PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه بعضي از سايت ها لايسنس رايگان دايركت ادمين ميدن؟!

Shayanzez
April 21st, 2013, 22:42
دوستان واقعاً برام سوال شده كه چگونه بعضي اشخاصي كه سرور مجازي ارايه ميكنن لايسنس دايركت ادمين رايگان ميدن؟
مخصوصا كساني كه سرور ايران ميدن!
ايا نال شده هست يا غير قانوني؟!

NikMizban.Com
April 21st, 2013, 22:47
;)
بعضی ها از سود پولی که در می آرن رو پلن های خاصی که سرویس می دن لایسنس بعضی از کنترل پنل ها رو رایگان ارائه می کنند

hossein7441
April 21st, 2013, 22:49
پول لایسنس رو میشکن روش!
مثل همین تخفیف های 50 درصدی!

MostafaBestMan
April 21st, 2013, 22:56
احتمال این مورد هم هست که از لایسنسهای لایف تایم استفاده میکنند؟
نظر دوستان چیه؟
از نظر دایرکت ادمین مشکلی نیست بعد؟

hostarya
بله دوستان نیز در بالا درست فرمودند که این یا پول رو میکشن رو سرور یا از درامد کلی یه کمی خرج میکنن که اینطوری جذب مشتری کنن :67:

RoobinaServer
دوستان واقعاً برام سوال شده كه چگونه بعضي اشخاصي كه سرور مجازي ارايه ميكنن لايسنس دايركت ادمين رايگان ميدن؟
مخصوصا كساني كه سرور ايران ميدن!
ايا نال شده هست يا غير قانوني؟!

سلام.

دو مورد هست :

هزینه لایسنس روی سرویس کشیده میشود (از کیفیت زده میشود و خرج لایسنس میشود)

مورد بعدی هم این هست که یک بار لایسنس دائمی میخرند برای سرور و سرور را با لایسنس به مشتری میدهند.(که باز هم جوری قیمت میدهند که هزینه لایسنس اولیه که خریدند در بیاد و سود بده)

در هر دو حالت از سرویس زده میشه.

یا حق

RoobinaServer
April 21st, 2013, 22:58
احتمال این مورد هم هست که از لایسنسهای لایف تایم استفاده میکنند؟
نظر دوستان چیه؟
از نظر دایرکت ادمین مشکلی نیست بعد؟

خیر مشکلی نیست.

یا حق

Shayanzez
April 21st, 2013, 23:28
امروز توي يكي از تاپيك ها ديدم كه گفته بودن با لايسنس غير وليد اين كارو ميكنن!

RoobinaServer
April 21st, 2013, 23:45
امروز توي يكي از تاپيك ها ديدم كه گفته بودن با لايسنس غير وليد اين كارو ميكنن!

لایسنس غیر ولید نداریم.

یک لایسنس دارند که از امکانات نمایندگی و داشتن پنل استفاده میکنند هی چنج آیپی میدهند همین.

میدونم در چه تاپیکی دیدید و پست شما هم دیدم.

بیشتر نظر نمیدم ... :)

یا حق

tizparvaz
April 22nd, 2013, 01:13
گاهی هیچکدوم از مسائل بالا نیست و صرفا خود سرویس دهنده تو یه بازه زمانی مبلغ رو تقبل میکنه برای افزایش مشتری در یک طیف خاص مصرفی

ما روی سرور اختصاصی رایگان میدیم نه لایف تتایم داریم نه رو قیمت سرویس میکشیم فقط برای جذب مشتری اون 5 دلار رو خودمون متقبل میشیم

cserver.ir
April 22nd, 2013, 08:14
همه نکته ها رو گفتید ، بعضی وقت ها هم ، Trial میگیرند و به مشتری میدن .. ، کمتر میشه بچه ها دقت کنند ..

RoobinaServer
April 22nd, 2013, 09:41
همه نکته ها رو گفتید ، بعضی وقت ها هم ، Trial میگیرند و به مشتری میدن .. ، کمتر میشه بچه ها دقت کنند ..

دایرکت ادمین Trial ؟

یا حق

compiler
April 22nd, 2013, 09:57
همونطور که دوستمون گفت دایرکت ادمین اصلا ترایال نداره و باید خریداری شه از همون روز اول
من که ندیدم کسی رایگان بده ولی اگر هم میده از جیبش پول داده و خریده و صلاح دونسته مدتی رایگان سرویس بده!

Shayanzez
April 22nd, 2013, 23:11
تریال داره من خودم چندین بار گرفتم !‌ Mark یک ماه تریال میده !‌اما با دنگو فنگ. باید برید لایسنس سفارش بدید و بعد ایمیل بزنید به بخش فروششون و درخواست تریال بدید واسه اون آی پی که باهاش سفارش دادید !‌یک ماه تریال میدن !

scorp
April 23rd, 2013, 01:24
من الان از WholeSaleInternet سرور اختصاصی دارم که لایسنس دایرکت ادمین رو مجانی دادن. یعنی نوشتن فقط 5$ Setup Fee اما همون رو هم نگرفتن و لایسنس رو فرستادن!

ali2k
April 23rd, 2013, 10:31
دایرکت ادمین یه نوع لایسنس داره به اسم internal که مخصوص دیتاسنتر ها و افرادی هست که سرور اجاره میدن
DirectAdmin Web Control Panel Pricing (http://www.directadmin.com/internal.html)
این نوع لایسنس فقط مخصوص سرور های داخل همون دیتاسنتر هست و جای دیگه نباید استفاده بشه

برای مثال فراسو روی vps ایرانش رایگان دایرکت ادمین میده وقتی داخل License قسمت admin برید نوع لایسنس اینه:

INTERNAL LICENSE -- This special license may not be resold or transferred. For internal datacentre use only. Please contact your server provider for control panel and system technical assistance. Please report unauthorized reselling to sales@directadmin.com

دقیقا همون نوع لایسنس که گفتم ، این لایسنس قیمتش ارزونتره و معمولا یه تعدادی لایف تایم میخرن که دیگه هزینه ای ماهیانه براش پرداخت نکنن ...

beniii
April 27th, 2013, 20:30
با سلام
ممکنه نال شده باشه و ممکن هم هست که این هزینه رو با نام هزینه سرور همون اول از شما می گیرین بعد میگن کنترل پنل هم رایگان!!!
البته ممکنه این کار رو هم نکنن ولی بعد از خرید برای هر مشکل کوچکی از شما هزینه بگیرن که پول کنترل پنل هم ازش در بیاد....
و به ندرت هم ممکنه تبلیغاتی باشه!

netmelli
April 28th, 2013, 17:14
این دوستان معمولا اکثراشون از لایسنس های آف تایم استفاده میکنند
خیلی راحت
برای اونا هزینه ای نداره
برای شما هم هزینه ای نداره