PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدور پی پال (PayPal) نامحدود از کانادا

3245
April 24th, 2013, 22:19
با سلام

پس از کار کردن چند ساله و مطلع شدن از وضعیت، بر آن شدیم به شما دوستان عزیز آفر (یشنهاد) عمومی ارئه کنیم،

موجودی اولیه: صفر
وریفای توسط: بانک اکانت
تحویل مدارک جهت کمک در هنگام بلاک شدن
ارائه پروتوکول برای مخفی سازی ایپی (جهت حذف ایپی ایران)
ارائه کارت اعتباری فیزیکی: فعلا خیر
همراهی هنگام بلاک شدن: بله
خارج کردن دلارها پس از 180 روز اگر کاملا بلاک شد: بله، با پرداخت هزینه
وضعیت حساب: کاملا نامحدود
دوره پرداخت این هزینه: یکبار
مدت زمان برای راه اندازی: 11روز (اختلاف: 2± روز)
کشور صادر کننده: کانادا
صدور پی پال به چه اسمی است؟ به اسمی که ما مشخص میکنیم، برای امنیت بیشتر | (به اسم کاربر، با سلب تعهدِ ما)
نوع حساب: پریمایر
امکان اتصال به درگاه؟ بله، با WHMCS تست شده است.

هزینه: 60 هزار تومان

نکته: این هزینه در برابر سایت های دیگر ناچیز است.
نکته2: پرداخت آنلاین مبلغ توسط درگاه ملت
نکته 3: جهت هرگونه سوالی، هرگونه سوالی، لطفا در سایت تیکت ارسال فرمایید.
نکته 4: دلیل ارزانی ما نسبت به جاهای دیگر: دلیل این است که ما از ویزا کارت مجازی و یا بقیه کارت هایی که دارای موجودی هستند استفاده نمیکنیم، ما از حساب بانکی استفاده میکنیم، و جساب بانکی رایگان است، اما واقعا نسبت به تایید سخت گیر هستند و ریز بین.
نکته 5: خاصیت وریفای با حساب بانکی: ضریب اطمینان پی پال برای لیمیت کردن بالا میرود و حساب پی پال کاملا نامحدود از هر نظر میشود.

لینک خرید و سفارش: الماس هاستینگ - سبد خرید (http://www.support.almashosting.com/cart.php?gid=17)

نیازها: پس از سفارش، از قسمت ارسال تیکت لطفا یک قطعه عکس (تقریبا 30 سال باشد) + امضا خود روی کاغذ سفید را ارسال فرمایید.

ارادت;)

danitfk
April 24th, 2013, 22:39
سلام ؛
مثل اینکه فراموش کردید بفرمایید از چه نوع حسابی هست.
بیزنس ؛ پریمایر یا پرسنال؟

3245
April 24th, 2013, 22:47
سلام ؛
مثل اینکه فراموش کردید بفرمایید از چه نوع حسابی هست.
بیزنس ؛ پریمایر یا پرسنال؟
فتبارکَ الله احسنُ الخالِقین.
ممنون از شما...
نوع حساب: پریمایر

اضافه شد در پست اول.

pourya74
April 24th, 2013, 22:55
گرچه حقیر به اندازه ای نیستم که ایشان را تایید کنم ، اما لایسنس سی پنل داریم ازشون و آدم شریفی هستند :53:

اتفاقا قصد تهیه حساب پی پال رو داشتم ، اما چرا اینقدر دیر ؟ 11 روز ؟

3245
April 24th, 2013, 23:15
گرچه حقیر به اندازه ای نیستم که ایشان را تایید کنم ، اما لایسنس سی پنل داریم ازشون و آدم شریفی هستند :53:

اتفاقا قصد تهیه حساب پی پال رو داشتم ، اما چرا اینقدر دیر ؟ 11 روز ؟
شما استاد و سرلوحه ما هستید،
این مدت به دلایل زیر است:
1- 7 روز مدت زمان مورد نیاز بانک برای تایید حساب بانکی ایجاد شده (از همه مهمتر)
2- 2روز مورد نیاز برای واریز 2تراکنش از پی پال برای تایید حساب بانکی توسط پی پال
3- مابقی روزها نیز برای آماده کردن مدارک با رزولویشین بالا.

