PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری

warpro
April 20th, 2013, 20:07
با سلام بنده امیر حسین و یکی از دوستان در حال راه اندازی شرکت میزبانی وب و طراحی سایت می باشیم.

بنده 6سال آموزش طراحی وب را دیده ام و به تازگی در مسابقات بین المللی برنامه نویسی بیان مقام 4 رو بدست آورده ام .

یکی از دوستان دانشجوی حسابداری هستند و با مسائل حقوقی و مالی بسیار آشنا می باشند.

ما در تلاش هستیم که شرکت را در تابستان 92 راه اندازی نماییم با تبلیغات بسیار به گونه ای که در در یک بازه زمانی تعیین شده یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب در ایران باشیم . . . . سرور ها کاملا ابری می باشند و از ایران اروپا تهیه می شوند در واقع خدمات رایانش ابری ارائه می دهیم

مطلب مهم : نیازمند یک حامی مالی با بودجه مناسب می باشیم که به صورت حامی و یا شراکت با ما شرکت را راه اندازی کنیم به گونه ای که سرمایه از ایشان و کار از ما و مطمئن باشید که در صورت یاری خدا و تلاش مداوم به هدف خود خواهیم رسید . . .

البته ما نیز سرمایه خواهیم گذاشت . . . اگر کسی مایل به همکاری است لطفا پیام خصوصی دهد . . . در ضمن ما تهران هستیم.

با تشکر.

vahab00
April 20th, 2013, 22:18
سلام امیر جان
اول اینکه به انجمن خوش اومدید
دوم اینکه تبریک بابت برنده شدنتون
و سوم اینکه انشالله موفق باشید
اما اینکه تو ماه اول بتونید باس بگم یکم زیادی خوش بین هستید . نمیگم امکان نداره ها اما خوشبین هستید زیادی و این به ضررتون هست
به این مساله واقف باشید که کتاب تا عمل کلی فرق داره
اونطور که من متوجه شدم شما برنامه نویس و طراح هستید پس بهتون پیشنهاد میدم حتما تو یکی از دوره های امنیت سرور شرکت کنید
راه اندازی هاستینگ کار ساده ای نیست
خیلی از دوستان فکر میکنن سادست اما وقتی با دردسرهاش مواجه میشن جا میزنن
بهتون پیشنهاد میدم تا قبل تابستان یک سرور مجازی تهییه کنید و روش کانفیگ های امنیتی انجام بدید
دیداس چک کنید و راه های جلوگیریشو یاد بگیرید
فانکشن ها رو یاد بگیرید
و اینکه با سرور ور برید و منابع در حال استفادش رو بالا ببرید بعد عکس عمل رو انجام بدید
خلاصه کار هاستینگ ساده نیست و اینکه شما به صورت تئوری هم حتی اگه باهاش آشنایی کامل داشته باشید پای عمل که میاد خیلی فرق میکنه
این علم هرگز کامل نمیشه و روز به روز در حال پیشرفت هست
و آخرین نکته به عنوان برادر کوچیکتر اینکه هرگز مغرور نشید
براتون بهترین ها رو آرزو دارم
لطفا از حرفان تعبیر بد نکنید . قصدم کمک و راهنمایی بوده
یا حق

viva
April 20th, 2013, 22:56
من توصیه میکنم که این کار رو نکنید مگر اینکه سرمایه بالای 100 داشته باشید . شرکت هایی که میبینید الان رده اول هستند سالیانه بالای 300 میلیون خرج تبلیغات دارند. هاست کار تخصصی و حرفه ای هست . و نمیشه براحتی دربارش حرف زد

warpro
April 21st, 2013, 14:20
با سلام بله متوجه هستم . . . . خب ما به یک حامی نیاز داریم شما کسی رو مشناسین؟

gidgid
April 21st, 2013, 15:26
درود
دوستان دیگه سربسته جواب دادن بهتون...

majidisaloo1
April 21st, 2013, 15:34
با سلام بله متوجه هستم . . . . خب ما به یک حامی نیاز داریم شما کسی رو مشناسین؟

