PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای بار هزارم :|

why.darkness
April 28th, 2013, 09:35
سلام :|

نمیدونم چرا مردم اینهمه راحت طلب شدن میخوایین لقمرم بجووم بذارم دهنتون ؟ بابا یکی بیاد تو این سایت کمک کنه مدیر بشه یه چرا اینهمه مشارکتتون ضعیفه آخه :((

من نمیتونم هم توسعه بدم هم سایت مدیریت کنم هرکس مایله از ته دل با علاقه جدی در سایت و پروژه همکاری و کمک کنه رسما بگه ...

به هرکس میگم میگه به ما چی میرسه !!! یعنی چی چی میرسه ؟ پول میخوای بگو پول بدم ولی لطفا فرهنگ مشارکت رو حفظ کن :|‌ همکاری تو یه پروژه بومی فکر کنم خیلی لذت بخشتر از چیزی باشه که فکرشو میکنید.

حالا منفعت میخوایین حق دارین ولی باید همکاری بشه تا یه پروژه بیاد بره تو رده سود دهی یا نه :( من که اینهمه جون کندم چشام کور شد از بس کد نوشتم لاقل چند نفر بیاد برای همکاری :((

دیگه نمیدونم چی بگم وقتی فکر میکنم میبینم همین جور چیزا باعث شده ما ایرانیا همیشه وابسته خارجیا باشیام... از تنبلی از راحت طلبیه والا :|

وب سایت پروژه : Serverelite انجمن های اولین سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (http://forums.serverelite.net)

shivahost
April 28th, 2013, 09:42
روش کار شما اشتباه است و نباید دنبال مشارکت دوستانه باشید و هرکسی را مدعی و مالک پروژه خود کنید..

شما ابتدا برای پروژه خود یک طرح توجیهی اقتصادی درست و حسابی باید تهیه کنید.

بعد با آن طرح توجیهی جذب سرمایه گذار توانا و علاقمند کنید. سرمایه گذاری که طرح توجیهی شما را کاملا بررسی کند و ریسک های آن را درک کند.

بعد با تکیه بر آن سرمایه گذار اقدام به استخدام نیروی متخصص لازم بکنید، در این مرحله حتی آگهی روزنامه برای استخدام هم خوب است.

why.darkness
April 28th, 2013, 09:47
روش کار شما اشتباه است و نباید دنبال مشارکت دوستانه باشید و هرکسی را مدعی و مالک پروژه خود کنید..

شما ابتدا برای پروژه خود یک طرح توجیهی اقتصادی درست و حسابی باید تهیه کنید.

بعد با آن طرح توجیهی جذب سرمایه گذار توانا و علاقمند کنید. سرمایه گذاری که طرح توجیهی شما را کاملا بررسی کند و ریسک های آن را درک کند.

بعد با تکیه بر آن سرمایه گذار اقدام به استخدام نیروی متخصص لازم بکنید، در این مرحله حتی آگهی روزنامه برای استخدام هم خوب است.

بله فرمایش شما درسته ولی همونطور که گفتین همکاران و کسایی که درخواست ازشون داریم باید توجیح بشن و این رو بارها و بارها ذکر کردم در همین انجمن ها مهم بودن این پروژه ذکر شده و توسط همین کاربران تایید هم شده حالا یا تعاریف و اون پسندیدن ها الکی بوده یا من سر در نمیارم... !

پروژه باید تا مرحله ای آماده بشه تا ۴ نفر بیاد ازش کار بکشه تا ببینه بله آقا این پروژه این کار رو به نحو احسن جواب میده حالا بیایین روش وقت بذاریم یا سرمایگذاری کنیم ! خدرو شکر که نیاز به حمایت مالیو اینجور چیزا نیست تنها خواسته من دعوت به همکاری برای مدیریت سایت و بررسی موارد پروژست این چیز زیادی نیست روزی فقط ۱ ساعت وقت رو این جور مسائل میتونه آینده یک پروژه رو تضمین کنه :)

why.darkness
April 28th, 2013, 09:51
درضمن این وسط یک چیز مهمه و باید بهش دقت کرد .... پروژه بومی هست همچین پروژه ای رو باید حمایت کرد... دقیقا فرض کنید اینهمه مدیران برای سیستم های مدیریت محتوای خارجی مثل WP - Joomla و غیره.. میرن سیستم خارجیارو دریافت و کلی روش وقت میزارند و اون خارجیه رو تشویق میکنن !!!! در حالی که داخل کشور هیچ اهمیتی به پروژه های داخلی داده نمیشه این مشکل و ضعف ماست این باید اصلاح بشه اگه راست نمیگم بگین نمیگم دیگه :D

خود من پروژه قبلیم Www.Eleanor.ir یک سیستم خارجی... خودم یک خارجی رو حمایت کردم تا اینکه گفتم تا کی ؟؟؟ :| حالا باید طوری روش کار رو تو داخل تغییر داد.

کرمان هاست
April 28th, 2013, 16:12
همین سایتت موردی که داره اینه لااقل بابا خوندن تاپیک ها رو باز می زاشتی ادم بدون ثبت نام بتونه تاپیک هات رو بخونه لااقل

why.darkness
April 28th, 2013, 16:14
همین سایتت موردی که داره اینه لااقل بابا خوندن تاپیک ها رو باز می زاشتی ادم بدون ثبت نام بتونه تاپیک هات رو بخونه لااقل

واییی جدی میگی ؟؟؟ والا نمیدونستم خب چه کنم کسی نمیاد بگه آقا مردی یا زنده ای :)) :((:113:

باز شد تمامی دسترسی ها :) ممنون از بابت گزارش

why.darkness
April 28th, 2013, 16:19
مجدد تست بفرمایید :d با عرض پوزش !!! :(