PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی با پشتیبانی قوی

unknownlive2
February 11th, 2010, 10:55
با سلام.من نیاز مند یک سرور اختصاصی هستم که روی ان چند سایت بگذارم که یکی از انها اموزشی است و بر روی ان هم اشتراک فایل اپلود سنتر و قابلیت های دیگر بگذارم شما به بنده چه نوع سروری را پیشنهاد می کنید در ضمن این نکته را خاطر نشان می شوم که چون اول کاره نمی خواهم هزینه زیاد کنم اما برای اینده چرا برای شروع چه نوع سروری مناسب است هرچند پهنای باند بالا نیاز دارم در ضمن من اعتبار سایت را در همیشه بالا امدن ان می بینم و بنابر این یک پشتیبانی قوی و در دسترس می خواهم و در ضمن چون اول کارم اگه میشه راهنمای کنید باید چه کار کنم و چه طور تنظیمات را انجام دهم و... اگه میشه این لطف را بکنید.من می خواهم به کاربران قابلیت اشتراک فایل و ... بدهم و به کاربران مخصوص در حد محدود چیزی مثل یک سرویس بلاگ هم بدهم ایا به جز سرور تجهیزات خاصی می خواهم اگه بخواهم به همه امکان وبلاگ بدم بجز اینکه باید سرور قوی داشته باشم باید چه کنم شنیده بودم باید از یه شرکت پهنای باند بخرم و روش مچ کنم یعنی چی ؟

P-CO
February 11th, 2010, 11:25
با سلام، بهترین پیشنهادات را میتونم بهتون بدم، با قیمت فوق العاده.

اول یک سر به سایت ما بزنید : Ded24.com (http://www.ded24.com) و سپس با ما تماس بگیرید.

پشیمان نخواهید شد.

با احترام.

HugeServer
February 11th, 2010, 11:57
با سلام، از دیتا سنتر قدرتمند ovh در خدمت شما هستیم.

شما میتوانید با هزینه کم صاحب سروری فوق‌العاده شوید.

http://support.hugeserver.com/cart.php?gid=6

Arashdn
February 11th, 2010, 13:36
ای کاش سقف بودجه تون رو مشخص میکردید

agarb98
February 11th, 2010, 13:44
من هم می تونم بهت سرور اختصاصی بدم ولی اول قیمتت رو مشخص کن تا بگم.

با تشکر

بدون قیمت نمی تونم آفری بهت بدم.

LoveLife
February 11th, 2010, 15:22
دوست عیزیز منظور پشتیبانی چی هست ؟
چون منیج اولیه هست و منیج ثانویه !

alborzhost
February 11th, 2010, 18:13
با سلام.من نیاز مند یک سرور اختصاصی هستم که روی ان چند سایت بگذارم که یکی از انها اموزشی است و بر روی ان هم اشتراک فایل اپلود سنتر و قابلیت های دیگر بگذارم شما به بنده چه نوع سروری را پیشنهاد می کنید در ضمن این نکته را خاطر نشان می شوم که چون اول کاره نمی خواهم هزینه زیاد کنم اما برای اینده چرا برای شروع چه نوع سروری مناسب است هرچند پهنای باند بالا نیاز دارم در ضمن من اعتبار سایت را در همیشه بالا امدن ان می بینم و بنابر این یک پشتیبانی قوی و در دسترس می خواهم و در ضمن چون اول کارم اگه میشه راهنمای کنید باید چه کار کنم و چه طور تنظیمات را انجام دهم و... اگه میشه این لطف را بکنید.من می خواهم به کاربران قابلیت اشتراک فایل و ... بدهم و به کاربران مخصوص در حد محدود چیزی مثل یک سرویس بلاگ هم بدهم ایا به جز سرور تجهیزات خاصی می خواهم اگه بخواهم به همه امکان وبلاگ بدم بجز اینکه باید سرور قوی داشته باشم باید چه کنم شنیده بودم باید از یه شرکت پهنای باند بخرم و روش مچ کنم یعنی چی ؟

شاید از بعضی ها بگیرید پشیمون بشید!

من به شما Best server رو معرفی میکنم.

http://support.hugeserver.com/cart.php?gid=6

unknownlive2
February 11th, 2010, 22:17
من همین خودم رو همین سرور ها تکیید دارم ظاهرا HugeServer کارش درسته اما باید ببینم می تونم در اون قدر هزینه کنم چون باید هزینه تبلیغات هم در نظر داشته باشم فعلا با نبودن اسپانسز باید خودم همه هزینه ها را در نظر داشته باشم یه سری هزینه های هنگفتی برای نصب سیستم ها باید بکنم هزینه تبلیغات و سرور هم بسیار سنگین می شود.

goldstar
February 11th, 2010, 23:11
سلام
دوست عزیز بودجه و سروری که نیاز دارین رو مشخص کنید.
و همینطور درباره سایتتون و میزان بازدیدش بیشتر توضیح بدین.

Nikihost
February 11th, 2010, 23:57
سلام
چنانچه از دیتاسنتر fdc سرور نیاز داشتین میتونیم در اختیار شما قرار بدیم.
امری بود در خدمتم

Arte
February 12th, 2010, 00:32
:71:
دوستان همه خوبن و سرویس های خوبی رو ارائه میدن ولی شما نیا از چند تا فروشنده بپرس چی خوبه چی بده باید با کسایی امثال من که با کلی دیتاسنتر کار کرده و فروشنده هم نیست سلام - مشورت کن .
از معروفا شروع میکنیم :
اول گیگا ( گیگا دیتاسنتری بسیار عالی ولی به خاطر مشکلاتی که سر پورت هاش داشتم تصمیم گرفتم بیخیالش بشم چرا چون پورت هاش بعد از یه مدت میره روی 10 مگ بر ثانیه و در کل بدرد سایت پرترافیک من نمیخورد
اگه سروری میخوای که پرواز کنه و هر موقع اراده کردی همچون پلنگ بالا بیاد و پورتش 1 گیگ باشه و پشتیبانی بسیار خوبی بده دوستان عزیزمون در HugeServer که سرور های فرانسوی خوبی دارن رو بهت پیشنهاد میکنم . ( من خودم الان پیششون هستم و از همین جا بهشون خسته نباشی میگم ).
========
اگه با اروپا حال نمیکنی و میخوای بری در قاره ی آمریکا سرور تهیه کنی من ded24 رو بهت معرفی میکنم که از دیتاسنترهای بسیار خوبی آفر دارن iweb رو کار کردم تایید میکنم xlhost باهاش بودم تایید میشه و غولی هستن ولی نقایصی هم دارن مثل پورت ها و پهنای باند که پیشه رپیدفا کم میاوردن ....
خلاصه حالا که داریم از اجنبی ها سرویس میگیریم خوبه که بیایم از اروپا بگیریم بیا فرانسه جای خوبیه :D
موفق باشی