معمولا این مقدار روز برای اینکار مورد نیاز است.

e4lyas
April 25th, 2013, 02:22
من یک سوال داشتم من یک پیپال دارم با آدرس خارج
برای پیمنت اون درخواست ویزا کارت و مستر کارت میده به چه صورت هست ؟

چون در حال حاضر صرفا یک آدرس به همراه آدرس صحیح به کار برده شده ولی وریفای نیست ..
برای وریفای کردن باید چه کنم ؟

- اصلا داشتن ویزاکارت یا مستر لازم است ؟
برای مثال برای انتقال پول از سایتی مثل فری لنسر

سوال 2 : اگر در سایتی مثل فری لنسر من ثبت شده در ایرا.ن باشم ( اکانت ) مشکلی برای اکانت و یا خود اکانت در سایت فری لنسر پیش نمیاد ؟

pourya74
April 25th, 2013, 15:11
یک عدد سفارش دادیم :67:

3245
April 25th, 2013, 16:06
من یک سوال داشتم من یک پیپال دارم با آدرس خارج
برای پیمنت اون درخواست ویزا کارت و مستر کارت میده به چه صورت هست ؟

چون در حال حاضر صرفا یک آدرس به همراه آدرس صحیح به کار برده شده ولی وریفای نیست ..
برای وریفای کردن باید چه کنم ؟

- اصلا داشتن ویزاکارت یا مستر لازم است ؟
برای مثال برای انتقال پول از سایتی مثل فری لنسر

سوال 2 : اگر در سایتی مثل فری لنسر من ثبت شده در ایرا.ن باشم ( اکانت ) مشکلی برای اکانت و یا خود اکانت در سایت فری لنسر پیش نمیاد ؟
سلام
متاسفانه در حساب پی پالی که توسط دیگران ساخته شده، برای تاییدیه کمکی از ما ساخته نیست.
برای تایید حساب فریلنسر، شمانیاز به یک حساب پی پال وریفای شده دارید (حساب پی پال هم که توسط ما کاملا وریفای میشود)

ارادت

یک عدد سفارش دادیم :67:

با تشکر از شما.
پروسه شروع شد.
از طریق تیکت و اسمس اطلاع رسانی خواهد شد هنگام پایان.

ارادت

pourya74
April 25th, 2013, 16:17
ببخشید جناب الان برای خرید های دیتاسنتر و ... که پی پال از شما تهیه کردم ، نیازی هست که مستر کارت هم بگیرم ؟ اصلا مستر کارت امکان اضافی ایجاد میکنه نسبت به پی پال یا مثلا تو سایت هایی که امکان خرید با پی پال ندارن با مستر کارت میشه خرید کرد ؟

3245
April 25th, 2013, 17:59
ببخشید جناب الان برای خرید های دیتاسنتر و ... که پی پال از شما تهیه کردم ، نیازی هست که مستر کارت هم بگیرم ؟ اصلا مستر کارت امکان اضافی ایجاد میکنه نسبت به پی پال یا مثلا تو سایت هایی که امکان خرید با پی پال ندارن با مستر کارت میشه خرید کرد ؟

سلام
الان جایی نیست که درگاه پی پال نداشته باشه
با داشتن پی پال فکر نمیکنم نیازی به حساب بانکی یا مستر یا ... باشه...
الان همه ی جاها میگن اگر پی پال وریفای شده داشته باشی پرداختت رو آنی تایید میکنیم، اما اگر مستر یا .. داشته باشی، باید با مدارک تاییدش کنی، بنابراین پرداخت با پی پال خیلی راحت تر هست
نهایت کلام: با داشتن پی پال نامحدود، نیازی به حساب های دیگر نیست.

ارادت

cserver.ir
April 25th, 2013, 19:08
توسط این کارت ها مبشه پرداخت پی‌‍پال در وب سایت قرار داد ؟

3245
April 25th, 2013, 19:14
توسط این کارت ها مبشه پرداخت پی‌‍پال در وب سایت قرار داد ؟

بله، مثلا برای whmcs‌بنده تست کردم بدون مشکل کار کرد.

e4lyas
April 29th, 2013, 17:57
دوستانی که خرید داشتن میتونند فیدبک بدن

teambieber
April 29th, 2013, 18:20
برای خرید دلار از کجا باید اقدام کرد یعنی شارژ کردنش رو شما انجام میدید؟

3245
May 1st, 2013, 00:52
برای خرید دلار از کجا باید اقدام کرد یعنی شارژ کردنش رو شما انجام میدید؟

دلار را از صرافی ها، افراد حاضر در همین wht، اگر دلار داشته باشیم، براتون انجام میدیم.، اما خیلی راحته، هزینه رو ریالی میدید به صراف ، براتون دلار منتقل میکنه به حساب پی پال شما

دوستانی که خرید داشتن میتونند فیدبک بدن

آنهایی که خرید کردند هنوز تحویل نگرفتند، زیرا موعد تحویل فرا نرسیده، انشالله تحویل بگیرند قرار خواهیم کرد فیدبک بدهند

shingo
May 3rd, 2013, 14:49
حساب پیپال + تمامی مدارک به صورت کامل تحویل گرفته شد

با تشکر :53:

3245
May 3rd, 2013, 16:33

با تشکر از اطلاع رسانی.

