PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال تخصصی راجب هسا و ریلیسر ها(لطفا کمک کنید)

mahdi_sh45
April 28th, 2013, 10:07
سلام دوستان
من راستش میخوام وارد این کار بشم(فروش هسات و دامنه)
میخواستم بدونم اینکار به چه شکل هستش؟
این ریلسر که میگن چیه؟
راستش دیدم تو سایت های فروش هاستینگ وقتی اقدام به خرید میکنی اتوماتیک همه کارارو بر اساس خرید انجام میده و بعد از خرید به ایمیل ارسال میکنه
خواستم بدونم به چه شکل هست و باید از کجا شروع کنم؟
با تشکر

shivahost
April 28th, 2013, 10:13
دلت رو به اتوماتیک بودن و راحت بودن کار خوش نکن!

اگر می خواهی خواب و خوراک رو به خودت حرام کنی وارد این کار شو!

ببین توانایی پشتیبانی دادن به مشتری ها ساعت 7 صبح یا 1 نیمه شب را داری یا نه! بوجود آمدن مشکل در سایت ها و سرور زمان خاصی ندارد و تعطیلات و مسافرت و عزاداری و عروسی نمی شناسد!

دقت کنید که می خواهید وارد یکی از طاقت فرسا ترین شغل ها شوید و این کار برای افرادی که تنها وارد آن می شوند به سادگی موفقیت همراه نخواهد داشت.

danitfk
April 28th, 2013, 10:18
این ریلسر که میگن چیه؟
راستش دیدم تو سایت های فروش هاستینگ وقتی اقدام به خرید میکنی اتوماتیک همه کارارو بر اساس خرید انجام میده و بعد از خرید به ایمیل ارسال میکنه
خواستم بدونم به چه شکل هست و باید از کجا شروع کنم؟
با تشکر
ریسلر یا همان نمایندگی ..
شما یک پنل (مثل پنل مدیر سرور) دارید اما با دسترسی های محدودتر که میتونید اکانت های هاست خودتون بسازید.
این کار مستلزم این هست که شما دارای یک سیستم مدیریت هاستینگ مثل BoxBilling یا WHMCS یا Hostbill داشته باشید تا اینکار انجام بشه. (کار پیچیده ای هم نیست)
با گرفتن نمایندگی (ریسلر) میتونید استارت کار بزنید.. (خیلی از هاستینگ های بزرگ از ریسلر شروع کردند)

mahdi_sh45
April 28th, 2013, 10:42
دلت رو به اتوماتیک بودن و راحت بودن کار خوش نکن!

اگر می خواهی خواب و خوراک رو به خودت حرام کنی وارد این کار شو!

ببین توانایی پشتیبانی دادن به مشتری ها ساعت 7 صبح یا 1 نیمه شب را داری یا نه! بوجود آمدن مشکل در سایت ها و سرور زمان خاصی ندارد و تعطیلات و مسافرت و عزاداری و عروسی نمی شناسد!

دقت کنید که می خواهید وارد یکی از طاقت فرسا ترین شغل ها شوید و این کار برای افرادی که تنها وارد آن می شوند به سادگی موفقیت همراه نخواهد داشت.
والا اینجور که شما گفتین من کلا باید قیدش رو بزنم :|
ولی خب ازونجایی که من زمان زیادی رو پشت نت هستم برا همین میخوام وارد این کار بشم

ریسلر یا همان نمایندگی ..
شما یک پنل (مثل پنل مدیر سرور) دارید اما با دسترسی های محدودتر که میتونید اکانت های هاست خودتون بسازید.
این کار مستلزم این هست که شما دارای یک سیستم مدیریت هاستینگ مثل BoxBilling یا WHMCS یا Hostbill داشته باشید تا اینکار انجام بشه. (کار پیچیده ای هم نیست)
با گرفتن نمایندگی (ریسلر) میتونید استارت کار بزنید.. (خیلی از هاستینگ های بزرگ از ریسلر شروع کردند)
مرسی از پاسختون
گرفتن نمایندگی به چه شکل هست؟
در امدی برای من داره؟
پولی باید هزینه کنم؟
الان بخوام یه نمایندگی بگیرم به چه شکل هست؟
با تشکر از پاسخ کاملتون

why.darkness
April 28th, 2013, 10:55
از نظر من ارزش نداره به دلایل زیر...

