PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برداشتن گذینه های اضافه موقع ثبت نام در whmcs

sefaresh68
April 22nd, 2013, 02:14
چجوری باید گذینه های اضافه موقع ثبت نام برداشته بشه
فقط

نام تلفن و ایمیل بمونه #-o

از همکاران میخوم راهنمایی کنند

yassale
April 22nd, 2013, 02:18
باید تیک موارد غیر ضروری رو بر داری از setting داخل whmcs بعد از قالبت اون مواردی رو که نمی خوای برداری.
هسش نبود دقیق تر بگم اگه دوستان کمک کنن خوبه اگه نه کسی نگفت سر وقت دقیق توضیح میدم.

≡ ALEX ≡
April 22nd, 2013, 02:26
توی قالب OrderForms و نیز در قالب اصلی سیستم فایل های مربوط به ثبت نام را با ادیتور باز کنید و برای فیلد هایی که می خواهید نباشند، در تگ HTML شان مقدار صفت value را برابر یک مقدار قابل قبول از نظر سیستم Validation قرار دهید و در آخر توسط صفت style‌ و مقدار display:none; آن ها را بصورت مخفی درآورید. همین کار را می بایست در فایل قالب مربوط به Client Details که برای مشاهده یا تغییر اطلاعات سمت کاربر استفاده می شود انجام دهید.

لازم به ذکر است مقادیر قابل قبول برای تلفن عددی بوده (همانند 12345) و در مورد فیلد های مرتبط با آدرس نیز مقادیر می بایست کاراکتری باشند (همانند N/A مخفف Not Available)...

موفق باشید

≡ ALEX ≡
April 22nd, 2013, 02:30
باید تیک موارد غیر ضروری رو بر داری از setting داخل whmcs بعد از قالبت اون مواردی رو که نمی خوای برداری.
هسش نبود دقیق تر بگم اگه دوستان کمک کنن خوبه اگه نه کسی نگفت سر وقت دقیق توضیح میدم.

تنها چیزی که در تنظیمات قسمت Other وجود داره امکان Optional‌ کردن فیلد هایی است که بصورت پیشفرض Required هستند. با چک زدن این موارد فقط بصورت اختیاری در می آیند ولی از فرم ثبت نام خذف نمی شوند.

لازم به ذکر است اگر ایشون این موارد را چک بزنند، دیگر در Edit ای که خدمت شون توضیح دادم نیازی به وارد کردن مقادیر برای صفت value تگ ها نیست...

yassale
April 22nd, 2013, 02:32
تنها چیزی که در تنظیمات قسمت Other وجود داره امکان Optional‌ کردن فیلد هایی است که بصورت پیشفرض Required هستند. با چک زدن این موارد فقط بصورت اختیاری در می آیند ولی از فرم ثبت نام خذف نمی شوند.

لازم به ذکر است اگر ایشون این موارد را چک بزنند، دیگر در Edit ای که خدمت شون توضیح دادم نیازی به وارد کردن مقادیر برای صفت value تگ ها نیست...
درسته حدف نمیشه اما چون فید ها از حالت اجباری در میان میشه که از تمپلیت قالب برشون داشت

≡ ALEX ≡
April 22nd, 2013, 02:35
درسته حدف نمیشه اما چون فید ها از حالت اجباری در میان میشه که از تمپلیت قالب برشود داشت

نحوه برداشتن فیلد ها رو در دو حالت توضیح دادم... تنها فرقشون تنظیم کردن یا نکردن مقدار پیشفرض value‌ در کد HTML‌ هستش...

موفق باشید

sefaresh68
April 22nd, 2013, 11:05
lمرسی از دوستان من این کارا رو کردم اما باز هم نشد:-

shivahost
April 22nd, 2013, 11:14
حذف این موارد و نگرفتن این اطلاعات بعدا در مثلا اتصال به resellerclub جهت ثبت دامنه اتوماتیک فکر کنم به مشکل بخوره!

