PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت

viasky
April 25th, 2013, 17:53
باسلام
بنظر شما بهترین درگاه پرداخت آنلاین چیه؟ ( مثل پارس پال و....)
با ذکر دلیل لطفا

Dr.Oxygen
April 25th, 2013, 17:55
پارس پال
همه چیش عالیه

samansystems
April 25th, 2013, 18:06
زرين پال :67: چون مربوط به شرکت سامان سيستم هست.
اولين سايت ايرانی هست که تو اين زمينه فعال هست. تقريبا هر کاربری که توی اينترنت فعاليت داره يک حساب کاربری تاييد شده تو زرين پال داره.
داشتن گزينه پرداخت از اعتباری کاربری باعث ميشه حتی در زمانی که شبکه شتاب هم قطع هست پذيرنده هاش بتونن فروش داشته باشن و مشتريانشون رو از دست ندن.
به کاربران خودش که گردش حساب بالا داشته باشن و در سطح تاييد طلائی باشن درگاه پرداخت (http://www.zarinpal.com) مستقيم با نام خودشون ارائه ميده.
سرويس برداشتگر که قراره بزودی راه بيفته باعث ميشه فروش اينترنتی خيلی از سايت ها بيشتر و ساده تر بشه.
سايت های بزرگ مثل ای نتورک و پارس دو و .... در کنار درگاه های بانکی خودشون از زرين پال استفاده ميکنن. سرويس پيشتاز باعث ميشه سايت هایی که فروش بالا دارن در کنار درگاه بانکی خودشون از زرين پال استفاده کنن.
بين مشتری هایی که با شناسه کاربری خودشون پرداخت انجام ميدن و تو سطح تاييد نقره ای و طلائی قرار دان قرعه کشی ميکنه و جايزه ميده.
به دليل وسعت پذيرنده هاش شما هر نيازی که داشته باشيد و هر کالای قانونی ای که بخواين رو ميتونيد از خود پذيرنده هاش (بدون پرداخت کارمزد) خريد کنيد. شما از کارت شارژ تلفن همراه تا سرور و وی پی اس و تبليغات و هر چيزی که نياز داشته باشيد رو ميتونيد از پذيرنده هاش بخريد (با اينکار يکجور بازاريابی برای پذيرنده هاش انجام ميده و اونها رو تشويق ميکنه از هم خريد کنن.)

و خيلی مزيت های ديگه. از همه مهمتر اينکه وابسته به يک شرکت معتبر هست که خودش يکی از شرکت های درخواست کننده اتصال به سوئيچ شاپرک هست:

http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp

سيستم شناسائی تراکنش ها هم باعث ميشه پول از کارت های هکی خيلی کمتر به حساب پذيرنده ها (https://ir.zarinpal.com/users/receptive_websites) بياد و خود زرين پال معمولا کارت های هکی رو شناسائی ميکنه و جلوش رو ميگيره و پذيرنده ها از درگيری های حقوقی که ممکنه بوجود بياد تقريبا خلاص ميشن.

hostarya
April 25th, 2013, 18:11
به ترتیب بگیم هم از نظر زمان کار و هم از نظر کیفیت
1-زرین پال
2-پای لاین
3-پارس پال
4-جهان پای (که به تازگی برپا شده تاحالا مشکلی ندیدم)

موفق باشید.

Dr.Oxygen
April 25th, 2013, 18:12
اولين سايت ايرانی هست که تو اين زمينه فعال هست. تقريبا هر کاربری که توی اينترنت فعاليت داره يک حساب کاربری تاييد شده تو زرين پال داره.
داشتن گزينه پرداخت از اعتباری کاربری باعث ميشه حتی در زمانی که شبکه شتاب هم قطع هست پذيرنده هاش بتونن فروش داشته باشن و مشتريانشون رو از دست ندن.
به کاربران خودش که گردش حساب بالا داشته باشن و در سطح تاييد طلائی باشن درگاه پرداخت مستقيم با نام خودشون ارائه ميده.
سرويس برداشتگر که قراره بزودی راه بيفته باعث ميشه فروش اينترنتی خيلی از سايت ها بيشتر و ساده تر بشه.
سايت های بزرگ مثل ای نتورک و پارس دو و .... در کنار درگاه های بانکی خودشون از زرين پال استفاده ميکنن. سرويس پيشتاز باعث ميشه سايت هایی که فروش بالا دارن در کنار درگاه بانکی خودشون از زرين پال استفاده کنن.
بين مشتری هایی که با شناسه کاربری خودشون پرداخت انجام ميدن و تو سطح تاييد نقره ای و طلائی قرار دان قرعه کشی ميکنه و جايزه ميده.
به دليل وسعت پذيرنده هاش شما هر نيازی که داشته باشيد و هر کالای قانونی ای که بخواين رو ميتونيد از خود پذيرنده هاش (بدون پرداخت کارمزد) خريد کنيد. شما از کارت شارژ تلفن همراه تا سرور و وی پی اس و تبليغات و هر چيزی که نياز داشته باشيد رو ميتونيد از پذيرنده هاش بخريد (با اينکار يکجور بازاريابی برای پذيرنده هاش انجام ميده و اونها رو تشويق ميکنه از هم خريد کنن.)