موفق باشید.

e4lyas
May 4th, 2013, 23:57

خوب و اوکی بود ؟

------------

میتونم سوالی داشته باشم هزینه پایین شما نسبت جاهای مختلف که حداقل 150 میگیرن چی هست ؟

shingo
May 5th, 2013, 01:43
خوب و اوکی بود ؟

------------

میتونم سوالی داشته باشم هزینه پایین شما نسبت جاهای مختلف که حداقل 15 میگیرن چی هست ؟

بله تمامی مدارک و اطلاعات لازم کامل فرستاده شد
یه چند تا سوال تخصصی هم در این باره ازشون پرسیدم که با حوصبه له صورت کامل توضیح دادن

کاملا راضی هستم و تایید میشن

موفق باشید

3245
May 5th, 2013, 15:56
خوب و اوکی بود ؟

------------

میتونم سوالی داشته باشم هزینه پایین شما نسبت جاهای مختلف که حداقل 150 میگیرن چی هست ؟
کسانی که تحویل گرفتند، قطعا میدونند دلیل این ارزونی، حرفه ای بودن ماست، دلیل بر بی کیفیتی یا ... نیست.

bepad
May 5th, 2013, 16:10
سلام

اول اینکه ایشون تایید میشه و سابقه کارشون دیده شده در انجمن
اما چند سوال
اینکه این پی پال ها به کارت ویزا و... نیاز نیست متصل بشه چون کارت های مدت دار برای تایید پی پال انجام میدهند اکثرا؟
اینکه ایا الزامی هست همیشه با ای پی کانادا وارد حساب شد؟
برای م تخفیف نداره :53:

3245
May 5th, 2013, 17:12
سلام

اول اینکه ایشون تایید میشه و سابقه کارشون دیده شده در انجمن
اما چند سوال
اینکه این پی پال ها به کارت ویزا و... نیاز نیست متصل بشه چون کارت های مدت دار برای تایید پی پال انجام میدهند اکثرا؟
اینکه ایا الزامی هست همیشه با ای پی کانادا وارد حساب شد؟
برای م تخفیف نداره :53:
سلام،
ممنون از شما، شما استاد ما هستید.
حساب هایی که ما ایجاد میکنیم، با حساب بانکی وریفای میشوند، حساب بانکی هم مدت معینی ندارد، و در خود پی پال هم هنگام وریفای مدتی خاص مشخص نمیکند
الزامی نیست، مشکلی هم ندارد، فقط باید سعی شود، نهایت سعی شود تا با یک ایپی همیشه استفاده شود، یا با یک رنج ایپی استفاده شود.

از نظر تخفیف باور کنید قصد گران کردن نیز داریم، زیرا درست کردن پاسپورت و موارد دیگه وقت گیر هست، (همانطور که مستحضر هستید)

ارادت

paradiseserver
May 5th, 2013, 17:27
سلام
در صورت لیمیت شدن حساب ها چه مداری را ارائه میکنید؟

3245
May 5th, 2013, 17:47
سلام
در صورت لیمیت شدن حساب ها چه مداری را ارائه میکنید؟
ما همین اول بهتون اسکن پاسپورت + مشخصات حساب بانکی برای statement رو ارائه میدیم،
در زمان لیمیت هم کمکتون میکنیم.

paradiseserver
May 5th, 2013, 17:49
در صورت سفارش حساب تا چه تاریخی تحویل میگردد؟

reza*
May 5th, 2013, 18:42
چه مدارکی باید براتون ارسال کنیم ؟

delta
May 5th, 2013, 18:51

حرف منم هست... چون منم میخوام ;):67:

3245
May 5th, 2013, 20:07
[
در صورت سفارش حساب تا چه تاریخی تحویل میگردد؟

11روز پس از سفارش، با اختلاف 2± روز

یک قطعه عکس از فردی تقریبا مُسِن (مثلا 30 سال) + امضا روی کاغذ سفید
امضا را خودمان هم میتوانیم انجام دهیم، اما بهتر است شبیه امضا خودتان باشد تا در مواقع ضروری مثل تایید برای resellerclub و غیره که امضا براشون مهم هست، به مشکل نخورید، بالاخره یک قدم به سوی خیال راحت شدن هست دیگه....

حرف منم هست... چون منم میخوام ;):67:

با احترام،
در بالا پاسخ دادم.

reza*
May 5th, 2013, 23:35
[

11روز پس از سفارش، با اختلاف 2± روز

یک قطعه عکس از فردی تقریبا مُسِن (مثلا 30 سال) + امضا روی کاغذ سفید
امضا را خودمان هم میتوانیم انجام دهیم، اما بهتر است شبیه امضا خودتان باشد تا در مواقع ضروری مثل تایید برای resellerclub و غیره که امضا براشون مهم هست، به مشکل نخورید، بالاخره یک قدم به سوی خیال راحت شدن هست دیگه....

