PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه سایت را روی پنل منتقل کنم

hasan_moradi
March 9th, 2009, 12:46
سلام
من نمایندگی دارم رسیلر

اگه یکی بخواد سایتش را روی هاست من منتقل منه باید چی کار کنم؟
لطفا کامل توضیح بدین تا همه استفاده کنند

در ضمن نگید با مدیر سرورتون تماس بگیرید چون خودم می خوام یاد بگیرم ممنون

فقط خواهشا از صفر توضیح بدین
ولو هر کدوم یه جملشا بگین کافیه:smartass:

Fazaha
March 9th, 2009, 14:18
نمایندگی نمی تونه سایت رو منتقل کنه!
باید اول از Cpanel مشتری سایت رو با فول بک آپ و انتخاب گزینه ریموت اف تی پی سرور به هاست خودتون متقل کنید و بهد به مدیر سرور بگید که اون براتون restore بکنه.

Sajad
March 9th, 2009, 15:27
البته اگه ایمیل ها و سابدامین ها زیاد نباشن و از این حرفها دستی هم میشه رستور کرد!!!!!!

hasan_moradi
March 10th, 2009, 11:39
یعنی هیچ راهی نداره بدون واسطه صاحب سرور من دارنده رسیلر خودم بتونم؟؟؟؟؟؟

Sajad
March 10th, 2009, 13:00
یعنی هیچ راهی نداره بدون واسطه صاحب سرور من دارنده رسیلر خودم بتونم؟؟؟؟؟؟

والا ما که هنوز ندیدیم جایی بشه. مگر اینکه اکانت مدیریت رو از مدیر سرور بگیرید..!

Nikan
March 10th, 2009, 13:31
سلام

در WHM قسمت Transfers برای انتقال هاست ها وجود دارد که شامل :

* Copy an account from another server
* Copy an account from another server with account password
* Copy multiple accounts/packages from another server
* Review Copied Accounts

ولی فکر نمی کنم این امکان برای ریسلر وجود داشته باشد. بهترین پیشنهاد این است که با مدیر سرور تماس بگیرید و اگر نمی خواهید در سرور اول بکاپ بگیرید پس از انتقال به هاست در سرور جدید ریستور کنید و یا اینکه دستی این کار را انجام دهید ولی مدیر سرور خیلی ساده می تواند این کار را انجام دهد

با تشکر

Sajad
March 10th, 2009, 14:21
سلام

در whm قسمت transfers برای انتقال هاست ها وجود دارد که شامل :

* copy an account from another server
* copy an account from another server with account password
* copy multiple accounts/packages from another server
* review copied accounts

ولی فکر نمی کنم این امکان برای ریسلر وجود داشته باشد. بهترین پیشنهاد این است که با مدیر سرور تماس بگیرید و اگر نمی خواهید در سرور اول بکاپ بگیرید پس از انتقال به هاست در سرور جدید ریستور کنید و یا اینکه دستی این کار را انجام دهید ولی مدیر سرور خیلی ساده می تواند این کار را انجام دهد

با تشکر

فکر نکنید. مطمئن باشید که برای ریسلر وجود ندارد. اما اینکه آیا ادمین سرور بتونه این امکان رو به ریسلرش بده یا نه رو مطئمن نیستم. شاید وقتی صحبت کنید بتونن این امکان رو بهتون بدین البته به احتمال 1%. چون من هیچ جا ندیدم به کسی داده باشن و احتمال اینکه بشه هم خیلی ضعیفه!

Nikan
March 10th, 2009, 14:43
دوست عزیز من هم همین را عرض کردم