PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی

shazo
April 25th, 2013, 11:02
سلام دوستان خسته نباشید

فرایند نمایندگی مستقیم از ریسلر کلاب و name رو می خواستم

کدوم بهتره ؟ هزینه ها چه طوریه ؟ کدوم تحریم نیست و...

آیا به جز این دو شرکت جای دیگه ای هم هست ؟ مرسی

it-net
April 25th, 2013, 12:24
بهتره از رسیلر کلاب بگیرین و شرکت هندی هستش و با ایرانی جماعت هیچ مشکلی ندارن.
برای استارت باید 99 دلار پرداخت کنید و بعد هر میزان میخواین می تونید بصورت وب مانی یا پی پال شارژ کنید

shazo
April 25th, 2013, 12:31
خود شرکت ریسلر کلاب هندیه ؟

اون 99 دلار من همیشه باید ثابت بمونه ؟

بعد باید مثلا هزیه 100 تا دامین رو بدم ؟

cserver.ir
April 25th, 2013, 19:48
اگر مایل بودید براتون افتتاح میکنیم 100$ ، پرداخت هاتون رو هم از طریق وب مانی انجام میدیم ..

hassan5099
April 25th, 2013, 20:28
بهتره از رسیلر کلاب بگیرین و شرکت هندی هستش و با ایرانی جماعت هیچ مشکلی ندارن.
برای استارت باید 99 دلار پرداخت کنید و بعد هر میزان میخواین می تونید بصورت وب مانی یا پی پال شارژ کنید
سلام کدام ارزونتر میدن
آیا name.com هم به ما ایرانی ها نمایندگی میده

shazo
April 25th, 2013, 20:29
نه ممنون دوستان ممنون میشم یکی جواب سوال رو بده مرسی

خود شرکت ریسلر کلاب هندیه ؟

اون 99 دلار من همیشه باید ثابت بمونه ؟

بعد باید مثلا هزیه 100 تا دامین رو بدم ؟

shazo
April 27th, 2013, 14:08
بالا باش.....

shazo
April 28th, 2013, 13:36
دوستان همچنان منتظریم..!!!

mailgenral
April 28th, 2013, 17:27
دوست من ریسلر کلاب واسه نمایندگی به نظر من بهترینه...ما با 49 دلار تونستیم حسابمونو فعال کنیم....(البته در اصل 99 دلار هستش ولی ما از یه افر استفاده کردیم)...واسه تایید حساب زنگ میزنند و واسه تایید حساب پیپالی که با اون پرداخت انجام گرفته ازتون مدرک میخوان....

shazo
April 28th, 2013, 17:40
ممنون کلا همین دو نمایندگی بزرگ هستن که کار می کنن ؟ جای دیگه ای نیست ؟

sarinoo
April 28th, 2013, 17:48
با درود
من خودم نماینده مستقیم ریسلر کلاب هستم.کلاً name را بیخیال چون شدیداً ایران رو تحریم کرده ... ریسلر کلوب بهترین و جامعترین سیستم هست که پشتیبانی قوی هم داره ...
اگر خواستی نمایندگی بگیری ، میتونی بدون پرداخت هزینه هم این کار رو انجام بدی ... من خودم هم می تونم بهت نمایندگی بدم و هندل کنم برات ... با واسطه من این کار انجام میشه اما شما نماینده مستقیم ریسلر کلاب میشی ...
برای راه اندازی هم نیاز به 99 دلار نیست ... من با 100 هزار تومان برات اوکی می کنم که دو تا دامنه پنلت شارژ میشه ، بقیش هم هزینه راه اندازیه ...بعد از اون هم نیازی نیست که حسابت n دلار پول داشته باشه .. هر مقدار که خودت دوست داشتی می تونی حسابتو شارژ کنی و دامنه ثبت کنی ... اگر هم مشکل پرداخت دلاری داشتی ،ریال رو به ما میدی ما دلار به حسابت می ریزیم ، پایین تر از قیمت بازار ...
در صورت تمایل با من تماس بگیر ... اطلاعات من در امضا هست.
با احترام

bamahost
April 28th, 2013, 17:52
درود
با اجازه استارتر
من شنیدم بعد از اینکه 99$ رو دادید و سرویس نمایندگی رو گرفتید ریسلر کلاب اون 99 دلار رو به حسابتون اضافه میکنه آیا درسته؟ یا اینکه اون 99 دلار دیگه برگشت داده نمیشه؟

sarinoo
April 28th, 2013, 17:55
بلی اضافه میکنه

bamahost
April 28th, 2013, 17:56
ممنون کلا همین دو نمایندگی بزرگ هستن که کار می کنن ؟ جای دیگه ای نیست ؟

چرا دوست عزیز بازم هستن در واقع خیلی هست
Hosting Reseller, Domain Name Reseller, Business Email, Enterprise Instant Messenger, SSL - OnlineNIC Inc. (http://www.onlinenic.com)
Directi.com (http://www.directi.com)

bamahost
April 28th, 2013, 17:57
بلی اضافه میکنه

یعنی هیچ هزینه ای بایت سرویس کم نمیکنه؟ همون 99 رو واریز میکنه؟

sarinoo
April 28th, 2013, 18:09
بلی هیچ هزینه ای رو برای سرویس کم نمیکنه ، فقط پی پال کارمزد کم میکنه ، بهترین کار اینه که اینکار رو با واسطه انجام بدهی تا هم به مشکل دلار نخوری و هم آفرهای خوب بگیری ...
آی دی یاهوی من : sarinoo
با احترام

mailgenral
April 28th, 2013, 18:19
پرداختی داشته باشین تو این انجمن لینک زیر مراجعه کنید ....به شدت تایید میشن....تو کارشون هم حرفه ای هستند و ریسلرکلابو واستون سریع انجام میدن
http://www.webhostingtalk.ir/f172/40113/index133.html

shazo
April 29th, 2013, 01:38
ممنون از همه دوستان.. چی شد خلاصه فقط همین دو تا شرکت برای ریجستر دامین هست ؟ ریسلر کلاب با نیم ؟

و این که این داستان شارژ رو من متوجه نشدم

من 99 دلار میدم

بعد توی حسابم 99 دلار هست که می تونم از طریق اون برای مشتری دامین خریداری کنم ؟ درست متوجه شدم ؟

FARAZIRANIAN
April 29th, 2013, 02:40
شرکتهای دیگه ای هم هستن اما پیشنهاد میشه از ریسلر کلاب استفاده کنید .

99$ به موجودی شما در پنل اضاف میشه و میتونید از اعتبار 99$ برای خرید استفاده کنید .

shazo
April 29th, 2013, 09:33
ممنون از همه دوستان توی ریسلر کلاب چه پسوند هایی ساپورت میشه ؟ و هر دامین چقدر به فروش می رسه و من چقدر می تونم سر هر دامین سود کنم ؟

هاست 97
April 29th, 2013, 10:53
Domain Name Prices – SSL Certificate Pricing, Web Hosting Pricing | ResellerClub (http://www.resellerclub.com/pricing)

bamahost
April 29th, 2013, 11:42
دوست عزیز ریسلر کلاب همه دامین ها رو ساپورت میکنه و قیمت هاشم به نظر من خیلی مناسبه مخصوصا وقتی فروش ویژه میخوره
شما هم هر قیمتی خواستی میتونی بدی ولی باید یه جوری قیمت بدی که عرف بازار باشه و مشتری بخره
رو دامین اصلا سود نیست