با احترام،
در بالا پاسخ دادم.

عزیز یک سوال

پی پال با ایرانی مشکل داره یا با کسی که در ایران زندگی میکنه ؟
یعنی میشه پی پال با اسمو پاسپورت خوده ما باشه ولی با آدرس کانادا ؟

3245
May 6th, 2013, 00:08
عزیز یک سوال

پی پال با ایرانی مشکل داره یا با کسی که در ایران زندگی میکنه ؟
یعنی میشه پی پال با اسمو پاسپورت خوده ما باشه ولی با آدرس کانادا ؟
میشه، اما باید مدارک مهاجرت یا اقامت در کشوری دیگر داشته باشید، اما ما سعی میکنیم اسمی از ایران نباشه که کسی بخواد شک کنه یا...
این کار را خودتان میتوانید انجام دهید، نیازی به ما نیست..

ارادت

TARIMEHR
May 6th, 2013, 00:18
سلام

اگر اسم خوب برامون انتخاب میکنین فردا سفارش بدم:71:
:53:

3245
May 6th, 2013, 02:38
سلام

اگر اسم خوب برامون انتخاب میکنین فردا سفارش بدم:71:
:53:
انشالله....
در خدمتتون هستیم.

majid-f
May 6th, 2013, 05:41
سلام.

چند دقیقه پیش سفارش ثبت کردم. برای ارسال عکس و امضا از کدام بخش پشتیبانی باید تیکت ارسال کرد؟ توی سایت نوشته:

"لطفا بخش مورد نظر برای ارسال تیکت پشتیبانی را انتخاب کنید"

بخش خاص این سرویس هم (احتمالا چون تازه راه‌اندازی شده) وجود ندارد.

با تشکر

paradiseserver
May 6th, 2013, 07:07
عکس از بچه های ایران باشد مشکلی نیست؟

3245
May 6th, 2013, 16:54
سلام.

چند دقیقه پیش سفارش ثبت کردم. برای ارسال عکس و امضا از کدام بخش پشتیبانی باید تیکت ارسال کرد؟ توی سایت نوشته:

"لطفا بخش مورد نظر برای ارسال تیکت پشتیبانی را انتخاب کنید"

بخش خاص این سرویس هم (احتمالا چون تازه راه‌اندازی شده) وجود ندارد.

با تشکر

سلام
عذر بابت تاخیر
به بخش پشتیبانی ارسال کنید.
عکس + امضا روی کاغذ سفید

عکس از بچه های ایران باشد مشکلی نیست؟
سلام
نه مشکلی نیست. فقط طوری باشد که بشه برای پاسپورت استفاده کرد. + کمی هم مُسِن (سی سال) باشد.

ارادت

technique
May 20th, 2013, 08:50
دوستانی که از این سرویس استفاده کردند، تجربه و نظرشون رو بگن، استفاده کنیم.

Milad-H
May 20th, 2013, 10:40
با سلام، هنوز ارایه میشود ؟
لطفا شماره تماس قرار دهید

shingo
May 20th, 2013, 11:26

بنده جزو اولین نفراتی بودم که خرید کردم تقریبا یک ماه بدون مشکل دارم استفاده می کنم

مشکلی نیست با خیال راخت میتونید سفارش بدید

3245
May 20th, 2013, 19:35
دوستانی که جدیدا سفارش میدن لطفا متوجه باشند کمی بیشتر از قرارمان ممکن است به طول بینجامد، زیرا طبق سیاست های جدید بانک، کمی بیشتر طول میکشد تا تایید کنند، اما هنوز زمان مشخصی نگفتند به ما
متاسفانه دوستانی که باقی ماندند از این طولانی شدن رنج میبرند، انشالله بتونیم جبران کنیم براشون، همچنان منتظر نهایی شدن چند نفر باقیمانده هستیم. تا تقدیمشون کنیم.

ارادت.

majid-f
May 20th, 2013, 19:55

من که شرمنده دوستان شدم. الان فکر کنم ده روز هست سفارش دادم و بلافاصله ایمیل فرستادن که امضا و عکس رو بفرستم ... که هنوز نفرستادم! :x

همینجا از فرصت سوء استفاده میکنم و عذرخواهی میکنم. در اولین فرصت می فرستم.

hamed2100
May 23rd, 2013, 23:21
مشخصات پی پال رو دریافت کردم.
ساپورت هم خیلی خوبه.
مرسی ;;)

sarwhost
May 23rd, 2013, 23:42
ما هم دریافت کردیم
نقطه بسیار جالب اینکه خیلی خوش اخلاق خیلی خیلی با حوصله به سوالات پاسخ میدهند

onlymaj
May 24th, 2013, 14:11
همین الان درخواست دادم .
ببینیم چی میشه ؟

3245
May 24th, 2013, 14:13
همین الان درخواست دادم .
ببینیم چی میشه ؟

سلام
متشکر از سفارش شما، لطفا به ایمیل هایی که براتون ارسال میشه توجه کنید و پاسخ بدید.

