PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : SpeCial Offer with 1 month free

Sajad
March 8th, 2009, 23:06
دیتاسنترتون کجاست؟

Vahid
March 8th, 2009, 23:25
با سلام
سایت دارید شما؟
شماره موبایل شرکت چیزی؟!
لطفا کامل کنید پست خودتون رو

Sajad
March 9th, 2009, 08:55
مستر عزیز به نظر میاد ایشون سروری خریدن حالا دیگه لازم ندارن میخوان بفروشن. البته من از پستشون اینطور برداشت کردم!

Nikan
March 9th, 2009, 18:32
سلام

خوب اگر بفرماید از کجا گرفتند بهتر است

WGB
March 10th, 2009, 07:29
رنج آی پی میگه virpus.com

Sajad
March 10th, 2009, 12:58
خوب شما حرفهاتونو و مشخصاتتون رو همین جا بدید تا دوستان آشنا بشن و بعد به شما پی ام بدن برای خرید. مثلا من خودم دنبال همین جور سرویسی هستم که تو تاپیکای دیگه هم گفتم و هنوزم نخریدم. اطلاعات بیشتر بدید ببینیم در چه وضعیه.
مثلا اینکه چرا میخواهید بفروشید؟

Sajad
March 11th, 2009, 10:10
سلام
ترجیح میدم اطلاعاتم رو پی ام بدم برای بقیه.. با عرض پوزش البته
ممنون
بای

چرا اینگونه ترجیح میدید؟

Vahid
March 11th, 2009, 14:22
منتظر باشید حتما مشتری میاد .....

Sajad
March 11th, 2009, 15:03
بابا چه سوالاتی می کنید :d مگه دادگاهه :d خوسایتد مشخصات رو پی ام میدم بهتون
فعلا

عزیزم بحث سر دادگاه نیست.
قصد جسارت هم به شما ندارم.
اما من از کجا شما رو میشناسم؟
از کجا باید بهتون اعتماد کنم؟
از کجا بدونم این سرور چرا داره به فروش میرسه؟ بخاطر کمبود بودجه هست یا اوضاع سرورش خیطه!
آیا از دادن اطلاعات در تاپیک ترس دارید که کسی بگه ایشون بد هستش؟
راستشو بخوای دیروز پریروزیا میخواستم با یکی از بچه های همین انجمن قرارداد vps & domain ببندم اما گندش در اومد که آدم کار درستی نیست با تاپیکایی که بچه ها توی انجمن زدن.

امیدوارم ناراحت نشید و بهتون بر نخوره . اما به نظر شما درسته که اینجور چیزا رو اطلاع نداشته باشم و بیام ازتون خرید کنم؟
لطفا به سوالای کلی که تو این پست فرستادم نشینید جواب بدید. کلی و اطلاعات لازم رو به طور کلی بذارید. سوالای من فقط مثال بودم.

قصد هیچگونه جسارتی نداشتم اما توجیه کردم که چرا به داشتن اطلاعات در تاپیک نیاز دارم!!!!! البته اطلاعاتی که پی ام کردید رسید.
موفق باشید

Vahid
March 12th, 2009, 15:30
نه اختیار دارید گفتم فقط مشخصات رو پی ام بده چون یه سری این کارو کردیم کلی اذیت شدیم دیگه ترحیه میدم مشخصات نزارم.. مشخصات رو فرستادم براتون.

دیلیل برای اذیت شدن شما نمیبینم