شما چقدر به خودتون ایمان دارید که میگین ماه اول میریم بهترین میشیم؟
میشه یک سرور کانفیگ کنید و آی پی بدهید تا داونش کنیم متوجه اینکه ای کار یعنی چی بشین؟
یا یک سایت ورد پرس با بازدید روزی 1000 تفر برات سرورت رو بخوابونه؟
1000 نفر خیلی ناچیزه اما ....
شما اول عملی بیا ببین چه خبره بعدش هم شما رو کسی نمیشناسه مثلا آنلاین سرور اگه الآن آنلاین سرور هست به خاطر شناختی است که کاربران دارن ازش نه اینکه از اولش همین بوده خیر از اولش اینجوری نبود و از شما شاید خیلی بهتر استارت زده اما اینجور که فکر میکنید نیست و نخواهد بود شما شناختی از بازار حال حاظر هم ندارید که به چه چیزی و به چه قیمتی نیاز دارند و...
با یک ریسلر یا سرور مجازی بیا جلو تا ببینی چه خبره بعدش خودت اگه فرار نکردی که انشا الله نمیکنی اسپانسر پیدا میشه

با تشکر
عیسی لو

rapfather
April 21st, 2013, 17:23
اگر ساکن تهران هستید.و کار کامل با هاستینگ رو بلد هستید من حاظرم حامی باشم.ولی فکر نکنم آشنایی زیادی با هاستینگ و دیتاسنترها داشته باشید

warpro
April 21st, 2013, 20:18
عزیز بله ما تهران هستیم و آشنایی با سرور هم داریم سرور ابری خریداری کرده با امنیت بالا و قدرت چند برابر هاست اشتراکی .

warpro
April 21st, 2013, 20:22
در ضمن قابل توجه دوستان که بنده کاملا با فضای سرور و بازار آشنا هستم آنلاین سرور هم به جایی نرسیده که اینقدر شلوغش می کنین . . . این هم بدونین که سرور ابری هر کسی ارائه نمی دهد . . . جر پارس پک . .. و همه ی شما اشتراکی دارین با سرعت و مدودیت پایین بازیدید...

vahab00
April 21st, 2013, 20:40
عزیز بله ما تهران هستیم و آشنایی با سرور هم داریم سرور ابری خریداری کرده غیر قابل دیداس و قدرت چند برابر هاست اشتراکی .

در ضمن قابل توجه دوستان که بنده کاملا با فضای سرور و بازار آشنا هستم آنلاین سرور هم به جایی نرسیده که اینقدر شلوغش می کنین . . . این هم بدونین که سرور ابری هر کسی ارائه نمی دهد . . . جر پارس پک . .. و همه ی شما اشتراکی دارین با سرعت و مدودیت پایین بازیدید...

حاجی لطفا به کسی توهین نکن
من اگه عکسی از آنلاین سرور نشونت بدم شاخ در میاری :">
براتون بهترین ها رو آرزو دارم
امیدوارم همیشه موفق باشید
داشتن سرور ابری و... ملاک نیست برادرم
اینکه بتونید مدیریت کنید مهمه
و آخرین توضیه من به شما ک خودم همیشه تو ذهنم هک کردمش :
درخت اگه به اوج آسمون برسه ریشش تو خاکه
به اوج موفقیت هم رسیدید مغرور نشید
یا حق

warpro
April 21st, 2013, 20:48
عزیز خوب نشون بدین.

majidisaloo1
April 21st, 2013, 20:59
عزیز بله ما تهران هستیم و آشنایی با سرور هم داریم سرور ابری خریداری کرده غیر قابل دیداس و قدرت چند برابر هاست اشتراکی .

قربان قرار بر توهین باشه . . .
کسی هم نمیگه که به جایی رسیده مثال بود اما توی این انجمن خیلی بالاتر از شخص شما و خیلی ها هستیم

مهم نیست میتوانید هر چیزی بخواهید بگین این اصلا مهم نیست انشا الله هر جا هستید موفق باشید و بتوانید در یک ماه اولین باشید

با تشکر
عیسی لو

vahab00
April 21st, 2013, 20:59
این عکس با اجازه ادمین عزیز آنلاین سرور جناب عیسی لو عزیز گرفته شده و خدمتتون قرار داده شده
12632

موفق و سربلند باشید
یا حق

gidgid
April 21st, 2013, 21:00
درخت هرچه پربارتر،سربه زیر تر...

