PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به راهنمایی برای ثبت شرکت

kingserver72
April 26th, 2013, 18:12
سلام
قصد ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارم
لطفا راهنمایی کنید برای ثبت شرکت باید چیکار کنم
یک سوال هم دارم قانون گزاشتن نام برای شرکت چیه؟
شنیدم باید حداقل 3 یا 4 کلمه ای باشه!

مرسی

warpro
April 26th, 2013, 18:14
با سلام نه خیر 3-4 کلمه نیست و ربطی ندارد برای ثبت شرکت به محظر اسناد رسمی بروید . هزینه فکر کنم 150 هزار تومان باشد.

websazha
April 26th, 2013, 19:32
با سلام نه خیر 3-4 کلمه نیست و ربطی ندارد برای ثبت شرکت به محظر اسناد رسمی بروید . هزینه فکر کنم 150 هزار تومان باشد.

چرا اطلاعات ندارید اظهار نظر می کنید آخه!!!!

websazha
April 26th, 2013, 19:35
بله درست هست حداقل 3 کلمه هست.
به شرکت های که ثبت شرکت انجام می دهند مراجعه کنید و کار به انها بسپارید راحت تر هست .
هزینه های مانند عدم سوء پیشینه دارید + پاک های پستی برای عدم سوء پیشینه.
5 نفر برای ......
حدود 1.5 تا 2 ماه زمان خواهد برد.

warpro
April 26th, 2013, 19:50
عزیز ما شرکت ثبت کردیم اینگونه بوده.

kingserver72
April 26th, 2013, 19:57
بله درست هست حداقل 3 کلمه هست.
به شرکت های که ثبت شرکت انجام می دهند مراجعه کنید و کار به انها بسپارید راحت تر هست .
هزینه های مانند عدم سوء پیشینه دارید + پاک های پستی برای عدم سوء پیشینه.
5 نفر برای ......
حدود 1.5 تا 2 ماه زمان خواهد برد.

5 نفر برای چی؟

cserver.ir
April 26th, 2013, 19:59
اگر میخواید هزینه ی خاصی برای اسم نکنید ، بله حتما باید 3 کلمه و یا بیشتر باشه . نام ایران و خلیج نباید توش باشه ، اسم ائمه و خدا و اینا هم نباید باشه . هزینه هم یه 50 - 60 تومن هزینه ی خورده کاری هاش هست و شما نیاز داری که حداقل 2 نفر باشید اسم اعلام کنید و 1 نفرتون به عنوان هیئت مدیره بره انگشت نگاری برای سوء پیشینه . بعد که تعیین نام اومد البته ، اون موقع باید برید سوء پیشینه و .. و در نهایت منتظر باشید تا بعد از ثبت شرکت توی روزنامه ی رسمی کشور شرکتتون آگهی بشه و بعد از اون باید برید اداره ی دارایی و مراحل بعدش دیگه ..

kingserver72
April 26th, 2013, 20:04
اگر میخواید هزینه ی خاصی برای اسم نکنید ، بله حتما باید 3 کلمه و یا بیشتر باشه . نام ایران و خلیج نباید توش باشه ، اسم ائمه و خدا و اینا هم نباید باشه . هزینه هم یه 50 - 60 تومن هزینه ی خورده کاری هاش هست و شما نیاز داری که حداقل 2 نفر باشید اسم اعلام کنید و 1 نفرتون به عنوان هیئت مدیره بره انگشت نگاری برای سوء پیشینه . بعد که تعیین نام اومد البته ، اون موقع باید برید سوء پیشینه و .. و در نهایت منتظر باشید تا بعد از ثبت شرکت توی روزنامه ی رسمی کشور شرکتتون آگهی بشه و بعد از اون باید برید اداره ی دارایی و مراحل بعدش دیگه ..

