PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرين پال جايزه ميده !

samansystems
April 24th, 2013, 21:10
12719
در راستای تشويق کاربران به پرداخت از درگاه پرداخت (http://www.zarinpal.com) زرين پال ازين پس طی قرعه کشی انجام شده به کاربران سطح تاييد نقره ای و طلائی که صورت حساب خود را از طريق حساب کاربری خود پرداخت ميکنند، جايزه اعطا ميشود. قرعه کشی اين جايزه در بازه های زمانی چند روزه و به صورت سيستمی انجام شده و به کاربران برنده از طريق تيکت افزايش سطح تاييد اطلاع رسانی ميشود.

samansystems
April 24th, 2013, 21:17
برای استفاده از اين مزيت کافی هست شما در زمان پرداخت صورت حساب در سايت زرين پال لاگين کنيد و بعد صورت حساب خودتون رو پرداخت کنيد.
با راه اندازی اين سرويس، امروز به تعدادی از کاربران که طی روزهای گذشته با حساب کاربری خودشون پرداخت هاشون رو انجام دادن اين جايزه پرداخت شد.

samansystems
April 25th, 2013, 09:31
اين رو هم بگم که اين جايزه شامل کاربرانی که خودشون از درگاه خودشون خريد ميکنن نميشه.

همچنين سيستم شناسائی تراکنش ها که برای جلوگيری از پولشوئی هست هم در اين قرعه کشی نقش داره و تراکنش های مشکوک به پولشوئی رو در قرعه کشی شرکت نميده. بنابراين با خريد های جعلی نميشه شانس برنده شدن در قرعه کشی رو بالا برد.

اما با خريد از پذيرندگان (https://ir.zarinpal.com/users/receptive_websites) زرين پال شانس برنده شدن برای همه وجود داره.

samansystems
June 4th, 2013, 14:38
برای شرکت در قرعه کشی و برنده شدن کافی هست در زمان پرداخت، توی سايت زرين پال لاگين بشيد.

bamahost
June 4th, 2013, 14:59
با درود
من دقیقا متوجه نشدم جایزه چیه؟
کسی که برنده بشه سطح حساب کاربریش به طلایی ارتقا پیدا میکنه؟

samansystems
June 4th, 2013, 16:43
با درود
من دقیقا متوجه نشدم جایزه چیه؟
کسی که برنده بشه سطح حساب کاربریش به طلایی ارتقا پیدا میکنه؟

کاربرانی که تو سايت لاگين کرده باشن و پرداخت خودشون رو انجام بدن تو يک قرعه کشی شرکت داده ميشن که بر اساس اون برنده جايزه ميشن.
در حقيقت اگر با شناسه کاربری خودتون پرداخت کنيد شانس برنده شدن در قرعه کشی رو داريد.

rezarostami
June 4th, 2013, 17:15
جایزه ها چی هست ؟ نکنه مثل دستگاه p.o.s بانک ملت همش بزنه در خرید بعدی می تونید برنده ما باشید :-?:60:

samansystems
June 4th, 2013, 17:27
جایزه ها چی هست ؟ نکنه مثل دستگاه p.o.s بانک ملت همش بزنه در خرید بعدی می تونید برنده ما باشید :-?:60:

جايزش مثل اون مورد آنی نيست. در بازه های زمانی کوتاه مدت قرعه کشی ميشه و جايزه نقدی به حساب کاربر برنده اعمال ميشه.
جالبه بدونيد اين قرعه کشی تا الان 10 برنده داشته.

rezarostami
June 4th, 2013, 17:34
ایده خوبیه برای زرین پال ولی اگه زرین پال تایم واریز ها را نظم بده و سریعتر عمل کنه می تونه دوباره جایگاه برترین رو بدست بیاره . موفق باشید.

samansystems
June 4th, 2013, 17:37
ایده خوبیه برای زرین پال ولی اگه زرین پال تایم واریز ها را نظم بده و سریعتر عمل کنه می تونه دوباره جایگاه برترین رو بدست بیاره . موفق باشید.

