PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک به مدیران جدید انجمن وب هاستینگ تاک

ertebat7
April 25th, 2013, 22:57
به مدیران جدید انجمن

GOD (http://www.webhostingtalk.ir/member/5222/),
behrooz_iri (http://www.webhostingtalk.ir/member/5349/),
nginxweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/69972/),
kamkar (http://www.webhostingtalk.ir/member/1291/)

تبریک عرض میکنم امیدوارم انجمن هر روز مثل همیشه با کمک و همکاری مدیران و اعضا پیشرفت داشته باشه

CloudSupport.ir
April 25th, 2013, 23:36

nginxweb
April 25th, 2013, 23:38
زنده باشی دوست عزیز
انشالله همگی در جهت داشتن انجمنی مفید و سودمند کوشا باشیم

:53:

tizparvaz
April 25th, 2013, 23:59
زنده باشی دوست عزیز
انشالله همگی در جهت داشتن انجمنی مهید و سودمند کوشا باشیم

تبریک

بقیه هم بیان ببینیمشون ما اصلا خبر نداشتیمها !

AmirHosein
April 26th, 2013, 00:00
دست بزارید رو شونه های هم دیگه ببینم میتونید بسازید وب هاستینگ تالک فارسی رو یا نه ;)
پینوشت : تاپیک بیست چهار ساعت دیگه به دلیل اینکه قراره کلا اسپم بشه قفل میشه تا اون موقع میتونید لذت ببرید :))

behrooz_iri
April 26th, 2013, 00:02
والا منم 9 شب فهمیدم :دی

پ.ن : اروج تو صفحه ام واست پیغام گذاشتم بخون

AmirHosein
April 26th, 2013, 00:04
والا منم 9 شب فهمیدم :دی

پ.ن : اروج تو صفحه ام واست پیغام گذاشتم بخون
یه بار دیگه به ارشدت توهین کنی من میدونم تو :)) داشتم گوجه سبز میخوردم دیدم خندم گرفت :))

HyperServer
April 26th, 2013, 00:08
AmirHosein (http://www.webhostingtalk.ir/member/1048/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-online.png
مدیر ارشد

ساختن انجمن فقط با تعیین مدیر برای فروش و انجمن متفرقه ممکنه ؟

i-whost
April 26th, 2013, 00:14
دست بزارید رو شونه های هم دیگه ببینم میتونید بسازید وب هاستینگ تالک فارسی رو یا نه ;)
پینوشت : تاپیک بیست چهار ساعت دیگه به دلیل اینکه قراره کلا اسپم بشه قفل میشه تا اون موقع میتونید لذت ببرید :))

ایشالله که ساخته بشه :) قبلا ایمیل دادیم چندتا پیشنهاد دادیم منتظریم عملی بشه i-)

pourya74
April 26th, 2013, 00:34
تبریک به دوستان مدیر جدید :67:

مدیر مدیره :d حالا خود مدیره =))

m2n
April 26th, 2013, 00:46
بنده هم تبریک عرض می کنم خدمت مدیران جدید :67:
امیدوارم انجمن هدفمندی داشته باشیم.
به مدیران قبلی هم خسته نباشید میگم که واقعا زحمات زیادی کشیدن، امیدوارم من کاربر اسپم رو به بزرگی خودشون ببخشن:77:

ertebat7
April 26th, 2013, 00:52
البته من یه همچنین تاپیکی قبل از شما ایجاد کرده بودم ولی فرقی نداره
امیدوارم موفق باشید
http://www.webhostingtalk.ir/f118/78390/

alidini
April 26th, 2013, 00:52
من به همه تبریک عرض میکنم انشا الله موفق باشید

sarwhost
April 26th, 2013, 00:56
با عرض تبریک به همه مدیران جدید و خسته نباشید به مدیران قدیمی (نه ارشد)
خوب یه انجمن به نظر من در این شرایط موفق هست (این انجمن صرفا نظر منه)
1-داشتن مدیرانی با علم بسیار بالا در این عرصه و فعال (هر روز فعال باشه اموزشها و مشکلات حل کنه)
2-چند وقتی هست انجمن وب هاستینگ شده بازار وب هاستینگ(امیدوارم این مشکلم حل شود)
3-حالا من نمیدونم این مدیران جدید چطور انتخاب شدن اما اگر برای هر بخش یه مدیر ه واقا در اون زمینه حرفه ایه انتخاب شده باشه خیلی خوبه
4-....

