PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال هاست دانلود ست کردن و...

sonthesun
April 27th, 2013, 22:05
من هاست دانلود خریدم الان تازه کارم و هیچ چی ازش نمیدونم دایرکت ادمین بهم دادن
من دامین رو اونجا که خریدم مشخص کردم dl.sitekhodam.ir
بعدش حالا فایل آپلود کنم کجا میره؟
من میخوام واسش آپلود سنتر درست کنم
سایت خودم سی پنل داره و دیتابیس میتونم بسازم و آپلود سنتر درست کنم
یک ساب دامین هم تو سایت خودم باه همین نام درست کردم
یعنی dl.sitekhodam.ir
حالا این دوتا رو چجوری متصل کنم به هم؟
میخوام آپلود سنتری درست کنم واسه سایتم که وقتی فایلی آپلود میشه بره وصل بشه به هاست دانلود و فضای اصلی سی پنلم رو نگیره وفشاری رو اون نباشه

jamal
April 28th, 2013, 10:42
این مراحلی که به شما میگم رو انجام بدید، موفق میشید که روی آدرس dl.sitekhodam.ir روی هاست دانلودتون یک آپلود سنتر راه اندازی کنید:

1- اول اون زیر دامنه رو که توی هاست سی پنل به نشونی dl.sitekhodam.ir درست کردید رو پاکش کنید.
2- پس از اون به قسمت DNS Manager از Cpanel، یعنی هاست اولی برید و یک رکورد A بسازید که توی جعبه اولی باید dl رو وارد کنید و در جعبه دومی باید آدرس IP هاست دانلودتون رو وارد کنید.
3- در مرحله بعدی باید به هاست دانلود که دایرکت ادمین داره برید و یک Addon Domain بسازید که نامش dl.sitekhodam.ir باشه؛ یعنی شما با این کار تونستید که زیر دامنه رو به هاست دانلودتون متصل کنید.

حالا باید به پوشه یا قسمتی که در File manager هاست دوم یعنی Direct Admin برید و اسکریپت آپلود سنتر رو اونجا بذارید و اجراش کنید تا نصب بشه.

هر تعداد زیر دامنه ای که بخاید می تونید به این صورت از یک دامنه دیگه که روی یک هاست دیگه است، روی این هاست دانلودتون استفاده کنید (بوسیله A Record ؛ در این زمینه می تونید بیشتر تحقیق کنید).

موفق باشید