98patogh
April 21st, 2013, 21:01
آقا چرا اینطوریش می کنید حامی میشید بگید میشیم راهنمایی نخواست که این دوستمون حامی مالی خواست فقط

بزارید شرکت رو بزنند . نیمه پر لیوان رو نگاه کنید شاید با برنامه ای که دارند موفق شدن

مارک زوکر برگ هم اول واسه همکلاسی هاش سایت زد حالا صاحب یکی از بزرگترین سایت های دنیاست

ولی عزیز به همه جوانب قضیه نگاه کن بعد جلو برو . چون ما که توی این ایران به هر دری زدیم شکست خوردیم انشاله شما موفق شی

majidisaloo1
April 21st, 2013, 21:07
این عکس با اجازه ادمین عزیز آنلاین سرور جناب عیسی لو عزیز گرفته شده و خدمتتون قرار داده شده
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/12632-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-onlineserver-png

موفق و سربلند باشید
یا حق

وهاب جان برای این میخواستی؟!
وهاب ای کاش بگذاری تریبون آزاد بمونه تا کاربران اگر دیدن بیان هر چیزی بگن ما چیزی و مشکلی نداریم فقط این که ایشون میگند خیلی راحت فقط با مدرک تحصیلی که گرفته اند البته زحت کشیده اند و قابل ستایش است این که بخواهند جزء بهترین هاستینگ ها در یک ماه بشوند واقعا میشه گفت انقدری ضریبش کم است که میشه گفت امکان ندارد
اما خوب ایشون میگن میشه پس حتما میشه به خدا به پیر به پیغمبر شما شروع کن مرد نیستم ببینم خوب داری پیشترفت میکنی نیام تاپیک هات و هر جا تعریفت رو بکنم
من این عقیده را دارم که هر فرد اگر زحمت بکشه باید مزد بگیرد و من هم به افراد موفق عشق میورزم و ستایش میکنم

یک چیز دیگر هیچ سروری تا به حال وجود ندارد که صد در صد دیداس جلوش رو بگیره حالا چه پیسی ، چه سرور معمولی و چه ابری هیچ فرق ندارد

با تشکر
عیسی لو

majidisaloo1
April 21st, 2013, 22:15
آنلاین سرور کارش درسته . حرفه ای

ممنون از شما اما بنده به شخصا میزان در آمد اصلا نشانه موفقیت نمیدونم اما اگر از هر 3 کاربر ما 2 تاش راضی باشن من افتخار میکنم به کاری که داریم انجام میدهیم اما واقعا وقتی ایشون میان میگن که میتونن در یک ماه بهترین باشند به این فکر نمیکنند که هیچ گاه امکان این وجود ندارد که همه راضی باشند و بازار رو حالا در تابستان بینین شما ببینین همه چطور رفتار میکنند
رم 2 گیگ 7000 تومان هم شاهد خواهید بود الان 10000 تومان من دیدم اما شما در تابستان 7000 و 5000 تومان هم خواهید دید
اما خدا شاهده شما بزن ببین چه خبره و چی به چیه بع از 1 ماه متوجه میشین که واقعا کار سختی است حالا استرس هاش به کنار که چقدر استرس دارد

NikMizban.Com
April 21st, 2013, 22:21
عزیز بله ما تهران هستیم و آشنایی با سرور هم داریم سرور ابری خریداری کرده غیر قابل دیداس .