و خيلی مزيت های ديگه. از همه مهمتر اينکه وابسته به يک شرکت معتبر هست که خودش يکی از شرکت های درخواست کننده اتصال به سوئيچ شاپرک هست:

http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp
شما که خودتون مدیر این شرکت هستید.
کی میگه ماست من ترشه؟

samansystems
April 25th, 2013, 18:15
کی میگه ماست من ترشه؟

کاش مدير بودم ولی کارمند هستم در مجموعه سامان سيستم :66:
همون ابتدا گفتم اين موضوع رو:

hostarya
April 25th, 2013, 18:17
کی میگه ماست من ترشه؟

نکته جالبی اشاره کردین
ولی درکل برای اولین بار میشه گفت زرین پال این امکانات رو داشت بعدا رفته رفته گسترش یافت این کار تو اینترنت

PardakhtNet
April 25th, 2013, 18:25
ما خودمون هم هستیم و تازه استارت زدیم و 91/1/1 استارت کارمونو زدیم ولی عمومی نکردیم

سامانه پرداخت اینترنتی پرداخت نت (http://pardakhtnet.com/)

MR.Zero1
April 25th, 2013, 19:29
به ترتیب
1. پی لاین
2. پارس پال
3. زرین پال

بهترین درگاهی که دیدم + پشتیبانی خوب و سریع فقط پی لاین

hassan5099
April 25th, 2013, 19:32
سلام
من پارس پال دارم از همه نظر عالیه

danitfk
April 25th, 2013, 19:57
Payline

ساپورت فوق العاده خوش برخورد..
از اسفند ما تاحالا 200 میلیون ریال تراکنش موفق بدون کوچترین مشکلی باهاشون داشتیم

اما این خدمات هزینه داره و میزان کارمزد بالای payline...

viasky
April 25th, 2013, 20:48
از طرز برخورد پشتیبان زرین پال اصلا خوش نمیاد
دانی پی لاین روی سرور من انگار مشکل داره
وقتی کاربر به درگاه هدایت میشه فقط یک صفحه سفید میاد....

viasky
April 25th, 2013, 21:48
خیلی عجیبه الان یک تیکت از طرف زرین پال برای من باز شد.......
ولی من اصلا هیچ فعالیتی باهاشون ندارم فقط حساب و فعال کردم....

Neo2
April 27th, 2013, 17:07
Payline

ساپورت فوق العاده خوش برخورد..
از اسفند ما تاحالا 200 میلیون ریال تراکنش موفق بدون کوچترین مشکلی باهاشون داشتیم

اما این خدمات هزینه داره و میزان کارمزد بالای payline...

از لطف شما سپاسگذاریم. توجه داشته باشید به مراتب Payline کارمزد کمتری از سایر سیستم هایی که ادعاهای گوناگون می کنند داره.
در payline سقف کارمزد وجود داره که در هیچ کدوم از سیستم های دیگه نیست و باعث میشه شما هزینه کمتری رو پرداخت کنید.
در این مورد مطالب زیادی نوشته شده که با جستجو می تونید به اونا دسترسی داشته باشید.

از طرز برخورد پشتیبان زرین پال اصلا خوش نمیاد
دانی پی لاین روی سرور من انگار مشکل داره
وقتی کاربر به درگاه هدایت میشه فقط یک صفحه سفید میاد....

به احتمال زیاد مشکل شما به خاطر فعال نبودن تابع CURL روی هاست تون هست. اگر همچنان مشکل تون پابرجاست یک تیکت برای بخش فنی ارسال کنید
تا راهنمایی های لازم رو انجام بدن.

i-whost
April 27th, 2013, 17:11
از لطف شما سپاسگذاریم. توجه داشته باشید به مراتب Payline کارمزد کمتری از سایر سیستم هایی که ادعاهای گوناگون می کنند داره.
در payline سقف کارمزد وجود داره که در هیچ کدوم از سیستم های دیگه نیست و باعث میشه شما هزینه کمتری رو پرداخت کنید.
در این مورد مطالب زیادی نوشته شده که با جستجو می تونید به اونا دسترسی داشته باشید.

به احتمال زیاد مشکل شما به خاطر فعال نبودن تابع CURL روی هاست تون هست. اگر همچنان مشکل تون پابرجاست یک تیکت برای بخش فنی ارسال کنید
تا راهنمایی های لازم رو انجام بدن.