ارادت

behzad83
May 24th, 2013, 17:09
یک سفارش، ثبت و مبلغش هم پرداخت شد :)

با تشکر

da6276
May 24th, 2013, 18:59
سلام
چند دقیقه پیش سفارش دادم

pourya74
May 24th, 2013, 22:13
...................

danitfk
May 27th, 2013, 18:02
لطفا به ایمیل هایی که براتون ارسال میشه توجه کنید و پاسخ بدید.
همچنین شما :)
10 روز هست تیکت بنده از طرف شما ریپلای دریافت نکرده ، درصورتی که منتظر جواب برای وضعیت حساب هستم.
مورخ 5/5/2013 سفارش ارسال شد و تمامی مدارک در 6/5/2013 تکمیل شد اما با گذشت دست کم 25 روز حسابی دریافت نکردیم.

Reza.exe
May 28th, 2013, 05:00
همچنین شما :)
10 روز هست تیکت بنده از طرف شما ریپلای دریافت نکرده ، درصورتی که منتظر جواب برای وضعیت حساب هستم.
مورخ 5/5/2013 سفارش ارسال شد و تمامی مدارک در 6/5/2013 تکمیل شد اما با گذشت دست کم 25 روز حسابی دریافت نکردیم.

دقیقا بنده هم شرایط شما را دارم !

mirhendi
May 28th, 2013, 05:09
فتبارکَ الله احسنُ الخالِقین.

جان؟؟؟:O
سایت ارور میده:
Critical Error
Could not connect to the database

Parti_Baz
May 28th, 2013, 07:23
دقیقا بنده هم شرایط شما را دارم !

منم همچنین

3245
May 28th, 2013, 11:36
از 54 نفر سه نفر از دوستان حسابشون به مشکل خورد که مجددا ارسال شد، کمتر از چند روز دیگر حساب این دوستان را تحویل خواهیم داد،
با تشکر از صبر و شکیبایی شما عزیزان

Reza.exe
June 1st, 2013, 22:49
ایشان ظاهرا ما را مسخره کرده !!!!

sarwhost
June 2nd, 2013, 00:34
دوستان گرامی این مشکلات واقعا طبیعی هست و ایشون واقعا فردی نیستن که بخوان سابقه خود رو برای این کار که هیچ سودی براشون نداره زیر سول ببرند کمی صبر کنید مطمئن باشید مشکلتون حل میشه
در ضمن یک نگاهی به دورو بر بندازید همین کارو براتون میکنند بالاترین مبلغ 300/150/200
امیدوارم ایشونو درک کنید

3245
June 2nd, 2013, 01:53
ایشان ظاهرا ما را مسخره کرده !!!!
ظاهرا حق با شماست، اما باطنا بنده همچین قصدی ندارم، همانطور که دوستان حسابشان را گرفتند، برای شما هم با احترام ارسال خواهیم کرد، اما گاها بانک مارا بدلیل کمی مشکلات در اطلاعات کپی، اذیت میکند، و ایراد میگیرد، در واقع تاحالا به همچین مشکلی بر نخورده بودیم، دلیل اینکه این که 3نفر از مشتریان ما اینقدر داغ هستند، همین موضوع است که تجربه در این مشکل تابحال نداشتیم، یعنی برایمان پیش نیامده بود.

اکانت ما هم بدلیل وجود یک حساب با مشخصات شبیه حساب ما لیمیت شد موجودی هم بلاک شد 48 ساعت هم گذشته جواب تیکت نگرفتیم

سلام
کمی منصف باشید لطفا، اصلا امکان استفاده کردن از یک حساب بانکی برای دو حساب نیست،
در پیغام گفته دو حساب پی پال شبیه به هم، و گفته شما صورتحساب بانکی بفرستید و حل بشه موضوع
آیا واقعا این موضوع نیاز به خراب کردن پست دارد؟
این یک نیاز پشتیبانی ست و ربطی به پست فروش دارد؟
جالبه خود پی پال گفته
"It's usually pretty easy to take care of things like this. Most of the
time, we just need a little more information about your account or latest
transactions."
و شما که جساب بانکی دارید، براحتی میتوانید عکس بگیرید از تراکنش ها و برایشان ارسال کنید، بدون هیچ ترس و شبه ای. اما لطفا در تیکت اجازه دهید تا ما انجام دهیم.
لطفا پاسخ تیکت را بدهید، تا حل شود انشالله موضوع.