≡ ALEX ≡
April 22nd, 2013, 13:01
lمرسی از دوستان من این کارا رو کردم اما باز هم نشد:-

دوست عزیز بنده همین کار رو برای یکی از وبسایت های خودم اجرا کرده ام... احتمالا جایی از کار اشتباه کرده اید... لطفا در پورتال زیر تیکت دهید و اطلاعات رو بفرستید تا برای شما بصورت رایگان انجام دهم:

http://my.config-server.ir

ارادتمند

sefaresh68
April 22nd, 2013, 22:28
دوست عزیز بنده همین کار رو برای یکی از وبسایت های خودم اجرا کرده ام... احتمالا جایی از کار اشتباه کرده اید... لطفا در پورتال زیر تیکت دهید و اطلاعات رو بفرستید تا برای شما بصورت رایگان انجام دهم:

صفحه اصلی پورتال - Config-Server (http://my.config-server.ir)

ارادتمند

مرسی از این دوستمون که کار ما رو راه انداخت:-*:-*:-*:-*

keylight
September 7th, 2013, 08:35

من این کار رو انجام دادم

همچنین اومد از فایل clientregister.tpl کد های فیلد های اضافی رو هم پاک کردم

اما باز میزنه

نام خانوادگش خود را وارد نکرده اید

≡ ALEX ≡
September 7th, 2013, 15:03
من این کار رو انجام دادم

همچنین اومد از فایل clientregister.tpl کد های فیلد های اضافی رو هم پاک کردم

اما باز میزنه

نام خانوادگش خود را وارد نکرده اید

نباید پاک کنید، صرفا باید Hidden کنید توسط CSS و نیز مقادیر پیشفرض در صفت value آن ها وارد نمایید...

xmasoud
September 7th, 2013, 16:02
با سلام

ببینید هیچ کاری نشد نداره;)

برای حذف کلی شما کمی نیاز به علم php و html دارید.

کمی توضیح میدم برای مثال اگر میخواید نام خانوادگی را حذف کنید باید آدرس رو دنبال کنید بعد از رجیستر کردن و آن دستور که اجباری کرده این کاراکتر وارد شه حذف کنید و لازم به ذکر است که با این ممکن است مشکلاتی به وجود بیاد.
و اگر هم مایل باشید در تماس باشید ما این کارا براتون انجام میدیم.

موفق باشید.

keylight
September 7th, 2013, 20:07
نباید پاک کنید، صرفا باید Hidden کنید توسط CSS و نیز مقادیر پیشفرض در صفت value آن ها وارد نمایید...

ببین هیدن هم میکنم اما به مث نام خانوادگی گیر میده

با این که اون تیک رو تو پنل whmcs هم زدم که این موارد در اطلاعات کاربری طرف قابل ویرایش نباشه

≡ ALEX ≡
September 7th, 2013, 20:34
ببین هیدن هم میکنم اما به مث نام خانوادگی گیر میده

با این که اون تیک رو تو پنل whmcs هم زدم که این موارد در اطلاعات کاربری طرف قابل ویرایش نباشه

ببینید شما یک مقدار پیشفرض هم باید وارد کنید ولی به این معنی نیست که هر چه دوست داشتید بگذارید، چون در مرحله بعد مقادیر رو Validate می کنه. مثلا برای شماره تلفن یک عدد حداقل 5 رقمی می بایست قرار داد. برای نام و نام خانوادگی هم می بایست در هر یک حداقل چند کاراکتر وارد کنید.

keylight
September 7th, 2013, 21:26
همه رو n/a بزنیم مشکلی داره ؟

keylight
September 7th, 2013, 21:44
همه رو n/a بزنیم مشکلی داره ؟

همه رو رو n/a میزارم باز هم مشکل داره حالا اینبار برم یه مقدار ثابت واسشون وارد کنم ببینم جل میشه

≡ ALEX ≡
September 8th, 2013, 00:28
همه رو رو n/a میزارم باز هم مشکل داره حالا اینبار برم یه مقدار ثابت واسشون وارد کنم ببینم جل میشه

برای آدرس و شهر و استان می تونید N/A بگذارید ولی برای شماره تلفن فقط عدد بیش از 5 رقم... کشور هم حتما باید یکی از موارد لیست باشه... نام و نام خانوادگی رو نمیتونید حروفی مثل / درش قرار بدهید...

یک نکته دیگه... یک سری از این فیلد ها در WHMCS اجباری هستند و حتما باید پر بشوند، برای دیدن آن ها می توانید به قسمت تنظیمات و Tab آخر بروید و گزینه هایی که به عنوان Required تیک خورده اند را مشاهده کنید...