PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام کارمند با حقوق ثابت

mehdishiraz
April 23rd, 2013, 15:22
ضمن عرض سلام و درود

پس از استخدام 3 نفر در زمینه های برنامه نویسی . پشتیبانی و گرافیست حال یک استخدام نامه دیگر منتشر میکنیم .

اما اینبار فرصتی برای خانم ها .

به یک خانم اشنا با مشکلات وب سرویس و هاست جهت پشتیبانی تماس های کاربران نیازمندیم

داشتن حداقل سن 18 سال الزامی میباشد .

جهت دارا بودن شرایط و رزومه با ما در تماس باشید .

اطلاعات خود را در بخش استخدام تیکت نمایید . توجه داشته باشید که برای ارسال تیکت در بخش استخدام نیازی به عضویت نیست .

با تشکر .

نسل جدید وب سرور / شیرازهاستینگ دات کام . [ ShirazHosting - اعضا (http://www.shirazhosting.com) ]

vahab00
April 23rd, 2013, 15:40
ببخشید استاد اسپم میدم
اما شخصا تو این انجمن خانمی ندیدم
بنظرم بهتره روزنامه بزنید
میزان جواب دهی روزنامه خیلی بهتر هست
به هر حال براتون بهترین ها رو آرزو دارم

mehdishiraz
April 24th, 2013, 03:28
در این استخدام قصد داشتیم مثل اکثر شرکت ها اوپراتور پاسخگویی تماس های مشتریان را خانم در نظر بگیریم .

هیچ دلیل خاصی نداشت . اما نظر دوستمون وهاب بهمون کمک کرد . تا اطلاع ثانوی اوپراتور همان اوپراتور قبلی می ماند

و در زمان مورد نیاز به اوپراتور بیشتر در خدمت اقایان می باشیم . اگر نظری دارید ارسال کنید خوش حال میشیم

متشکریم / تیم شیرازهاستینگ

vahab00
April 24th, 2013, 14:28
در این استخدام قصد داشتیم مثل اکثر شرکت ها اوپراتور پاسخگویی تماس های مشتریان را خانم در نظر بگیریم .

هیچ دلیل خاصی نداشت . اما نظر دوستمون وهاب بهمون کمک کرد . تا اطلاع ثانوی اوپراتور همان اوپراتور قبلی می ماند

و در زمان مورد نیاز به اوپراتور بیشتر در خدمت اقایان می باشیم . اگر نظری دارید ارسال کنید خوش حال میشیم

متشکریم / تیم شیرازهاستینگ

سلام استاد
خوشحالم که تونستم کمکتون کنم
امابنظرم اگه شرکت هستید و مکان ثابت وجود داره برای مراجعه حتما تو تیمتون از خانم ها هم استفاده کنید
خیلی باعث رونق کارتون میشه
البته ترو خدا از حرفم بد نگیرید
ی خانم از نظر پشتیبانی و ساپرت و روابط عمومی خیلی سرتر از یه آقا هست از نظر من
و گاهی ممکنه مراجعه کنندگانتون خانم باشند
مسلما تو محیطی که همه افرادش آقا هستند اون خانم احساس راحتی نخواهد کرد
البته نظر شخصی هستا

gidgid
April 24th, 2013, 17:57
سلام استاد
خوشحالم که تونستم کمکتون کنم
امابنظرم اگه شرکت هستید و مکان ثابت وجود داره برای مراجعه حتما تو تیمتون از خانم ها هم استفاده کنید
خیلی باعث رونق کارتون میشه
البته ترو خدا از حرفم بد نگیرید
ی خانم از نظر پشتیبانی و ساپرت و روابط عمومی خیلی سرتر از یه آقا هست از نظر من
و گاهی ممکنه مراجعه کنندگانتون خانم باشند
مسلما تو محیطی که همه افرادش آقا هستند اون خانم احساس راحتی نخواهد کرد
البته نظر شخصی هستا
درود
حرف وهاب جان رو تایید میکنم
بیشتر بار روانی داره اینکار و برمیگرده به مسائل بازرایابی و همچنین مدیریت ارتباط با مشتری
به هر حال موفق باشید

cserver.ir
April 24th, 2013, 18:08
همونطور که وهاب جان گفتند اینجا بجز خانمی که با آقای علی گلی کار میکنند ، بنده هم کسی رو ندیدم این چندساله توی انجمن و بهتره که داخل دانشگاه ها ، آموزشگاه ها و یا روزنامه ها آگهی کنید .

shivahost
April 24th, 2013, 18:49
ببخشید استاد اسپم میدم
اما شخصا تو این انجمن خانمی ندیدم
بنظرم بهتره روزنامه بزنید
میزان جواب دهی روزنامه خیلی بهتر هست
به هر حال براتون بهترین ها رو آرزو دارم

ولی بعضی وقت ها خانم هم می بینید....

vahab00
April 24th, 2013, 19:06
ولی بعضی وقت ها خانم هم می بینید....
بله بله استاد
سه چهار مورد دیدم
نمونش خانم قربانی بودن ک تو همین انجمن هم عضو هست و بامن کار میکردن ک الان رفتن سر خونه زندگیشون و ماتهنا شدیم
نمونه بعدیش شما و سایر دوستان
البته هستن اما اوناییکه تو این انجمن میشناسم همشون شاغل هستند جایی
به هر حال من نظرمو گفتم و واقعا هم فکر نکنم اینجا بشه کسی رو پیدا کرد
ممنون از تذکرتون
یا حق

saeedonline
April 25th, 2013, 22:21
خب دوستانی که میشناسند میتونند افراد مربوطه رو معرفی کنند نیاز نیست حتما" خود شخص تو وب هاستینگ باشه اینطور نیست ؟