PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل : عکس های captcha تو admin.php لود نمیشه

Roka
February 10th, 2010, 20:30
با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

من رو سرورم که پنل DirectAdmin هست برای یکی از یوزر ها ، phpnuke نصب کردم ، روز اول توی domain/admin.php عکس امنیتی لود میشد و هیچ مشکلی هم نداشت ، ولی الان لود نمیشه !
تنها فرقی هم که کرده ، اینجور که من دیدم ، فقط قالب عوض کرده و الان حتی اجازه لاگین نمیده که قالب رو هم عوض کنیم یا ...
و احتمال زیاد میدم از قالب باشه ( احتمال میدم )

ممنون میشم اگه از دوستان ، کسی راه حل این مشکل رو میدونم کمک کنه

با سپاس فراوان

sam_pontiac
February 10th, 2010, 21:37
مشکل Roka جان از قالبش هم که خاصیت Gd توش تعریفی نشده.
بهش بگید ، از این طریق ، کد امنیتی رو برداره :
php my admin > nuke db > nuke_Config
و بعد از انتخاب جدول nuke_config ، روی تب Brows کلیک کنه و در آخر مقدار فیلد gfx_chck رو 0 بگذاره

نام فایل Admin.php رو تغییر بده به هر چیز دیگه ای و از داخل فایل config.php روت سایت ، اسم فایل ادمینی که گذاشته رو بنویسه ، نیازی به کپچا هم نیست.

Roka
February 10th, 2010, 21:59
مشکل roka جان از قالبش هم که خاصیت gd توش تعریفی نشده.
بهش بگید ، از این طریق ، کد امنیتی رو برداره :
Php my admin > nuke db > nuke_config
و بعد از انتخاب جدول nuke_config ، روی تب brows کلیک کنه و در آخر مقدار فیلد gfx_chck رو 0 بگذاره

نام فایل admin.php رو تغییر بده به هر چیز دیگه ای و از داخل فایل config.php روت سایت ، اسم فایل ادمینی که گذاشته رو بنویسه ، نیازی به کپچا هم نیست.
خیلی ممنونم
مشکل حل شد

پس در واقع مشکل از قالب هستش که این مورد پیش اومده !
راهی نیست که همین قالب رو درست کنیم ؟
یا بهتره بپرسم رفع کردنش با ویرایش چند جا حل میشه یا اینکه کلاً بیس قالب باید درست شه ؟

sam_pontiac
February 10th, 2010, 22:18
خواهش میکنم
اگر از قالبهایی که غیر پیش فرض هستند ، استفاده میکنن ، اینطور مشکلات معمولا عادی و طبیعی هست.
تو خود تالار phpnuke.ir راه حل این مشکل به طور کامل همراه با توضیحات کاملش گفته شده که اگر بگین اونجا رو ببینند ، حتما بهتر هست و کارا تر.