PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه یک لایسنس cxs

HAMIDELECTRONIC
April 21st, 2013, 22:30
سلام
یک لایسنس cxs که از دوست عزیز asrhosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/3113/) خریداری کردیم بدلیل تغیر شغل بفروش میرسد
این لایسنس با قیمت 170 تومان فکر کنم خریداری کردم که با قیمت 160 تومان بفروش میرسد.
قیمت اصلی 50 دلاره

RoobinaServer
April 21st, 2013, 22:37
سلام
یک لایسنس cxs که از دوست عزیز asrhosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/3113/) خریداری کردیم بدلیل تغیر شغل بفروش میرسد
این لایسنس با قیمت 170 تومان فکر کنم خریداری کردم که با قیمت 160 تومان بفروش میرسد.
قیمت اصلی 50 دلاره

یعنی سایت اصلی میشود با قیمت 175-180 تومان خرید همین الان.

شما قبلا که دلار ارزانتر بوده 170 خریدید عزیز ؟

یا حق

HAMIDELECTRONIC
April 21st, 2013, 22:41
یعنی سایت اصلی میشود با قیمت 175-180 تومان خرید همین الان.

شما قبلا که دلار ارزانتر بوده 170 خریدید عزیز ؟

یا حق

من از ایشون خریداری کردم که یکی از کاربراشون بود و لازمش نداشتن برای همین فروختن من هم خریدم ازشون
الان هم که شغلم تغییر کرده میخواستم بفروشمش، فروش هم از سقفشو گفتم 160 هالا 5 تومان پایین بالا مهم نیست میفروشم

capitan
May 28th, 2013, 10:04
من از ایشون خریداری کردم که یکی از کاربراشون بود و لازمش نداشتن برای همین فروختن من هم خریدم ازشون
الان هم که شغلم تغییر کرده میخواستم بفروشمش، فروش هم از سقفشو گفتم 160 هالا 5 تومان پایین بالا مهم نیست میفروشم

شغلتون تغییر کرده ، یا از کلاهبرداری هاستینگ و دلار به نوع دیگه ای ارتقا پیدا کردید ؟:->

Gostarhost
June 2nd, 2013, 23:30
جناب آقای سید حمید حق پرست شما قبلا این رو برای ما خریده بودید و فعال سازی نمودیم اما ما هرکاری کردیم پنل را در اختیار ما قرار ندادید حالا میخواهید آن را به دیگری بفروشید ............
با سلام ، و احترام
پیرو درخواست وشکایات برخی (نمایندگان ،مشتریان گرامی ) به اطلاع می رساند گستر هاست با 3 دامنه ثابت و 2 انجمن متعلق به شرکت مهندسی فرزانه گستر (سهامی ) خاص بوده. (Gostarhost.net) (Gostarhost.com)(Gostarhost.ir) - وجناب آقای سید حمید حق پرست هیچگونه سمتی در این گروه نداردند.والبته با توجه به دردسرهایی که نامبرده برای ما ایجاد نمود.که بنا به دلایلی از گفتن آن معذور هستیم. همچنین تشخیص مدیران ارشد مجموعه تصمیم بر ارتقا (تعویض سرور گرفته شد) که این کار کلا با یاری
خداوند در مدت یک روز تعطیل انجام گردید. لذا با نظر به اینکه بعضی از مشتریان ونمایندگان در تنظیمات (دامنه) بر روی سرور قبلی مانده بودند سایت آنها بالا نمی آمد
وسایتهای این مجموعه فقط وفقط در زمان تست امنیت به مدت کوتاهی قطع بودند.
از کلیه مشتریان ونمایندگان عذر خواهی نموده وخواهشمند است فقط با خطوط ثابت شرکت تماس حاصل نمایند . لازم به ذکر است اطلاعات کلیه نمایندگان ومشتریان موجود
وکارشناسان ما آماده پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد هستند. ساعته به شما عزیزان .
در پایان خاطر نشان می گردد برخی نمایندگان طی تماس تلفنی در کمتر از 10 دقیقه بدون هیچ مشکلی سایتهای خود وزیر مجموعه را فعال نموده اند. بدون پرداخت هزینه
وامید بر آن داریم همواره خانواده گستر هاست را گسترش دهیم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ما بهترین نیستم اما اعتقاد داریم همواره در تمام مواقع احترام به مشتری لازم وحق بامشتری می باشد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قبلا از صبر وشکیبایی همکاران صمیمانه سپاسگزاریم

تربت نیا - گستر هاست

abbas141
June 3rd, 2013, 10:17
به نظرتون گران نیست ؟