لطفا دوستانی که تحویل بیش از 14 روز میگذرد و تحویل نگرفتند، که بر اساس امار ما، 3 نفر هستند، یا مهلت دهند ما تحویلشان دهیم، یا هم ما با احترام وجه را برگشتشان دهیم (وجه کلیه دوستان دست ما امانت است تا کار را تحویلشان دهیم، هر زمان هم امکان برگشت وجه هست)، اما واقعا این فرصت خوبی است، نه برای بنده، چون سودی برای اینجانب ندارد، و فقط قصدی داشتیم تا پای ایرانیان را سهل به جامعه تجاری خارج از کشور باز کنیم، همانطور که هندی ها شتاب دارند، این قصد بنده برای این کار بود، امیدوارم دوستان درک کنند.
همانطور که میدانید، به طور آنی امکان وریفای پی پال با VCC هست، اما متاسفانه VCC از حساب بانکی شخصی دیگر ایجاد میشه، و اون شخص هر اشتباهی با حساب بانکیش بکنه، این برای حساب پی پال شما هم اعمال میشه، و اعتبار VCC هم یکساله هست، اما در صورتی که حساب بانکی محدودیتی ندارد. جالب هم اینجاست که هزینه های انان چندین برابر بیشتر از این هزینه است.
در نهایت قصد شفاف سازی موضوع را داشتم، لطفا دوستان پست های تند و پی در پی نزنند و اجازه دهند متمرکز شویم روی تسریع کار.

Reza.exe
June 5th, 2013, 23:46
8-|

Reza.exe
June 6th, 2013, 11:49
یک ماه و یک روز از تاریخ خرید از این شخص می گذره
یه هفته پیش به ما اعلام کرد که منتظر تایید پی پال هست و حداکثر دو روز زمان می بره
دوست عزیز کاری که نمی تونی انجام بدی ، انجام نده !
تیکت ها هم که ماشالله ماهی یه بار اگه وقت کرد نگاه می کنه !
لطفا هزینه ها را پس بدید
موفق باشید !

Parti_Baz
June 6th, 2013, 14:30
یک ماه و یک روز از تاریخ خرید از این شخص می گذره
یه هفته پیش به ما اعلام کرد که منتظر تایید پی پال هست و حداکثر دو روز زمان می بره
دوست عزیز کاری که نمی تونی انجام بدی ، انجام نده !
تیکت ها هم که ماشالله ماهی یه بار اگه وقت کرد نگاه می کنه !
لطفا هزینه ها را پس بدید
موفق باشید !

دقیقا من هم به همین شکل!
نه تیکت پشتیبانی رو جواب میدن نه تیکت بازگشت وجه.
اقا یا بگید نمیتونیم یا بگید برید یک ماه دیگه بیاید چرا هی امروز و فردا میکنید
فردا لیمیت بشه باید چه خاکی تنور کنیم

behzad83
June 7th, 2013, 22:14
دوستان این مشکل مربوط به ایشون نمیشه. مشکل از سمت خود PayPal هستش و اگر Search کنین خودتون متوجه میشین :) من هم درخواست داده بودم و الان درخواست برگشت هزینه دادم چون زمانی که احتیاج داشتم گذشت و از طریق دیگه مشکلم حل شد.

فقط لطفا رعایت کنین، ایشون سابقه خوبی دارن توی کارشون :)

Dedicate
June 8th, 2013, 13:44
ایشون بسیار شریف هستن و کار درست.
حداقل ایشون میگن قبل خرید که 20 روز طول میکشه باز کزدن حساب و آماده سازی ...بقیه که نمیخوام نام ببرم میگن فردا تحویل میدیم با دو برابر هزینه آخر هم تحویل میدن ولی حساب نه وریفای شده نه قابل استفاده یا اینکه اصلا تحویل نمیدن

onlymaj
June 18th, 2013, 17:02
این که ایشون انسانی شریف / غیر شریفی هستند بنده هیچ اظهار نظری نکرده و نمی کنم اما ایشان نتوانستند بر سر حرفی که در پست اول زده اند بایستند .
با اینکه بیش از چند هفته است که از سفارش بنده می گذره ، ایشون هیچ مدرکی به بنده ارائه نکردند و تنها وعده های مبهم می دهند .
منتظر جواب قانع کننده ای هستم . دوستانی مثل Reza,exe و Parti_Baz ، مشکل شما حل شد ؟

Parti_Baz
June 18th, 2013, 17:47
منتظر جواب قانع کننده ای هستم . دوستانی مثل Reza,exe و Parti_Baz ، مشکل شما حل شد ؟