۱-سرویس رو تا وقتی که ارائه میدی خوبی.... ولی خدایی نکرده سرور مشکلی داشت یا سرویس دهنده پاسخ نبود یا به هر نحوی مشکلی پیش اومد پیش مشتری خورد و سرافکنده خواهیی شد :)
۲-ریتم و ساعات خوابت رو از دست خواهی داد ! هرچقدر زود بخوابی بیشتر عمر میکنی ! متاسفانه خیلی از همکاران ساعات کاریشون شب ۱۲ به بعد هست و بدون اینکه اطلاعاتی در رابطه با این موضوع که ساعات خواب بین ۱۰ تا ۷ صبح هست رو ندارند کار رو انام داده و از جونشون مایه میزران... به نظر من کار باید طوری باشه که به جون آدم ضرری نزنه..
۳-قیمت های‌!!! قیمت ها و تحریم ها اونقدر بالا پایین میشن که فقط و فقط حمالی برای آدم میمونه.

از مدیران و صاحبان این کار پوزش میطلبم توهینی نشه در رابطه با این شغل هرچند من خودم این سرویس هارم میدم... ولی واقعیتش چیزی مهمتر از جون آدم نیست سرور ترکید که ترکید به من چه... آدم از مشتریا حرفایی میشونه که ترجیح میده بمیره تا اونارو نشنوه اونم با فرهنگی که ما در این نوع کار داریم مشترک انتظار داره ۲۴ ساعته تمام در خدمتش باشی و این امکان پذیر نمیباشد :)

اما خوب کاملا نا امیدتونم نکنم در صورتی که برای مدت کوتاهیی عذاب بکشیدو از تجربیات مدیرات و استاید محترم در این زمینه استفاده کنید میتونید از بهترین ها در این زمینه باشید ولی فراموش نکنید تنها نه ! باید نیرویه کاری برای هر بخش فراهم کنید.

آرزوی موفقیت میکنم براتون در انتخاب این شغل یا شغل دیگر...

mahdi_sh45
April 28th, 2013, 10:59
از نظر من ارزش نداره به دلایل زیر...

۱-سرویس رو تا وقتی که ارائه میدی خوبی.... ولی خدایی نکرده سرور مشکلی داشت یا سرویس دهنده پاسخ نبود یا به هر نحوی مشکلی پیش اومد پیش مشتری خورد و سرافکنده خواهیی شد :)
۲-ریتم و ساعات خوابت رو از دست خواهی داد ! هرچقدر زود بخوابی بیشتر عمر میکنی ! متاسفانه خیلی از همکاران ساعات کاریشون شب ۱۲ به بعد هست و بدون اینکه اطلاعاتی در رابطه با این موضوع که ساعات خواب بین ۱۰ تا ۷ صبح هست رو ندارند کار رو انام داده و از جونشون مایه میزران... به نظر من کار باید طوری باشه که به جون آدم ضرری نزنه..
۳-قیمت های‌!!! قیمت ها و تحریم ها اونقدر بالا پایین میشن که فقط و فقط حمالی برای آدم میمونه.

از مدیران و صاحبان این کار پوزش میطلبم توهینی نشه در رابطه با این شغل هرچند من خودم این سرویس هارم میدم... ولی واقعیتش چیزی مهمتر از جون آدم نیست سرور ترکید که ترکید به من چه... آدم از مشتریا حرفایی میشونه که ترجیح میده بمیره تا اونارو بشنوه اونم با فرهنگی که ما در این نوع کار داریم مشترک انتظار داره ۲۴ ساعته تمام در خدمتش باشی و این امکان پذیر نمیباشد :)

اما خوب کاملا نا امیدتونم نکنم در صورتی که برای مدت کوتاهیی عذاب بکشیدو از تجربیات مدیرات و استاید محترم در این زمینه استفاده کنید میتونید از بهترین ها در این زمینه باشید ولی فراموش نکنید تنها نه ! باید نیرویه کاری برای هر بخش فراهم کنید.

