PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به هک شدن خود افتخار میکنیم!!!

usefee
February 9th, 2010, 23:54
به نقل از آخرین پست سایتم : http://www.domain24.ir

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز و کاربران و همکاران بزرگوار که همواره با حمایت های خود ، اصلی ترین عامل موفقیت ما بوده اند . متاسفانه و یا خوشبختانه دیروز این وب سایت مورد حمله خرابکاران اینترنتی قرار گرفت . . . جزئیات این حمله و نتایج پیگیری متعاقبا اعلام می شود .
در این حمله ، خرابکاران علاوه بر اینکه صفحه اصلی سایت را تغییر دادند ، اقدام به حذف تمامی اطلاعات سایت و پایگاه داده آن نمودند . اما با توجه به احتمالات و پیش بینی هایی که از قبل برای اینگونه مشکلات اندیشیده شده بود ، مجددا تمامی فایل ها از سرور پشتیبان به سرور اصلی سایت رونویسی شد و هم اکنون ، این وب سایت یعنی ، اولین وب سایت تخصصی دامنه در ایران ، دامنه ۲۴ ، کماکان و پر قدرتمند تر از هر وقت دیگر برای خدمت رسانی به شما آماده است .
موضوعی که دوست دارم با شما عزیزان در میان گذاشته شود اینست که ما به هک شدن خود افتخار می کنیم !!! چرا که توانسته ایم در مدتی بسیار کوتاه با کاربرانی خوب و بالیاقتی چون شما انس بگیریم و افتخار خدمت رسانی به شما را از آن خود نماییم . وب سایتی که در چهل روز اول فعالیت خود اقدام به ثبت ۳۰۰ دامنه نماید ، قطعا مورد حسادت و عناد ورزی برخی تنگ نظران قرار خواهد گرفت و ما به مفتخر شدن به خدمت رسانی و سرویس دهی به شما ، افتخار می کنیم . خوشبختانه اینگونه حملات مشابه چیزی جز صداقت و عدالت ما و رضایت مشتریان ما را حکایت نمی کند و این نیز افتخاریست که گردنبندش را بر گردن هر کسی نمی اندازند .
دامنه ۲۴ به لطف خدا و حمایت کاربران خود و تلاش و پشتیبانی بنده ، تصمیم دارد ازین پس با عزمی راسخ تر و نیرویی مافوق قبل ، در رضایت دوستان و همراهانش گام بردارد و ایمان دارد که تمامی مشکلات بر سر راهش را با وجود شما و لطف خدا پشت سر خواهد گذاشت . بدین منظور و به جهت حمایت از تمام بزرگوارانی که ما را حمایت می کنند باید عرض کنم که به زودی سرویس های فوق العاده ای را برای شما در نظر گرفته ایم .

در چند روز آینده ، منتظر اخبار خوب باشید . . .

1eng.ir
February 9th, 2010, 23:58
فقط نگی من بودم که الان 1 هفتست با هم میریم و میایم :67:
الان هم خوابم میاد، برم لالا (:|

Mohsen
February 10th, 2010, 00:24
می‌تونید بگید از چه طریقی هک شدین؟
چون شاید این سر دیگران هم بیاد! بدونیم می‌تونیم پیشگیری کنیم!