PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور هنگام انتقال و تمدید دامنه

Parsjoom
April 23rd, 2013, 21:39
درود
دوستان عزیز کسی میدونه این ارور در هنگام ترنفسر دامنه از یک پنل به پنل خودم برای چی هست چون تاحالا با این ارور روبرو نشده بودم.

Unsuccessful Order Summary

yyyyy.com

The domain yyyyy.com is registered by PDR Ltd. d/b/a PublicDomainRegistry.com as a Registrar. Can't execute a Transfer request for this Domain.

yyyyy برای مثال می باشد
باتشکر

khabaloo
April 23rd, 2013, 23:11
من با directi کار نکردم ولی به نظر میاد شما به جای گزینه "move" از "transfer" استفاده میکنید. برای انتقال ز یک پنل به پنل دیگه Move یا Push کنید.

Parsjoom
April 23rd, 2013, 23:20
ممنونم
این دامنه برای مشتری هست و من میخوام به پنل خودم منتقل کنم برای همین ترنسفر رو زدم.
برای انتقال می باید از ترنسفر استفاده کرد
ممنون از پاسخ شما

baamusic
April 24th, 2013, 02:06
شما باید با اطلاعات مشتری وارد بشی
راه حلش هم می گم
بهترین راه اینه که بری اول پسورد مشتری را ازش بگیری و یا خود در پانل directi عوضش کنی
سپس به بخش کاربری بری با ایمیل و پسورد وارد حسابش بشی و دامنه را به customer دیگه انتقال بدی

Parsjoom
April 24th, 2013, 12:27
ممنون از شما
اطلاعات رو گرفتم
دامنه در پنل مایا هاست است و مستقیم به پنل دایرکتی دسترسی ندارند و با اینکه تیک قفل کردن دامنه رو برداشتم باز این ارور رو میده من فکر میکنم دامنه هنوز قفل باشه.