آرزوی موفقیت میکنم براتون در انتخاب این شغل یا شغل دیگر...
مرسی از توضیحات کاملتون
ولی من میخوام این کار رو شروع کنم چون به هز حال نیازمند کار هستم
2 تا سوال دارم 1 اینکه ریلسری رو از کجا باید بگیرم؟

در امدی برای من داره؟
پولی باید هزینه کنم؟

و 2 اینکه چرا میگید سرور با مشکل مواجه میشه؟
دلیلش چیه که یه موقع خراب میشه و نمیتونیم پاسخگو باشیم؟
با تشکر

danitfk
April 28th, 2013, 11:03
گرفتن نمایندگی به چه شکل هست؟
در امدی برای من داره؟
پولی باید هزینه کنم؟
الان بخوام یه نمایندگی بگیرم به چه شکل هست؟

از سرویس دهندگانی که سرویس نمایندگی یا Reseller Hosting ارائه می کنند باید تهیه کنید.
هر چه فروش هاست بیشتر = درآمد بیشتر
بله ؛ باید اکانت نمایندگی خریداری کنید.
این سوالتون مثل سوال اول بودم

why.darkness
April 28th, 2013, 11:05
خب دوست عزیز هر چیزی مشکلات و دردسر خودش رو داره حتی راحترین کار مثل آب خوردن که احتمال داره بپره تو حلق آدم و خفش کنه ...

برای گرفتن رسیلر میتونید به شرکت های معتبر در این زمینه از همکاران هم نیز میتونید درخواست کنید.

درآمد : درآمد براتون داره برای شروع خوب هست.
پول : باید هزینه کنید برای رسیلری شما باید پرداخت ماهانه به عنوان اجراه بدهید.

مشکلات :‌

رسیلر بخشی ار نمایندگی بر روی سرور های اشتراکی هستش که میتونن براتون ارائه بدن حالا این سرور تحت هر شرایطی زیر دست متخصصین فنی مانیتور میشه تا مشکلی بوجود نیاد ولی هر چقدرم بهتر باشه و هرچقدرم تضمینی باشه بازهم تضمینی وجود ندارد ! حتی سرورهای مایکروسافت هم باشه :)) کامپیوتره دیگه سوخت / ترکید ترکید چکار میشه کرد / البته هستن گزینه هایی برای رفع اینگونه مشکلات ولی...

mahdi_sh45
April 28th, 2013, 11:16
واقعا ممنون از همتون
میشه چند تا سایت معتبر بهم بگید برای خریداری نمایندگی؟
نمایندگی هم سایت بهمون میده و میتونیم خودمون تبلیغ کنیم؟
یا تبلیغ میکنیم و درصد میگیریم؟

why.darkness
April 28th, 2013, 11:22
واقعا ممنون از همتون
میشه چند تا سایت معتبر بهم بگید برای خریداری نمایندگی؟
نمایندگی هم سایت بهمون میده و میتونیم خودمون تبلیغ کنیم؟
یا تبلیغ میکنیم و درصد میگیریم؟

والا مت خودم ۱۰۰ تا شرکت معتبر باهاشون کار کردم ولی روزی شده روی یه چیزی کنسل کردم... کارمون شده هر چند ماه یه بار کوچ کردن از این شرکت به اون شرکت :)) برای خرید هم پیشنهاد میکنم در همین انجمن ها قسمت فروش نمایندگی مراجعه کنید بیشتر راهنمایی میکنن.

par30shop
April 28th, 2013, 12:15
مرسی از توضیحات کاملتون
ولی من میخوام این کار رو شروع کنم چون به هز حال نیازمند کار هستم
2 تا سوال دارم 1 اینکه ریلسری رو از کجا باید بگیرم؟

در امدی برای من داره؟
پولی باید هزینه کنم؟

و 2 اینکه چرا میگید سرور با مشکل مواجه میشه؟
دلیلش چیه که یه موقع خراب میشه و نمیتونیم پاسخگو باشیم؟
با تشکر

تو این کار
1 - دانش و تخصص در حد جواب دادن به مشتری :دی
2- صبر ایوب
3- عمر نوح :دی
4 - گنج قارون :دی
کلا کارت رو با هاست شروع نکن- ریسلر وی پی اس بگیری بهتره تا هاست - البته هاست مگه اینکه از جای خیلی خیلی معتبر بگیری- یا از هاستینگ های خارجی مثل arvixe یا bluehost استفاده کنی- برا شروع هم ریسلر حداقل 10 یا 20 گیگ بگیر - ولی اگه راه بیوفتی تو این کار واقا کار خوبی میشه !

SAJJADSAA
April 28th, 2013, 15:41
سلام بهتره اگه نمیدونی ریسلر چیه و این طور قضایا وارد کار هاست نشی چون باید توانایی حل مشکلات رو داشته باشی البته با اتکا به دانش خودت

پس بهتره با نمایندگی اس ام اس و ... سایت فروش شارژ و...
این طور چیزا و تبلیغ زیاد شروع کنی چون هم بودجه کمتری میخواد و هم نیاز مند دانش خیلی زیاد نیست