سوء پیشینه برای جی؟

cserver.ir
April 26th, 2013, 20:20
برای اینکه شما شهرام جزایری نباشی بخوای دوباره کلاه برداری بکنی :)) . مهندس سوء پیشنیه یعنی که سابقه کیفری نداشته باشی حالا بخوای شرکت باز کنی . فرداشم بخوای پول ملت رو بالا بکشی دیگه :دی

Faraz4u
April 26th, 2013, 20:31
سلام
با اجازه از استارتر تاپیک
برای ثبت شرکت مدرک تحصیلی + پایان خدمت یا معافیت + داشتن مکان و... نیاز هست؟

PardakhtNet
April 26th, 2013, 20:38
من یک شماره برای شما پخ کردم که می تونه راهنماییتون کنه

مال شرکت ثبت ونکه و معتبر ترین شرکت ثب شرکت و اصناف و.... است و سریع براتون ثبت می کنه

cserver.ir
April 26th, 2013, 20:47
بله ، حتما پایان خدمت نیاز هست و شما مکانی هم که آدرس میدی ( البته یه مقداری آپشنال هست ) میگن باید تجاری باشه البته بیشتر شرکت ها توی خونه هستند و سند هاشون غیر تجاریه ولی خب اگر شکایت بکنند همسایه ها ازتون مجوز شرکت باطل میشه اینطور که بنده پرسیدم از مسئول ثبت شرکت ها .

websazha
April 26th, 2013, 21:50
5 نفر برای چی؟

برای هیئت مدیره شرکت و بازرسان شرکت نیاز هست که بازرسان نباید از اقوام و نزدیکان درجه 1 - مدیر اصلی شرکت باشند.

websazha
April 26th, 2013, 21:53
سلام
با اجازه از استارتر تاپیک
برای ثبت شرکت مدرک تحصیلی + پایان خدمت یا معافیت + داشتن مکان و... نیاز هست؟

مدرک تحصیلی برای شرکت های هست که میخواهند دارای امتیاز و رتبه بندی داشته باشند.
پایان خدمت یا معافیت یا معافیت موقت برای مدیر عامل اصلی شرط هست و نه اعضاء و شرکا و یا بازرسان شرکت.
داشتن مکان مهم نیست ادرس های ارائه شده می تواند منزل باشد.

kingserver72
April 27th, 2013, 00:07
مدرک تحصیلی برای شرکت های هست که میخواهند دارای امتیاز و رتبه بندی داشته باشند.
پایان خدمت یا معافیت یا معافیت موقت برای مدیر عامل اصلی شرط هست و نه اعضاء و شرکا و یا بازرسان شرکت.
داشتن مکان مهم نیست ادرس های ارائه شده می تواند منزل باشد.

بنده فعلا دانشجو هستم. مشکلی پیش نمیاد اگه معافیت تحصیلی موقت ارائه بدم بهشون یا حتما باید خدمت رفته باشم؟

websazha
April 27th, 2013, 00:10
بنده فعلا دانشجو هستم. مشکلی پیش نمیاد اگه معافیت تحصیلی موقت ارائه بدم بهشون یا حتما باید خدمت رفته باشم؟

موردی ندارد.
گواهی اشتغال به تحصیل خود را برای اداره ثبت شرکت شهر خود دریافت کنید.
بعد از ثبت شرکت 2 روز بعد از ثبت شده شرکت اگر درس شما هم تمام شود اهمیت ندارد و شما صاحب شرکت هستید و می توانید فعالیت خود انجام دهید.

cserver.ir
April 27th, 2013, 00:23
جناب وب سازها ، شرکت با مسئولیت محدود به بازرس و 5 نفر آدم نیاز نداره . 2 نفر و حتی 1 نفره هم کافیه . بنده چون توی روندش قبل از عید بودم کامل اینارو پرسیدم یه مقداری شرایط عوض شده .

kingserver72
April 27th, 2013, 00:28
مرسی دوستان یه سوال دیگه دارم
امکانش هست 1 کلمه ای اسم برازیم واسه شرکت؟

websazha
April 27th, 2013, 00:32
جناب وب سازها ، شرکت با مسئولیت محدود به بازرس و 5 نفر آدم نیاز نداره . 2 نفر و حتی 1 نفره هم کافیه . بنده چون توی روندش قبل از عید بودم کامل اینارو پرسیدم یه مقداری شرایط عوض شده .