بازم ممنون

allbert
April 26th, 2013, 01:19
من هم به این دوستان تبریک میگم .

واقعا لیاقتشون بود .

انشالا که همیشه موفق باشند .

kamkar
April 26th, 2013, 01:42
البته من یه همچنین تاپیکی قبل از شما ایجاد کرده بودم ولی فرقی نداره
امیدوارم موفق باشید
http://www.webhostingtalk.ir/f118/78390/

سلام؛

به عنوان اولین حرکت مدیریتی این دو تا موضوع با هم ادغام شد. :d

چون شما زودتر تاپیک زدید (زودتر تبریک گفتید :d ) مالِ شما تاپیک اصلی قرار گرفت.

PardakhtNet
April 26th, 2013, 01:49
مبارک باشه

danitfk
April 26th, 2013, 01:54
:39:8-|

ourweb
April 26th, 2013, 01:55
یه بار دیگه به ارشدت توهین کنی من میدونم تو :)) داشتم گوجه سبز میخوردم دیدم خندم گرفت :))

حالا ما هرچی تاپیک میزنیم یا میبندی یا پاک میکنی باشه :66::66::66:
اگه میشد تو رو عوض میکردن خیلی بهتر میشد :d

ourweb
April 26th, 2013, 01:57
تبریک میگم به مدیران جدید انشالله جایی این امیر حسین رو بگیرید خیلی ادم خطری هست :d

hassan5099
April 26th, 2013, 02:18
سلام من هم تبریک می گم به این عزیزان
انشالله موق باشند

e4lyas
April 26th, 2013, 04:13
تبریک میگم
امیدوارم در جهت بهبود انجمن قدم برداشته بشه و از حرفه ای ها در تمام زمینه ها کمک گرفته بشه + تاپیک هایی که نیاز به رسیدگی مدیران داره زودتر بررسی بشه (درکل) + فضای آموزشی بیشتر بشه ! ..

موفق باشید .

s.w.a.t
April 26th, 2013, 05:03
AmirHosein (http://www.webhostingtalk.ir/member/1048/)
http://www.webhostingtalk.ir/images/statusicon/user-online.png
مدیر ارشد

ساختن انجمن فقط با تعیین مدیر برای فروش و انجمن متفرقه ممکنه ؟

درحال حاضر با اوضاع فعلی اینجا بله! :) به علت کمبود وقت من ایشون کلا کاربران اینجا عادت کردند به عدم رعایت قوانین! زمانی هم که برخورد میکنیم با کاربران متخلف خیلی راحت خودشون رو میزنن به اون راه و عینا همین جلمه را سوال میکنند! " میتونم بپرسم من برای چی بن شدم؟! "

و اینکه آیا برای داشتن یک تیم فوتبال فقط 11تا بازیکن بس هست؟! که برن اون وسط و فقط گل بخورن و یا گل بزنن؟! جواب خیلی ساده هستش، خیر! :)

موفق باشید

hostarya
April 26th, 2013, 08:59
سلام
بنده هم به مدیران جدیدمون تبریک میگم
امیدوارم چند مشکل اساسی این انجمن رفع شه
که مهم ترینشون این هست که انجمن شده فروشگاه نه آموزشی نه هیچ چیز دیگر
و مورد بعدی د-ز-د-ی :دی یا زیر پا گذاشتن قوانین توسط کاربران :|
اینا حل شه دیگه حله :دی

paradiseserver
April 26th, 2013, 09:11
درود
به جامعه وب هاستینگ ایران تبریک میگم :d