:71:

NikMizban.Com
April 21st, 2013, 22:26

عزیز این جا کسی بخیل نیست ..
ولی شما از ابتدا اومدی داری با توهین میری جلو !! /:)
ناراخت نشیا ! مثل شما زیاد دیدیم ! :67:

آرزوی ما موفقیت شماست همین ُ بس !
یا علی !

majidisaloo1
April 21st, 2013, 22:26
:71:

جیگرم عیب نداره حتما سخت افزار برای آنتی دیداس دارند که اون هم نمیتواند 100 درصد باشد و حتی 70-80 درصد هم نمیتواند باشد
حالا نمیدونم این غیر قابل دی داس یعنی چی ای کاش تکنولوژی را برای ما هم باز گویی کنند تا ما هم بکار گیری کنیم

NikMizban.Com
April 21st, 2013, 22:39
جیگرم عیب نداره حتما سخت افزار برای آنتی دیداس دارند که اون هم نمیتواند 100 درصد باشد و حتی 70-80 درصد هم نمیتواند باشد
حالا نمیدونم این غیر قابل دی داس یعنی چی ای کاش تکنولوژی را برای ما هم باز گویی کنند تا ما هم بکار گیری کنیم

احتمال زیاد ، برای سرور بادی گارد استخدام کردن :71:

dr.host
April 22nd, 2013, 00:55
ok

reza*
April 22nd, 2013, 01:20

سرور رو دان کنید عمرا دی داس بشه .

استارتر رو باش کجا اومده دنباله حامی

عزیزه من اینجا اوج نگرفته میزنن پخش میشی زمین شما اومدی دنباله حامی ؟

ToooPDL
April 22nd, 2013, 02:18
عجب !

استارتر عزیز
شما که طبق گفته خودت 6سال در حال آموزش طراحی وب بودی و مقام کسب کردی ، خودت رو درگیر هاستینگ نکن!
والله کار ساده ای نیست!
بعضی دوستان اینجا واقعا دلسوزانه راهنمایی میکنن . که برخی افراد میان و با توهین جواب میدن.

شما دنباله ی همون طراحی رو ادامه بدی خیلی بهتره و امکان موفقیتت بیشتر هست تا اینکه بخوای از این شاخه به اون شاخه کنی و هاستینگ رو استارت بزنی.

برای 6سال زحمتی که کشیدی ارزش قائل شو و ادامش بده .

موفق باشی

warpro
April 23rd, 2013, 17:21
با سلام خدمت دوستانی که نظرات خوب دادن از آقای عیسی لو هم بابت مسائلی که پیش آمد عذر خواهی می کنم .

2- ادرباره کسانی که راهنمایی کردند ممنونم از جمله آقای عیسی لو . . . . اما کسانی که می گن مزنن پخش زمین میشیم به یاری خدا شما اصلا در سطح اینگونه حرفا نیستین اگر خدا بخواد با یاری همدیگر و کارکنان تخصصی شرکت به هدف خود می رسیم با تشکر. حامی هم یافت شد . . .

majidisaloo1
April 23rd, 2013, 17:31
با سلام خدمت دوستانی که نظرات خوب دادن از آقای عیسی لو هم بابت مسائلی که پیش آمد عذر خواهی می کنم .

2- بنده اشتباه کردم که گفتم 1 ماه موفق می شیم .

3- ادرباره کسانی که راهنمایی کردند ممنونم از جمله آقای عیسی لو . . . . اما کسانی که می گن مزنن پخش زمین میشیم به یاری خدا شما اصلا در سطح اینگونه حرفا نیستین اگر خدا بخواد با یاری همدیگر و کارکنان تخصصی شرکت به هدف خود می رسیم با تشکر. حامی هم یافت شد تابستان منتظر تبلیغات ما در این انجمن و وب سایت های بزرگ دیگر باشید . . .

خوشحالیم که یافت شد
قصد توهین و جسارت و چیز دیگری به هیچ وجه نداشتم/ندارم/نخواهم داشت
"به هیچ وجه"
اما وقتی شما وارد بازار کا بشین متوجه میشین این جور که فکر میکنین نیست
یک مشکلاتی براتون پیش میاد که میگین ای کاش . . .

فقط قصد من کمک بود وگرنه خدا شاهده شما بیایین به هیچ وجه جای بنده رو نمیگیرین و هر کس کاربران خاص خودش را دارد و نگران اون نیستیم

امید واریم انشا الله هر جا که هستین و هر کشوری و هر دولیتی که هستین انشا الله موفق باشید و موفق بمانید