PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک ادامه مطلب

mort
April 26th, 2013, 02:05
سلام من مدتی که توی سایتم لینک ادامه مطلب کار نمیکنه و وقتی روی ادامه مطلب کلیک میکنم صفحه the page can not رو میاره پشتیبانی که ازش هاست خریدم هم هیچ کمکی نکرده یعنی الان اصلا مدتیه که خبری ازش نیست در ضمن من هم هیچ برنامه ای برای ادامه مطلب ننوشتم روی همون قالب که کار میکردم یه دفعه دیدم همه لینک های مربوط به صفحات خراب شده و فقط صفحه اصلی سایت داره کار میکنه اگه کمکی از دست کسی بر میاد کمکم کنه

hassan5099
April 26th, 2013, 02:15
سلام من مدتی که توی سایتم لینک ادامه مطلب کار نمیکنه و وقتی روی ادامه مطلب کلیک میکنم صفحه the page can not رو میاره پشتیبانی که ازش هاست خریدم هم هیچ کمکی نکرده یعنی الان اصلا مدتیه که خبری ازش نیست در ضمن من هم هیچ برنامه ای برای ادامه مطلب ننوشتم روی همون قالب که کار میکردم یه دفعه دیدم همه لینک های مربوط به صفحات خراب شده و فقط صفحه اصلی سایت داره کار میکنه اگه کمکی از دست کسی بر میاد کمکم کنه
سلام
عزیز نگفتید از چی استفاده می کنید

mort
April 26th, 2013, 02:26
سلام
عزیز نگفتید از چی استفاده می کنید

اگه منظورتون مدیریت محتواست دیتا لایف

mort
April 26th, 2013, 02:31
دیتا لایف

compiler
April 26th, 2013, 04:11
سلام

احتمالا ساختار لینک های شما ایراد پیدا کرده

Rewrite rule های داخل فایل .htaccess رو بررسی کنید

ممکنه این فایل در هنگام انتقال (معمولا انتقال دستی به هاستی با کنترل پنل متفاوت) به هاست جدید منتقل نشده باشه

hostarya
April 26th, 2013, 09:15
سلام

احتمالا ساختار لینک های شما ایراد پیدا کرده

Rewrite rule های داخل فایل .htaccess رو بررسی کنید

ممکنه این فایل در هنگام انتقال (معمولا انتقال دستی به هاستی با کنترل پنل متفاوت) به هاست جدید منتقل نشده باشه

این روش درست هست تست کنید
و اگر باز هم نشد میتونین از سایت خود مرجع سوال بپرسید دیتالایف انجین فارسی (http://www.datalifeengine.ir/)
و یا توسعه ی دیتالایف انجین پارسی (http://dlefa.ir)

MehrganWeb
April 26th, 2013, 10:00
سلام
نسخه دیتالایف مورد نظر خود را دوباره دانلود کنید (روی پی سی )
و در یک فولدر در کامپیوتر شخصی خود بازش کنید و فایل آپاچی ( .htaccess ) را درون روت هاست خود ( جایی که دیتالایف را نصب کرده اید ) آپلود نمایید
موفق باشید

hostarya
April 26th, 2013, 10:07
.htaccess نسخه های 9.6 و 9.7 پیوست شد.

فایل آپاچی ( .htaccess ) را درون روت هاست خود ( جایی که دیتالایف را نصب کرده اید ) آپلود نمایید
موفق باشید

12737

12738

cserver.ir
April 26th, 2013, 11:16
htaccess سالم رو آپلود کنید همونطور که دوستان دادن ، دسترسی ( CHMOD ) هم بهش بدید که بتونه آپدیت بشه .

MehrganWeb
April 26th, 2013, 11:19
htaccess سالم رو آپلود کنید همونطور که دوستان دادن ، دسترسی ( CHMOD ) هم بهش بدید که بتونه آپدیت بشه .

سلام
دسترسی آپدیت به فایل آپاچی باعث بروز مشکل میشه
بالفرض اگر دسترسی آپدیت بش بدیم شاید بعد از آپدیت مشکلی همانند مشکل استارتر برای سایت پیش بیاره
این کار اصلا توصیه نمیشه برای هیچ سی ام اسی
موفق باشید