امیدوارم شاهد روز های بهتر ی برای وب هاستینگ ایران باشیم

امیر جان لطفا درجات کاربری هم اضافه کنید
http://uploadtak.com/images/m2467_01.png

hostarya
April 26th, 2013, 09:13
درود
به جامعه وب هاستینگ ایران تبریک میگم :d

امیدوارم شاهد روز های بهتر ی برای وب هاستینگ ایران باشیم

امیر جان لطفا درجات کاربری هم اضافه کنید
http://uploadtak.com/images/m2467_01.png

بله منم با درجات کاربری موافقم ;) پیشنهاد خوبی هست

paradiseserver
April 26th, 2013, 09:16
بله منم با درجات کاربری موافقم ;) پیشنهاد خوبی هست

تغییرات دیگر مانند : اخرین ارسالات ، پوسته جدید و....... صورت بگیرد خیلی بهتر است
(فقط پیشنهاد دادم) ;)

danitfk
April 26th, 2013, 09:57
به جای درجات "مدیر کل انجمن" "فلان انجمن" و چه و چه .. بهتر هست Corporate Member و Premium Member قابل خرید ایجاد بشه ( مثل wht.com‌ )

RoobinaServer
April 26th, 2013, 10:07
با سلام

بنده هم تبریک میگم به دوستان فقط امیدوارم درست مدیریت بشه.

در دانش nginweb که شکی نیست بقیه دوستان مدیر را نمیشناسم ولی فکر کنم nginweb انتخاب خوبی باشه البته دانشش خوبه مدیریتش را باید دید و مدیریت هم کار هرکسی نیست چون رعایت عدالت و داشتن روحیه مدیریتی کار دشواریه.

در مورد پیشرف انجمن هست حرف امیر (برای اولین بار توسط من :d ) خوشم اومد و تایید میکنم ولی خب یه کم زیادی این انجمن عقبه باید خیلی وقت پیش به فکر انتخاب مدیر می افتادید.

انجمن بیشتر داره تبدیل میشه به مکان کلاه برداری و کم کم کسی دیگه تو این انجمن برای خرید و ... نمیاد چه برسه آموزش و درخواست کمک و همه میرن توی انجمن هایی مثل پارس تولز و ... که مدیریت انجا تمام فروشندگان را دسته بندی کرده و اعتبار داده به فروشندگان معتبر. (هر چند این کار هم جلوی کلاه برداری را نمیگیره ولی حداقل درصدش به زیر 10 میرسه و پیگیری راحت تره برای مشتریان و بیشتر اعتماد میکنند ...)

ایشالله که ساخته بشه :) قبلا ایمیل دادیم چندتا پیشنهاد دادیم منتظریم عملی بشه i-)

ولی کیه که گوش کنه :d

البته هر کسی نظری داره و اگر بخوان همه نظر ها را انجام بدهند دیگه هیچی. ولی خب بهتره حداقل همه نظر ها را ببینند و بهترین را انتخاب و اجرایی کنند که اونم چیزی ندیدیم.

یا حق

haftsepehr
April 26th, 2013, 10:36
بنده هم به نمایندگی از شرکت هفت سپهر به همه عزیزان تبریک میگم امیدوارم مثل همیشه موفق باشید.

gidgid
April 26th, 2013, 10:42
درود
بنده هم از جانب بیل گیتس،سینوفسکی،پیتر کلین،خودم و سایر دوستان بهتون تبریک میگم :d
شاد باشید...

TARIMEHR
April 26th, 2013, 10:44
امیدوارم قدر این لباس مقدس که بر تن کردین رو بدونین

cserver.ir
April 26th, 2013, 10:51
انشالله که موفق باشند ..

hack2hacker
April 26th, 2013, 11:18
ایول
تبریک میگم
مدیران جدید من توی انتقادات یه تاپیک ۲ ماه پیش زدم تایید نشده هنوز :دی یه دستی به سر و روش بکشید
موفق باشید !