زمان واريز تراکنش های خروجی کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری و برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست هست.
زرين پال به تمام کاربران و فعالان اينترنت توصيه ميکنه که سطح تاييد خودشون رو به طلائی ارتقا بدن. مزايا و سرويس هایی که برای کاربران طلائی در نظر گرفته شده ميتونه بار ديگر تحول خوبی در تجارت الکترونيک ايران ايجاد کنه.

psfa
June 4th, 2013, 20:45
زمان واريز تراکنش های خروجی کاربران نقره ای 3 تا 4 روز کاری و برای کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست هست.
زرين پال به تمام کاربران و فعالان اينترنت توصيه ميکنه که سطح تاييد خودشون رو به طلائی ارتقا بدن. مزايا و سرويس هایی که برای کاربران طلائی در نظر گرفته شده ميتونه بار ديگر تحول خوبی در تجارت الکترونيک ايران ايجاد کنه.
خوب چرا یه سیستمی کاربر معمولی هم هستی بعد 1 ساعت واست پرداخت می کنن اما شما 3 تا 4 روز کاری؟
واسه همینه کاربرا سمت سیستمای دیگه جذب شدن اکثر دیگه

besthosti.com
June 4th, 2013, 21:00
پس بدرد ما نمی خوره ؟ :d

Maysam.M
June 4th, 2013, 22:09
زرین پال به جای جایزه دادن به نظرم بهتره سرعت واریز کردنش رو بیشتر کنه
من میخواستم از زرین پال استفاده کنم وقتی فهمیدم سرعت واریزش پایینه دارم الان از یه سیستم مشابه استفاده میکنم اما دوست دارم اگه زرین پال سرعتش بیشتر بشه از زرین پال استفاده کنم

samansystems
June 7th, 2013, 08:51
خوب چرا یه سیستمی کاربر معمولی هم هستی بعد 1 ساعت واست پرداخت می کنن اما شما 3 تا 4 روز کاری؟

برای اينکه ماهيت زرين پال و قرار داد های بسته شده اون با سايت های ديگه متفاوت هست.
سايت زرين پال به منظور تضمين تراکنش بوجود اومده تا هم مشتری و هم خريدار بتونن در کمال آرامش خريد و فروش خودشون رو انجام بدن.
در واقع اگر قرار بود همون سرويس بانکی ارائه بشه هيچ بانکی اجازه فعاليت به سايت زرين پال نميداد. تضمين تراکنش به اين معنی هست که مشتری بتونه خيالش از بابت خريد راحت باشه و فروشنده هم دغدغه های موجود فعلی رو تا حد امکان نداشته باشه.

تفاوت زرين پال با سايت های مذکور اين هست که فعاليت زرين پال مورد تاييد و نظارت بانک های طرف قرار داد هست و خود شرکت سامان سيستم هم يکی از شرکت های متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هست که به تاييد اوليه اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی رسيده. (در حالی که هيچکدوم از سايت های مشابه که زمان واريز هاشون غير منطقی هست به تاييد اين اداره هنوز نرسيدن.) برای اطلاعات بيشتر در اين زمينه به آدرس زير مراجعه کنيد:

http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp

واسه همینه کاربرا سمت سیستمای دیگه جذب شدن اکثر دیگه

جالبه بدونيد از وفتی سرويس های جديد اومدن و کاربرا تونستن کيفيت سرويس دهی، تعداد تراکنش های موفق، سرعت اتصال و موارد مشابه رو مقايسه کنن حجم تراکنش ها و تعداد کاربران استفاده کننده از سرويس زرين پال بيشتر هم شده.

samansystems
June 7th, 2013, 09:03
پس بدرد ما نمی خوره ؟

اگر در زمان خريد از پذيرندگان در سايت وارد شده باشيد به طور خودکار و توسط سيستم در اين قرعه کشی شرکت داده خواهيد شد.

samansystems
June 7th, 2013, 09:05
زرین پال به جای جایزه دادن به نظرم بهتره سرعت واریز کردنش رو بیشتر کنه
من میخواستم از زرین پال استفاده کنم وقتی فهمیدم سرعت واریزش پایینه دارم الان از یه سیستم مشابه استفاده میکنم اما دوست دارم اگه زرین پال سرعتش بیشتر بشه از زرین پال استفاده کنم

پيشنهاد ميکنم اگر به واريز های سريعتر نياز داريد نسبت به افزايش سطح تاييد به طلائی اقدام کنيد. زمان واريز تراکنش های خروجی کاربران سطح تاييد طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست هست.

hostfire
June 7th, 2013, 09:55
زرین پال تایید میشه

samansystems
June 7th, 2013, 10:12
ما میخواستیم یک درگاه بزنیم خودمون که بیخیال شدیم خیلی دنگ و فنگ داشت ولی کلی تحقیق کردیم

احساس ميکنم شما سايت ديگه ای رو با زرين پال کلا اشتباه گرفتيد :x

1. همونطور که پيشتز از اين گفته شد مجوز ها و قرار دادهای صادر شده برای سايت زرين پال با چيزی که شما فکر ميکنيد متفاوت هست. در واقع اگر قرار بود همون سرويس بانکی ارائه بشه و همه تراکنش ها بعد از يکروز تسويه بشه و هيچ تضمين تراکنشی صورت نگيره، هيچ مجوز فعاليتی صادر نميشد و هيچ اجازه فعاليتی داده نميشد. نتيجه اين ميشد که زرين پال الان درگاهاش برای سايت ديگه ای صادر شده بود و داشت به صورت غير قانونی انواع و اقسام سرويس ها رو ارائه ميداد تا روزی که جلو فعاليتش گرفته ميشد. شما احتمالا نميدونستيد با چه هدفی ميخواين اينکار رو انجام بديد. نمونه دوستانی که مثل شما بدون هدف درست فعاليت ميکردن و ميکنن زياد هست. اما هدف زرين پال تضمين تراکنش ها برای فروشنده و خريدار هست.

2. اگر مدارک خواسته شده رو صحيح و دقيق ارسال کنيد همون بار اول تاييد ميشيد. هر هفته ده ها کاربر توی زرين پال به سطح تاييد طلائی ميرسن و مدارک رو هم يکبار و فقط يکبار پست ميکنن. شما احتمالا يا جای ديگه ميفرستاديد يا اصلا نخونده بوديد چی بفرستيد. با اين حال شناسه کاربری زرين پال خودتون رو بديد تا پيگيری بشه و شفاف سازی برای ساير کاربران انجام بشه.
تراکنش های خروجی کاربران طلائی 8 تا 36 ساعت کاری بعد از درخواست واريز ميشه. چيزی خارج از اين روال نبوده و نخواهد بود. شناسه کاربری خودتون يا شماره تراکنش خروجيتون رو بديد تا شفاف سازی بشه ؟

3. شما اگر از بقيه پذيرنده های زرين پال خريد کنيد 1 ريال هم کارمزد پرداخت نميکنيد. قوانين سايت زرين پال بر مبنای کارمزد 2.5% هست. شما ميتونيد همين الان سايتی رو پيدا کنيد که از شما کارمزدی نميگيره و پول رو هم سريع براتون واريز ميکنه. اگر ميتونيد اطمينان کنيد بهش، حتما باهاش کار کنيد. :71:

مقايسه سايت زرين پال با برخی سايت های بدون پشتوانه که در فعاليت مشابه ارائه ميدن اشتباه هست. بعضا پيش اومده برخی از سايت ها حتی يک آدرس و شماره تلفن درست هم روی سايتشون قرار ندادن. حال اينکه شرکت سامان سيستم مجری سايت زرين پال به عنوان يکی از شرکت های متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک به تاييد اوليه اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی رسيده و ميتونيد نام اون رو در ليست شرکت های متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک مشاهده کنيد. سامان سيستم در حال حاضر در حال پياده سازی الزامات امنيتی هست و انشالا بزودی به عنوان psp در اين زمينه فعاليت خواهد کرد.

samansystems
June 7th, 2013, 10:18
برای اطلاع کاربران بايد عرض کنم که مدير سايت wir******** تا کنون هيچ اقدامی برای ارتقا به سطح تاييد طلائی نداشتن و حساب کاربريشون هم تا اين لحظه در زرين پال فعال هست:

https://ir.zarinpal.com/webservice/Trustlogo/wir********

samansystems
June 7th, 2013, 10:21
چرا من باید برای 860.000تومن واریز وجه حدود 18000 تومن کارمزد بدم؟در صورتی که جاهای دیگه با 1200 تومن میتونم این کار رو بکنم در صورتی که 12 ساعته هم برام میریزن

واقعا شما با زرين پال کار کرديد يا با سايت ديگه ای ؟:71:
همه کاربرایی که يکبار درخواست بالاتر از 400 هزار تومان داشتن يا يکبار قوانين سايت رو مطالعه کردن ميدونن کارمزد تراکنش های خروجی زرين پال برای ارقام بالاتر از 400 هزار تومان 1.9% هست يعنی برای 860 هزار تومان شما کمتر از 16500 تومان کارمزد پرداخت ميکنيد. تازه اون هم در صورتی که درخواست واريز بديد و اگر از بقيه فروشنده ها خريد کنيد کارمزد شما 0 درصد هست.

hostfire
June 7th, 2013, 10:37
عزر خواهی میکنم همینجا رفع شد:x

samansystems
June 7th, 2013, 11:03
کلا فکر ميکنم شما سايت ديگه ای رو با زرين پال اشتباه گرفته بوديد. چون طبق اعلام همکاران و لوگوی تاييد ارسال شده، شناسه کاربری شما در سطح تاييد نقره ای قرار داره و حساب زرين پال شما فعال هست.

hostfire
June 7th, 2013, 11:06
کلا فکر ميکنم شما سايت ديگه ای رو با زرين پال اشتباه گرفته بوديد. چون طبق اعلام همکاران و لوگوی تاييد ارسال شده، شناسه کاربری شما در سطح تاييد نقره ای قرار داره و حساب زرين پال شما فعال هست.

اشتباه شد متاسفانه پوزش میطلبم#-o

arazit
June 7th, 2013, 12:10
به نظر من اگر سیستک پرداخت زرین پال مثل پارس پال بشه خیلی خوب هست
پارس پال پول رو 3 روز نگه میداره بعد هر لحظه بخوای برات وایز می کنه
مثلا ممکنه من یک ماه پولم تو زرین پال مونده باشه بعد درخواست واریز می دهم باز 4 روز باید منتظر بمونم برای واریز
این به نظر من خوب نیست و کاربر رو از سیستم خسته می کنه

samansystems
June 7th, 2013, 14:28
به نظر من اگر سیستک پرداخت زرین پال مثل پارس پال بشه خیلی خوب هست
پارس پال پول رو 3 روز نگه میداره بعد هر لحظه بخوای برات وایز می کنه
مثلا ممکنه من یک ماه پولم تو زرین پال مونده باشه بعد درخواست واریز می دهم باز 4 روز باید منتظر بمونم برای واریز
این به نظر من خوب نیست و کاربر رو از سیستم خسته می کنه