ذرگاه پرداخت مستقیم شما با غیر مستقیم الان فرقی ندارد و در هر دو به صفحه سایت شما کاربر وارد می شود فقط این بین کارمزد یکی 1.2 و دیگری 2.4 هست! جالبه

viasky
April 27th, 2013, 17:12
تیکت ارسال شده ولی مشکل از
curl بود یا..... بالاخره متوجه نشدم
اما لازم باشه سرور و مجدد کانفیگ می کنم
در حال حاضر فعلا از پارس پال استفاده می کنم فقط مشکلی که داره مثلا حساب به 900 هزارتومان برسه 2 روز بعد به دستون می رسه پول.....
زرین پال هم راضی نبودم.....

samansystems
April 27th, 2013, 17:39
البته در مورد درگاه پرداخت مستقيم (http://www.zarinpal.com) زرين پال اين موضوع رو بگم که کارمزد اين درگاه هم مشابه درگاه فعلی زرين پال هست و کاربران سطح تاييد طلائی ميتونن ازين درگاه درکنار درگاه فعلی استفاده کنن.
اين درگاه از ابتدای هفته آينده به صورت اجرائی روی سايت های پذيرندگانی که در سطح تاييد طلائی باشن فعال ميشه.

samansystems
April 27th, 2013, 17:41
زرین پال هم راضی نبودم.....

از چه بابت از زرين پال راضی نبوديد ؟

gar3na
April 27th, 2013, 17:45
من از زرین و پارس پال راضی هستم
هر دو خیلی محترمانه برخورد میکنند.
ولی در کل زرین پال سابقه بیشتری دارد.

leonr2
April 27th, 2013, 19:18
پارسپال کاملا تائید میشه از همه نظر حدود 1 سال هست کار میکنیم و مشکلی نبوده در مورد زرین پال هم مثل دوستمون که گفتن منم اصلا با پشتیبانیش نمیتونم کنار بیام پرداخت هاشونم که 3-4 روزه (اطمینان از سالم بودن تراکنش )

ariansafaei
April 27th, 2013, 19:29
پارس پال خیلی خوبه میهن پال هم عالیه چون کارمزدی نمیگیره
هر دو درگاه 1 ملیون تومن تراکنش باهاشون داشتم و هیچ مشکلی نبوده تا حالا
ادرس
mihanpal.com
parspal.com

poriya_hashie
April 27th, 2013, 19:55
1. پی لاین
2. پی لاین
3. پی لاین

Neo2
April 27th, 2013, 20:33
ذرگاه پرداخت مستقیم شما با غیر مستقیم الان فرقی ندارد و در هر دو به صفحه سایت شما کاربر وارد می شود فقط این بین کارمزد یکی 1.2 و دیگری 2.4 هست! جالبه

در درگاه مستقیم اطلاعات شما و محصولات تون نمایش داده نمیشه ولی در درگاه غیرمستقیم به این شکل نیست.
برای ثبت اطلاعات تراکنش و مواردی دیگه الزاما باید به سایت پذیرنده منتقل بشید ( درحد دو ثانیه ) و بعد به درگاه هدایت میشید.

viasky
April 27th, 2013, 21:47
از چه بابت از زرين پال راضی نبوديد ؟
یکی از تیکت ها موجوده من تازه داشتم کارای عضویت و انجام می دادم و وارد نبودم یکی از پشتیبان ها با لهن خیلی بدی با من صحبت کردم
دقیقا همون تیکت و برای پارس پال ارسال کردم خیلی با احترام با من برخورد شد

viasky
April 27th, 2013, 21:49
من اگر پی لاین درست می شد که مشکلی نداشتم آخه ابتکار درگاه هوشمند خیلی جالبه
امیدوارم به پارس پال هم افزوده بشه

samansystems
April 27th, 2013, 22:59
یکی از تیکت ها موجوده من تازه داشتم کارای عضویت و انجام می دادم و وارد نبودم یکی از پشتیبان ها با لهن خیلی بدی با من صحبت کردم
دقیقا همون تیکت و برای پارس پال ارسال کردم خیلی با احترام با من برخورد شد

متاسفانه در گذشته به دليل حجم بالای کار اپراتورها اين مشکل بوجو مياومد. که با ايجاد ساختار پشتيبانی چند لايه اين مشکل برطرف شد. باز هم ازين بابت از شما عذر خواهی ميکنم.
اگر شماره تيکت رو هم پيام خصوصی کنيد برام ميتونم پيگير مستقيم موضوع باشم.

poriya_hashie
April 28th, 2013, 00:17
من اگر پی لاین درست می شد که مشکلی نداشتم آخه ابتکار درگاه هوشمند خیلی جالبه
امیدوارم به پارس پال هم افزوده بشه

پی لاین جدا از امکانتش پشتیبانی خیلی خوبی داره شده من خارج از تایم اداری حتی ساعت کاریشون تماس گرفتم و خیلی خوش برخورد کار من رو راه انداختند

من بازم پیشنهادم پی لاین هست
موفق باشید
تیکت بزنید مشکلتون رو بگید براتون حل میکنند

Rapidleech
February 12th, 2015, 00:04
کمترین کارمزد رو کدوم یکی داره ؟