GOD
April 26th, 2013, 11:21
دورود
با سپاس ار تمامای دوستان که اظهار لطف و شادی کردند8-}
انشالله بتونیم گام کوچیکی در ارتقا این انجمن برداریم و محیط مناسبی رو برای فعالیت شما مهیا کنیم

MehrganWeb
April 26th, 2013, 12:51
من به نوبه خودم از طرف دو تیم مهرگان و ایران کلاودز به مدیران فعلی و قدیمی خسته نباشید میگم و به مدیران جدید تبریک عرض میکنم
باشد روزی این انجمن هم مانند دیگر انجمن های مشابه مانند نوع بین المللی خود webhostingtalk.Com جهانی و بین المللی شود
امیر حسین خان یه دونه گوجه سبز پ.خ کن لطفا دلم خواست یه دفعه :( :66:8-}

HyperServer
April 26th, 2013, 13:36
درحال حاضر با اوضاع فعلی اینجا بله! :) به علت کمبود وقت من ایشون کلا کاربران اینجا عادت کردند به عدم رعایت قوانین! زمانی هم که برخورد میکنیم با کاربران متخلف خیلی راحت خودشون رو میزنن به اون راه و عینا همین جلمه را سوال میکنند! " میتونم بپرسم من برای چی بن شدم؟! "

و اینکه آیا برای داشتن یک تیم فوتبال فقط 11تا بازیکن بس هست؟! که برن اون وسط و فقط گل بخورن و یا گل بزنن؟! جواب خیلی ساده هستش، خیر! :)

موفق باشید

بنده که از لحاظ فنی مانند سایر دوستان تخصص ندارم و بیشتر در زمینه تجاری فعال هستم. اما در کل یکسری پیشنهاد دارم که بد نمیبینم انجام بشه. اگر نیاز به کمک هم بود خودم شخصا اولین نفر خواهم بود که وقت بزارم تا این موارد اجرایی بشه. میتونه کمک خیلی زیادی برای بهبود و ارتقا سطح کیفی انجمن بکنه.

1 - در هر انجمن یا زیر انجمن که قطعا مربوط به یک موضوع تخصصی هست تعدادی تاپیک به صورت "موضوع مهم" ایجاد بشه و یکسری مباحث کلی و پایه آموزش داده بشه. این موارد میتونه از تاپیک های قبلی هم جمع آوری بشه و مدام به روز بشه و در موارد مورد نیاز به پست های دیگه لینک داده بشه. مثلا در مورد نصب ابتدایی کنترل پنل های مختلف، وب سرورها و یا کانفیگ های متفاوت.

2 - تاپیک های قبلی که دارای بار فنی و آموزش مهم هستند یا اینکه یک مشکل شایع بوده پیدا بشه و به صورت مهم شده در بیاد. تا کاربرانی که به اون قسمت مراجعه می کنند. ابتدا اون موارد رو بررسی کنند تا احتمال اینکه در کمترین زمان به جوابشون برسن بیشتر بشه.

3 - در هر انجمن یا زیر انجمن یک تاپیک برای index تاپیک هایی که کاربران ایجاد کردند ساخته بشه و یک عنوان مناسب جدید در لیست تعیین بشه که گویاتر باشه. و در بازه های زمانی مختلف به روز بشه. این مورد قطعا لزومی نداره شامل 100% تاپیک ها بشه. چون یکسری تاپیک ها تکراری هستند . یک سری هم باز آموزشی خاصی ندارند. البته این قسمت به صورت نسبی تصمیم گیری خواهد شد . اما میشه یه حد اعتدلالی رو پیش گرفت. در کل بودنش از نبودنش بهتر هست.

بنده اطلاع دقیقی از افراد ذینفع از نظر مالی این انجمن ندارم. اما در هر حال وقتی انجمنی پویا تر و دارای باز آموزشی بیشتری باشه، کاربران بیشتری رو به خودش جلب میکنه و در نهایت میتونه باعث بشه که از لحاظ مالی هم سود دهی بیشتری داشته باشه. البته با توجه به مواردی که در حال حاضر وجود داره، تنها راه تامیین هزینه های انجمن و شاید سود دهی (حتی نا چیز) بحث banner هست.