جواب قانع کننده ای ندارند میگن مشکل از طرف پی پال هست پس شرکتهای دیگه چطور تو عرض 24 ساعت وریفای شده ارائه میدن؟ ما که 11 روز هیچی 1 ماه و 11 روز صبر کردیم ولی به نتیجه نرسیدیم
مشکل که حل نشد در خواست بازگشت وجه دادیم بعد از 6 روز بلاخره جواب تیکت دادند و هزینه بازگشت خورد

CloudSupport.ir
June 18th, 2013, 17:52
این که ایشون انسانی شریف / غیر شریفی هستند بنده هیچ اظهار نظری نکرده و نمی کنم اما ایشان نتوانستند بر سر حرفی که در پست اول زده اند بایستند .
با اینکه بیش از چند هفته است که از سفارش بنده می گذره ، ایشون هیچ مدرکی به بنده ارائه نکردند و تنها وعده های مبهم می دهند .
سلام،
شما میتونید درخواست بازگشت هزینه کنید.

danitfk
June 18th, 2013, 21:30
بیشتر از 1 ماه هزینه ای که پرداخت کردیم پیششون بود ,
بعد 30-35 روز گفتند مشکل از Paypal هست و فلان نمیتونیم حسابُ تحویل بدیم , برگشت دادند

3245
June 19th, 2013, 19:28
سلام
بدلیل قوانین پولشویی پس از فروپاشی Librty reserve، پی پال در چند روز پیش، اضافه کردن بانک رو با اطلاعات بانکی محدود کرده و دارای ارور است، و زمانی را برای رفع ان اعلام نکرده است، بنابراین تصمیم بر آن شده است ما برای هر کاربر درخواست کارت کنیم، منظور کارت ATM است، تمام موارد انجام شده است، و امکان پذیر است، اما بدلیل اینکه کمی طول میکشد، به همین دلیل هزینه های کاربرانی که باقیمانده اند یکی یکی برگشت داده میشود،
سپس ما اقدام به ساختن حساب ها میکنیم، همراه با حساب بانکی و کارت اعتباری (ATM Card) و در همین تایپیک اعلام خواهیم کرد تا کسانی که نیاز دارند خرید کنند. و قطعا تحویل آنی خواهد بود. پس از پرداخت.

از تمامی دوستان پوزش میطلبیم، این قوانین پی پال به تازگی بوجود امده است و شواهد ان در اینترنت به وضوح قابل دیدن است با کمی جستجو
به زودی اطلاعات تکمیلی را در همین پست اعلام خواهیم کرد
در آینده هر کاربر یک کارت اعتباری (ATM CARD) فیزیکی ( که به ادرس کاربر در ایران پست میکنیم + حساب بانکی + پی پال میتواند داشته باشد، و کارت اعتباری در 90 درصد کشورهای جهان در دستگاه ATM قابل استفاده است و بصورت انلاین نیز قابل استفاده است.

majid-f
June 19th, 2013, 20:18
سلام
بدلیل قوانین پولشویی پس از فروپاشی Librty reserve، پی پال در چند روز پیش، اضافه کردن بانک رو با اطلاعات بانکی محدود کرده و دارای ارور است، و زمانی را برای رفع ان اعلام نکرده است، بنابراین تصمیم بر آن شده است ما برای هر کاربر درخواست کارت کنیم، منظور کارت ATM است، تمام موارد انجام شده است، و امکان پذیر است، اما بدلیل اینکه کمی طول میکشد، به همین دلیل هزینه های کاربرانی که باقیمانده اند یکی یکی برگشت داده میشود،
سپس ما اقدام به ساختن حساب ها میکنیم، همراه با حساب بانکی و کارت اعتباری (ATM Card) و در همین تایپیک اعلام خواهیم کرد تا کسانی که نیاز دارند خرید کنند. و قطعا تحویل آنی خواهد بود. پس از پرداخت.

از تمامی دوستان پوزش میطلبیم، این قوانین پی پال به تازگی بوجود امده است و شواهد ان در اینترنت به وضوح قابل دیدن است با کمی جستجو
در آینده هر کاربر یک کارت اعتباری (ATM CARD) فیزیکی ( که به ادرس کاربر در ایران پست میکنیم + حساب بانکی + پی پال میتواند داشته باشد، و کارت اعتباری در 90 درصد کشورهای جهان در دستگاه ATM قابل استفاده است و بصورت انلاین نیز قابل استفاده است.

سلام. من همون اوایل افتتاح تاپیک اقدام کردم و هزینه رو واریز کردم. اما بعد مردد شدم که واقعا میتونم با پی پل کار کنم یا نه و برای همین عکس و امضا رو نفرستادم. اخیرا با پست های این تاپیک متوجه شدم که مشکلی در کار هست که در پست بالا توضیح دادین. میخواستم بدونم وضعیت من چطور میشه؟ هزینه بازگشت داده میشه یا کماکان باید مدارک بفرستم؟

البته با این همه مشکل در کار کردن هست از شما عذر میخوام که مشتری خوبی نبودم و یک مدل مشکل جدید هم دارم درست میکنم. امیدوارم در کارهای دیگه تون موفق باشین.

