PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش نرم افزار Microsoft Dynamics CRM و لایسنس فارسی ساز و تقویم جلالی

≡ ALEX ≡
April 26th, 2013, 16:00
سلام،

یک نسخه Microsoft Dynamics CRM به همراه تمامی بسته های نرم افزاری پیش نیاز و نیز لایسنس فارسی ساز و تقویم جلالی (10 کاربره) از شرکت EDSoft (http://edsoft.ir/SitePages/Home.aspx) به فروش می رسد.

لازم به ذکر است این یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری بوده که تطابق کامل با دیگر نرم افزار های Microsoft همچون Office و Microsoft Project Server داشته و قابلیت استفاده به عنوان نرم افزار اتوماسیون اداری را نیز برای شرکت های کوچک تا متوسط دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با بنده در تماس باشید...

ارادتمند

eAsia
April 26th, 2013, 17:37
سلام دوست عزيز
قيمت فروش مد نظرتون چقدر هستش؟
با تشكر

≡ ALEX ≡
April 26th, 2013, 17:42
سلام دوست عزيز
قيمت فروش مد نظرتون چقدر هستش؟
با تشكر

حدود کمتر از 1 ماه پیش،‌ بنده حدود 650 هزار تومان لایسنس های فارسی ساز و تقویم جلالی شرکت Edsoft رو خریداری کردم و نیز هزینه هایی بابت تهیه خود نرم افزار و نرم افزار های جانبی مورد نیاز کردم،‌ که البته از بازار ایران خریداری شدند و بصورت کرک شده. این رو برای یکی از پروژه ها تهیه کرده بودیم که متاسفانه Cancel شد و این آیتم ها روی دست ما ماند...

حالا هم به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه... آموزش نصب و تنظیمات رو هم بهتون ارایه میدیم...

در پیغام خصوصی با من در ارتباط باشید...

ارادتمند

≡ ALEX ≡
May 2nd, 2013, 02:12
فروخته شد...

با تشکر :53: