PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود

persian0568
April 24th, 2013, 10:37
سلام ببخشید من نیاز به یک هاست دانلود دارم با مشخصات زیر

رم : 2g DDR3

فضاي هارد ديسک : 100g (با قابلیت ارتقاع به مقدار فضای که من نیاز دارم نه پلن های که از قبل آماده هست)

ترافیک ماهیانه : نامحدود

‍سی پی یو : 2 هسته

سرعت پورت : 2 گیگ اختصاصی (100% اختصاصی)

پنل : سی پنل یا دایرکت ادمین

آی پی اختصاصی :داشته باشه

قابلیت دانلود :داشته باشه

لطفا هزینه یک ماهه رو درج کنید

در آخر پشتیبانی واسه من خیلی خیلی خیلی خیلی مهم هست هم از طریق موبایل هم تیکت هم یاهو
با تشکر

Ramin
April 24th, 2013, 10:40
گمان کنم منظور شما سرور مجازی بود؟

هاست دانلود را با این مشخصات ارائه نمی دهند. پورت 2 گیگ ( 100000000000000%) اختصاصی را چطور در هاست دانلود تنها در اختیار شما قرار دهند؟

shahintak
April 24th, 2013, 13:35
در خدمتیم
فضا 100 گیگ
پورت 1 گیگ
ماهانه 140 هزار تومان
قابلیت افزایش حجم هم وجود دارد

yazd-host
April 24th, 2013, 14:56
سلام
فضا 100 گیگ
پورت 2 گیگ
ماهانه 140 هزار تومان
دایرکت ادمین

msmhost.net
May 7th, 2013, 15:07
با سلام دوست عزیز در صورت تمایل از سبد خرید سایت ما دیدن فرمایید خرید به صورت آنلاین و مشخصات سرویس مورد نظر شما به صورت خودکار پس از پرداخت فاکتور ارسال می شود دارای کنترل پنل جهت تغییر پسورد و بازیابی پسورد و نمایش تعداد روز باقی مانده با پشتیبانی 17 ساعته و تیکت و شماره تماس درضمن میزبانی از کشور انگلستان انجام می شود پیروز و موفق باشید جهت تست تیکت ارسال کنید
(http://www.msmhost.net/cart.php?gid=4):-o لینک خرید از ام اس ام هاست (http://www.msmhost.net/cart.php?gid=4):-o

;)ام اس ام هاست نامی نیک در ارائه خدمات میزبانی وب و سرور مجازی ;)

m-mehdipoor
May 7th, 2013, 16:04
سلام ببخشید من نیاز به یک هاست دانلود دارم با مشخصات زیر

فضاي هارد ديسک : 100g (با قابلیت ارتقاع به مقدار فضای که من نیاز دارم نه پلن های که از قبل آماده هست)

ترافیک ماهیانه : نامحدود

پنل : سی پنل یا دایرکت ادمین

قابلیت دانلود :داشته باشه

لطفا هزینه یک ماهه رو درج کنید

در آخر پشتیبانی واسه من خیلی خیلی خیلی خیلی مهم هست هم از طریق موبایل هم تیکت هم یاهو
با تشکر

سلام
ممنون می شم میزان مصرف واقعی پهنای باندتون را در حال حاضر بفرمایید.
ضمنا رم و سی پی یویی که می فرمایید، معنیش اینه که سرور مجازی نیاز دارید، یا منظورتون اینه که سرور هاست این مشخصات را داشته باشد؟