هدف زرين پال اين هست که کاربران رو تشويق به خريد از هم کنه. همه سياست های زرين پال بر همين اساس هست.
به خاطر همين هست که سايت های زيادی که درگاه های پرداخت بانکی مختلفی دارن در کنار اونها از زرين پال استفاده ميکنن. اين سياست ها در کنار هم باعث ميشن کاربران زرين پال تشويق به خريد از ديگر پذيرنده ها بشن.
البته سطح تاييد طلائی زرين پال هم که حدود يکسال هست اضافه شده باعث شده خيلی از کاربران که نياز به واريز های سريعتر دارن ازين سطح تاييد استفاده کنن. بيش از 270 کاربر در زرين پال از سطح تاييد طلائی استفاده ميکنن.

vahab00
June 7th, 2013, 14:47
استاد مبارک باشه
خیلی خوبه و واقعا بین سایر همکارانتون این امکان تک هست
اما استاد بیاید یکم واقع بینانه نگاه کنیم
من حدود 4-5-6 سال هست زرین پال کار میکنم . از اولین ها و بهترین ها بودید
اما با اومدن سیستم های مشابه شما هیچ اقدامی نکردید
سیستم های مثل پی لاین و پی پال پرداخت های سریع دارند و این باعث شده اکثر کاربران زرین پال به این سیستم ها مهاجرت کنند
به نظرم قرار دادن سطح طلایی تنها با پرداخت های زودتر کار اشتباهی بود البته جسارت منو ببخشید ها
بهتر بود شما هم در کنار همکاران به رقابت میپرداختید و بازه های زمانی رو کم میکردید
بنظرم اگه شما بازه های زمانی پرداخت رو کم کنید خیلی از کاربرانتون دوباره به سیستم زرین پال برمیگردند
من شخصا واقعا در پرداخت های زرین پال مشکل داشتم و خیلی دیر واریز میشه
خلاصه نظر من بود و امیدوارم جسارتم رو ببخشید
از دید یک کاربر نگاه کردم و مشکلات رو گفتم
موفق باشید
یا حق

samansystems
June 7th, 2013, 15:08
استاد مبارک باشه
خیلی خوبه و واقعا بین سایر همکارانتون این امکان تک هست

در واقع ساير سرويس های زرين پال از روز اول تک بودن. خود سرويس درگاه پرداخت و سرويس برداشتگر که بزودی رونمائی ميشه سرويس هایی هستند که تحول اساسی در اينترنت و کسب و کار ايرانيان ايجاد کردن و ميکنن. (اين موضوع واقعا غير قابل انکار هست.)
حتی درگاه پرداخت مستقيمی که الان زرين پال برای کاربران طلائی خودش ارائه ميده تو هيچکدوم از سرويس های مشابه ارائه نشده.

اما استاد بیاید یکم واقع بینانه نگاه کنیم
من حدود 4-5-6 سال هست زرین پال کار میکنم . از اولین ها و بهترین ها بودید
اما با اومدن سیستم های مشابه شما هیچ اقدامی نکردید
سیستم های مثل .... پرداخت های سریع دارند و این باعث شده اکثر کاربران زرین پال به این سیستم ها مهاجرت کنند

واقعيت اين هست که بارها در مورد اين موضوع صحبت کرديم. ماهيت سايت زرين پال بر اساس تضمين تراکنش هست. شما اگر ميخواين سرويس زرين پال رو با سرويس مشابه مقايسه کنيد بايد با سرويس پرداخت امن پاسارگاد مقايسه کنيد. چون هر دو اين سرويس ها بر مبنای تضمين تراکنش برای مشتری و فروشنده ايجاد شدن تا مشتری نسبت به خريد خودش اطمينان داشته باشه و در مقابل فروشنده خيالش از بابت اينکه حداقل تراکنش های پولشوئی به حسابش مياد مطمئن باشه. (که اينکار توسط الگوريتم های مختلف انجام ميشه.)

