PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال کامل یک سرور لینوکس به سرور لینوکس دیگر

behrouz
April 26th, 2013, 21:07
سلام
روی سرور من کلکسو و چند تا چیز دیگه نصب هست.
حالا میخوام سرور لینوکسم رو به یک سرور لینوکس دیگه بصورت کامل انتقال بدم یعنی تمامی فایل ها به علاوه نصب کلکسو و چیزهای دیگه انتقال پیدا کنه و مشکلی پیش نیاد که دوباره به نصب و کانفیگ احتیاج داشته باشم. یعنی فقط آی پی سرور عوض بشه.

اطلاعات حدود 200 گیگ هست.

اگر کسی میتونه انجام بده اعلام کنه. (لطفاً مبتدی ها پست ندن)
فوری میخوام ، امشب.

سپاس

cserver.ir
April 26th, 2013, 21:12
نوع سرور چی هست ؟ vps ــه یا سرور اختصاصی هست ؟

behrouz
April 26th, 2013, 21:15
نوع سرور چی هست ؟ vps ــه یا سرور اختصاصی هست ؟
لینوکس سنت او اس ، vps
بهمراه کنسول

≡ ALEX ≡
April 26th, 2013, 22:37
از VPS‌ تون Template تهیه کنید و انتقال بدهید به یک سرور دیگر و Deploy اش کنید...

behrouz
April 26th, 2013, 22:49
از VPS‌ تون Template تهیه کنید و انتقال بدهید به یک سرور دیگر و Deploy اش کنید...
خودم بلد نیستم ، میتونید انجام بدید ؟
دسترسی به کنسول هم احتیاج دارید ؟

کرمان هاست
April 26th, 2013, 23:10
شما باید به کسی ازش سرور گرفتی بگی یک تمپ بهت بده و بزاری جایی و بعد بری ه کسی میخوای ازش سرویس بگیری بگی این تمپ رو واست رو دانلود کنه و راه بندازه
دوباره کم پیش میاد بدون هزینه این کار رو کسسی انجام بده ولی میتونی فایل ها رو منتقل کنی به سادگی و تنظمیات کلوکسو هم که کاری نداره واقعا؟!خواستی یاهو بده انجام بدم
پست خصوصی

≡ ALEX ≡
April 26th, 2013, 23:16
خودم بلد نیستم ، میتونید انجام بدید ؟
دسترسی به کنسول هم احتیاج دارید ؟

همانطور که جناب "کرمان هاست" فرمودند، می بایست از مدیر سرور خود درخواست دریافت فایل Template را کرده و از سرویس دهنده جدید خود درخواست Deploy آن را داشته باشید.

موفق باشید

behrouz
April 27th, 2013, 23:08
یکی از دوستان با تجربه گفتند اگر روی ویندوز 2008 نرم افزار Vcenter نصب بشه اتوماتیک میشه انتقال داد.
من انجام ندادم کسی کمک میکنه ؟ حداقل راهنمایی

کرمان هاست
April 27th, 2013, 23:15
سرور اختصاصی رو میشه توی وی سنتر ادد کرد کلش رو اونم باید مدیرهای سرورهای اختصاصی باهم مچ باشن که بعید میدونم مچ بشن بزاره یکی سرورش رو توی وی سنتر خودش ادد کنه
تا مشکل شما به سادگی رفع شه
اینجا همه باهم رقیبنم و باهم کنار نمیان;)

behrouz
April 27th, 2013, 23:23
سرور اختصاصی رو میشه توی وی سنتر ادد کرد کلش رو اونم باید مدیرهای سرورهای اختصاصی باهم مچ باشن که بعید میدونم مچ بشن بزاره یکی سرورش رو توی وی سنتر خودش ادد کنه
تا مشکل شما به سادگی رفع شه
اینجا همه باهم رقیبنم و باهم کنار نمیان;)
هر دو سرور من یک نفر هست (وی پی اس فارس) فقط چون ایشون وقت ندارن انتقال بدن به سرور جدید گفتم سرور رو بدن خودم یکی رو پیدا میکنم انجام بده

≡ ALEX ≡
April 27th, 2013, 23:32
هر دو سرور من یک نفر هست (وی پی اس فارس) فقط چون ایشون وقت ندارن انتقال بدن به سرور جدید گفتم سرور رو بدن خودم یکی رو پیدا میکنم انجام بده

این کار از هر طریقی که انجام شود نیاز به Root Access خواهد داشت... البته Template‌ گرفتن رو اگر یوزر VMware بهتون داده باشند و این یوزر دسترسی برای این کار رو داشته باشه،‌ می تونید خودتون اجرا کنید،‌ ولی بعید می دونم دسترسی کافی را داشته باشید...

کرمان هاست
April 28th, 2013, 02:13
یاهوت رو پست خصوصی کن کارات رو انجام بدم موردی نداره فقط بعدش یک دستت درد نکنه خالی کفایت می کنه;)
موردی که هست اینه بعضی ها چقدربی مسئولیت هستن!!! پولش رو میگیره کارر و میگه نمیرسه انجام بده!