PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت بروز پاتوق

arshan
April 21st, 2013, 20:15
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام دوستان عزیز بنده مدیره سایت بروز پاتوق هستم می خوام بفروشمش.با مشخصات زیر:
1-دامین:
سایت دانلودآهنگ جدید (http://www.broozpatogh.ir)
پیج رنک:2
تقزیبا 6 ماه زمان دhره دامین
2-هاست
500مگابایت با امکانات نامحدود
3تا هاست دانلود رو هاست رایگان که جمعا میشن 30گیگ که میتونید استفاده کنید ازش
هاست یک ماه وقت داره
3-سایر
2 تا قالب کاملا سئو شده داره یکی طراحی اسکای دیزاین سئو شده توسط سئوتک و یکی هم واسه سایت تفریحی و موزیک هستش که سئو شده توسط سئو.آی آر3eo.ir هستش
2تا بنر حرفه ای در اندازه های 468*60 و120*240 داره
2تا هدر حرفه ای مخصوص برای هر دو قالب فوق
1لوگو برای قرار گرفتن رو موزیک ها به صورت حرفه ای
دارای تعداد زیادی بک لینک
الان سایت روالش سایت موزیک هستش میتونید به تفریحی هم تبدیل کنید که میتونه بازدید واقعا قابله توجهی به خودش اختصاص بده همان طور که در اوایل کار همین طور بودش
همه نواقص مطالب سایتم ردیف میکنم میدم
4-دلایل فروش
وقت ندارم و نداشتم بهش برسم حیفم میاد همین طوری بمونه می خوام کسه دیگه ای روش کار کنه تا اقلا اون زحمت های فروان من به هدر نره این سایت به نتیجه ای برسه
الان نگاه کنید بازدیددش افت داره اینم بخاطره اینه که وقت آپدیت کردن نداشتم در هاست قبلی بیشتره پست ها از دست رفت مطالب ه ایندکسی بیشترشون حذف شدند ولی الانم داره بازم بالا میاد فقط یکم حوصله می خواد تا به جایگاه قبلیش و بهتری برگرده
من هر چی بودو نبود رو روک و حسابی گفتم حالا شما قیمت خودتون رو بگید به بالا ترین قیمت پیشنهادی فروخته خواهد شد.
میتونید تو یاهو هم با هخم حرف بزنیم هر کس هم از قالب ها و غیره شات می خواد بیاد یاهو
mahdi.sarabi2@yahoo.com
از مدیران عزیز هم تقاضا دارم این تایپیک رو حذف نکنند خواهشا تشکر

MehrganWeb
April 21st, 2013, 22:29
سلام
روزی یه دونه پست هم بزاری برات خوبه !!!
نفروشید از موزیک هم دست بردارید یه سایت درست و حسابی و مجاز بزنید بیاد بالا ... آینده روشنی داره
موفق باشید