PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برترین اراعه دهتده خدمات اینترنت بیسیم از نظر شما !

Homeandroid
April 25th, 2013, 21:13
سلام دوستان من به دلایلی قراره حدود 8 ماه به شهرستان شمال برم و در اونجا خط تلفن نداریم و این جوری که معلوم هست تا چند ماه هم طول میکشه خط بهمون بدن میخواستم بدونم کدوم شرکت بهترین خدمات اینترنت بیسیم رو اراعه میده ؟!

فقط توجه کنید که :

سالانه میخوام

ترجیهن پهنای باند نامحدود

سرعت دانلود و آپلود خیلی برام مهمه

قیمت هم برام زیاد مهم نیست

دوستان لطفا لینک سایت سرویس دهنده ای هم که معرفی میکنید قرار بدید

hostarya
April 25th, 2013, 21:37
سلام دوستان من به دلایلی قراره حدود 8 ماه به شهرستان شمال برم و در اونجا خط تلفن نداریم و این جوری که معلوم هست تا چند ماه هم طول میکشه خط بهمون بدن میخواستم بدونم کدوم شرکت بهترین خدمات اینترنت بیسیم رو اراعه میده ؟!

فقط توجه کنید که :

سالانه میخوام

وایمکس ایرانسل
مبین نت
اینا وایمکس میدن و میتونین در شمال هم استفاده کنین :67:

Homeandroid
April 25th, 2013, 23:11
وایمکس ایرانسل
مبین نت
اینا وایمکس میدن و میتونین در شمال هم استفاده کنین :67:

ایرانسل سرعت مطلوبی نداره نسبت به دیگر سرویس دهنده ها و اما مبین نت من شنیدم کیفیت خوبی دارد اما متعصفانه محدوده ای که من قرار است بروم آنتن دهی ندارد ! فقط تا شهرستان نور انتن میدهم که من برای رویان میخواهم !

maadsoft
April 25th, 2013, 23:36
با توجه به چیزی که گفتید ، همون ایرانسل بهتره

Homeandroid
April 26th, 2013, 00:07
ینی هیچ سرویس دهنده خدمات اینترنت بیسیم به جز این 2 شرکت وجود نداره؟! من نیاز به حمل اینترنت ندارم در یک نقطه ثابت قرار دارم !

hostarya
April 26th, 2013, 09:31
ینی هیچ سرویس دهنده خدمات اینترنت بیسیم به جز این 2 شرکت وجود نداره؟! من نیاز به حمل اینترنت ندارم در یک نقطه ثابت قرار دارم !

تاجایی که خبر دارم خیر وجود ندارد
فرقی نمیکند که درحال حمل باشید یا در یک نقطه مشخص چون شما خط تلفن ندارید پس نمیتوانید از ADsl استفاده کنید و فقط میتونیم با وضع فعلی از وایمکس ایرانسل استفاده کنید.

cserver.ir
April 26th, 2013, 11:03
شما باید نمایندگی های isp های معتبر رو داخل اون شهر پیدا کنید ، ارائه دادن وایرلس ، مشکلی براشون نخواهد بود .

Homeandroid
April 26th, 2013, 12:26
شما باید نمایندگی های isp های معتبر رو داخل اون شهر پیدا کنید ، ارائه دادن وایرلس ، مشکلی براشون نخواهد بود .
قبلا از چنتا isp سعال کردم اما گفتن ما هنوز امکان اراعه این خدمات رو نداریم ! هیچ راه دیگه ای نیست ؟

N E T
February 6th, 2014, 21:49
وایمکس مبین نت نواحی تحت پوشش بیشتر از ایرانسله فک کنم تعرفه هاشم ارزون تر باشه.

techgreen
February 7th, 2014, 01:49
مبین نت 100 درصد از ایرانسل بهتره

mohsen_sh
February 7th, 2014, 02:18
سلام وایمکس خوبه ، حداقل توی این شرایط برای شما بهتره!
مبین نت هم ک فرمودید آنتن نمی ده!
پس تنها وایمکس می مونه ولی بگردید ببینید می شه از جایی گرفت یا نه! شاید بشه از پارس آنلاین و یا جایی گرفت!

mtbirir
February 7th, 2014, 08:40
منم میگم مبین نت
پوشش رو بررسی کنید

hostfire
February 7th, 2014, 09:58
یعنی واقعا افرادی که پست ارسال کردن تو این 12 ساعته تو این تاپیک؟
تاریخ تاپیک رو نگاه نکردید؟ :)

mehdi.gh
February 7th, 2014, 11:10
فکر کنم استارتر 8 ماه که میگفت رو رفته برگشته شهرشون :d

pc-narmak
February 7th, 2014, 14:53
کدوم شهر شمال؟ اگر چالوس یا محدوده آن هستید درخدمت هستیم

فقط توجه کنید که :

سالانه میخوام

N E T
February 7th, 2014, 15:09
بدترین تجربه
مبینت

اتفاقا منم می خوام برم رو مبین نت ولی شما از چه نظر می گی مشکل داره؟
سرعتش یا قطعی یا ... ؟
ممنون