی ساز ها بر روی vps ها چطوره ! وقتم کمه برای انتخاب برای همین اینجا سوال کردم تا از تجربه های شما دوستان کمک بگیرم !

خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

شما vmware انتخاب کن فردا روز مشکلی پیش اومد راحت بتونی با بقیه مشورت کنی حلش کنی

≡ ALEX ≡
April 30th, 2013, 23:00
OpenVZ‌ و یا Virtuozzo که اصلا در موردشون صحبت نکنیم سنگین تریم... Xen هم نسخه Open Source و اصلی اش بدرد نمیخوره... فقط میمونه Citrix XenServer و VMware vSphere که هر دو جزء بهترین ها هستند و تفاوت هایی در ویژگی هایشان هست که بسته به نیاز و سلیقه می توانید انتخاب کنید. ضمنا تا زمانیکه نحوه کار با هر کدام از این ها را بطور اصولی و کامل آموزش ندیده باشید، مثل اغلب افراد نهایتا تنها از 15٪‌ آن ها بهره مند خواهید شد...

seyed-reza
May 1st, 2013, 00:58
با سلام بهترین مجازی ساز در کل زن هستش چون منابعی که ارایه میده واقعی است
برترین مجازی سازی برای لینوکس اوپن وی زد هست
ولی بدلیل راحتی کار وی ام وار خوب هستش

کرمان هاست
May 1st, 2013, 02:48
OPENVZخیلی عالیست برای ارایه سرورهای وی پی اس لینوکسی و اصلا نمیشه روش وی پی اس ویندوزی داد
xenنسخه های مجانی هم عالیست
ESXIهم برای یک مشت ویندوزی کار بهرین گزینه هست و همچنین واسه تازه کارها و نیو بی ها و همچنین اورسل

من نظرم استفاده روی دوتا سرور اختصاصی است که یکی OPENVZاستفاده بشه و یکی هم استفاده از نسخه مجانی XEN

InterServer.ir
May 2nd, 2013, 00:35
فقط دنبال اینم ببینم کدوم مجازی ساز می تونه خواسته هامو تامین کنه هستم با همه نوع وی پی اس کار کردم می دونم به چه شکل هستند ولی در مورد مجازی سازی اطلاعات زیادی ندارم و اینکه مجازی ساز ها برتریشون و امکاناتشون برای مدیر سرور اصلی نسبت به هم چطوره! چون تا الان فقط میزبانی سایت ها رو بر عهده داشتیم اونم به صورت محدود ( سایت های دوستان و سایت هایی که حمله ddos دارند ) ولی الان نیاز به گسترش کارمون داریم

vmware چه نسخه هایی داره و نسبت به هم چه امکاناتی دارن ؟

کرمان هاست
May 2nd, 2013, 01:17
این سیستم نسخه های های که داره
برای کابران خانگی از نسخ ی workstation استفاده میشه کرد
و برای مجازی سازی در سرورهای از نسخه های esxiکه برخلاف نسخه های esxکه در قدیم رایج بود شامل کنسول سرویس نمی باشد
این نسخه را نیز بصورت رایگان میتوان از سایت وی ام ور دانلود کرد و استفاده کرد که البته این نسخه مجانی یک سری از امکانات رو نخواهد داشت تا زمانی که لاینس رو خریداری کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد esxiو vsphereمیتونی به لینک ها لاتین زیرمراجعه کنی
VMware vSphere - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/VMware_vSphere)
VMware ESX - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/VMware_ESX)

abbas141
May 2nd, 2013, 01:21
میخواهید چه نوع سرور مجازی ارائه دهید
ایا میخواهید سرور مجازی با منابع اشتراکی ارائه دهید یا با منابع اختصاصی در انتخاب مجازی ساز باید به این نکته توجه داشته باشد
از بین مجازی ساز هایی که گفته به نظر بنده vmware بهتر است

InterServer.ir
May 2nd, 2013, 09:23
نیاز به کنسول دارم تا به وی پی اس ها بدم چون واقعا کنسول چیزیه که نیازه برای سرور کدوم نسخه کنسول داره ؟

از نظر تقسیم منابع هم فکر کنم vmware خوبه برام ما هم همرنگ جماعت شیم;)

webservies
May 4th, 2013, 03:12
با سلام خدمت شما
بنظر بند vmware از همه بهتر و کار با اون آسون تر و کنترل بهتری روی سرور تون دارین
و بیشتر سرور فروش ها از این پنل در حال حاضر استفاد میکنن مخصوصا کسانی که وی پی اس میدم زیاد

esh
May 4th, 2013, 08:05
از نظر من XEN با SolusVM بهتر از بقیه است.

msmhost.net
May 7th, 2013, 14:40
vmware پیشنهاد من به شماست من تا الان مشکلی نداشتم باهاش

ra3ou1
May 7th, 2013, 14:43
به نظر من esxi