PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک

Shc
February 10th, 2010, 17:12
با سلام
بنده قبلا با سرويس هاي نمايندگي چند شرکت معتبر ايراني فعاليت ميکردم و بدلايلي مختلف ( عدم دسترسي مناسب به اينترنت،سخت بودن مديريت و به صرفه نبودن ) سرور نگرفتم تا اينکه با قيمت هاي مناسب و تائيد و تمجيد ديگران از subhosting سرور مجازي مديريت شده که 40 گيگ فضا+512 مگ رم و CPU Cores:1 x 2.0+ GHZ Coreگرفتم.که بدليل پايين بودن رم آن را به 1گيگ ارتقاء دادم.
اما به دو مشکل اساسي بر خوردم که حل نشدن و مجبور شدم سرويس را کنسل نمايم.در اين انجمن هم درخواست کمک کردم انگار نه انگار کسي نياز به کمک داره.هر موقع کسي سرويس خواست يا چيزي رايگان ميدادن اون تاپيک جزء تاپيک هاي پرطرفدار قرار ميگرفت.انگار شده بازارچه نه انجمن.
اما دو مشکل چي بودن:
1 - در بيشتر سايتهايي فارسي که ميزباني ميکردم بعضي کلمات فارسي(90%) به صورت علامت(؟؟؟؟ ؟ ؟؟؟) نمايش داده ميشدن که متاسفانه با راهنماييهاي که بعضي از دوستان داشتند حل نشد.به ساب هاستينگ هم اطلاع دادم آنها گفتند ما مشکلي نميبينيم،حتي متن نوشته ها را هم براي من ارسال کردن ولي هم من اين مشکل را داشتم و هم مشتريانم.
2 - کنترل پنل (سي پنل) سرور مدام بدليل بالا بودن افراد آنلاين قطع ميشد که ميبايست سرور توسط من reboot ميشد و اين کار سرور رو حدود 5 دقيقه down ميکرد.به ساب هاستينگ اطلاع دادم آنها هم اعلام کردن بايد سرور مجازي بالاتر را انتخاب کنيد چون شما از نظر سي پي يو کم مي آوريد.سرور را به پلان بالاتر تغيير دادن اما مشکل کمتر شد ولي حل نشد.حالا من نفهميدم مشکل از سي پي يو بود يا اينکه کلا سرور به طور مناسب مديريت نشده بود.
.................................................. .....................
من دوباره قصد دارم يک سرور مجازي خريداري کنم.قيمت ارائه دهندگان ايراني تا حدودي با بودجه ي من متفاوت ميباشد.تصميم دارم از ديتاسنتر burst.net سرور مجازي خريداري کنم.قبلا سايت هاي من و مشتريانم بر روي همين ديتاسنتر بود و پينگ خوبي هم داشت.با اينکه ميگفتند تحريم شديدي عليه ايران دارند ولي ما تحريمي نديديم که بدليل مشکلات سرور،سرويس دهنده مجبور به ترک اين سرور شديم.
الان پلان مورد نظر بنده اين هست:
50 گيگ هارد
1500mhz سي پي يو گارانتي شده
1024 مگابايت رم گارانتي شده
به نظر شما من با توجه به پلان مورد نظر ساب هاستينگ دوباره مشکل پيدا خواهم کرد؟
آيا علامت سوالي بودن کلمات ميتواند به سرور اصلي مربوط باشد و من ديگر راهي نداشته باشم؟
به نظر شما من اگر هنگام سفارش مشخصاتي در يک کشور ديگر را بدهم و تائيد هم بشود باز هم مشکل تحريم را خواهم داشت(منظور من بستن سرور ميباشد)
در ضمن قصد دارم يک فضاي بک آپ در يک سرور ديگر هم اجاره کنم.آيا اگر از بک آپ هم استفاده کنم از مشکلات احتمالي(پاک شده هارد،تحريم و ...) در امان خواهم بود يا نه؟

تشکر ميکنم اگر مرا راهنمايي فرماييد.واقعا مشکلم اساسي است.

amiri113
February 10th, 2010, 17:22
خوب من لازم ميدونم دو نکته رو عرض کنم!
اول در مورد cpanel که حتی اگر به مشکل بر ميخورديد کافی بود سرويس cpanel رو مجددا ريستارت کنيد نه اينکه کل سرور رو ريبوت کنيد

service cpanel restart

و نکته دوم در مورد تحريم ها که اگر شما نديد دليل نميشه وجود نداشته باشه!
اصولا اين شرکت ها در مقاطع زمانی مختلف و به دلايل مختلف تحريم ها رو اعمال ميکنن!
به نظر من بايد دقت کنيد!
چون يکدفعه ميبينيد دسترسی شما متوقف شد و در اين شرايط مشتريان شما هستند که ضربه شديدي ميخورند!

Woshka
February 11th, 2010, 04:32
هردو مشکل شما به آپاچی میربوط میشده