صادقی هستم ;)
بله اطلاعات من برای پیش تر هست.شاید به قول شما عوض شده باشد.
یعنی این طوری که شما می فرمایید شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود - فقط با 1 مدیر که تمامی سهام به نام مدیریت باشد کافی هست و حتی بازرس و هیئت مدیره نمی خواهد!!!
این که دیگه خیلی گل بل بل تر از قبل شد!
ثبت شرکت ساده بود ساده تر هم شد دیگه...اگر اینگونه که شما می فرمایید باشد.
بر اساس تجربه به همه دوستانی که خارج از ضمینه شبکه مجازی می خواهند کار کنند توصیه می کنم شرکت خود را در تهران به ثبت برسانند.
دلیل ها شاید از نظر بعضی از دوستان رد شود ولی به شخصه در زمانی که در مناقصات شرکت کرده ام تفاوت دید به پاکت های آنالیز بومی تا پاکت های آنالیز غیر بومی ( تهران - مشهد ) حس کرده ام!

TARIMEHR
April 27th, 2013, 00:35
ثبت شرکت با مسئولیت محدود به صورت عملی (http://www.webhostingtalk.ir/f118/63365)

cserver.ir
April 27th, 2013, 09:47
1 نفر خیر ، اسم 2 نفر باید باشه ، ولی یک نفر میتونه بره انگشت نگاری تا هیئت مدیره بشه . نیازی هم به بازرس و امثالهم نیست و الان اختیاری بود توی روندی که ما طی کردیم برای مسئولیت محدود .

موفق باشید .

ADMlN
April 27th, 2013, 13:11
در تعداد کلمات اجباری نیست ولی چون نام های تک کلمه ای همه استفاده شده و حتی نام دو کلمه ای نیز تا حدود زیادی استفاده شده برای اینکه حجم کاری پایین بیاد دستور دادن اسامی حداقل 3 کلمه ای باشه

برای ثبت شرکت هم اول باید بری ثبت شرکت و درخواست بدی
بعد 3 تا نام برای شرکت در حال تاسیس انتخاب می کنی تا برسی کنن کدوم میشه انتخاب کرد
اگه هم از نام های خاصی استفاده می کتی بهتره از فرهنگ لغت دهخدا معنی اون پیدا و ضمیمه کنی

بعد که نام مشخص کردی باید بری اساسنامه و بقیه موارد انجام بدی

برای شرکت مسئولیت محدود حداقل 2 نفر هیات مدیره باید باشید و سرمایه اولیه نیازی نیست تعیین شود

آقایون برای هیات مدیره حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشند ولی برای سهامداران لازم نیست

می تونی همه این کارها بدی یکی از این شرکت های ثبت شرکت برات انجام بدن و یا خودت کارها پیگیری کنی

سوالی بود درخدمتیم

agents.net
April 27th, 2013, 13:25
ثبت نکنید بهتره. یکی از همکاران ما ثبت کرده به مشکل خورده. از بیمه و شهداری و ... میان پول میگیرن. جریمه هم میشید بعضی اوقات

amirhosseinmt
April 27th, 2013, 13:28
۲ نفر ، می تونید حق امضا رو بدید به ۱ نفر ، ۳ کلمه اون هم از لقط نامه ده خدا نیازی هم به سربازی . . . . .. . . . . نیست

maziyarvex
May 24th, 2013, 11:32
دوستان اگر جایی مشکل خوردید با شماره تلفن 87132 - 021 گروه وکلای یاسا (http://www.yasa.co) تماس بگیرید

بصورت رایگان مشاوره ثبت شرکت (http://www.yasa.co) می دن