در صورت تمایل مدیران با توجه به زمینه کاری و تجربه ای که در موضوعات تجاری به خصوص موضوعات مبتنی بر وب دارم، می تونم در این زمینه طرح و یا ایده ها متناسب رو ارائه بدم.

در کل اگر راهی پیش گرفته بشه که جنبه آموزشی و محتوایی انمجن نسبت به سایر موارد همچون تبدیل شدن به یک محلی به صورت صرف برای داد و ستد و بازارچه پر رنگ تر بشه بسیار زیباتر خواهد بود.

مجدد تکرار میکنم که در صورت نیاز و صلاحدید شخصا اولین نفری خواهم بود که حاضر به همکاری و یاری رساندن برای انجام این موارد هستم.

با ارزوی موفقیت و پبشرفت برای تمامی افراد پیرو راه راست و صداقت
و همچنین با آرزوی هدایت به راه راست برای کج روندگان :دی

s.w.a.t
April 26th, 2013, 15:11
بنده که از لحاظ فنی مانند سایر دوستان تخصص ندارم و بیشتر در زمینه تجاری فعال هستم. اما در کل یکسری پیشنهاد دارم که بد نمیبینم انجام بشه. اگر نیاز به کمک هم بود خودم شخصا اولین نفر خواهم بود که وقت بزارم تا این موارد اجرایی بشه. میتونه کمک خیلی زیادی برای بهبود و ارتقا سطح کیفی انجمن بکنه.

1 - در هر انجمن یا زیر انجمن که قطعا مربوط به یک موضوع تخصصی هست تعدادی تاپیک به صورت "موضوع مهم" ایجاد بشه و یکسری مباحث کلی و پایه آموزش داده بشه. این موارد میتونه از تاپیک های قبلی هم جمع آوری بشه و مدام به روز بشه و در موارد مورد نیاز به پست های دیگه لینک داده بشه. مثلا در مورد نصب ابتدایی کنترل پنل های مختلف، وب سرورها و یا کانفیگ های متفاوت.

2 - تاپیک های قبلی که دارای بار فنی و آموزش مهم هستند یا اینکه یک مشکل شایع بوده پیدا بشه و به صورت مهم شده در بیاد. تا کاربرانی که به اون قسمت مراجعه می کنند. ابتدا اون موارد رو بررسی کنند تا احتمال اینکه در کمترین زمان به جوابشون برسن بیشتر بشه.

3 - در هر انجمن یا زیر انجمن یک تاپیک برای index تاپیک هایی که کاربران ایجاد کردند ساخته بشه و یک عنوان مناسب جدید در لیست تعیین بشه که گویاتر باشه. و در بازه های زمانی مختلف به روز بشه. این مورد قطعا لزومی نداره شامل 100% تاپیک ها بشه. چون یکسری تاپیک ها تکراری هستند . یک سری هم باز آموزشی خاصی ندارند. البته این قسمت به صورت نسبی تصمیم گیری خواهد شد . اما میشه یه حد اعتدلالی رو پیش گرفت. در کل بودنش از نبودنش بهتر هست.

بنده اطلاع دقیقی از افراد ذینفع از نظر مالی این انجمن ندارم. اما در هر حال وقتی انجمنی پویا تر و دارای باز آموزشی بیشتری باشه، کاربران بیشتری رو به خودش جلب میکنه و در نهایت میتونه باعث بشه که از لحاظ مالی هم سود دهی بیشتری داشته باشه. البته با توجه به مواردی که در حال حاضر وجود داره، تنها راه تامیین هزینه های انجمن و شاید سود دهی (حتی نا چیز) بحث banner هست.

در صورت تمایل مدیران با توجه به زمینه کاری و تجربه ای که در موضوعات تجاری به خصوص موضوعات مبتنی بر وب دارم، می تونم در این زمینه طرح و یا ایده ها متناسب رو ارائه بدم.