بر همين اساس هست که زرين پال تونسته تمامی بانک ها رو متقاعد کنه که با اين سرويس نهايت همکاری رو داشته باشن. و حتی شرکت سامان سيستم تونسته بعنوان يکی از شرکت های متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک به تاييد اوليه اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی برسه.

http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp

برخی از سايت هایی که شما نام برديد هيچ اقدامی برای دريافت مجوز psp نکردن و برخی سايت های مشابه حتی درگاه پرداخت اونها برای سايت های ديگه ای صادر شده.

به نظرم قرار دادن سطح طلایی تنها با پرداخت های زودتر کار اشتباهی بود البته جسارت منو ببخشید ها

سرويس هایی که به کاربران طلائی ارائه ميشه محدود به تسريع واريز ها نميشه.

بهتر بود شما هم در کنار همکاران به رقابت میپرداختید و بازه های زمانی رو کم میکردید

اينکار با هدف اصلی زرين پال که تضمين تراکنش ها هست در تناقض کامل هست. شما مطمئن باشيد به محض اينکه اينکار بخواد انجام بشه ماهيت کلی سايت زرين پال دچار مشکل ميشه و جلو فعاليت اون گرفته ميشه.

بنظرم اگه شما بازه های زمانی پرداخت رو کم کنید خیلی از کاربرانتون دوباره به سیستم زرین پال برمیگردند

انشالا بزودی با ارائه سرويس های مختلف خصوصا سرويس برداشتگر بتونيم نظر کاربرانی همچون شما رو هم جلب کنيم.

من شخصا واقعا در پرداخت های زرین پال مشکل داشتم و خیلی دیر واریز میشه

دوستانه پيشنهاد ميکنم نسبت به افزايش سطح تاييد به طلائی اقدام کنيد. هم از زمان واريز های سريعتر استفاده کنيد و هم از سرويس های خاص کاربران طلائی بهره مند بشيد.
ضمن اينکه بزودی تعرفه افزايش سطح تاييد به طلائی بيشتر ميشه که زودتر انجام دادن اينکار باعث ميشه با هزينه کمتری اينکار رو انجام بديد.

خلاصه نظر من بود و امیدوارم جسارتم رو ببخشید
از دید یک کاربر نگاه کردم و مشکلات رو گفتم
موفق باشید
یا حق

ازينکه ما رو همراه و ياور خودتون ميدونيد ممنونيم. قطعا نظرات کاربران در پيشبرد اهداف زرين پال موثر خواهد بود.

samansystems
August 4th, 2013, 16:44
تا امروز بيش از 20 جايزه به کاربرانی که از اعتبار کاربری خودشون پرداخت داشتن واگذار شده.

samansystems
September 23rd, 2013, 02:04
تا امروز 33 کاربر زرين پال در قرعه کشی برنده شدن و ازين جايزه بهره مند شدن.

ادمین سایت
September 23rd, 2013, 13:18
شما میگین 8 الی 36 ساعت. اما همیشه حداکپر رو انتخاب میکنید برای واریز. بجای دادن جایزه بهتره پول مردم رو به وقتش واریز کنید.

samansystems
September 23rd, 2013, 13:29
شما میگین 8 الی 36 ساعت. اما همیشه حداکپر رو انتخاب میکنید برای واریز. بجای دادن جایزه بهتره پول مردم رو به وقتش واریز کنید.

شما کاربر طلائی هستيد ؟
اين زمان برای کاربران طلائی هست و خوشبختانه کاربران طلائی ما قبل از اين زمان هم حسابشون تسويه ميشه. يعنی اکثر مواقع پيش از 8 ساعت وجه به حساب بانکيشون اعمال شده.

برای کاربران نقره ای هم 3 تا 4 روز کاری هست که معمولا تو سومين روز کاری بعد از درخواست واريز ميشه. :)

مزيت های زرين پال در مقابل معايبش بی نظير هست و کاربرانی که تو سطح تاييد طلائی هستند نهايت استفاده رو از امکانات اختصاصی زرين پال ميبرن.