PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور هنگام نصب ویندوز i386/asms

mehdi24
February 11th, 2010, 15:29
خسته نباشید
بنده ویندوز xp sp3 professional رو دانلود کردم ( اوریجینال و دست کاری نشده ) ولی موقع نصب کردن بعد از اینکه فایل ها رو کپی میکنه و ریبوت میشه، ارور زیر رو میده:
c:/i386/asms fatal error
ok هم بزنی مجدد ری استارت میشه
دوباره از یه جای دیگه دانلود کردم ولی اونم همین مشکلو داره. به نظرتون مشکل از سخت افزاره؟ چون از 2 جای مختلف دانلود کردم و روی 4 تا سی دی هم تاحالا تست کردم. فایل iso رو با BlindWrite رایت کردم.
دیگه اعصابی نمونده برام :62: مثل اینکه قسمت نیست ما ویندوز قانونی داشته باشیم :D

Aria
February 12th, 2010, 00:21
سلام.

احتمال زیاد به دلیل Temp Partition نداشتن هارد دیسک شما هست.

ویندوز در هنگام نصب و Buffer گرفتن از CD-ROM برای خوندن سی دی ویندوز، نیاز به یک فضای کوچیک (8 مگابایت) داره که اگر هارد دیسک رو با خود سی دی ویندوز XP پارتیشن کنید، این 8 مگابایت به صورت خودکار ایجاد میشه و مشکلی پیش نخواهد امد.

در ویندوز های ویستا و 7 هم این Temp Partition وجود داره که به دلیل تغییر ساختار ویندوز، به مقدار بیشتری از حجم پارتیشن (100 مگابایت) نیاز داره تا کارهای اولیه ویندوز رو در هنگام نصب درش انجام بده.

با تشکر.

mehdi24
February 12th, 2010, 00:44
سلام.

احتمال زیاد به دلیل Temp Partition نداشتن هارد دیسک شما هست.

ویندوز در هنگام نصب و Buffer گرفتن از CD-ROM برای خوندن سی دی ویندوز، نیاز به یک فضای کوچیک (8 مگابایت) داره که اگر هارد دیسک رو با خود سی دی ویندوز XP پارتیشن کنید، این 8 مگابایت به صورت خودکار ایجاد میشه و مشکلی پیش نخواهد امد.

در ویندوز های ویستا و 7 هم این Temp Partition وجود داره که به دلیل تغییر ساختار ویندوز، به مقدار بیشتری از حجم پارتیشن (100 مگابایت) نیاز داره تا کارهای اولیه ویندوز رو در هنگام نصب درش انجام بده.

با تشکر.
آخه من xp sp2 کرک شده رو بدون مشکل نصب می کنم و ارور نمیده.
دقیق نفهمیدم. باید چیکار کنم حالا؟

Aria
February 12th, 2010, 03:40
سلام.

اگر هارد دیسک جدیدی رو به سیستم خودتون نصب کنید و از طریق خود ویندوز xp اقدام به پارتیشن کردن هارد کنید، به احتمال بسیار قوی مشکل برطرف میشه.

با تشکر.

satrap
June 9th, 2011, 01:46
خسته نباشید
بنده ویندوز xp sp3 professional رو دانلود کردم ( اوریجینال و دست کاری نشده ) ولی موقع نصب کردن بعد از اینکه فایل ها رو کپی میکنه و ریبوت میشه، ارور زیر رو میده:
c:/i386/asms fatal error
ok هم بزنی مجدد ری استارت میشه
دوباره از یه جای دیگه دانلود کردم ولی اونم همین مشکلو داره. به نظرتون مشکل از سخت افزاره؟ چون از 2 جای مختلف دانلود کردم و روی 4 تا سی دی هم تاحالا تست کردم. فایل iso رو با BlindWrite رایت کردم.
دیگه اعصابی نمونده برام :62: مثل اینکه قسمت نیست ما ویندوز قانونی داشته باشیم :D
با سلام
دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم و خیلی اذیت شدم بالا خره از یک سایت خارجی مطلبی رو پیدا کردم که مشکل رو حل کرد. گفته بود که سی دی شما و یا هد دستگاه شما احتمالا کثیف است. من هم سی دی رو داخل رایتر گذاشتم و از طریق اون اقدام به نصب ویندوز کردم و دیگه ارور نداد . شما هم امتحان کن انشا ا... موفق بشی:113:

HyperServer
June 9th, 2011, 08:59
با سلام
دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم و خیلی اذیت شدم بالا خره از یک سایت خارجی مطلبی رو پیدا کردم که مشکل رو حل کرد. گفته بود که سی دی شما و یا هد دستگاه شما احتمالا کثیف است. من هم سی دی رو داخل رایتر گذاشتم و از طریق اون اقدام به نصب ویندوز کردم و دیگه ارور نداد . شما هم امتحان کن انشا ا... موفق بشی:113:
دوست عزیز اول به تا تاریخ آخرین پست نگاه کن...
دوم اینکه لوزما به این دلیل که شما گفتی نیست...
یه سری از iso های مایکروسافت همچین مشکلی رو داره...مشکل از آدرس دهی هستش...رو بعضی از سیستم ها که دارای چند اپتیک هستند باید داخل اپتیک اول قرار داده بشه...
موفق باشید