در کل اگر راهی پیش گرفته بشه که جنبه آموزشی و محتوایی انمجن نسبت به سایر موارد همچون تبدیل شدن به یک محلی به صورت صرف برای داد و ستد و بازارچه پر رنگ تر بشه بسیار زیباتر خواهد بود.

مجدد تکرار میکنم که در صورت نیاز و صلاحدید شخصا اولین نفری خواهم بود که حاضر به همکاری و یاری رساندن برای انجام این موارد هستم.

باسلام
بله تمام مواردی که شما میفرمایید درست میباشد. و باید اجرا شود. ولی بازهم برمیگردیم سرخانه اول و آن هم این که درحال حاضر باید Structure درست کنیم و زمانی که انجمن به حد قابل قبول خود رسید سپس شروع به اینکارها بکنیم.
پس از سر و سامان دادن به اوضاع فعلی انجمن با کمک دوستان جدید حتما انجمن رفته رفته به یک انجمن تخصصی برخواهد گشت.
موفق باشید

shingo
April 26th, 2013, 15:17

بنده تک تک این جملات رو قبول دارم خلاصه این مطلالب هم مدیریت و تنظیم استراکچر کلی انجمن به صورت انجمن های تخصصی خارجی هست

majidisaloo1
April 26th, 2013, 15:26
زنده باشی دوست عزیز
انشالله همگی در جهت داشتن انجمنی مفید و سودمند کوشا باشیم

حاج آقا عیسی محمد زاده عزی تبریک میگم بهت
انشا الله همیشه موفق و موید باشی

baghebahar
April 26th, 2013, 15:32
سلام
منم به نوبه خودم به مدیران جدید تبریک میگم.و برای همه آرزوی موفقیت میکنم:67:

majidisaloo1
April 26th, 2013, 15:32
بچه های مدیر تازه وارد امکان بن دائم این امیر حسین هست؟:دی
امیر حسین خیلی دوستت دارم
خیلی خیلی خیلی دوستت دارم اما نمیدونم چرا اگه ببینم بن شدی واقعا حال میکنم :دی

به خدا خیلی خوش حال شدم ار اینکه این دوستان گلم مدیر شدن
انشا الله وب هاستینگ تالک بدون کلیشه داشته باشیم

با تشکر
عیسی لو

Yas-Host
April 26th, 2013, 16:07
منم از طرف خودم به مدیرای جدید تبریک میگم!

پیروز و سربلند باشید.

Data3enter
April 26th, 2013, 18:04
مرکز دیتای ایرانیان data3enter.com
ضمن تبریک به مدیران جدید انجمن امیذوار است این دوستان در کنار دیگر مدیران انجمن بتوانند تغییرات شگرف و ملموسی در جهت بهبود کارایی انجمن در رسیدن به بالاترین سطح ممکن که لایق ایرانیان عزیز میباشد به ارمغان اورده و صرفا این حرکت عزل ونصب خالی نباشد که ما هم اکنون در بالاترین نهادهای رسمی نیز شاهد ان هستیم چرا که نتیجه ای جز در جا زدن در پی نخواهد داشت! :53:

leonr2
April 26th, 2013, 18:19
مدیران جدید گل گلاب آستینا رو بزینید بالا که حسابی کار دارید :-*
پیشاپیش هم خسته نباشید :67:

reza*
April 26th, 2013, 19:07
هر چه زودتر پاک کنید تاپیک رو تا بیشتر از این ریا نشده :d

SAJJADSAA
April 26th, 2013, 19:18
از طرف خودم به مدیرای جدید تبریک میگم! :-|

lvlehrad
April 26th, 2013, 21:09
مرکز دیتای ایرانیان data3enter.com

چه با کلاس تبریک گفتید :D یه www. میزاشتید که لینکدار بشه و چند تا ورودی بگیرید :دی

منم از طرف خودم و دوستان و اقوامم به مدیران جدید تبریک میگم :53:

shazo
April 26th, 2013, 22:09
آقا تبریک

یه ذره بخش آموزشی هم ایشالا تقویت شه..

s.w.a.t
April 26th, 2013, 22:21
ممنون از دوستان تاپیک بسته شد...