3245
June 19th, 2013, 20:27
سلام. من همون اوایل افتتاح تاپیک اقدام کردم و هزینه رو واریز کردم. اما بعد مردد شدم که واقعا میتونم با پی پل کار کنم یا نه و برای همین عکس و امضا رو نفرستادم. اخیرا با پست های این تاپیک متوجه شدم که مشکلی در کار هست که در پست بالا توضیح دادین. میخواستم بدونم وضعیت من چطور میشه؟ هزینه بازگشت داده میشه یا کماکان باید مدارک بفرستم؟

البته با این همه مشکل در کار کردن هست از شما عذر میخوام که مشتری خوبی نبودم و یک مدل مشکل جدید هم دارم درست میکنم. امیدوارم در کارهای دیگه تون موفق باشین.

سلام
هزینه شما هم برگشت داده میشه،انشالله تا چند روز دیگر تیکت و اسمس داده میشه بهتون برای درخواست شماره کارت.

dertgtr
June 19th, 2013, 21:36
سلام

منتظر اطلاع رسانی شما هستم خود من یکی از مشتری های جدید شما خواهم بود ولی لطفا هزینه رو بالا نبرید :دی تشکر

liveserver
June 19th, 2013, 23:39
دوست عزیز گویا سایتتون بالا نمیاد ...

onlymaj
June 20th, 2013, 00:12
سلام

با تشکر ازپاسخ به موقع شما .
امیدوارم که بتونیم این امکان رو دوباره از شما سفارش بدیم .
در صورت آماده شدن کارتها ، حتما بنده و دوستان را مطلع فرمایید .
با تشکر

kargaranmashgholekarand
June 20th, 2013, 03:10
فرق حسابهای بیزنس ؛ پریمایر یا پرسنال چیه ؟

Reza.exe
June 20th, 2013, 03:56

سلام
بنده یه شناخت نسبی از اشان داشتم به خاطر همین نزدیک 40 روز صبر کردم ( در صورتی که باید 11 روزه تحویل داده می شه حداکثر ، به هر حال ایشان هزینه را برگشت زدند ولی متاسفانه وقت زیادی از ما گرفته شد

hassan5099
June 21st, 2013, 04:06
فرق حسابهای بیزنس ؛ پریمایر یا پرسنال چیه ؟
بیزنس به درد کسی می خوره که میخاد درگاه پیپال بزنه یا شرکت ها تجاری
پریمیر یکی از بهترین گزینه هاست
اگه پریمیر را ابدیت کردین حتما از تون مدرک درخواست می کنند

da6276
June 22nd, 2013, 20:13
سلام
ماشالا داخل ساتتون اصلا جواب نمیدید
28 روز گذشته و نه حسابی تحویل دادید نه جوابی میدید
داخل سایت تیکت زدم لطفا مبلغش رو برگشت بزنید

onlymaj
June 24th, 2013, 04:04
تیکت برگشت پول ارسال شد
لطفا جواب دهید
با تشکر

mojiz
June 24th, 2013, 07:05
اگه مشکلات حل شد و میتونستید دوباره این کار رو راه بیاندازید اطلاع بدید

hassan5099
June 27th, 2013, 03:48
بیش از یک ماه است که هیچ چیزی ارائه نکردند ، تنها وعده های تو خالی .
تیکت بازگشت وجه هم چند باز زده شده که اصلا جوابی نمی دن .
دارم کم کم مطمئن می شم که کلاهبردار هستن ایشون و میخوام دنبال کار شکایت برم !
سلام
حتما در دسترس نیستند
چنین آدمی نیستند

onlymaj
June 27th, 2013, 15:46
سلام
حتما در دسترس نیستند
چنین آدمی نیستند

تیکت بنده آپدیت شد و وجه بازگشت داده شد.
عذر خواهی میکنم به خاطر کدورت پیش آمده .
در پناه حق

da6276
June 27th, 2013, 15:49
لطفا به بقیه تیکت ها هم توجه کنید و سریعتر رسیدگی کنید

da6276
June 27th, 2013, 15:56
همین الان برای بنده هم برگشت زدند
انشالا مشکلشون حل بشه و در اینده مزاحمشون بشیم

majid-f
July 11th, 2013, 20:56
هزینه واریزی من را امروز عودت دادند. با تشکر از ایشان.

megalancer
October 21st, 2013, 16:42
من چند تا اکانت لیمت شده دارم که چند ماه می گذره ولی 180 روز نشده شما اکانت ها رو می خرید ؟ موجدیهاش 300 دلار هست